NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ma valamiért nem érzem, hogy győzünk.
Remélem, rám cáfol a sors.agent T
persze, hogy rádcáfol, előző héten is azt mondtad győzünk😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ma valamiért nem érzem, hogy győzünk.
Remélem, rám cáfol a sors.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Még nincs inaktív lista, de eddig úgy tűnik hogy Garcon is és Vödör is játszik. Már csak Williams miatt aggódom.apeszos
most már van😛
Garcon aktív
Redskins inactives: QB Rex Grossman, CB Cedric Griffin, LB Markus White and OG Adam Gettis
out még: WR Aldrick Robinson and SS Brandon Meriweather és Ryan Grant
tehát->LeRibeus aktív, ez is valami

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még nincs inaktív lista, de eddig úgy tűnik hogy Garcon is és Vödör is játszik. Már csak Williams miatt aggódom.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Griffin lehet Newton után a második rookie QB, aki az első négy meccsén túllépi az 1000 yardot. Ehhez 253 yard szükséges, ami meglehet holnap.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csak reménykedni tudok, hogy mi leszünk azokbuccaneer
a preseasonban 3-30ra nyertünk, kiugrok az ablakon ha szoros meccs lesz, pláne ha...sapka
Azért a preseason nem az alapszakasz. Két külön kávéház. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyértelmű esélyesek vagyunk , de azért otthon csak jó lenne nyerni.buccaneer
nem, persze hogy nem!
4. meccs volt csere vs cserék, 0 koncentrált taktikával, csak a talent és más semmi; de nagy előny ha ennyivel erősebb a cseresor...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
buccaneer 490
Csak reménykedni tudok, hogy mi leszünk azokbuccaneer
a preseasonban 3-30ra nyertünk, kiugrok az ablakon ha szoros meccs lesz, pláne ha...sapka
Azért a preseason nem az alapszakasz. Két külön kávéház. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyértelmű esélyesek vagyunk , de azért otthon csak jó lenne nyerni.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csak reménykedni tudok, hogy mi leszünk azokbuccaneer
a preseasonban 3-30ra nyertünk, kiugrok az ablakon ha szoros meccs lesz, pláne ha...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
buccaneer 490
Egy kis előzetes holnapra. 😊
 redskinsfan.hu/elojatek/

A meccsekhez a leggyakrabban használt stream oldalak:
 redskinsfan.hu/streamek-a-meccsekhez/
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten
apeszos
Üdv. Természetesen nem értettük félre a hozzászólást a saját fórumunkon. Ezt ott is megválaszoltam. A mérkőzéshez pedig sok sikert, győzzön a jobb csapat.( Csak reménykedni tudok, hogy mi leszünk azok)😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egészségtelenül ráakadtál Haslettre, mint minden bánatunk okozójára. Ezt egy kicsit túlzásnak tartom.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
beleolvasgattam a bengals topicba és vassadi linkelt egy érdekes írást, itt a rövid lényege:
“Actually, it was just for this game,” Gruden replied. “Because Coach Haslett, I was just watching their wildcat reel. And every wildcat snap they had, they played Cover-0. And I’ve been waiting for it. We practiced it this week, and I told them on Wednesday when we installed our group that this was gonna be play one of the game against the Redskins,” Gruden continued. “We practiced it four or five times throughout the week, and made sure we protected it number one, and gave him a chance to step into it and launch it. And he did.”
taps...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis előzetes holnapra. 😊
 redskinsfan.hu/elojatek/

A meccsekhez a leggyakrabban használt stream oldalak:
 redskinsfan.hu/streamek-a-meccsekhez/
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
közben nézegettem a HoF listát, sokan érintettek mint redskin (főleg sokan csak 1-2 évig voltak a csapatnál), de akik többnyire redskinek:
JACK KENT COOKE (Owner) – 1974-1997 Washington Redskins
STEPHEN DAVIS (RB) – 1996-2002 Washington Redskins, 2003-05 Carolina Panthers, 2006 St. Louis Rams
BRIAN MITCHELL (RB) – 1990-99 Washington Redskins, 2000-02 Philadelphia Eagles, 2003 New York Giants
GARY CLARK (WR) – 1985-1992 Washington Redskins, 1993-94 Phoenix/Arizona Cardinals, 1995 Miami Dolphins
HENRY ELLARD – 1983-1993 Los Angeles Rams, 1994-98 Washington Redskins, 1998 New England Patriots
JOE JACOBY (T) – 1981-1993 Washington Redskins
DEXTER MANLEY (DE) – 1981-89 Washington Redskins, 1990 Phoenix Cardinals, 1991 Tampa Bay Buccaneers
CHARLES MANN (DE) – 1983-1993 Washington Redskins, 1994 San Francisco 49ers
KEN HARVEY(LB) – 1988-1993 Phoenix Cardinals, 1994-98 Washington Redskins
még december előtt a bővebb listát továbbszűkítik, van kinek szurkolni😊
talán Cookeot mondanám, hogy bemehet a listáról... (de Jacobynak, Mann-nak és Manleynek nagyon szurkolok)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sérültjelentés a pénteki edzés után:
probable: Royster, Meriweather
questionable: Banks, Garçon, Trent Williams
out: C. Griffin

