NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért köszi, hogy leírtad. Én tegnap este már lusta voltam utánanézni és őszintén megmondom magamtól nem voltam biztos benne, csak vmi rémlett, hogy amikor a ZBS magyarázatát olvasgattam, inkább a futást emlegették. De ezek alapján az is megvan, hogy ki "nem fogja fel" a ZBS-t... 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
By week után visszajön Brown. Eddig futás ellen jók voltunk. Kíváncsi leszek mihez kezdünk Petersonnal.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
A Zone Blocking az futásblokkoló rendszer. Semmi köze a pass prothoz.ulpianus
azért ez érdekes😊 (mármint a link)
 www.drafttek.com/teamother2012.html
Pittsburgh MBS (ZBS for passing)

| (egyéb: egyszer láttam olyat, hogy a rusher 5-ös pozícióból indult, kifelé húzott, a tacklet tolta bullrushsal, és beváltott, ahol ott állt a guard a 'helyén' (zónájában😊), aki így felvette és a tackle utána csak a vonallal mozgott együtt)
| sapka
Aki ezt írta az valamit benézett. (Nekem jobban tetszik, hogy az Eagles szerintük "Blocking" sémában blokkol. 😀)

Van ilyen hogy váltanak. De az nem ZB ettől. Sőt egy centertől el is várják, hogy tudjon váltani. Például egy késleltetett blitz többnyire belül érkezik, és a center felelőssége ezek blokkolása, mikor nincs extra blokkoló (FB mondjuk). Van, hogy hárman blokkolnak egy védőt, és valaki ráébred, ez egyszerűen felesleges.

Mindenesetre felőlem vitázhattok róla. Csak azért írtam, hogy aki idetéved ne higgye, hogy a ZB és a pass protect összefügg.
Van összefüggés annyiban, hogy a ZB ember kisebb, mozgékonyabb, jobban fel tud venni egy blitzet. Ugyanaz a játékos is gyorsulhat, mikor lefogy ZBhez. Más (több) oka is van, hogy a ZB terjed a mai pass happy ligában, de ez is benne van. Én így értettem, hogy érdemes lehet összevetni csak a ZB csapatok pass protection munkáját is. Ellenben önmagában ZB csapat és nem ZB csapat passz blokkja ugyanúgy összevethető, mert ha nem futás, akkor nem számít a futásblokkolási rendszer.

Szerk:
Az jutott eszembe, lehet aki a listát írta, beugrott neki a Steelers híres Zone blitz sémája (ZB), és gondolta, csak van benne valami beleírja a cikkbe. Csak a Zone blitz meg a zone block teljesen más eset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Zone Blocking az futásblokkoló rendszer. Semmi köze a pass prothoz.ulpianus
azért ez érdekes😊 (mármint a link)
 www.drafttek.com/teamother2012.html
Pittsburgh MBS (ZBS for passing)

| (egyéb: egyszer láttam olyat, hogy a rusher 5-ös pozícióból indult, kifelé húzott, a tacklet tolta bullrushsal, és beváltott, ahol ott állt a guard a 'helyén' (zónájában😊), aki így felvette és a tackle utána csak a vonallal mozgott együtt)
|

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
A Zone Blocking az futásblokkoló rendszer. Semmi köze a pass prothoz. Ettől össze lehet vetni a ZB csapatokat, érdekes is látni.
Nincs olyan, hogy zone blocking pass protection. Ha belegondolsz, nincs is értelme ketten tolni valakit előre, amikor hátrálsz. Elég feltartani és ennyi. Ettől még van duplázás nyilván passznál is (eleve nincs is 5 blitzelő legtöbbször). De az nem ZB.
Aki tudta rendben van, csak mintha összekavarodott volna a két dolog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Delonso; furák ezek a linkek, nekem legalábbis azért mert nem túl frissek, szezon eleji/tavalyi szezon végi/offseason közepén íródtak-> nem tűnnek relevánsnak

