NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Doughty vajon hogy a faszba került Gomes elé????apeszos
hidd el nem most került oda.. azt hogy miért most lepődtél meg azt nem tudom, illetve nem értem
előző meccsen 7%nyit játszott Gomes, csak csere cseréje volt
5. hétről nincsenek adatok😕
4. héten: szintén 7%nyit, szintén csere-cseréje
3. héten volt utoljára kezdő
lehetséges sérülés, vagy csak simán rosszabb mint Doughty..., ami elég szomorú, szerintem a Bengals elleni szar játék után berágtak kicsit rá
legutóbb egyébként Pugh játszott sokat, és kipróbáltak embereket mindenfele tétmeccsen (mert megtehették), előtte pedig nickel volt fenn pluszba akkor Hall játszott safetyt és mindenfele mindenfélét, így az ő helyét töltötték mindig fel, Doughty úgy általában 80%nyit játszik
de ami azt illeti Williams egészen biztos pont lett, utóbbi rossz évei után, ennek örülök

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Week 7 Official Depth Chart



Doughty vajon hogy a faszba került Gomes elé????
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
tudja valaki ki az a Mario Addison?😀
most néztem snapek 13%-ban játszott😮, mondtam én hogy a garbage alatt a cseréket próbálgatták, de miért nem Robinson?, vagy OLB a srác?
pl. David Jones 48%, Pugh 43%, Lorenzo csak 32%😮
 www.hogshaven.com/2012/10/16/3514350/redskins-snap-count-totals-vs-vikings-week-6

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion! utánanéztem újfent pontosan mi a baja; ennyit találtam:
MRI of Pierre Garcon's foot revealed an inflamed capsule underneath the second toe on Garcon's right foot (hétfői vizsgálat)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 028 — Giants fan
giantsek: egy dolog, a minnesotának jobb védelme volt papíron mint nektek van/volt, mégis csak kaptak egy laza 38ast
a másik, továbbra is mondom nincsenek véletlen söpréseksapka
vasárnap meglátjuk 😊
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Csoport meccs előtt statisztikákra hivatkozni öngyilkosság. Három dolog szól ellenünk. Kyle Shanahan, a front7, és a secondary. Ha a háromból egy problémát TELJES egészében meg tudunk oldani, szoros meccs lesz. Ha nem, bukunk.apeszos
Én a D-tek kapott pontjairól írtam, te meg a front 7 és a secondary problémájáról. Mi a különbség a kettő között? Semmi, mert mind a ketten ezt tartjuk a meccs kimenetele szempontjából az egyik döntő tényezőnek. A playcall szempontjából én erősebbnek érzem a Giants edzőit. Nagyon jól felkészültünk anno Cam-ből, legutóbb a 49-ersből, ahol Kaep szintén mobilis irányító. Ezek ellenére, ahogy mondtam nem biztos a győzelmünk, csak akkor, ha ugyanazt nyújtjuk mint Friscoban.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olyanokat olvasok, hogy Garcon elég sokáit kidőlt, még a lábsérülése okán, azt hiszem ez rossz hír
legalábbis Shanny azt mondta, hogy nem tudja mikor térhet vissza lehet pár nap-pár hét is
week 11-re mondják 100%osnaksapka
De amúgy neki pontosan mi baja van? Mert az, hogy "olyan, mint a turf toe, csak nem az", az nem túl pontos meghatározás....nexion218
utánanéztem, de már nem emlékszem a pontos nevére a sérülésnek
ahogy megragadt bennem, ez egy elég súlyos sportoló sérülés, a nagy lábujj izmával kapcsolatos, tulajdonképpen fáj neki ahogy jár, pláne fut, mert nem tud teljes súllyal ránehezedni a lábára; de már nem emlékszem a nevére😕, pihentetni szokták (és nem műthető azt hiszem, vagy nem érdemes)

giantsek: egy dolog, a minnesotának jobb védelme volt papíron mint nektek van/volt, mégis csak kaptak egy laza 38ast
a másik, továbbra is mondom nincsenek véletlen söprések

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
olyanokat olvasok, hogy Garcon elég sokáit kidőlt, még a lábsérülése okán, azt hiszem ez rossz hír
legalábbis Shanny azt mondta, hogy nem tudja mikor térhet vissza lehet pár nap-pár hét is
week 11-re mondják 100%osnaksapka
De amúgy neki pontosan mi baja van? Mert az, hogy "olyan, mint a turf toe, csak nem az", az nem túl pontos meghatározás....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 028 — Giants fan
Hát nemtom, én a 49ers ellen deff csatát vártam, ez a meccs sokkal inkább az offense-ekről fog szólni és vszínű sok pont lesz. Nem akarok kertelni se, én jobbnak tartom magunkat, sokkal könnyebben tudom elképzelni, h mi sok ponttal terhelünk meg titeket mint fordítva. Ettől függetlenül benne lehet egy nagy adok-kapok simán, de nem azonosak az esélyek véleményem szerint, főleg ha nem ragadunk be az elején.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olyanokat olvasok, hogy Garcon elég sokáit kidőlt, még a lábsérülése okán, azt hiszem ez rossz hír
legalábbis Shanny azt mondta, hogy nem tudja mikor térhet vissza lehet pár nap-pár hét is
week 11-re mondják 100%osnak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csoport meccs előtt statisztikákra hivatkozni öngyilkosság. Három dolog szól ellenünk. Kyle Shanahan, a front7, és a secondary. Ha a háromból egy problémát TELJES egészében meg tudunk oldani, szoros meccs lesz. Ha nem, bukunk.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ha a points/game statokat nézzük, akkor mind a két csapat 29,7 pontot ér el meccsenként. Viszont a defensek közötti különbség már számottevő. A Skins D 28,8 pontot nyel meccenként, addig a G-men D 19-et. Ez már mérvadó különbség. Ráadásul a 3 Skins zakóból 2 olyan csapat ellen volt(bár szoros meccsek voltak), akik 18 pont körül kapnak meccsenként. Ez egyértelműen a Giants mellett szól, de ennek ellenére van mitől félnünk.
Ha a hétvégi formánkat hozzuk, akkor azt mondom, hogy biztos a győzelmünk. De sajnos az ilyen nagy győzelmek után szokott jönni az automatikus betli. Ld. a tavalyi második meccsünket.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
30-40 pontot???
mármint ellenünk a két meccsen összesen vagy a 6 csoportmeccsen összesen?

Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.

Ettől függetlenül természetesen nyerhettek, de hogy nem fogtok 30-nál több pontot feltenni a táblára, az zicher!G-men
Ajánlanám én is figyelmedbe a Sapka által idézett adatsort. Meg ez a "zicher" is elég gázos. Sokan azt is "zicherre" vették, hogy Griffin III felsül az NFL-ben, meg azt is, hogy nem ti nyeritek a tavalyi SB-t. Ehhez képest.....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.
G-men
tavaly 28 és 23 pontot tettünk fel a táblára ellenetek😊, idén rendre 40-28-31-24-17😕-38 sikerült
szerintem te még nem láttál skins meccset idénről
az viszont elég ciki, hogy 3 olyan csapattal példálózol amelyiknek a defense-e erős (ligaszinten)+ ha ránézel pár összehasonlító adatra egyikük sincs előttünk az O-kat nézve az is zicher😀
(az is jó amit apeszos kiemelt)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
30-40 pontot???
mármint ellenünk a két meccsen összesen vagy a 6 csoportmeccsen összesen?

Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.

Ettől függetlenül természetesen nyerhettek, de hogy nem fogtok 30-nál több pontot feltenni a táblára, az zicher!G-men
😀 😀
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
30-40 pontot???
mármint ellenünk a két meccsen összesen vagy a 6 csoportmeccsen összesen?

Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.

Ettől függetlenül természetesen nyerhettek, de hogy nem fogtok 30-nál több pontot feltenni a táblára, az zicher!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀 apeszos
ha a futásról van szó, megnéztem megint, de nem volt ott semmiféle holding, már elszakadt tőle a DT (későn) és még utánanyúlt, ez nem holding (egész pontosan az, ha átjutnak az OL emberen, mármint mellette síkban elhaladtak/túljutott rajta, és ekkor visszatartja)sapka
Mármint Griffin? Nem jutott túl rajta. Nézd meg újra. 0:19-nél állítsd meg. Akkor kezdi visszahúzni Monty a védőt, ráadásul a nyakánál fogta a mezét. Akkor Griffin két lépést tett és nem haladta túl Griffin őket.apeszos
nem Griffin; hanem most konkrétan a center-Dt párharcról volt szó, a center végig saját maga előtt tartotta, (ez szabályos), majd a labda-játékos már nem a DT előtt volt, áthaladt Griffin rajtuk, a DT visszafordult, hátha szerelni tudja a labdás játékost, ekkor Monty utánanyúlt, ez kicsit határeset, de szerintem végülis nem érte el/nem tartotta fel-nem kontakttól esett el a védő,+ a DT nem tudott volna szerelni sehogy sem. Úgy gondolom nem volt holding.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀 apeszos
ha a futásról van szó, megnéztem megint, de nem volt ott semmiféle holding, már elszakadt tőle a DT (későn) és még utánanyúlt, ez nem holding (egész pontosan az, ha átjutnak az OL emberen, mármint mellette síkban elhaladtak/túljutott rajta, és ekkor visszatartja)sapka
Mármint Griffin? Nem jutott túl rajta. Nézd meg újra. 0:19-nél állítsd meg. Akkor kezdi visszahúzni Monty a védőt, ráadásul a nyakánál fogta a mezét. Akkor Griffin két lépést tett és nem haladta túl Griffin őket.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀 apeszos
ha a futásról van szó, megnéztem megint, de nem volt ott semmiféle holding, már elszakadt tőle a DT (későn) és még utánanyúlt, ez nem holding (egész pontosan az, ha átjutnak az OL emberen, mármint mellette síkban elhaladtak/túljutott rajta, és ekkor visszatartja)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
jól szétdobálhatja elija az biztos 😊a.kacsa
csak tudhat ha valamit, ha előző két meccsen elkapták őket, nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
jól szétdobálhatja elija az biztos 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 028 — Giants fan
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊 de sztem most nyerni fogunk, ha nem is lesz könnyű meccs
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