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Konzekvencia levonva. Szar a védelem, szar az offense. Ja nem. Morris jó. Ezek szerint hátradőlhetek, mi leszünk 1-15-el az 1/1. Ja hogy olyanunk nem lesz. Bassza meg. De jó a Ramsnek.

Na most. Williams mégsem edzett szerdán, és nem is fog játszani. LT=Black RT=Polumbus Griffin=Menekülj.apeszos
Ja, kezdem én is úgy érezni, hogy nekünk semmi nem jó... 😀 És C. Griffin sem edzett... De Vödör és Garcon talán javul.nexion218
Lófütyit. Úgyan úgy limitáltan kocogtak mint a múlthéten.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Konzekvencia levonva. Szar a védelem, szar az offense. Ja nem. Morris jó. Ezek szerint hátradőlhetek, mi leszünk 1-15-el az 1/1. Ja hogy olyanunk nem lesz. Bassza meg. De jó a Ramsnek.

Na most. Williams mégsem edzett szerdán, és nem is fog játszani. LT=Black RT=Polumbus Griffin=Menekülj.apeszos
Ja, kezdem én is úgy érezni, hogy nekünk semmi nem jó... 😀 És C. Griffin sem edzett... De Vödör és Garcon talán javul.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Konzekvencia levonva. Szar a védelem, szar az offense. Ja nem. Morris jó. Ezek szerint hátradőlhetek, mi leszünk 1-15-el az 1/1. Ja hogy olyanunk nem lesz. Bassza meg. De jó a Ramsnek.

Na most. Williams mégsem edzett szerdán, és nem is fog játszani. LT=Black RT=Polumbus Griffin=Menekülj.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Egyetértek teljesen egy pici kitétellel, a Rams ellen Quinn tarthatatlan volt. Rengeteg holding volt rajta, hurrykben és sackban is megmutatkozott.Delonso_
Quinn is Polumbus ellen játszott; aki egy 6'8as tiszta mauler, sebességből simán verhető, de mutass egy endet aki meg tudja tartani, kívülre eddig is jól futottunk, most Pekoék ellen ment belül is, ez nekem egy kicsit meglepő volt
de ki kéne ezt használni, legyen több playaction, rollout, az is baj, hogy nincs Garcon aki elvinne két embert, de ha egy-egyezik akkor könnyen veri az emberét; ha ezt bevállalták így, legalább használjuk jobban ki, mint a második félidőben; egyébként abba a meccsbe elég szépen belenyúltak a Hankerson nincs DPI-vel.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Falat kell tenni elé.
Lehet sokszor megütötték, lehet rosszul olvassa a nyomást, de hogy shotgunban két másodperce sincs az nevetséges. És hányszor kellett menekülnie a zsebből, biztos így volt kitalálva. Ahogy a playhívások is.

Nekem ez nagyon sántít.Delonso_
ezen a meccsen ez tényleg így volt, ?lehet Polumbus sérült volt?, mert szinte minden playben megverte az embere
előtte viszont nem volt rossz a fal, Saints ellen alig-alig volt rajta nyomás, Rams ellen pedig mondjuk közepesek voltak
de az a gyanús, hogy 30 kísérletből futottunk 213y-ot összesen, ami 7,1es átlag, az elég erős...
de passzolni semmit sem lehetett fal+Griffin miatt közösen; szóval ha lenne normális védelem elég lenne a 7,1es átlag bőven...sapka
Igen, erről beszéltünk is ez a blokkolási séma pozitív oldala a futás. Egyetértek teljesen egy pici kitétellel, a Rams ellen Quinn tarthatatlan volt. Rengeteg holding volt rajta, hurrykben és sackban is megmutatkozott.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Falat kell tenni elé.
Lehet sokszor megütötték, lehet rosszul olvassa a nyomást, de hogy shotgunban két másodperce sincs az nevetséges. És hányszor kellett menekülnie a zsebből, biztos így volt kitalálva. Ahogy a playhívások is.

Nekem ez nagyon sántít.Delonso_
ezen a meccsen ez tényleg így volt, ?lehet Polumbus sérült volt?, mert szinte minden playben megverte az embere
előtte viszont nem volt rossz a fal, Saints ellen alig-alig volt rajta nyomás, Rams ellen pedig mondjuk közepesek voltak
de az a gyanús, hogy 30 kísérletből futottunk 213y-ot összesen, ami 7,1es átlag, az elég erős...
de passzolni semmit sem lehetett fal+Griffin miatt közösen; szóval ha lenne normális védelem elég lenne a 7,1es átlag bőven...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Falat kell tenni elé.
Lehet sokszor megütötték, lehet rosszul olvassa a nyomást, de hogy shotgunban két másodperce sincs az nevetséges. És hányszor kellett menekülnie a zsebből, biztos így volt kitalálva. Ahogy a playhívások is.

Nekem ez nagyon sántít.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tehát: megjött álmaink irányítója (mondjuk nekem az, sapkának nem annyira.. 😛) apeszos
😀
nekem úgy tűnik, hogy ő az utóbbi évek legjobb QB 'tanulója', nagyon-nagyon komplex a játéka, és azt lehetne vele játszani, amit a stáb akar; sajnos a zsebérzéke/mozgása nem az igazi (ezt már nagyon részletesen kibeszéltük párszor), és kár hogy a falon/ban akadnak hibák, amik egymást erősítik😕
ez nekem nem lenne baj, csak milyen védelem ez (bazdmeg).
1/6on behúzhattuk volna Barront/Claibornet
2/7en meg mondjuk Cordy Glennt, és hoztunk volna egy közepes irányítót, vagy akár Cousinst bedobni a vízbe, Morris nagyon jól hozza a yardokat...; régi szép idők Portissal...

szóval ennek fényében nem volt ez álmaim cseréjesapka
De ezen lehet javítani. Ha Cutler2-t összetörik, még mindig bedobhatják Cousins-t a mélyvízbe. Ám az a baj, hogy akkor őt is összetörik. Sőt. Ő még elmozogni sem nagyon tud. Én örülök hogy itt van, elit QB lehet belőle, Morris csak bónusz. Nem az ő hibája, hogy Shanny kukázása idén nem jött be. Így is 30+ pontokat tett a táblára, képzeld mi lenne ha csak egy közepes erősségű falat kapott volna. A defense a szétforgatott secondary miatt szar, ha jól figyeltem olyan nagyon nem futkároztak ellenünk eddig.
(..)remélem több hasonló fekete irányító, a jövő nagy reménysége nincs a közelbendande
Én remélem, hogy nekünk nem is lesz rá szükségünk jó sokáig... 😛
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát, ez egy nagyon fogós kérdés! Egyrészről ilyen játékosra vártunk és öröm nézni, amit megtesz a csapatért meg a győzelemért, másrészről viszont ha összetörik, nem lesz mit nézni... Én azt mondom, hogy a játékstílus maradjon, de ne sérüljön meg soha! 😀 Így mindenki boldog.nexion218
Na ezt most vegyük át mégegyszer, ha kérhetem. Tehát: megjött álmaink irányítója (mondjuk nekem az, sapkának nem annyira.. 😛) úgy játszik ahogy képzeljük, és amit Shanahan is várt. De mégse játszon úgy, mert hímestojás, és összetörhetik. Szóval Shanahan kapja be. Csináljon olyan game plan-t, amiben nem kerülnek a közelébe. Vagy lesz szíves O falat csinálni elé. Vagy a playbookot faragja át. Legalábbis Kyle-t rúgja ki a p.csába. De minimum az óceánig.
apeszos
Na melyik csapatnak és szurkolóinak ismerős ez a dilemma nem kell messzire menni 😉 Átéltük mi ezt D-Mc-l most átéljük Vickkel, remélem több hasonló fekete irányító, a jövő nagy reménysége nincs a közelben 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tehát: megjött álmaink irányítója (mondjuk nekem az, sapkának nem annyira.. 😛) apeszos
😀
nekem úgy tűnik, hogy ő az utóbbi évek legjobb QB 'tanulója', nagyon-nagyon komplex a játéka, és azt lehetne vele játszani, amit a stáb akar; sajnos a zsebérzéke/mozgása nem az igazi (ezt már nagyon részletesen kibeszéltük párszor), és kár hogy a falon/ban akadnak hibák, amik egymást erősítik😕
ez nekem nem lenne baj, csak milyen védelem ez (bazdmeg).
1/6on behúzhattuk volna Barront/Claibornet
2/7en meg mondjuk Cordy Glennt, és hoztunk volna egy közepes irányítót, vagy akár Cousinst bedobni a vízbe, Morris nagyon jól hozza a yardokat...; régi szép idők Portissal...

szóval ennek fényében nem volt ez álmaim cseréje

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondtam én, hogy fogós kérdés! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson