Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És mennyi az engedett yard?
Bjoca
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/myvg8siij2bn9ecx7btm
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

itt; mondjuk a cincinnati D rosszabb😊, meg O is
bárcsak ezen múlna...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. nexion218
 www.nfl.com/standings?category=league&season=2012-REG&split=Overall&sort=OVERALL_PTS_AGAINST&order=desc&colSel=7 Parancsolj 😉Wyatt
az az igazság, hogy a D csak 49 pontot kapott (63-14), de ez a statisztika az összes bekapott pontot mutatja, persze ez ok, meg mérvadó, de Wyatt azért a kérdésre nem válaszoltál😛sapka
És mennyi az engedett yard?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. nexion218
 www.nfl.com/standings?category=league&season=2012-REG&split=Overall&sort=OVERALL_PTS_AGAINST&order=desc&colSel=7 Parancsolj 😉Wyatt
az az igazság, hogy a D csak 49 pontot kapott (63-14), de ez a statisztika az összes bekapott pontot mutatja, persze ez ok, meg mérvadó, de Wyatt azért a kérdésre nem válaszoltál😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan kinyilatkoztatta,
hogy Garcon doubtful, Josh Wilson probable, Meriweather questionable
aztán mindenki szorozza ki, hogy ez mit jelent😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, Wilson hivatalosan egy fejsérülés miatt kérdőjeles (volt egy oldalvonal melletti szerelése, akkor történt). Garcon persze jó lenne, ha játszana, de én a D-t jelenleg jobban féltem... Most olvastam, hogy eddig a legtöbb pontot szerző offense a miénk, még úgy is, hogy Garcon csak az egyik meccsen játszott. A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. Amúgy ha jól emlékszem a Vödör már "edzeget", nem lenne rossz, ha lassan játszana is! Viszzatérve picit a Kerrigan helycserére, simán el tudom képzelni, hogy mindkét oldalon játszatják majd, mert előszezonban is volt, hogy helyet cseréltek Orakpo-val, bár mint kiderült akkor is azért, hogy kíméljék Orakpo sérült oldalát....nexion218
 www.nfl.com/standings?category=league&season=2012-REG&split=Overall&sort=OVERALL_PTS_AGAINST&order=desc&colSel=7 Parancsolj 😉

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Igen, Wilson hivatalosan egy fejsérülés miatt kérdőjeles (volt egy oldalvonal melletti szerelése, akkor történt). Garcon persze jó lenne, ha játszana, de én a D-t jelenleg jobban féltem... Most olvastam, hogy eddig a legtöbb pontot szerző offense a miénk, még úgy is, hogy Garcon csak az egyik meccsen játszott. A D-t nem tudom hanyadik, de 60+ bekapott ponttal gyanítom a lista másik vége felé van. Amúgy ha jól emlékszem a Vödör már "edzeget", nem lenne rossz, ha lassan játszana is! Viszzatérve picit a Kerrigan helycserére, simán el tudom képzelni, hogy mindkét oldalon játszatják majd, mert előszezonban is volt, hogy helyet cseréltek Orakpo-val, bár mint kiderült akkor is azért, hogy kíméljék Orakpo sérült oldalát....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel Jenkins Carriker cseréje, valószínű hogy előrelép. Nekem nagy kedvencem, csakúgy mint Gomes, második éves playa, abból az eresztésből nem nagyon kellett csalódnom senkiben még. Benne sem fogok. Jenkins bal oldali DE, eltolni nem nagyon tudják, általában duplázzák, így sacket nem mostanában fog elérni, de nyomni nagyon tud, rátolja a guardot a QB-ra, ami nem kis teljesítmény, tekintve hogy a tackle is kapaszkodik bele erősen.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
de lehet-e tőle várni sack-eket is? Medvepapa
attól függ😛
a hibrid melyik felében játszik, ezt nem tudom biztosan, de eddig a 30-40%át 3-4 endként kapta, és nem 4-3 noseként (mert ő azt hiszem Golston), szóval ha ez így van akkor várható tőle
viszont ha összekevertem akkor nem!
+ egy dolog, nagy kérdés ki fog kezdeni Carriker helyén a kezdőben, remélem ő, mert Golstont nem túlzottan szívlelem
sapka
Shanahan nyilatkozta a héten, hogy tehetséges a srác, most megkapta a lehetőséget, és csalódott lenne, ha nem tudna élni vele. Tehát sztem ő fog kezdeni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de lehet-e tőle várni sack-eket is? Medvepapa
attól függ😛
a hibrid melyik felében játszik, ezt nem tudom biztosan, de eddig a 30-40%át 3-4 endként kapta, és nem 4-3 noseként (mert ő azt hiszem Golston), szóval ha ez így van akkor várható tőle
viszont ha összekevertem akkor nem!
+ egy dolog, nagy kérdés ki fog kezdeni Carriker helyén a kezdőben, remélem ő, mert Golstont nem túlzottan szívlelem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jut eszembe, még nem írta be senki a snap countot, szerintem érdekes
most megpróbálom összeszedettebben:
az első meccsen az O 76 snapet volt és a D 75öt
most 63 és 71 (ez az arány nem túl jó)
O:
QB: Griffin 100%
RB: Morris (34) 54%- Royster (15) 24%- Helu (6) 10% =>ez csak 54, szóval 9 playben nem volt futó (előző meccsen mindig volt)
FB: Young (12) 19%
TE: Davis (62) 98%- Paul (22) 35%- Paulsen (3) 5%=> Davis az ütközés miatt hiányzott 2 snapet, szóval újfent egész meccsen fentvolt, viszont összevetve sokkal kevesebb több TE-s felállás volt
fal: mindenki 100% (végre!!!)
WR: Morgan (49) 78%- Moss (37) 59%- Hank (32) 51%- Robinson (30) 48%- Briscoe (12) 19%- Banks (1) 1%=> sokkal többet voltak fenn a WR-k arányaiban, ezek szerint a rams LB sort erősebbnek vélték, hogy a TE-k belső routejait többször elővegyék

D:
fal: Bowen (65) 92%, Cofield (51) 72%, Golston (37) 52%, Jenkins (30) 41%, Carriker 2 => Cofield most jóval többet játszott (elsősorban Carriker sérülése miatt), Bowen lassan sztár DT lesz nálunk😊, nem fognak ennyit kapni, mert most 4 ember játszotta végig a 2/3 posztot...
LB-k: Riley-Fletch-Kerrigan 100%; Orakpo 25%+Jackson 56%+Wilson 18%=> csak Orakpo pozícióját próbálták mindig friss emberrel feltölteni, (játszott itt Robinson 3 snapet és Lorenzo is 3-at)
S: Gomes és Madieu 96%+ Doughty 4%=> ez korrekt, kíváncsi leszek ha visszajön Meriweather, ki mennyit pihenhet, egyelőre Gomes jól játszik
CB: Hall (64) 90%- Wilson (52) 73%- Griffin (44) 62%- Crawford (7) 10%
fura, hogy most Hall lett a no1. back, előző meccsen Wilson 100%ot játszott (ahogy Hall is), ?lehet sérülés?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Illetve csak futás ellen lesz használva, vagy rushban is? Előre is köszi! 😊Medvepapa
ezt a kérdést sajnos nem tudom értelmezni😕

de az elsőre elég könnyen lehet válaszolni; első meccsen 33%-ban játszott, most 42%-ban, (mert kiesett előle egy ember IR-re), szóval várhatóan 40-50% közöttsapka
😊 visszaolvasva tényleg hülyeség. Tehát: én úgy tudom róla, hogy elsősorban futás ellen jó, de lehet-e tőle várni sack-eket is? Am köszi a választ, akkor lehet most még csak padon lesz és megnézem mit csinál. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Illetve csak futás ellen lesz használva, vagy rushban is? Előre is köszi! 😊Medvepapa
ezt a kérdést sajnos nem tudom értelmezni😕

de az elsőre elég könnyen lehet válaszolni; első meccsen 33%-ban játszott, most 42%-ban, (mert kiesett előle egy ember IR-re), szóval várhatóan 40-50% között

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv. Behúztam Waiwer-ről Jenkinst DT-ként. Érdekelne, h szerintetek hány %-kát kaphatja a Def snappeknek? Illetve csak futás ellen lesz használva, vagy rushban is? Előre is köszi! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam, hogy Garcon megint game-time decision lesz, nagyon jó...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
carragher 46
A legtöbb büntetést mi kaptuk 😊
 www.csnwashington.com/09/20/12/Despite-penalties-Shanahan-says-Redskins/landing.html?blockID=776385&feedID=6355
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csak, mert Kerrigan nyilvánvalóan elég jó pass rusher, és ROLB-ból csak ezzel kellene foglalkoznia, és veszélyesebb lehetne az ellenfél QB-jára.Stez
egy nagy frászt😛
ez sehol sem így működik; de nálunk főleg nem!, ugyan néha-néha vannak cserék, de nálunk pontosan a Rolbnak vannak coverfeladatai, ugyanis a playek nagy százalékában a safety/ilb-k belső blitzre mennek, és ezért nagyon sokszor az olbknek kell zárni a rövid routeokat, főleg arra az oldalra! és pontosan ezért hiányzik nagyon Orakpo, többségében nagyon jól megoldotta ezt!, de azért is baj, mert nem nagyon van más aki képes ezt a hiányt kipótolni.
de átkerülhetne, illetve fene se tudja milyen gameplan lesz, csak 48-49%ban játszunk base 3-4 felállást, lehet alakítanak valamit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shannyék nem gondolkodnak rajta, hogy Kerrigant átrakják vak oldalra? Vagy marad LOLB-ban és Orakpo helyettese próbálkozik majd a másik oldalról?
Csak, mert Kerrigan nyilvánvalóan elég jó pass rusher, és ROLB-ból csak ezzel kellene foglalkoznia, és veszélyesebb lehetne az ellenfél QB-jára.Stez
Valóban jobb lenne, mert emberezni-zónázni nem nagyon tud, lassú hozzá, illetve ha a slot receiver az embere, gyakran rosszul méri fel a váltást, és előbb megáll mint kellene. Még tanulnia kellene, de jövőre talán egyenértékű lehet Orakpoval. Az a baj, hogy Rob Jackson lesz a Orakpo helyett, aki nagyon állat, tör-zúz, de csak a QB-ra jó, nincs elég esze hozzá.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Shannyék nem gondolkodnak rajta, hogy Kerrigant átrakják vak oldalra? Vagy marad LOLB-ban és Orakpo helyettese próbálkozik majd a másik oldalról?
Csak, mert Kerrigan nyilvánvalóan elég jó pass rusher, és ROLB-ból csak ezzel kellene foglalkoznia, és veszélyesebb lehetne az ellenfél QB-jára.Stez
Majd meg kérdezem tőle holnap ebédnél 😉

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Shannyék nem gondolkodnak rajta, hogy Kerrigant átrakják vak oldalra? Vagy marad LOLB-ban és Orakpo helyettese próbálkozik majd a másik oldalról?
Csak, mert Kerrigan nyilvánvalóan elég jó pass rusher, és ROLB-ból csak ezzel kellene foglalkoznia, és veszélyesebb lehetne az ellenfél QB-jára.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ennek a köcsögnek van bőr az arckarakterén.

Cortland Finnegan: Replacement refs 'just let you play'

És akkor ez is.

RG3 bemoans St. Louis Rams' 'dirty extracurriculars'
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jelentem carragher rézbőrű testvérünk a redskinsfan szerkesztője lett, így végre elindulhatunk az atomtámadás után.. Kérek mindenkit, a lehetőségeihez mérten segítse őt munkájában. Köszönöm.

Amúgy Haslett új szerződést írt alá 2013 év végéig.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyik beatwriter twittere:
Just ended Marvin Lewis' conference call by asking him for a good Steve Spurrier story. He laughed, then didn't say anything.😀

úgy tűnik Davis nem szenvedett concussiontsapka
Azért az egoja a földdel lett egyenlő.. 😀 Mondjuk játszhatna kicsit jobban is. Esetleg feleannyira mint tavaly. Az már jó lenne.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egyik beatwriter twittere:
Just ended Marvin Lewis' conference call by asking him for a good Steve Spurrier story. He laughed, then didn't say anything.😀

úgy tűnik Davis nem szenvedett concussiont

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekünk minden ellenfél nehéz. Amíg ilyen rapszodikus a labda mindkét oldala, addig igencsak szenvedni kell. És a nyögvenyelős meccseket nem tudjuk hozni. Két meccsen vagyunk túl az igaz, de nagyon látszik, hogy nincsenek összeszokva az offenseben, a defense azt hiszi néha elég a sisakokat kiküldeni.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ja és most látom csak, hogy valóban félreérthetően írtam:
Collapo
hali
nem félreérthető voltál, hanem kihagytál lényeges szavakat😀, most a fene se tudja mire is gondolsz/tálsapka
Ugye?! 😀
Lényeg: nem volt szép az ütközés, jó hogy 'csak' egy hét sérülés lett belőle, nem season-ending, de maga a mozdulat, ami okozta, officially legal... nem szép, de szabályos... kevesebb ilyen kell a ligába, de az ütközés önmagában még nem baj...
Ha meg szándékos, sérülést okoz, azt meg eddig is rendezte a liga...
Talán most már jobb 😀Collapo
rendben, menjünk apránként😛 (remélem most nem hagytál ki belőle szavakat😛😛)
sehol sem írtam, hogy csak 1 hetes a sérülése, csak hogy elkezdődtek a vizsgálódások a fejsérülés miatt és valószínű (inkább lehetséges) nem fog tudni játszani, szóval a lába csúnyábbnak tűnt, de az a sisak odaérhetett a sisakhoz, ki tudja mi lesz abból még. (nagyon remélem semmi)
másrészről, szerintem az a gubanc ezzel a szereléssel, hogy nagyon nem szerelni akart, hanem csak kitűnni, hogy akkor smash mouth húúúú, és nem hiszem hogy büntetni fogja a liga ezt, de nagyon wannabe mozdulat volt

más.
úgy áll a front7 hogy két hét alatt 3. ember ment belőle IR-re, lehet megpróbálnék egy lazább 4-3-at; Kerrigannek nem megy ez a cover téma olyan jól + mindig Orakpora váltották az OLB cover playeket, és endként ez nem kimondottan feladata..., másik oldal pedig jó rotációval (ugye Jackson,Wilson mind inkább 4-3as) megoldható cover nélkül; a DT sor is inkább 4-3as😀, + a depth is úgy alakult, hogy inkább 2 fő az igazi+cseréjük is nekik van
Lb-k zónájával lehet gond, főleg Robinson kapna szívrohamot, ha kezdeni kéne, Fletch. és Riley mellett, akik mindketten 4-3 mikeok; szóval visszajöhetnek Kehl pl.
és 48-50%ban amúgyis 4-2-5öt játszunk...
megkockáztatnám, gondolom most jön a búúú, hogy de nee, de én megpróbálnám😛
sapka
Én is. Vagy valamit mindenképpen kell alkotni, mert a kiváló D-nk megint ott tart, hogy kettőből kétszer 30 pont fölé ment az ellen, és nem várhatjuk el, hogy RG3-ék minden meccsen űbereljék ezt. Mindjárt jönnek szembe a sólymok, a MNF alapján ha így marad a védelmünk, az tuti L megint, de előtte a Cincy meg a Tampa Bay se lesz könnyű.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