kivéve a footballoutsiders, de ott egyszerűen hibákat látok, legalábbis én az nfl.comról hoztam főként a statokat, feltételezem azok pontosabbak, bár ebben nem vagyok biztos, de mintha ők gyűjtenék hivatalosan; szóval ezzel nehéz mit kezdeni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Te figyumá'! Azt vágod, hogy Cooley cut, Brown PUP és Garcon nem sérült? Amúgy nem tudom nálatok hogy van, de az "adatokkal való cáfolás" az nekem számokat takar, nem pedig "efmínuszt" meg "bépluszt". Még mindig nem látom, hogy ha szar a fal és az elkapók, hogy jön ki a 400 yard/meccs? Egyébként az általad idézett írás szerint az NFC East elkapói depth jobb, mint a többi divízió, igaz az Easten belül utsó a 'Skins. Akkor ebből milyen matekkal hozod ki, hogy Mossék ligautsók? Egyébként igen, a listák szubjektívek, ezért kellen(én)ek számok, mert azok nem hazudnak! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ismét leírom, ha szerintetek ez jó OL meg jó WR corps, lelketek rajta, ezzel én be is fejezem a vitát, majd csak dicsérek ha van rű okom, úgy tűnik azt szabad.

Listák amik nyilván szubjektívek:

Roto:
26. Washington Redskins

LT: Trent Williams*
LG: Kory Lichtensteiger
C: Will Montgomery*
RG: Chris Chester*
RT: Jammal Brown*

Top reserves: OG Maurice Hurt*, T/G Tyler Polumbus, C/G Erik Cook, OG Josh LeRibeus, G/C Adam Gettis.

Overview: This is another group that could have benefited from continuity that is so vital for zone-blocking teams. Williams (6), Lichtensteiger (11), and Brown (4) combined to miss 21 games due to injury and suspension last season. Though a system fit for the Shanahans' scheme, Chester's game lacks requisite power for right guard. Lichtensteiger, considered a solid starter when healthy, is now coming back from ACL and MCL surgery. Hurt and Cook gained valuable spot-starting experience due to the injuries in front of them, but this year's priority needs simply to be staying healthy. If the Redskins somehow find durability on the line, this could shoot from a bottom-seven unit to the middle of the pack. Robert Griffin III should definitely make it look better.

 www.footballoutsiders.com/stats/ol
Pass prot
WAS 28 14 8.9%
Még mielőtt azt írnátok de a futás milyen jó igaz, csak épp most pass protról vitatkozunk.

WR
Garcon ugye sérült ahogy annak lennie kell, nélküle ez milyen lista?

 www.footballnation.com/content/nfl-2012-receiving-corps-power-rankings/15056/3/

17. Washington Redskins (B-)
Not at all surprisingly, it was the Redskins who overpaid the most for a player this offseason, through their acquisition of former Colts speedster Pierre Garcon. Garcon’s a good receiver, but he hasn’t proven that he deserves the kind of elite money they’re going to be paying him.

Santana Moss had a bit of an off year last season, and it’s been reported that the team wasn’t satisfied with the shape he was in. Moss has responded to the criticism by reportedly trimming down 15 pounds and apparently he’s looking better than ever.

If they can get either free agent acquisition Josh Morgan or third-round pick Leonard Hankerson to step up, then the Redskins would prefer to utilize Moss primarily out of the slot.

At tight end, Fred Davis had a breakout year last season despite missing the first four games due to a drug suspension. Chris Cooley is definitely the backup now, but the good news is he hasn’t suffered any setbacks as he continues to recover from his knee injury.

