Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Épp, hogy próbáltam új megközelítést keresni, hogy az is jó legyen, ami volt 😀
Am látom téma volt itt is BB, nem tudom milyen büntit fog kapni, de legyünk túl rajta gyorsan, aztán remélhetőleg többet nem lesz oka ilyen szinten kiakadni (nem kéne sok bünti neki, nekünk se 😊)Wyatt
😀 😀
Hát BB-t csak én hoztam fel, bár azt is elnéztem volna ha szájba veri a sporit. A büntiket sem értem nagyon, (tudom, a szabályok) mert Goodell idézte elő az egész szart...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
-Redskins RT Trent Williams has been diagnosed with a bone bruise in his right knee.
-Evan Royster has been diagnosed with a strained patellar tendon, and is day-to-day.

Azért Williams jobb térde aggaszt. Szerintem nem fog játszani vasárnap, és akkor kiszopunk a martalócoktól is. Vajon Heluval mi a fene van? Még mindig sérült, vagy csak formán kívül van?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy nem vagyok nyelvtannáci, de ez műveltetés. 😊

MűtTette meg 😊agent T
Eléggé későn, de a mű tette is jó lehetne még 😀Wyatt
Esetleg műttet-e?
Ne kötekedj vazze, nem vagy te olyan.. 😛 😛apeszos
Épp, hogy próbáltam új megközelítést keresni, hogy az is jó legyen, ami volt 😀
Am látom téma volt itt is BB, nem tudom milyen büntit fog kapni, de legyünk túl rajta gyorsan, aztán remélhetőleg többet nem lesz oka ilyen szinten kiakadni (nem kéne sok bünti neki, nekünk se 😊)

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy nem vagyok nyelvtannáci, de ez műveltetés. 😊

MűtTette meg 😊agent T
Eléggé későn, de a mű tette is jó lehetne még 😀Wyatt
Esetleg műttet-e?
Ne kötekedj vazze, nem vagy te olyan.. 😛 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy nem vagyok nyelvtannáci, de ez műveltetés. 😊

MűtTette meg 😊agent T
Eléggé későn, de a mű tette is jó lehetne még 😀

több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
nexion;
szerettem volna már válaszolni, de nem voltam gépközelben
úgy látom nem vagyunk egy hullámhosszon, próbáltam valamit sugallni a kerettel, de majd most😛

na ez az ábra jobban kifejezi ezt; (1985-től 2012-ig felraktam a meccs/pontot),
van egy elég erős ciklikusság, ami a korral van összefüggésben, amikor magasabb az érték kis fiatalalítás van, ami beérik, és akkor ennek megfelelően (valamennyire) lejjebb süllyed az éves átlag. Volt ennek az ábrának egy béta verziója, felraktam rá az összes D kord cserét; stb., de ez nem mutatott szemmel látható erős összefüggést (bár regressziót nem végeztem erre a trendre, remélem ezt elnézed nekem)
szóval a lényeg a vége felé van. 2010-ig tartott az emelkedés, ahonnan teljesen jogosan elvárható (én pl. elvárom), hogy lefelé essen az átlag, de mintha még jobban felfelé haladt, sőt ez franchise rekord eddig. Foghatod a játékospolitikára is, valamennyire kell is, de azért elég sokkoló ez az ábra, szerintem.

carragher: szerintem jól tette sapka, hogy megkért😛sapka
A nélkül, hogy degradálnám amit írtál,(mert igazad van) 3 meccsből nem lehet éves statisztikát készíteni. Akár az is előfordulhat (tudom, hogy nem), hogy a következő 3 meccsen nem kapunk pontot, máris átváltozik az átlag a kívánt értékre. Nem csak itt van a probléma, nem érzem a gyeplőt, az irányítást, ami helyre rakja a védelem játékosainak gondolkodását (általában túl nagy az arc), néha van mire, néha nem. Mert ha utána nézel szinte akkor állítják meg az ellenfelet labdát szerezve, amikor akarják, vagyis legyünk pontosabbak:amikor koncentrálnak és készülnek rá. Én legalább is itt látom a legnagyobb problémát

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És bocsánat ha ezzel megsértettelek , nem állt szándékomban. Ez a 2. évem hogy Nfl-t nézek , a mélyretekintő elemzéseimre még ne nagyon számíts. Értem én a sportot tudom a szabályokat , szeretem olvasni a statisztikákat , de nagyon hozzátenni ehez amit ti ide leírtok nem igazán lehet. ez a sinusos dolog meg csak egy nagyon béna vicc akart lenni. Vagyis leírtam az első dolgot ami eszembe jutott a képről. Bocsánat érte.Petikievak01
semmi gond, csak azt hiszem te nem jöttél rá, hogy az elejétől fogva értettem, hogy csak egy gyenge vicc szeretne lenni, de bíztam benne valami ésszerű is van mögötte, tévedtem
túlbeszéltük!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Mint ahogy az offensenél Kyle bizony igen. Haslett összerakott valamit, ami működött, Kyle nem rakott össze semmit, és az se működik. apeszos
Nem értek egyet, (azt hiszem ezzel nem mondtam újat😛), ha megnézed a második félidőre 0 sansszal jöttek ki, legalábbis ez volt nálam beprognosztizálva; és elővettek egy szimpla (najó, qrvára nem szimpla) college triple optiont, és tudtak annyi pontot feltenni, amennyi kellett, ahhoz hogy meccsben legyünk..., és a védelem...
nem gondolnám azt, hogy ehhez semmi köze sincs Kylenak, kicsit elfogult vagy😛sapka
Elfogult vagyok, valóban. De ha megnézed, a második félidőben Kyle padozott, mondhatnám azt is hogy inaktív volt.. 😛 Az öreg intézte a meccs második felét, el is kúrta az időkéréseket.apeszos
nem tudom ő intézte e, vagy sem
de bravúros fordulatnak tartom, hogy ezzel visszahozták a meccset, a védelem pedig elvesztette

Petikievak: betettem a topikba egy véleményem szerint komolyabb összefüggést a csapatról, aktuális helyzetről, stb; 0 információt tettél hozzá, majd megmagyaráztad, hogy úgyse értem..., köszi😉sapka
Bocsánatot kérek , nem tartottam érdemesnek hogy hozzászóljak . Valahogy ez a defense szar téma dolog rossz hogy, van de , attól hogy eddig ez bizonyult a legroszabb defensenek a kapott pontok tekintetében 30 évre visszamenőleg a redskins történetében , még nem hiszem hogy ehez nekem bármi érdemlegeset hozzá kéne tennem. Ha okosságot akarok olvasni te meg apeszos mindig kielégítitek az igényeimet. És bocsánat ha ezzel megsértettelek , nem állt szándékomban. Ez a 2. évem hogy Nfl-t nézek , a mélyretekintő elemzéseimre még ne nagyon számíts. Értem én a sportot tudom a szabályokat , szeretem olvasni a statisztikákat , de nagyon hozzátenni ehez amit ti ide leírtok nem igazán lehet. ez a sinusos dolog meg csak egy nagyon béna vicc akart lenni. Vagyis leírtam az első dolgot ami eszembe jutott a képről. Bocsánat érte.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az az igazság, elég homályos szemmel néztem vissza a meccset, meg kell nézzem mégegyszer majd. Ha érzek magamban erőt a mazochizmushoz. Ám de. Totális zűrzavar volt az első Bengals drive alatt, és után. Akkor, ha jól láttam nem volt fent nickel, utána fejvesztve ment fel C.Griffin, de nagyon bennük volt az ütés. Hall egész meccsen szokása szerint nyomozott, de bűnöst nem talált... Mivel az első defense play kivételével egyáltalán nem működött a passrush, a secondary teljesen ki volt szolgáltatva Daltonnak, aki köszönte szépen. Elsőre itt motoszkálnék, hogy ami működött tavaly, az most miért nem. A fullblitzet meg teljesen kihasználták, és elég volt egy misstackle (Wilson) a Green TD-hez.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mint ahogy az offensenél Kyle bizony igen. Haslett összerakott valamit, ami működött, Kyle nem rakott össze semmit, és az se működik. apeszos
Nem értek egyet, (azt hiszem ezzel nem mondtam újat😛), ha megnézed a második félidőre 0 sansszal jöttek ki, legalábbis ez volt nálam beprognosztizálva; és elővettek egy szimpla (najó, qrvára nem szimpla) college triple optiont, és tudtak annyi pontot feltenni, amennyi kellett, ahhoz hogy meccsben legyünk..., és a védelem...
nem gondolnám azt, hogy ehhez semmi köze sincs Kylenak, kicsit elfogult vagy😛sapka
Elfogult vagyok, valóban. De ha megnézed, a második félidőben Kyle padozott, mondhatnám azt is hogy inaktív volt.. 😛 Az öreg intézte a meccs második felét, el is kúrta az időkéréseket.apeszos
nem tudom ő intézte e, vagy sem
de bravúros fordulatnak tartom, hogy ezzel visszahozták a meccset, a védelem pedig elvesztette

Petikievak: betettem a topikba egy véleményem szerint komolyabb összefüggést a csapatról, aktuális helyzetről, stb; 0 információt tettél hozzá, majd megmagyaráztad, hogy úgyse értem..., köszi😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mint ahogy az offensenél Kyle bizony igen. Haslett összerakott valamit, ami működött, Kyle nem rakott össze semmit, és az se működik. apeszos
Nem értek egyet, (azt hiszem ezzel nem mondtam újat😛), ha megnézed a második félidőre 0 sansszal jöttek ki, legalábbis ez volt nálam beprognosztizálva; és elővettek egy szimpla (najó, qrvára nem szimpla) college triple optiont, és tudtak annyi pontot feltenni, amennyi kellett, ahhoz hogy meccsben legyünk..., és a védelem...
nem gondolnám azt, hogy ehhez semmi köze sincs Kylenak, kicsit elfogult vagy😛sapka
Elfogult vagyok, valóban. De ha megnézed, a második félidőben Kyle padozott, mondhatnám azt is hogy inaktív volt.. 😛 Az öreg intézte a meccs második felét, el is kúrta az időkéréseket.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
-2 sin2x +2Petikievak01
pardon?sapka
nehéz lenne elmagyarázni 😀 Aki matekos talán érti 😀Petikievak01
szerintem egy kicsit előrébb tartok nálad a matematikai ismeretek terén, de hagyjuk; butaságokat mindenki tud írni...sapka
Nem feltétlenül kell úgy venni hogy komolyan gondoltam . amit leírtam máshogy nézne ki 😀 De attól még hogy előrébb jársz még nem érzem magam ezért butának.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mint ahogy az offensenél Kyle bizony igen. Haslett összerakott valamit, ami működött, Kyle nem rakott össze semmit, és az se működik. apeszos
Nem értek egyet, (azt hiszem ezzel nem mondtam újat😛), ha megnézed a második félidőre 0 sansszal jöttek ki, legalábbis ez volt nálam beprognosztizálva; és elővettek egy szimpla (najó, qrvára nem szimpla) college triple optiont, és tudtak annyi pontot feltenni, amennyi kellett, ahhoz hogy meccsben legyünk..., és a védelem...
nem gondolnám azt, hogy ehhez semmi köze sincs Kylenak, kicsit elfogult vagy😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ennyi erővel már egy elemzést is írhattál volna az oldalra 😛

Én nem látom értelmét az ilyesfajta önigazolásnak. Minden idény új lap. Te is tudod, hogy tavaly elég erős volt a defense, mint ahogy a Broncos, a Steelers, a Detroit, de mondhatnám a Saints védelmét is. Csak pár példa. Most mégis állnak ahogy állnak, különböző okok miatt. Hiszem, hogy magukra találnak, de nem hiszem, hogy ennek egy személyben Haslett lenne az oka. Mint ahogy az offensenél Kyle bizony igen. Haslett összerakott valamit, ami működött, Kyle nem rakott össze semmit, és az se működik.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-2 sin2x +2Petikievak01
pardon?sapka
nehéz lenne elmagyarázni 😀 Aki matekos talán érti 😀Petikievak01
szerintem egy kicsit előrébb tartok nálad a matematikai ismeretek terén, de hagyjuk; butaságokat mindenki tud írni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
-2 sin2x +2Petikievak01
pardon?sapka
nehéz lenne elmagyarázni 😀 Aki matekos talán érti 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-2 sin2x +2Petikievak01
pardon?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
nexion;
szerettem volna már válaszolni, de nem voltam gépközelben
úgy látom nem vagyunk egy hullámhosszon, próbáltam valamit sugallni a kerettel, de majd most😛

na ez az ábra jobban kifejezi ezt; (1985-től 2012-ig felraktam a meccs/pontot),
van egy elég erős ciklikusság, ami a korral van összefüggésben, amikor magasabb az érték kis fiatalalítás van, ami beérik, és akkor ennek megfelelően (valamennyire) lejjebb süllyed az éves átlag. Volt ennek az ábrának egy béta verziója, felraktam rá az összes D kord cserét; stb., de ez nem mutatott szemmel látható erős összefüggést (bár regressziót nem végeztem erre a trendre, remélem ezt elnézed nekem)
szóval a lényeg a vége felé van. 2010-ig tartott az emelkedés, ahonnan teljesen jogosan elvárható (én pl. elvárom), hogy lefelé essen az átlag, de mintha még jobban felfelé haladt, sőt ez franchise rekord eddig. Foghatod a játékospolitikára is, valamennyire kell is, de azért elég sokkoló ez az ábra, szerintem.

carragher: szerintem jól tette sapka, hogy megkért😛sapka
-2 sin2x +2

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion;
szerettem volna már válaszolni, de nem voltam gépközelben
úgy látom nem vagyunk egy hullámhosszon, próbáltam valamit sugallni a kerettel, de majd most😛

na ez az ábra jobban kifejezi ezt; (1985-től 2012-ig felraktam a meccs/pontot),
van egy elég erős ciklikusság, ami a korral van összefüggésben, amikor magasabb az érték kis fiatalalítás van, ami beérik, és akkor ennek megfelelően (valamennyire) lejjebb süllyed az éves átlag. Volt ennek az ábrának egy béta verziója, felraktam rá az összes D kord cserét; stb., de ez nem mutatott szemmel látható erős összefüggést (bár regressziót nem végeztem erre a trendre, remélem ezt elnézed nekem)
szóval a lényeg a vége felé van. 2010-ig tartott az emelkedés, ahonnan teljesen jogosan elvárható (én pl. elvárom), hogy lefelé essen az átlag, de mintha még jobban felfelé haladt, sőt ez franchise rekord eddig. Foghatod a játékospolitikára is, valamennyire kell is, de azért elég sokkoló ez az ábra, szerintem.

carragher: szerintem jól tette sapka, hogy megkért😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
carragher 46
 redskinsfan.hu/
Berakattam egy cikket és egy videót. Mondjuk van még egy fordítássom csak nincs kedvem már gépelni.
Ja csak azért szóltam mert sapka megkért.😊
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Valami ilyesmit írtam én is, csak más szavakkal.apeszos
a Griffin , Morrisos győzelmi hozzászólásod azért picit erős úgy gondolom . Nem feltétlenül azért kaptunk ki mert nem akart senki nyerni . Azért kaptunk ki mert jobb volt most a Bengals.. És a védelmünk meg nem létezik. Nehogy elfelejtsem dicsérni London Fletchert ő mindig odarakja magát és midnenhol ott van.Petikievak01
Nem volt jobb a Bengals. Mi voltunk szarok. Főleg az első félidőben. És amíg ilyen idiótaságokat művelünk mint Morgan és Kyle, addig szarok is maradunk. Nem mondtam, hogy a többiek nem akartak nyerni, ez ebben a sportban nem létezik. Csak van aki hamarabb feladja. Griffin és Morris adott pluszt. Ennyi.
Ugye a ha szó semmit sem jelent, mégis megkockáztatom: képzeld el ugyanezt a csapatot Grossmannal. Vagy a tavalyit Griffinnel. apeszos
😀😀 Hát akkor ha az idei depth-en grossman lenne az elsőszámú akkor mehetnék akár az 1/1-ért is simán 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami ilyesmit írtam én is, csak más szavakkal.apeszos
a Griffin , Morrisos győzelmi hozzászólásod azért picit erős úgy gondolom . Nem feltétlenül azért kaptunk ki mert nem akart senki nyerni . Azért kaptunk ki mert jobb volt most a Bengals.. És a védelmünk meg nem létezik. Nehogy elfelejtsem dicsérni London Fletchert ő mindig odarakja magát és midnenhol ott van.Petikievak01
Nem volt jobb a Bengals. Mi voltunk szarok. Főleg az első félidőben. És amíg ilyen idiótaságokat művelünk mint Morgan és Kyle, addig szarok is maradunk. Nem mondtam, hogy a többiek nem akartak nyerni, ez ebben a sportban nem létezik. Csak van aki hamarabb feladja. Griffin és Morris adott pluszt. Ennyi.
Ugye a ha szó semmit sem jelent, mégis megkockáztatom: képzeld el ugyanezt a csapatot Grossmannal. Vagy a tavalyit Griffinnel.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Valami ilyesmit írtam én is, csak más szavakkal.apeszos
a Griffin , Morrisos győzelmi hozzászólásod azért picit erős úgy gondolom . Nem feltétlenül azért kaptunk ki mert nem akart senki nyerni . Azért kaptunk ki mert jobb volt most a Bengals.. És a védelmünk meg nem létezik. Nehogy elfelejtsem dicsérni London Fletchert ő mindig odarakja magát és midnenhol ott van.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valami ilyesmit írtam én is, csak más szavakkal.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
nexion;
csináltam egy gyors táblát a defense rosterről évekre visszamenőleg (csak a Zorn éra kezdetéig), pirossal jelöltem a már 30 éveseket...+sárga sáv a lényeg

(kidobja nagyba ha rákattintasz)



szerk.: nem vonok le semmi következtetést...sapka
Én megpróbálom...😀

Először is: a 20 ppg alatti átlagú és ténylegesen kezdő bandából egyedül Fletcher tagja ma is a csapatnak (Golston-t és Doughty-t a cserékhez sorolnám, függetlenül a pillanyatni status quo-tól).
Aztán: azóta már Rogers 31, Smoot 33 (és nem játszik), Griffin, Carter, Montgomery, Washington és Springs tudtommal mind nyugdíj. Ez ha jól számolom 7 játékos a kezdő 11-ből... Ha a csapat kb. 70%át cserélem, nem meghatározó, hogy sémát váltok-e, mert minimum 7 játékos így is-úgy is új sémát tanul és amint az lentebb is írom még, aki tényleg jó játékos, nem akadt fent ezen (lsd. Fletcher, aki mindkét sémában ligaelit tacklebajnok, vagy Cofield, aki egy számára új poszton és rendszerben is szerintem ha nem is elit szinten, de remekül játszik).
Illetve: minta azt te is kimutattad, Shanny/Haslett első 2 évében cca. 23 ppg volt a D átlaga , amivel idén mindhárom meccsen fölényes győzelmet arattunk volna, mivel az O rendre 30 pont fölött teljesített. Ez egyúttal nekem még azt is jelenti, hogy mivel az eddigi 3 éve egyenleteiben Haslett és a sémája a konstans, a játékosok (főleg a hátsó alakzat) pedig a változók, lehet, hogy inkább a változóban van a kutya elásva (amit egyébként a papírforma is igazolni látszik: Landry-Atogwe/Doughty-Hall-Wilson lényegesen jobban hangzik, minta tegnapi Butler, Crawford&co). Haslett már volt az év edzője, 3-13ból egy év alatt csinált 13-3at, Crawford-nál meg az is kérdés, hogy NFL.be való-e.Sőt, érdekes módon a front7, ahol tényleg jó játékosaink vannak, általában ebben a sémában is jól teljesít(lásd Cofield, aki nem is NT, bár tegnap speciel a front7 is gyenge volt), a probléma rendre a noname secondary-vel, főleg a safety posztokkal van. Szóval ha szar az autó, szerintem nem a sofőrt kéne kidobni...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson