NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos hsz-ére
ejj, most sok dologban nem értek egyet.....sapka
Kicsit álságosnak érzem a kérdéseket. Gondoltam egy-két dologra de hosszú, és nem éri meg. Ha ilyen jó Kyle, ám legyen. Ő a legjobb. Biztos azért veszi át az apja a play hívásokat, nehogy jobb legyen nála.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Delonso
nem teljesen értem az érvelésed alapját,-> az a baj az Oc-val, hogy droppolnak a WR-ek?, vagy másról is szó van?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De Kyle miért hunyó? A 30+ pontos meccseken nem ő volt az O koordinátor? Sokkal inkább Moss, Hankerson, Morgan meg Cooley a hunyó, amiért hajigálják a földre a lasztit...nexion218
Értem, akkor szerinted egy edző Ass coach, coach coordinator etc...)mit csinál? Kidolgozza a gameplant és annyi?
Szerinted nincs hatással az edző a játékos teljesítményére akár a taktikával, akár azzal mit gyakoroltat vele, mennyire tudja a terheket levenni a lábáról, milyen systemben játszatja, megtalálja-e a helyét a csapatban, azt játszatja-e vele amit tud?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos hsz-ére
ejj, most sok dologban nem értek egyet

Kyle, tényleg utolsó próbálkozásom
két kérdésem van
*nehéz nem kötelező kérdés: mondj nekem 3 olyan jelenleg nem az nfl-ben dolgozó OC-nak alkalmas személyt akit szívesen látnál itt
*könnyű kérdés: ha ennyire kutyaütő, akkor sorolj fel 5 olyan OC-t aki ténylegesen sokkal jobb, de ne elsősorban a játékosállományuk miatt ítéld meg őket kérlek. Azért gondolom könnyűnek, mert ahogy beállítod, nemhogy 5 lényegesen jobb van nála, hanem legalább 25. Bárminemű gúnyolódás nélkül őszintén kíváncsi vagyok erre a kérdésnél a válaszra.

Másik, O-fal
az a fura helyzet állt elő, hogy most olyan falunk lett, amiben 3 nagyon stabil ember is van. A harmadik Chester, aki tényleg úgy játszik mint egy álom😮😮. Teljesen beletanult az RG posztba, ha eddig nem figyelted, érdemes csak az ő mozgását figyelni, nagyon jó!,
véleményes rész, de szerintem Polumbus sem olyan rossz, passprot speed rusher, stb. lerágott csont; ebben lehetne sokkal jobb Brown, de nem bízok már benne😕. A sváb viszont idén nem olyan jó, nem teljesen értem hogy hazai pályán a center mellől indulva hogy képes folyamatosan false startolni, itt tényleg én is kipróbálnám LeRibeust, a bye week alatt hozza magát rendbe, és gyerünk; de most szólok, hogy ő szintén runblocker, mint Polumbus. Hurt halva született ötlet😛, 6'2 magas, ez aranyos (meg arányos) meg minden, de ez nagyon nem egy tackle paramétere.