Wide Receivers

2. Santana Moss B
3. Josh Morgan C+
4. Leonard Hankerson C-
5. Aldrick Robinson F

Tight Ends
1. Fred Davis B+
2. Chris Cooley C+
3. Logan Paulsen D

Egy további értékelés

# 1 N.F.C. East

Hakeem Nicks/Victor Cruz, New York Giants

Miles Austin/Dez Bryant, Dallas Cowboys

Jeremy Maclin/DeSean Jackson, Philadelphia Eagles

Pierre Garcon/Santana Moss, Washington Redskins



While other divisions can best, the N.F.C. East’s top players, no division boasts the depth of this division. Hakeem Nicks and Victor Cruz arguably both top 10 WR in the league last year, especially if you count in Hakeem Nicks’ playoff performance. Miles Austin has had to fight through some injuries, but is a very talented player and while the missed opportunity in the Giants game defines their season he’s a good player. Dez Bryant has tremendous upside and has flashed brilliance at times. DeSean Jackson and Maclin both had down years last year, but I expect bounce back years from both and definitely Maclin. Pierre Garcon actually put up his best numbers in his first season without Peyton Manning, but he’s inconsistent. Santana Moss is an elder-statesmen, but a real good one.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Amúgy jobb volt Rexy-vel, könnyebb volt belénkmagyarázni, hogy szarok vagyunk. 😀 nexion218
hogy ez mennyire így van!!
de nagyon kíváncsi leszek milyen arcát hozza a védelem a következő meccsen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A ZBS komment enyhe szarkazmus akart lenni. 😉 Amúgy jobb volt Rexy-vel, könnyebb volt belénkmagyarázni, hogy szarok vagyunk. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A netto hülyeség meg az Sapka hogy képtelen vagy hetek óta felfogni a ZBSt és azt hiszed attól mert futni lehet már jó a fal. Nem egy meccsen ütik verik RG-t és nem egy meccsen voltak gondok, ahogy dropok sem.
Delonso_
utolsó próbálkozásom a témában, azt mondod a ZBS olyan speciális, hogy minden csapat amelyik használja alapból jól fut mögüle, de a mi zbsünk, azért nem jó mert rossz a passprot!
ha mással nem is (a logikád szerint) de egymással össze tudjuk hasonlítani a falakat, zbs v zbs
 www.drafttek.com/teamother2012.html
ha hiszünk ennek a listának:

Carolina 114 13-18
Cleveland 77,8 9-24
Green Bay 97,2 21-29
Houston 143 3-19
Indy 97,5 9-26
Kansas 180,8 13-24
Miami 135,6 10-25
Minnesota 133,2 9-19
Jets 83 10-18
Seattle 140,2 10-20
Tennessee 65,4 8-18
Washington 162,6 12-31

kiírtam a futott yardokat, és aláhúztam, de azért elég szépen meglett cáfolva ez a bárki jól fut, szerintem. Csak a Kansas jobb a meccs/futott yardokat tekintve, és tudjuk hogy Charles nem egy kispályás rookie.

nézzük a passprotot sack/qb hitet tudunk nézni (ezeket nem emeltem ki): igen a Qb hit magas (de mobilisság-kimozgás, ugye), sack szám pedig közepes, ennek ellenére a QB rate a 8. legjobb (pedig benne vannak Cousins butaságai is...), és a listáról csak a GB előzi meg.
Most mondhatnánk azt, hogy az átlagosnál rosszabbak az össz alapján, de vajon mit is lehet arra mondani, ha a két legmagasabb ütéssel ellátott QB a két legeredményesebb?😊

nézzük dropokat:
 www.footballoutsiders.com/stats/wr
pontosabbat nem találtam, de szerintem a FO catch rate-e jól jellemzi ezt:
Morgan 81% Moss 60% Hank 64% Garcon 67% Robinson 62%
és 60% felett jónak mondható...
(megjegyzem egyikük sincs benne a bottom 15 drop%-ban,  www.profootballfocus.com/blog/2011/05/23/drop-percentage/ )

!remélem adatokkal is megcáfolsz!

szerk. (nexion szerintem én értem a ZBS-t😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szívetek joga nem egyetérteni.

A netto hülyeség meg az Sapka hogy képtelen vagy hetek óta felfogni a ZBSt és azt hiszed attól mert futni lehet már jó a fal. Nem egy meccsen ütik verik RG-t és nem egy meccsen voltak gondok, ahogy dropok sem.

Nexion ha te elégedett vagy ezzel a WR gárdával, lelked rajta. Szerintem a liga egyik leggyengébbje.

Nade mindegy. Majd az idő megválaszolja kinek lesz igaza, kívánom a legjobbakat. Delonso_
Fú, ez elég sértődötten hangzott. Ütik verik??? NO: 2 sack, STL:1 sack, CIN: 5 sack, TB: 1 sack, ATL: 2 sack. Gyors fejszámolás után az 2,2 meccsenként, nem tűnik ütés vágásnak. Az, hogy zseben kívül mi történik, nem a fal felelőssége, szóval attól függetlenül, hogy finoman szólva nem egy Hogs a társaság, azt ne rójuk fel nekik! A liga leggenygébbje??? Jets meccset láttál idén? Amint azt olvashattad, nem tartom elit WR gárdának, de amíg a támadóalakulat en block 400 yardot átlagol és legfőképpen mindent megtesz a győzelemért (idén egy meccs ment el a támadóalakulaton), addig pont leszarom, kit tartanak elitnek az okosok.

Egyébként én sem értem a ZBS-t, pont mint Sapka. De az a nagy büdös helyzet, hogy nem is nekünk kell, hanem annak az öt malackának, aki Redskins mezben a pályára lép, mint OL és nekem úgy tűnik, hogy ők értik. Legalábbis 5 meccsből 4-en ez ment, a 80% pedig barátok közt is négyes osztályzat, ami szignifikánsan több, mint a "nemlétező".

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szívetek joga nem egyetérteni.

A netto hülyeség meg az Sapka hogy képtelen vagy hetek óta felfogni a ZBSt és azt hiszed attól mert futni lehet már jó a fal. Nem egy meccsen ütik verik RG-t és nem egy meccsen voltak gondok, ahogy dropok sem.

Nexion ha te elégedett vagy ezzel a WR gárdával, lelked rajta. Szerintem a liga egyik leggyengébbje.

Nade mindegy. Majd az idő megválaszolja kinek lesz igaza, kívánom a legjobbakat.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ezt nagyon összehangoltuk Sapka! 😀nexion218
így is kell, aki nem ért a törzsi tanáccsal, jól bele kell húzni a vödörbe😛😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Épp azon gondolkodom, hogy Arians milyen jól játszatja Luckot, akinek kisebb karja van mint RG-nek. Miamiban is jól elboldogulnak Tannehillel. RG, aki dobásban a class legjobbja pedig megkapta Shannyt. Az eredményt hétről hétre láthatjuk (már ha még láthatjuk hisz nincs negatív agyrengés teszt) Delonso_
Ne haragudj, de nem teljesen értem, hogy mire célzol... Az első négy meccs alatt a liga egyik legdinamikusabb és legeredményesebb támadóalakulatát irányította Griffin, arról nem beszélve, hogy a kinti kommentátorok is csak dícsérni tudták Shanny-t, hogy milyen okosan játszatja és nem viszi bele kudarcgyanús szitukba (pl. Bengals meccs: RG3 maradt volna a pályán 4. és sokra, helyette inkább 60+ yardos FG-t húzott és lényegében inkább lepasszolta a meccset), felépítik az önbizalmát rövid, akár LOS mögé irányított passzokkal, nem Pro Style offense-ből jött és teletették a playbookot option playekkel, amiben otthonosabban mozog stb, stb, stb... Arról meg egyedül Griffin tehet, hogy belement egy lényegében fölösleges ütközésbe, ahelyett, hogy eldobta volna a lasztit, mivel ő hozta a döntést, nem tervezett futás volt. Az persze más kérdés, hogy én is szeretnék nyerni és valószínű ugyanilyen meggondolatlanul töretném össze magam, de az az én hülyeségem, nem az edzőmé.nexion218
Ez részben igaz, óvatos playeket kap, de ennek oka csak annyi lenne, hogy kímélni és felépíteni akarják? Én ha annyira építeném őt, alakítanám a jövőre nem töretném össze egy nem létező fal mögött. Sőt, hoznék neki legalább két célpontot aki nem droppolja agyon magát és képes elszakadni is, vagy valamiben legalább azért elég jó. Arra már nem is gondolok, hogy 3-4-et.

A másik: Amennyiben valakivel nagyrészt rövid kis részt közepes passzokat dobatok csak, ráadásul eléggé kiszámíthatóan, azt az ellenfelek nem tudják vajh jobban levédekezni?

A harmadik: Más szemmel olvashatunk, én ugyanis olyanokat olvasok, hogy nagy Shanny leültette a kicsit a hívott playek miatt, meg olyat hogy milyen gyenge a playhívás és mennyire nem épít RG képességeire.Meg olyat hogy lehet ilyen falra és elkapókra alapozni.Delonso_
Hát ja, lehet mást olvasunk, de még lehet más meccseket is nézünk. 5 meccs volt eddig, egy meccsen nem védte meg a fal, 3 és fél meccsen alig értek hozzá a védők és az utsó meccsen Ő TÖRETTE ÖSSZE SAJÁT MAGÁT. Ez konszenzus: ezt mondják az újságírók, Shanahan, Grossman és Griffin maga is beismeri.

Aztán: a Garcon, Moss, Hankerson, Davis ha nem is ligaelit, de talán nem részrehajló túlzás, hogy bárhol megállnák a helyüket. Moss pedig "csak" 77, Garcon pedig szintén "csak" 88 yardra tud elszakadni. Bocsmá'! 😊

Igen nagyrészt kis-közepesre épít az Offense, de talán nem meglepő, ha a HC alapvetően West Coast típusú offense-re épít. De igen, igazad van, elvileg jobban le tudják védekezni, csak gyakorlatban 400 yard körül van a meccsátlagunk, szóval mégse tűnik úgy, hogy le tudják védekezni. De még ha nem is így lenne, edzőként leszarnám, hogy hogy védekeznek le a rookie irányító első évében, csakis az érdekelne, hogy készség szinten elsajátítsa az offense-t, magyarul ha tényleg hosszútávon gondolkodok akkor elsőkörben nem nyerni, hanem játszani tanítanám meg a profik között.

És igen, volt hogy Apa hívta Jr. helyett a playeket. De azzal nem védem az irányítómat, hogy átveszem a playhívást, ha látom, hogy Kyle szarokat hív neki???

Száz szónak is egy a vége: megintcsak nem értek egyet. 😀

Ezt nagyon összehangoltuk Sapka! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez részben igaz, óvatos playeket kap, de ennek oka csak annyi lenne, hogy kímélni és felépíteni akarják? Én ha annyira építeném őt, alakítanám a jövőre nem töretném össze egy nem létező fal mögött. Sőt, hoznék neki legalább két célpontot aki nem droppolja agyon magát és képes elszakadni is, vagy valamiben legalább azért elég jó. Arra már nem is gondolok, hogy 3-4-et.
Delonso_
ez már nettó hülyeség;
olyan rossz a fal, hogy egy 6. körös rookie röhögve szarráfutja magát mögötte..., sőt ha nem félnék, hogy egy play alatt meghalok, én is szarráfutnám magam. Egyetlen meccsen volt nagyon rossz a passprot, és az a Bengals ellen volt. És kreatívabb playhívással ezt a meccset is megnyerhették volna könnyen..., de a védelem nem volt rendesen felépítve a meccsre. Melyik másik meccsen volt erős nyomás Griffinen??

olyan rossz az elkapóbrigád, hogy egy jó formában lévő Santana Moss 3. számú elkapó😊, hú de rossz. Hány csapatnak van olyan jó kezdő Wr párosa, hogy csak 3. lehetne?? Szerintem nem soknak.
Most komolyan előző meccsen volt összesen 3 drop és máris rosszak, ne már! Ez a nem képes elszakadni elég rossz érv, pl. Moss 70 yardos Td-je, vagy Garcon első meccsén lévő 4 elkapásból 100+ yardos meccse...

Azért kap ilyen playeket, mert egész egyszerűen ebben jó!, röviden nagyon pontosan több lehetőséggel, akár direkt kifutások stb; nem azért fut ki mert szar a fal, hanem mert úgy gondolja ez célszerűbb..., bumm előző meccsen nem volt elég óvatos rég kiléphetett volna, és inkább fejjel előre vetődött, majd tanul belőle hiszen rookie; nincs rá szükség, hogy egyedül futtassa az offenset, mint Luck, mert nagyon erős alapok vannak már lefektetve ide...
Inkább beszéljünk arról miért nem megy neki rendesen a 3rd down...

Végül, a redskins fanok nem annak szurkolnak, hogy Griffinnek tökéletes helye legyen😊, hanem annak hogy nyerjen a csapat, ennek pedig a legegyszerűbb módja a mindenkori szűk keresztmetszetek feloldása, és az nem a 30+ pontos O.
Bíztam benne, hogy ezek magától érthetődő dolgok voltak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.shoes2013.com/views/2012-New-Adidas-Superstar-2(II)-Mens-shoes-Wine-Red-10734.html Redskins fan lennék tuti vennék egyet! 😀
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Épp azon gondolkodom, hogy Arians milyen jól játszatja Luckot, akinek kisebb karja van mint RG-nek. Miamiban is jól elboldogulnak Tannehillel. RG, aki dobásban a class legjobbja pedig megkapta Shannyt. Az eredményt hétről hétre láthatjuk (már ha még láthatjuk hisz nincs negatív agyrengés teszt) Delonso_
Ne haragudj, de nem teljesen értem, hogy mire célzol... Az első négy meccs alatt a liga egyik legdinamikusabb és legeredményesebb támadóalakulatát irányította Griffin, arról nem beszélve, hogy a kinti kommentátorok is csak dícsérni tudták Shanny-t, hogy milyen okosan játszatja és nem viszi bele kudarcgyanús szitukba (pl. Bengals meccs: RG3 maradt volna a pályán 4. és sokra, helyette inkább 60+ yardos FG-t húzott és lényegében inkább lepasszolta a meccset), felépítik az önbizalmát rövid, akár LOS mögé irányított passzokkal, nem Pro Style offense-ből jött és teletették a playbookot option playekkel, amiben otthonosabban mozog stb, stb, stb... Arról meg egyedül Griffin tehet, hogy belement egy lényegében fölösleges ütközésbe, ahelyett, hogy eldobta volna a lasztit, mivel ő hozta a döntést, nem tervezett futás volt. Az persze más kérdés, hogy én is szeretnék nyerni és valószínű ugyanilyen meggondolatlanul töretném össze magam, de az az én hülyeségem, nem az edzőmé.nexion218
Ez részben igaz, óvatos playeket kap, de ennek oka csak annyi lenne, hogy kímélni és felépíteni akarják? Én ha annyira építeném őt, alakítanám a jövőre nem töretném össze egy nem létező fal mögött. Sőt, hoznék neki legalább két célpontot aki nem droppolja agyon magát és képes elszakadni is, vagy valamiben legalább azért elég jó. Arra már nem is gondolok, hogy 3-4-et.

A másik: Amennyiben valakivel nagyrészt rövid kis részt közepes passzokat dobatok csak, ráadásul eléggé kiszámíthatóan, azt az ellenfelek nem tudják vajh jobban levédekezni?

A harmadik: Más szemmel olvashatunk, én ugyanis olyanokat olvasok, hogy nagy Shanny leültette a kicsit a hívott playek miatt, meg olyat hogy milyen gyenge a playhívás és mennyire nem épít RG képességeire.Meg olyat hogy lehet ilyen falra és elkapókra alapozni.
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Griffin tünetmentes volt és edzett (redskins.com).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
MIKOR derül ki, hogy mi van vele?agent T
Elvileg ma már edzhet no-contact jelleggel, hét vége felé lesz egy újabb teszt, ha az is OK akkor mehehet a mehet.nexion218
csütörtököt olvastam, hogy akkor teljes értékű munkát végezhet
jaigen, és Shanahan nyilatkozta is, hogy azt kérte RG-től, hogy sokkal megfontoltabban kellene futnia

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
MIKOR derül ki, hogy mi van vele?agent T
Elvileg ma már edzhet no-contact jelleggel, hét vége felé lesz egy újabb teszt, ha az is OK akkor mehehet a mehet.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
MIKOR derül ki, hogy mi van vele?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Épp azon gondolkodom, hogy Arians milyen jól játszatja Luckot, akinek kisebb karja van mint RG-nek. Miamiban is jól elboldogulnak Tannehillel. RG, aki dobásban a class legjobbja pedig megkapta Shannyt. Az eredményt hétről hétre láthatjuk (már ha még láthatjuk hisz nincs negatív agyrengés teszt) Delonso_
Ne haragudj, de nem teljesen értem, hogy mire célzol... Az első négy meccs alatt a liga egyik legdinamikusabb és legeredményesebb támadóalakulatát irányította Griffin, arról nem beszélve, hogy a kinti kommentátorok is csak dícsérni tudták Shanny-t, hogy milyen okosan játszatja és nem viszi bele kudarcgyanús szitukba (pl. Bengals meccs: RG3 maradt volna a pályán 4. és sokra, helyette inkább 60+ yardos FG-t húzott és lényegében inkább lepasszolta a meccset), felépítik az önbizalmát rövid, akár LOS mögé irányított passzokkal, nem Pro Style offense-ből jött és teletették a playbookot option playekkel, amiben otthonosabban mozog stb, stb, stb... Arról meg egyedül Griffin tehet, hogy belement egy lényegében fölösleges ütközésbe, ahelyett, hogy eldobta volna a lasztit, mivel ő hozta a döntést, nem tervezett futás volt. Az persze más kérdés, hogy én is szeretnék nyerni és valószínű ugyanilyen meggondolatlanul töretném össze magam, de az az én hülyeségem, nem az edzőmé.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Épp azon gondolkodom, hogy Arians milyen jól játszatja Luckot, akinek kisebb karja van mint RG-nek. Miamiban is jól elboldogulnak Tannehillel. RG, aki dobásban a class legjobbja pedig megkapta Shannyt. Az eredményt hétről hétre láthatjuk (már ha még láthatjuk hisz nincs negatív agyrengés teszt)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Cowboys nagyon próbálta rejtegetni Forbath-t tavaly, ha nem lett volna edzőtábor alatt végig sérült, lehet ő kapta volna meg Dan Bailey helyét. (Állítólag többet láttak benne az edzők, szerencsére Forbath elnyúló gyógyulása megakadályozta őket egy potenciális baklövésben.) Nem tudom PS-be került-e amint lejött a PUP listáról, de asszem a Tampa egyből lenyúlta. Sok lehetőség van a gyerekben az biztos, de nem rúgott élesben hosszú ideje.gyeek
Nekünk tök mindegy már. Ha minden másodikat berúgja, akkor is jól jártunk. Bár ennek is van ellenszere. Ha minden pontszerző drive TD-vel végződik. Akkor ki a f.szt érdekli hogy a kicker who? 😛 De ilyenre egy Kyle Shanahannel esély sincs.. 😀