NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
A Cowboys nagyon próbálta rejtegetni Forbath-t tavaly, ha nem lett volna edzőtábor alatt végig sérült, lehet ő kapta volna meg Dan Bailey helyét. (Állítólag többet láttak benne az edzők, szerencsére Forbath elnyúló gyógyulása megakadályozta őket egy potenciális baklövésben.) Nem tudom PS-be került-e amint lejött a PUP listáról, de asszem a Tampa egyből lenyúlta. Sok lehetőség van a gyerekben az biztos, de nem rúgott élesben hosszú ideje.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
"Redskins signed kicker Kai Forbath and released kicker Billy Cundiff."kovi470
So, 19 Redskins place kickers since 1994 now. That's 46 percent more than any other NFL team.empty taxi
Show must go on. Újabb kukázás. 19-re lap?
Olyan ismerős nevek is feltűnnek itt, mint Terrence Austin és Logan Paulsen. 😀

apeszos
Tök jó, a döntő helyzetben kimarad, blokkolják, jó ómen 😊))

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Redskins signed kicker Kai Forbath and released kicker Billy Cundiff."kovi470
So, 19 Redskins place kickers since 1994 now. That's 46 percent more than any other NFL team.empty taxi
Show must go on. Újabb kukázás. 19-re lap?
Olyan ismerős nevek is feltűnnek itt, mint Terrence Austin és Logan Paulsen. 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
"Redskins signed kicker Kai Forbath and released kicker Billy Cundiff."kovi470
So, 19 Redskins place kickers since 1994 now. That's 46 percent more than any other NFL team.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
"Redskins signed kicker Kai Forbath and released kicker Billy Cundiff."kovi470
ja, mondjuk vótmá😛
de ez még nem: eleresztették Markus Whiteot, és elhoztuk a Colts practice squadból OLB Mario Addisont;
azt azért nem értem miért kellett annyira Whiteot visszahozni a Bucs practiceból, de végülis egyszer sem került aktív rosterre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
"Redskins signed kicker Kai Forbath and released kicker Billy Cundiff."

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha kell még Kovboj, tudom javasolni David Buehlert is. 😉gyeek
jaja, mi meg Jordan Blacket javasoljuk, mint kiöregedett falember Dockery mellé, csak a jószándék😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Ha kell még Kovboj, tudom javasolni David Buehlert is. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
John Keim ‏@john_keim
Confirm the multiple reports on #Redskins signing PK Kai Forbath. Josh Brown, Olindo Mare also were in town.

szerk. remélem majd üres taxi adminúr szól róla pár jó/rossz szót
Keim statokat írt, az meg csalóka:
Forbath made 21 of 30 FGs between 40-49 yards at UCLA.
Forbath made 84.2 percent of his FGs at UCLA (72.2 percent as a SR).sapka
Valaki fölébredt a front office-ban.
Jó reggelt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
John Keim ‏@john_keim
Confirm the multiple reports on #Redskins signing PK Kai Forbath. Josh Brown, Olindo Mare also were in town.

Keim statokat írt, az meg csalóka:
Forbath made 21 of 30 FGs between 40-49 yards at UCLA.
Forbath made 84.2 percent of his FGs at UCLA (72.2 percent as a SR).

(rájöttem kicsit összekevertem a UCLA-t a Cal-al, medve-medve...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...és szerintem a hét végén a Vikest elkapjuk. Ezt súgta az őszi szél.agent T
amennyire optimista voltam a Falcons meccs előtt, annyira nehéz elképzelni, hogy a 4-1es bombaformájú vikingeket elkapjuk (pedig Pondert lehet inkább Cousinshoz kéne hasonlítani, mint Griffinhez)
egyébként 0-7 vagyunk hazai pályán

de visszatérve, így hogy nem volt minden playben ostoba, gyakorta szükségtelen blitzek, és normális zónák+besegítések voltak, azért nem volt rossz a secondary, sőt, szerintem nagyon is jók voltak, akár ligaszinten; nem kellett 1-1et vállalni ilyenek miatt, és a Falcons elkapósorát nézve korrekt játékot láttam. De ha nem őket húzom most bele a karóba, akkor megint ott vagyunk ahol eddig, a front5 nem tud nyomást gyakorolni, ami elég szomorú; és ez nem Orakpo miatt van, pláne nem Carriker miatt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nekem Kasay neve rémlik, hogy nem olyan rossz.
Talán.

Egyébként én nem fogok ezután se statisztikákat böngészni, meg sokat olvasgatni háttéranyagokat, ez meghagyom nektek, mert élvezet olvasni, amit kihoztok belőle.
Én egyszerű gyerek vagyok, és csak annyit látok, hogy az első hónapban volt egy jól-rosszul, de (főleg Garconnal) azért elmuzsikálgató támadósorunk, egy a vártnál sokkal jobban szereplő QB-val meg futóval.
Az utcsó meccsen meg volt egy jó védelmünk, és a támadóegység beállt a földbe.
Na most két lehetőség van, vagy negatív, vagy pozitív oldalon kezd el harmonizálni a két csapatrész teljesítménye. Ha húzni kezdik egymást, akkor bármi lehet (két győzelemmel vannak előttünk a csoportot vezetők, és még nem játszottunk senkivel az NFC Eastből). Ez a bármi lehet, ez nem kimondottan playoff álom, de olyan teljesítmény, amit előrelépésnek lehet tekinteni.
Ha úgy alakul a dolog, mint amikor a putrisori hülyegyereket, aki még angol vécét se látott soha, bekényszerítik egy normál osztályba, tehát a leggyengébb rész nulla teljesítményéhez szépen hozzáidomul a többi, akkor meg véget ér a Shanahan éra. Akkor pedig jön valaki, aki talán hoz embereket (pl draftol) a secodarybe és az O falba.
Szóval szerintem rosszabbak nem leszünk, mert nem nagyon lehetünk, és ha valami különös katasztrófa nem történik, pl RGIII nem kap még egy akkorát, hogy career ending agybaja legyen, akkor kialakulnak a dolgok.
Én nem érzem azt az átkos reménytelenséget (csak ha Cundiff pályára lép), mint tavaly, és szerintem a hét végén a Vikest elkapjuk. Ezt súgta az őszi szél.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rackers volt már itt és nem kellett.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kedd a kulcs: Griffin kontrollja és kickerek jönnek
másrészt Vödör 4 hétre kidőlt😊, Wilson a legutóbbi interjúban nagyon szidta Doughtyt (bár ezt nem teljesen értem, az okát)

olvasnivaló:  washingtonexaminer.com/redskins-notes-rg3-update/article/2510131#.UHM6qk0xqCJ

szerk.:
itt egy kicker FA list
Kickers

1. Ryan Longwell
2. John Kasay
3. Josh Brown
4. Neil Rackers
5. Graham Gano
6. Olindo Mare
7. Dave Rayner
8. David Buehler
9. Danny Hrapmann
10. Garrett Lindholm

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.a.kacsa
de ezért lehet kicsit utálni nem?sapka
Kicsit?? Még mindig nem merem leírni a véleményem, mert úgy kavarognak az indulatok bennem, hogy nem bírná a billentyűzet. Ha a következő két év is ilyen lesz, elment ugyan öt év és szart se értünk el, de legalább már akkor szabad haragudni. Mert jó HC az öreg, jó Offcoordinátor a sasorrú nyálgép, csak még nem derült ki. Még két év.apeszos
nem akartam itt indulatokat szítani (bár tudom nem kell) de sajnos ez így van ahogy leírtam. mindenki a saját bőrét menti és pont leszar minden mást (szurkolók csapattársak stb.) sajnos shanny nem fog rosszabbul aludni azért mert mi elküldjük a picsába bármennyire is igazunk van
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.a.kacsa
de ezért lehet kicsit utálni nem?sapka
Kicsit?? Még mindig nem merem leírni a véleményem, mert úgy kavarognak az indulatok bennem, hogy nem bírná a billentyűzet. Ha a következő két év is ilyen lesz, elment ugyan öt év és szart se értünk el, de legalább már akkor szabad haragudni. Mert jó HC az öreg, jó Offcoordinátor a sasorrú nyálgép, csak még nem derült ki. Még két év.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Cundiff for president 😀 Mostanában a fiatal rugók nagyon ügyesek , érdemes valakit a játékosbörzén becélozni , mondjuk ez se állapot ami most van.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.a.kacsa
de ezért lehet kicsit utálni nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs vkinek híre arról, hogy ezt a senkiházi Cundiff-ot kirúgtuk-e már?nexion218
Azt hittük Ganonál nincs lejjebb. Tévedtünk. El tudom képzelni hogyan röhög a markába.apeszos
Gano vagy Cundiff? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs vkinek híre arról, hogy ezt a senkiházi Cundiff-ot kirúgtuk-e már?nexion218
Azt hittük Ganonál nincs lejjebb. Tévedtünk. El tudom képzelni hogyan röhög a markába.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Robert Griffin III - QB - Redskins

Backup QB Kirk Cousins told reporters Monday that Robert Griffin III (concussion) "appears to be doing well" after reporting to Redskins Park for morning team meetings.
"He seems fine," Cousins said Monday afternoon. "He seems in good spirits. He appears to be doing well." While it's good news that Griffin appears to have avoided post-concussion symptoms, his status for Week 6 remains dependent on a battery of tests. Consider RG3 questionable to start against the Vikings.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs vkinek híre arról, hogy ezt a senkiházi Cundiff-ot kirúgtuk-e már?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Morris verdája 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.
tavalyi meccsekről meg hát úgy tudnék nyilatkozni mint ford fairline:
"Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas"
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerk: Ha tudjátok mi van RGIII fejével, mondjátok 😊agent T
annyi infó van egyelőre összvissz, hogy RG ezt írta twitterre
Robert Griffin III ‏@RGIII
Thank you for all the prayers & support I'm ok and I think after all the testing I will play next week.
szóval semleges orvosnál tesztelgetik (mert mint kiderült azt sem tudta hol van), és akkor kiderül minden

kacsa: én tavaly is végigtudtam nézni a meccseket😛, de nekem az a bajom csak, hogy lehet kitakarította stb, nagyon mélyről indult, DE akkor építse úgy, hogy ne legyen jövőre már lépéshátrányban (szóval ha tudod, hogy bottom 10es csapatod lesz jövőre is akkor ne dobj oda 3 első kört..., mert azzal csak kibaszol magaddal)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!