NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Wilson viszonylag méretes CB és úgy rémlik Cruz jóval kisebb tőle, szóval bőven tudott volna vele mit kezdeni.nexion218
erre nem jól emlékszel, Wilson a legkisebb corner nálunk, 5-9 magas (mondjuk Cruz sem sokkal magasabb), de Wilson azért nem jammel, mert elnyomnák, de ettől még jó játékos, nem fizikális de jó

szerk.  www.rotoworld.com/player/nfl/4229/josh-wilson

szerk.2. a teljesség kedvéért csökkenő sorrendben😀
Griffin 6'0
David Jones 6'0
Crawford 5'11
Hall 5'10
Wilson 5'9

saját kedvből a safetyk:
Doughty 6'1
Williams 6'1
Gomes 6'0
Vödör 5'11
Pugh 5'11

szóval idevéve Riley (6'1) +Fletchert (5'10), igencsak undersized a back seven!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hall+Wilson az utolsó játékról...
 washingtonexaminer.com/redskins-cbs-explain-giants-td-defend-scheme/article/2511605#.UIlbfcUxqCJ

sapka
Máshol, de olvastam én is ezeket.... Maradjunk annyiban, hogy Wilson süllyedjen el. Lényegében végignézte, ahogy Cruz elfut mellette, meg se próbálta jammelni. Wilson viszonylag méretes CB és úgy rémlik Cruz jóval kisebb tőle, szóval bőven tudott volna vele mit kezdeni. Egyedül a versenyfutást nem kellett volna, a végeredményt meg ismerjük...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam közben egy hírcsokrot is, beírkálom
hosszabb olvasmány RGIII vs Luck:
 fifthdown.blogs.nytimes.com/2012/10/23/luck-vs-griffin-a-statistical-comparison/

Garcon: A korábbi begyulladt 'kapszulájáról' kiderült súlyosabb baja van, The ligament is ruptured inside of the capsule, and it has been labeled as a fairly serious injury.

Fletcher: did not practice, will see a neurologist because having problems with his balance

Hall+Wilson az utolsó játékról...
 washingtonexaminer.com/redskins-cbs-explain-giants-td-defend-scheme/article/2511605#.UIlbfcUxqCJ

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha már tőlem indult😛, azt hiszem Bjoca fogta meg igazán jól a dolgot
csupán arról van szó, hogy én nem lepődnék meg ha ez így történne, Szesze viszont igen; na bumm😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 8-8 teljesen az én véleményem, az idény eleje óta mondom, teljesen kielégítene így elsőre. A legnagyobb problémám ezzel a csapattal az a bizonyos momentum, ami miatt veszítünk. Mert ugye a "volna" nem játszik. Olyan játékossal nem találkoztam. Ha az nem lett volna, ha ez nem lett volna... és társaik. De volt. És nem látom, hogy ez változna. A defense jelenlegi állapotát tekintve csoda hogy van egyáltalán három győzelem. És az se rajtunk múlott. Én is mondjak olyat, hogy ha Eli nincs katasztrofális formában, nemhogy momentum, de esély sem lett volna. Tovább megyek: ha Griffin nem játszik ilyen jól (volt rá esély valljuk be) a tavalyi offense formája az idei defense formájával egybekötve szagolnánk alulról az ibolyát. Mint ahogy a támadók remek statisztikái sem vittek minket a csoport élére. Mindegy is, én kicsit elvesztettem a türelmemet, egy ideje húzzák már. Kitűnőek vagyunk, szuperek, csak éppen tök utolsók a csoportban. Az idény felénél. Még az is bejöhet, amit Sapka mond. De az a ló túloldala.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊Szesze
Elnézve a meccseket ha most veretlenül állnánk, senki nem szólhatna egy szót se: minden meccsen végig versenyben voltunk a győzelemért, ráadásul rendszerint elég jó játékkal, főleg offense oldalon. Ha abból indulok ki, hogy a címvédő bajnokcsapat, azaz ti épphogy megúsztátok, nem annyira meredek megállapítás - figyelembe véve az eddig mutatott játékot is - hogy hozhatjuk a maradék meccseket. Persze nem így lesz, már csak statisztikailag is valószínűtlen. Nem láttam még a másik két East csapatot (DAL, PHI)idén játszani, de a hírek alapján szerintem mi jobbak vagyunk náluk és hátralévő meccsekből 5-öt az East-en belül játszunk... Én vhol Sapka és Apeszos véleménye között érzem az igazságot. 8-8 vagy esetleg egy 9-7 teljesen jó lenne és nem esélytelen.nexion218
Az sztem se esélytelen, de a kettő azért messze van egymástól 😊 Én sok NFC East meccset láttam idén, majdnem az összeset. Jelenleg mindent egybevetve magunkat tartom a legjobbnak a 4 csapat közül, de egyikünk csop.győzelme se lenne túlzottan meglepő, nincs nagy különbség a 4 csapat között jelenleg, bár én semmiképp sem mondanám, h jobbak lennétek a Philly, Dallas párosnál.
Körbeveréseket várok csoporton belül és nem lenne meglepő, ha 9-7el meg lehetne nyerni az East-et idén. (ebből kifolyólag pedig meglepődnék, ha a csop győztesen kívül más is bejutna innen a PO-ba)
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊Szesze
Elnézve a meccseket ha most veretlenül állnánk, senki nem szólhatna egy szót se: minden meccsen végig versenyben voltunk a győzelemért, ráadásul rendszerint elég jó játékkal, főleg offense oldalon. Ha abból indulok ki, hogy a címvédő bajnokcsapat, azaz ti épphogy megúsztátok, nem annyira meredek megállapítás - figyelembe véve az eddig mutatott játékot is - hogy hozhatjuk a maradék meccseket. Persze nem így lesz, már csak statisztikailag is valószínűtlen. Nem láttam még a másik két East csapatot (DAL, PHI)idén játszani, de a hírek alapján szerintem mi jobbak vagyunk náluk és hátralévő meccsekből 5-öt az East-en belül játszunk... Én vhol Sapka és Apeszos véleménye között érzem az igazságot. 8-8 vagy esetleg egy 9-7 teljesen jó lenne és nem esélytelen.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊Szesze
Sapka is csak lehetőségként említi meg.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem biztos hogy meglepődnék ha nem kapnánk ki többet a szezonban (ehhez kell a védelem tavalyi formája, és miért ne jönne ez elő???, vagy az hogy az a kis momentum, most ne a másik oldalra billenjen)
sapka
Azért ezen kicsit felkaptam a fejem 😊 Szép dolog az optimizmus, de azért ez "kicsit" erősnek tűnik
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ja. Én mindig csak hülyeséget beszélek. A megtestesült ellendrukker. Apage satanas.apeszos
de most komolyan:
eddig minden meccsen fair küzdelmet hoztunk, állhatnánk 3-4 helyett 7-0al is, és nem szólhatna senki semmit ha ez így történt volna, mert 1-1 momentumon mentek el a meccsek (pl. Morgan labdaeldobása, Cundiff, Griffin sérülése, secondary fegyelmezetlensége az utolsó utáni pillanatban+fumblik), sőt a győzelmek elég egyértelműen sikerültek.
szóval mindegyik meccsen megvolt az ami tavaly nem mindig, elég nagy lehetőség a győzelemre...
ha továbblapozol az idei scheduleban mindegyik meccsen valid ellenfélként lépünk fel, sőt szerintem jelenlegi formák alapján többségében esélyesebben (túlzás nélkül), nem biztos hogy meglepődnék ha nem kapnánk ki többet a szezonban (ehhez kell a védelem tavalyi formája, és miért ne jönne ez elő???, vagy az hogy az a kis momentum, most ne a másik oldalra billenjen)
fogalmam sincs miért ez a hatalmas negatívitás részedről, most egyáltalán nem jogos (mert évek most először szinte bármire esély van)

szerk.: sőt Since 2008 the top 10 QBs in Accuracy % have averaged 9.5 wins each year. Robert Griffin III is currently #1 in accuracy %sapka
Végre valaki leírta azt, amit gondolok 😀 eddig meg voltam győződve róla, hogy egyedül vagyok ezzel a véleményemmel, de szerencsére nem. Nagyon remélem, igazunk lesz.


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ja. Én mindig csak hülyeséget beszélek. A megtestesült ellendrukker. Apage satanas.apeszos
de most komolyan:
eddig minden meccsen fair küzdelmet hoztunk, állhatnánk 3-4 helyett 7-0al is, és nem szólhatna senki semmit ha ez így történt volna, mert 1-1 momentumon mentek el a meccsek (pl. Morgan labdaeldobása, Cundiff, Griffin sérülése, secondary fegyelmezetlensége az utolsó utáni pillanatban+fumblik), sőt a győzelmek elég egyértelműen sikerültek.
szóval mindegyik meccsen megvolt az ami tavaly nem mindig, elég nagy lehetőség a győzelemre...
ha továbblapozol az idei scheduleban mindegyik meccsen valid ellenfélként lépünk fel, sőt szerintem jelenlegi formák alapján többségében esélyesebben (túlzás nélkül), nem biztos hogy meglepődnék ha nem kapnánk ki többet a szezonban (ehhez kell a védelem tavalyi formája, és miért ne jönne ez elő???, vagy az hogy az a kis momentum, most ne a másik oldalra billenjen)
fogalmam sincs miért ez a hatalmas negatívitás részedről, most egyáltalán nem jogos (mert évek most először szinte bármire esély van)

szerk.: sőt Since 2008 the top 10 QBs in Accuracy % have averaged 9.5 wins each year. Robert Griffin III is currently #1 in accuracy %

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja. Én mindig csak hülyeséget beszélek. A megtestesült ellendrukker. Apage satanas.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.apeszos
akkor jön más..., és akkor róla fogod ezt mondanisapka
Ja, hát persze. Holnap meg hozzuk vissza BigAl-t. Morris jó, tehát ki kell nyírni. Majd lesz más. Vagy nem. Van időnk, keresgéljünk csak. apeszos
mintha 0-7-tel állnánk, és teljesen kilátástalanul egy csöppnyi hajszálon kapaszkodnánk 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.apeszos
akkor jön más..., és akkor róla fogod ezt mondanisapka
Ja, hát persze. Holnap meg hozzuk vissza BigAl-t. Morris jó, tehát ki kell nyírni. Majd lesz más. Vagy nem. Van időnk, keresgéljünk csak.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
The Redskins cut RB Ryan Grant to make room for Keiland Williams. Always liked KW. high-effort guy. Good for special teams.sapka
Tessék játszatni Williamset, nálam van GM játékban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.apeszos
akkor jön más..., és akkor róla fogod ezt mondani

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Royster jelen állapotában semmire sem jó, még mindíg sérült. Ha ilyen marad pont úgy jár mint K.Williams. Repül. Grant egészségesen többet tudna Morrisnak segíteni, nem hinném hogy olyan égető szükségünk lenne egy ST játékosra. Ezzel a logikával inkább Gaffney-t hozta volna vissza.

Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ST játékos, Grant meg nem, Royster+Morris egyelőre elég

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy két meccset kivéve momentuma sem nagyon volt. Elzavarta. A Lions azért dobta mert olyan kurva jó volt biztos. Grant meg esélyt sem kapott.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ennek mi értelme?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dögöljek meg ha értem.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins cut RB Ryan Grant to make room for Keiland Williams. Always liked KW. high-effort guy. Good for special teams.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos
Jó, de benne van mindenki, aki nemhogy nem 2013-as, de már idén sincs köze a csapathoz, Landrytől DMacig, szóval nem annyira értem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