Fletchert semmi pénzért nem hoznám le, épp a játéktörténelem mérföldköveit tapossa sok tekintetben, Robinson pontosan arra lett hozva, ha 2 év múlva visszavonul az öreg, akkor átvegye a helyét.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
De ők edzik őket.
Ha pedig nem alkalmasak elkapónak azt jelzik és másokkal dolgoznak. Nem lehet a játékosok teljesítményét az edzőktől függetleníteni.Delonso_
Már miért ne lehetne? Ha azért fos az eredmény, mert bár a játékosok hibátlanul végezték a dolgukat, de a gameplan vagy a hívott playek eleve szarok voltak, akkor igazad van, sőt, nem hogy nem függetlenek egymástól, hanem még az edző inkább ludas, mint a játékos. Na de amikor a kezében van a labda az elkapónak és elejti, ahhoz mi köze az edzőnek? Shanny vagy Kyle nem kaphatja el helyettük. Azért ne az NFL-ben kelljen már valakit megtanítani elkapni, főleg úgy, hogy a felsorolt 4 játékosból 3 veterán, sőt Moss és Cooley lassan nyugdíjasok...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De ők edzik őket.
Ha pedig nem alkalmasak elkapónak azt jelzik és másokkal dolgoznak. Nem lehet a játékosok teljesítményét az edzőktől függetleníteni.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
De Kyle miért hunyó? A 30+ pontos meccseken nem ő volt az O koordinátor? Sokkal inkább Moss, Hankerson, Morgan meg Cooley a hunyó, amiért hajigálják a földre a lasztit...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az O-t nem igazán bántanám, ott szvsz Kyle a hunyó. Már az is sokat jelent, hogy a csapatrész főnöke Trent Williams lett. Az offense szerintem belefáradt a pontkényszerbe, mert ők is tudták, a defense nem képes kivédekezni pontnélkülire egy driveot sem. Na jó kicsit túloztam, de majdnem így van. A két rookie Kyle ellenére is kifejezetten jól teljesít, a fallal együtt, aminek egyedül a jobb oldala gyenge, most ugyan Brown edzeget, de nem ámítom magam, hogy csúcsformában jön vissza. Ha egyáltalán. Tudom hogy guard, de azért Hurt-öt kipróbálnám egyszer egyszer tackle-ben. Hátha bejön. LG-ben meg jöhetne LeRibeus. Elgondoltam hogy mennyivel lenne rosszabb ha Keenan Robinson kezdő lenne. És rájöttem, semennyivel. Ennél rosszabb úgysem lenne, és Fletcher is pihenhetne, ez az év már nem róla szól.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak arra ertem a tuledzest, hogy tavalyelott es tavaly is eros visszaeses kovetkezett be, 2eve McNabb hisztizett ilyenkor arra fogtuk, tavaly bye week-Beck, mindig a qb. Iden ez nemkimondottan lehet ez a szalka. De akkor mi? Nincs jobb otletem😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom van-e összefüggés, de amióta Raheem Morris a DB edző, azóta nemhogy rossz, de egyszerűen eltűnt a secondary. Tavaly is rossz volt, ám azóta szinte nincs is. Bizonyára közrejátszik ebben az is, hogy a front7 is gyengélkedik, mintha erőtlen lenne vagy mi. Nem tudnak nyomást gyakorolni, nincs passz siettetés, az ellenfél irányítója nyugodtan nézelődhet a fal mögül, annyi ideje van, hogy persze megtalál egy elkapót, hiszen nekik is rengeteg idejük van elszakadni. Ennyit jelentene Orakpo és Carriker? Valahogy elgyengültek, Bowen is meg Cofield is lepkefing. Jenkinst az idény elején még duplázták, aztán ő is eltűnt. Kerrigan is súlytalanná vált, mióta nincs Orakpo, simán megfogják, zónázni/emberezni eddig sem tudott. De ugyanez áll Rileyre is, és Jacksonra is. Nem beszélve Alexről, akiről mind tudjuk hogy egy állat, ha ő ütközik az felér egy robbanással, most meg mintha a TV-s sárga vonalat festegetni lenne csak fent a pályán. Nem tudom mi a fő ok, Haslett lenne a hibás? Tavaly büszkék voltunk a defensere, és akkor is ő volt a DC. Én Sapkának adok igazat, talán túl vannak edzve, mert nagyon furcsa ez a hirtelen 180 fokos fordulat. Hacsak nincs edzőbuktatás a képben. Mert ez is benne lehet bőven, főleg az utóbbi nyilatkozatokat elnézve.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
a miért maradjon Mike cikkel nagyon egyetértek, én is vmi hasonlót írtam itt pár hete. Többet veszítünk azzal, ha egy csere, netán egy defensive HCmegtöri Griffin fejlődését. Viszont az anti Haslett sorba kezdek beállni... Bár talán az anti secondary precízebb megfogalmazás...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • Mike Shanahan deserves a chance to build upon RGIII foundation

  • Garcon says injured foot ‘still not where it needs to be’ to play

  • Kyle Shanahan still confident in offense, Jim Haslett seeing improvement
  • több mint 11 éve
    Buffalo Bill Buffalo Bills 477 — karsaijanos@gmail.com
    Obama maradt az elnök. Már a Redskins-ben sem lehet megbízni...
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins Activate Sundberg, Clear Brown

  • The team waived cornerback David Jones and long snapper Justin Snow.
  • The team signed cornerback Domonique “D.J.” Johnson to their active roster from the practice squad.
  • The team activated long snapper Nick Sundberg from the Reserve/Injured list (designated for return).
  • The team announced that Reserve/Physically Unable to Perform tackle Jammal Brown has been cleared for practice.
  • több mint 11 éve
    polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
    Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
     steelers.hu/the-pink-month-completion/
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hehe... No comment.
     www.nfl.com/news/story/0ap1000000090886/article/nfl-deangelo-williams-td-shouldnt-have-countedjvic
    Valóban no comment, mert a nagyobb hiba az volt, hogy a barom belefújt a sípjába, miközben Williams lába a vonal közelében sem járt, és amikor sípolt az idiótája, akkor már mögötte voltak a védők. Technikailag hibáztak, amikor megadták, de így volt igazságos.Jakehomer
    Nézd meg újra. Abból nem lett volna TD ha nem fúj a baromja. Sípszó után vége a játéknak. Riley ezért lassított le mögötte/mellette. Ha nem teszi, Williams-t a palánkról mossák le Riley-t ismerve. És megint a mi lett volna ha... ez nem játszik, ezért nem is lett itt sem, meg az eredménykövetőben sem túlragozva. Te azt mondod TD lett volna mindenképp, én azt mondom nem. + a "szagértők" amerikában is azt mondják, hibás döntés volt. Szvsz meccset döntött el. Félre ne érts, ezzel a játékkal sose nyertünk volna...apeszos
    Tényleg parttalan az a vita, hogy TD lett volna-e vagy sem. Igazából csak arra akartam utalni, hogy ezzel a belefújással elsőként minket szopattak meg (baromi pipa lettem volna, ha megismétlik a downt egy ilyen baromság miatt), de tény, hogy utána a hibát egy másik hibával tetézték, ami miatt meg a Skins szívott egy nagyobbat.

    De egész meccsen borzalmasak voltak a bírók: kamu DPI, Cam színészkedés, seggmasszírozás a delay of game előtt 😊 stb. Ha ezek pótbírók lettek volna, mindenki azon lovagolna, hogy bajban a liga integritása.Jakehomer
    Hát ez egy ilyen hét volt. Három NFL meccset néztem a hétvégén, mindhármon katasztrófa volt a bíráskodás. Vissza a cserebírókat. Na jó, nem. Utólag minden érintett beismerte, hiba volt, nem kellett volna a TD-t megadni, de utólag már szarok bele. Ha jók lettünk volna, amúgy se számítana. Így meg pláne.
    több mint 11 éve
    Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
    Hehe... No comment.
     www.nfl.com/news/story/0ap1000000090886/article/nfl-deangelo-williams-td-shouldnt-have-countedjvic
    Valóban no comment, mert a nagyobb hiba az volt, hogy a barom belefújt a sípjába, miközben Williams lába a vonal közelében sem járt, és amikor sípolt az idiótája, akkor már mögötte voltak a védők. Technikailag hibáztak, amikor megadták, de így volt igazságos.Jakehomer
    Nézd meg újra. Abból nem lett volna TD ha nem fúj a baromja. Sípszó után vége a játéknak. Riley ezért lassított le mögötte/mellette. Ha nem teszi, Williams-t a palánkról mossák le Riley-t ismerve. És megint a mi lett volna ha... ez nem játszik, ezért nem is lett itt sem, meg az eredménykövetőben sem túlragozva. Te azt mondod TD lett volna mindenképp, én azt mondom nem. + a "szagértők" amerikában is azt mondják, hibás döntés volt. Szvsz meccset döntött el. Félre ne érts, ezzel a játékkal sose nyertünk volna...apeszos
    Tényleg parttalan az a vita, hogy TD lett volna-e vagy sem. Igazából csak arra akartam utalni, hogy ezzel a belefújással elsőként minket szopattak meg (baromi pipa lettem volna, ha megismétlik a downt egy ilyen baromság miatt), de tény, hogy utána a hibát egy másik hibával tetézték, ami miatt meg a Skins szívott egy nagyobbat.

    De egész meccsen borzalmasak voltak a bírók: kamu DPI, Cam színészkedés, seggmasszírozás a delay of game előtt 😊 stb. Ha ezek pótbírók lettek volna, mindenki azon lovagolna, hogy bajban a liga integritása.

    Tepper takarodj!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
     www.nfl.com/news/story/0ap1000000091170/article/stick-a-fork-in-them-2012-washington-redskins

    Ez egy NAGYON tisztességes írás!nexion218
    kicsit felületesnek érzem, de hozzávetőlegesen jól összefoglal
    és tényleg Snyderen múlik már minden, remélem hozza a jó szokását, hogy mindent meg akar tenni a csapatért, mint az elefánt és a porcelán😀.
    Kylet jó lenne majd megtartani támadókordnak. (úgy is azt fogom válaszolni majd, hogy nem tudnám mással elképzelni az offenset most.)sapka
    Ja, egy Sean Paytont meg a nyakába.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
     www.nfl.com/news/story/0ap1000000091170/article/stick-a-fork-in-them-2012-washington-redskins

    Ez egy NAGYON tisztességes írás!nexion218
    kicsit felületesnek érzem, de hozzávetőlegesen jól összefoglal
    és tényleg Snyderen múlik már minden, remélem hozza a jó szokását, hogy mindent meg akar tenni a csapatért, mint az elefánt és a porcelán😀.
    Kylet jó lenne majd megtartani támadókordnak. (úgy is azt fogom válaszolni majd, hogy nem tudnám mással elképzelni az offenset most.)

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
    https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/e1j6q7s20ns3npqprs8x
    Stick a fork in them: 2012 Washington Redskins
    It's pretty obvious based on coach Mike Shanahan's post-game comments Sunday that the Washington Redskins are done. The team won't recover from a 3-6 start, Gregg Rosenthal writes.


    Ez egy NAGYON tisztességes írás!

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
    Teljes az NFC East blama 😀 Legalább egy csapat már lesz, ami ugyanolyan mérleggel áll mint mi.. 😛apeszos
    R.I.P. Season 2012 !!!

    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    de ezt mondtam az eredménykövetőben is, hogy belesípoltak, és volt előtte védő, aki megállt; de azt mondtátok hogy néző sípolt, meg mégsem, meg nem volt kint
    érdekes kérdés, de nem ezen múllott😊

    Shanahan on NFL admitting blown inadvertent whistle call: "They had to admit that even if they didn't want to. That was an obvious mistake"sapka
    Előtte nem volt, oldalról érkezett Riley, aki lefékezett a sípszó hallatán. Ha nem teszi, jó eséllyel eléri a 15 yardos vonal körül, és akkor bumm. De leállt... És ugye elég sok múlott rajta.
    Fred Smoot egy washingtoni rádióba megy holnap reggel, hogy elmondja, miért rúgná ki Shannyt, érdekes😊sapka
    Én inkább arra lennék kíváncsi, miért NE rúgják ki... Azt nehezebb indokolni.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Fred Smoot egy washingtoni rádióba megy holnap reggel, hogy elmondja, miért rúgná ki Shannyt, érdekes😊

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    de ezt mondtam az eredménykövetőben is, hogy belesípoltak, és volt előtte védő, aki megállt; de azt mondtátok hogy néző sípolt, meg mégsem, meg nem volt kint
    érdekes kérdés, de nem ezen múllott😊

    Shanahan on NFL admitting blown inadvertent whistle call: "They had to admit that even if they didn't want to. That was an obvious mistake"

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Hehe... No comment.
     www.nfl.com/news/story/0ap1000000090886/article/nfl-deangelo-williams-td-shouldnt-have-countedjvic
    Valóban no comment, mert a nagyobb hiba az volt, hogy a barom belefújt a sípjába, miközben Williams lába a vonal közelében sem járt, és amikor sípolt az idiótája, akkor már mögötte voltak a védők. Technikailag hibáztak, amikor megadták, de így volt igazságos.Jakehomer
    A szabályok szerint - és bizonyos Mike Perreira szerint is - a replay down vagy az out of bounds ahol a sípba belefújt lett volna a helyes döntés. A szabályok pedig ugyebár igazságosak, n'est-ce pas? De ha azt a TD elveszem, min FG lett volna belőle és akkor is ti nyertek, csak hát na...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson