NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Washington Post szerint a csapat már meg is állapodott Cooley-val a visszatéréséről.vassadi
Ő nem egészségügyi okokból nem kellett?
Vagy ilyenkor már úgy is jó?

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 032 — Giants fan
Kaotikus meccs volt, tényleg a szerencsésebb csapat győzött. Fura, h mennyire különbözött az első és a második félidő mindkét oldalon..
Griffin tényleg kurva jó már most is, nem is tudom mi lesz így később. Ha a tavalyi védekezést tudnátok produkálni akkor most ti lennétek a favoritjai a csoportnak, így viszont pont miattuk nem lesz PO sztem.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Washington Post szerint a csapat már meg is állapodott Cooley-val a visszatéréséről.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Cooley visszajött.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Giants DE Osi Umenyiora stated following Sunday's win over the Redskins that Robert Griffin III is the best quarterback he's faced all season.
Grifin went 20-of-28 passing for 258 yards and two touchdowns, and rushed nine times for 89 yards in Washington's loss. The Giants still came away impressed. "That guy is flat-out unbelievable," Umenyiora said. "That’s the best QB we’ve played this year." Added Giants DT Chris Canty, ""He’s faster in person than he is on tape. He’s very, very fast. He’s a very talented young man. He’s going to have a lot of success in this league."
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lassan elfogy a csapat. Fletchet is látttam a vomal mellett, meg nem is tudom. Hihetetlen.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter

Injury to insult: Redskins TE Fred Davis out for season with left Achilles tear.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szépen védekezett a giants a spread O ellen, az első csapat volt idén, aki feltudta ezt törni; érdekes, hogy első félidőben nem sok közük volt hozzá + kaptak vagy 200 yardot a földön
(mondjuk azt hagyjuk, hogy Bradshaw négykézláb mászott be a Tdnél, úgy hogy egy redskin fogta közben; vagy a polumbus bünti)
de a turnover helyzet kritikus volt..., mondjuk Eli is az utolsó momentum kivételével sehol sem volt a második félidőben (de az milyen playhívás volt könyörgöm???, nem gondolták, hogy deep pass lesz???, miért nem?, short yardért futás lesz vagy mi?) A defense playcaller azonnal mondjon le!
Griffin megint megcsinálta a game winning momentumot, de ezt nagyon elszúrták
nagyon mínusz 3rd down D, sok 3. és sok csúszott be, túl sok...
a szerencsésebb csapat győzött😕

agent T: Az biztos, hogy Davis kiszállt egész idényre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ahhoz túl sokat hibázunk.apeszos
Ez szerintem akkor lenne döntő, ha más csapat nem hibázna, csak a Skins. A Falcons meccs kivételével mindegyik meccs nüanszokon múlott, miért ne lehetne nekünk is szerencsénk. Elismerem, erre kisebb az esély, de mint tudjuk, a remény hal meg utóljára.


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ahhoz túl sokat hibázunk.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ejj emberek ennek másképp kellett volna történnie. Viszont kövezzetek meg, de szerintem így is odaérhetünk a PO-ra. Egy ilyen Giants-et legközelebb el lehet verni, a Steelers sem az a Steelers ami pár éve volt. A Ravens meccs kivételével szerintem mind nyerhető. Le fogtok hurrogni, de az én véleményem ez.


több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Írjatok a sérültekről.
Nem láttam az első félidőt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
inactives: Garcon, Meriweather, Grossman, Gettis, Jones, LeRibeus, Worthington
látom már megelőztek😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvastam egy érdekeset Cofieldtől:
(Newton vs. Griffin)

“It’s not the same. It’s almost like a tight end playing quarterback vs. a receiver. Carolina employs Cam more in the red zone. He’s a finisher. But he’s not a consistent run threat throughout the field. The dynamic in the run game is different. They use a more traditional run game and then they have a guy who’s athletic who can hurt you in the red zone. Robert’s a threat all the time. Robert’s a scrambler. Cam is looking to throw the ball down the field. It’s completely different. I don’t think playing against Cam prepares you for playing against Robert.

“I just think it’s more difficult against our offense because of the deception and knowing who has the ball. In camp I remember not knowing where the ball was. I didn’t know if he was taking it himself or throwing it. It’s more deceptive and Robert is just faster and a more explosive athlete.”

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Official depth chart for week 7.


Úgy tűnik Rocca vállalja a meccset, de ezt még nem erősítették meg. Voltak új punterek pénteken edzésen, Pittsburgh Steelerstől Daniel Sepulveda, és a volt Eagles punter Chas Henry. Nem jó a helyzet CB oldalon sem. C.Griffin ugye kihalt, de probable Hall is térdsérülés, illetve achilles miatt David Jones is bajban van. Két FA CB jött Devin Holland és DJ Johnson. Ha Rocca nem játszik, a tervek szerint a FG-nál és extra pontnál Cousins fogja leállítani a labdát.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A meccs elé:
apeszos
bár nemrég valakitől azt olvastam itt hogy csoportmeccsek előtt kidobhatjuk a statisztikát azért kösz! 😉
yooker
Attól mert én nem adok rá mást még érdekelhet. 😊apeszos
Ebben a játékban a statisztika nem egy megbizható dolog , ha meccsekről van szó.Petikievak01
Mi megbízható?Asbee
Semmi , bármi megtörténhet. Jó példa erre hogy legvadabb álmaimban se gondoltam volna rá hogy a minesota elveri a san fransiscot.. És elverte..

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A meccs elé:
apeszos
bár nemrég valakitől azt olvastam itt hogy csoportmeccsek előtt kidobhatjuk a statisztikát azért kösz! 😉
yooker
Attól mert én nem adok rá mást még érdekelhet. 😊apeszos
Ebben a játékban a statisztika nem egy megbizható dolog , ha meccsekről van szó.Petikievak01
Mi megbízható?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
A meccs elé:
apeszos
bár nemrég valakitől azt olvastam itt hogy csoportmeccsek előtt kidobhatjuk a statisztikát azért kösz! 😉
yooker
Attól mert én nem adok rá mást még érdekelhet. 😊apeszos
pl. engem ! 😊
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A meccs elé:
apeszos
bár nemrég valakitől azt olvastam itt hogy csoportmeccsek előtt kidobhatjuk a statisztikát azért kösz! 😉
yooker
Attól mert én nem adok rá mást még érdekelhet. 😊apeszos
Ebben a játékban a statisztika nem egy megbizható dolog , ha meccsekről van szó.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A meccs elé:
apeszos
bár nemrég valakitől azt olvastam itt hogy csoportmeccsek előtt kidobhatjuk a statisztikát azért kösz! 😉
yooker
Attól mert én nem adok rá mást még érdekelhet. 😊
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
A meccs elé:
apeszos
bár nemrég valakitől azt olvastam itt hogy csoportmeccsek előtt kidobhatjuk a statisztikát azért kösz! 😉
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A meccs elé:
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rocca is questionable->Shanahan said they'll try out 3 punters today

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asbee bemutatja az ellenfelet:
 redskinsfan.hu/asbee-bemutatkozik-a-giants
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Doughty vajon hogy a faszba került Gomes elé????apeszos
hidd el nem most került oda.. azt hogy miért most lepődtél meg azt nem tudom, illetve nem értem
előző meccsen 7%nyit játszott Gomes, csak csere cseréje volt
5. hétről nincsenek adatok😕
4. héten: szintén 7%nyit, szintén csere-cseréje
3. héten volt utoljára kezdő
lehetséges sérülés, vagy csak simán rosszabb mint Doughty..., ami elég szomorú, szerintem a Bengals elleni szar játék után berágtak kicsit rá
legutóbb egyébként Pugh játszott sokat, és kipróbáltak embereket mindenfele tétmeccsen (mert megtehették), előtte pedig nickel volt fenn pluszba akkor Hall játszott safetyt és mindenfele mindenfélét, így az ő helyét töltötték mindig fel, Doughty úgy általában 80%nyit játszik
de ami azt illeti Williams egészen biztos pont lett, utóbbi rossz évei után, ennek örülöksapka
Az ki van zárva. Rákosi Melinda, kéz-lábápoló, gyógypedikűrös, műkörömépítő is jobb safety mint Doughty.