Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . a Steven jackson féle Futott Td is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feletkezzünk meg.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
aludtam egyet a meccsre, továbbra is úgy gondolom el lett csalva az egész; az utolsó 5 percben miket néztek el azt nem lehet leírni röviden...; és dehogy volt ez Morgan hülyesége! A bírók olyan feszült légkört teremtettek, hogy az ő agya is eldurrant; mint ahogy pl Ojinakka 10 msp túl late hite Fletcheren (semmi zászló), vagy ahogy Dahl belelapította ok nélkül időn túl Hallt a földbe... (semmi zászló)
nem Morganen ment el a meccs, jól játszott
Robinsonon inkább kiesett a kezéből a labda😊😊, na az szép volt
vagy a védelem, aki ennyi momentumot adott Bradfordnak, tavaly 10 pontot kaptak...sapka
tegyuk hozza gyorsan, hogy ket szabalyos TD-t pedig tolunk vettek el.Nem csak erre lejtett a Dome....FBKrisz
igen, egyszer idelejtett egyszer pedig oda...
másrészt, mutass egy videót ahol befért az első TD-nél a WR másik lába is😛
másrészt 2.0, Fisher megchallengelte amit nem lehet és semmi büntit nem kaptatok, talán az más lett volna ha befér még 15 yard, és nem kell az órasiettetős duma, ti támadhattatok.
ettől függetlenül, pl. nagyon szembetűnő volt a redskinsnek fújt kilépős late hit Griffinen, vagy semmi holdingot nem fújtak senkire, ez odavissza nem ment, stb.
nagyon sok hiba volt, de amennyire lejtett nekünk az első felében, azt bőven visszakaptátok a másodikban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
aludtam egyet a meccsre, továbbra is úgy gondolom el lett csalva az egész; az utolsó 5 percben miket néztek el azt nem lehet leírni röviden...; és dehogy volt ez Morgan hülyesége! A bírók olyan feszült légkört teremtettek, hogy az ő agya is eldurrant; mint ahogy pl Ojinakka 10 msp túl late hite Fletcheren (semmi zászló), vagy ahogy Dahl belelapította ok nélkül időn túl Hallt a földbe... (semmi zászló)
nem Morganen ment el a meccs, jól játszott
Robinsonon inkább kiesett a kezéből a labda😊😊, na az szép volt
vagy a védelem, aki ennyi momentumot adott Bradfordnak, tavaly 10 pontot kaptak...

kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!sapka
tegyuk hozza gyorsan, hogy ket szabalyos TD-t pedig tolunk vettek el.Nem csak erre lejtett a Dome....

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!sapka
megvan, köszi 😕 valami ötlet, hogy miért van ennyire mellőzve? a preseasont még Garcon párjaként kezdte :kristof
csak tippelni tudok:
ahhoz képest mennyire fizikálisnak kéne lennie (magasság-tömeg), sokkal rosszabbul blokkol Morgannél (ezért is van hatalmas szükség Garconra, nagyon jól blokkol), mert a Qb-futás, screen, bubblek, ha nem tudja ezt (kizárni a cornert) akkor nem kerülhet oda. De azt gondolom ezért is nem 2. WR Moss.
A mostani Td-je szép volt, de kb. néhai mélységi célpont.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!sapka
megvan, köszi 😕 valami ötlet, hogy miért van ennyire mellőzve? a preseasont még Garcon párjaként kezdte :\
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
aludtam egyet a meccsre, továbbra is úgy gondolom el lett csalva az egész; az utolsó 5 percben miket néztek el azt nem lehet leírni röviden...; és dehogy volt ez Morgan hülyesége! A bírók olyan feszült légkört teremtettek, hogy az ő agya is eldurrant; mint ahogy pl Ojinakka 10 msp túl late hite Fletcheren (semmi zászló), vagy ahogy Dahl belelapította ok nélkül időn túl Hallt a földbe... (semmi zászló)
nem Morganen ment el a meccs, jól játszott
Robinsonon inkább kiesett a kezéből a labda😊😊, na az szép volt
vagy a védelem, aki ennyi momentumot adott Bradfordnak, tavaly 10 pontot kaptak...

kristof: nemrég betettem a snap számokat...!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk zárójelben megjegyzem, hogy Edelman a rühellt csapat játékosának neveWyatt
😊
Szereti az a lényeg...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hankersonnal miújság, hogy elkapása sem volt? 😮kristof
Asszem át sem öltözött.apeszos
na mostmár tényleg figyelni fogok a meccseitekre, de tegnap a két elkapását leszámítva célpont se volt, vagy mi volt?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk zárójelben megjegyzem, hogy Edelman a rühellt csapat játékosának neve

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ő mindenkit szeret 😊Janek
😀 Az hogy az Eagles mellett a Redskins a másik kedvence (fura ugyan), még elmegy, mert azért itthon mi ritkán ugrunk egymás torkának, sőt. Na de könyörgöm, Finnegan? Őt az anyján kívül senki se szereti, max elviseli. Undorítóbb Riversnél is.apeszos
😀😀 most ezért ne haragudj kérlek 😥 Egyszerüen jó játékos , és birom a balhéjait .Petikievak01
Nem haragszom én, mindenkinek vannak rigolyái.. 😛 Csak van amit nehéz megmagyarázni. 😀
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ő mindenkit szeret 😊Janek
😀 Az hogy az Eagles mellett a Redskins a másik kedvence (fura ugyan), még elmegy, mert azért itthon mi ritkán ugrunk egymás torkának, sőt. Na de könyörgöm, Finnegan? Őt az anyján kívül senki se szereti, max elviseli. Undorítóbb Riversnél is.apeszos
😀😀 most ezért ne haragudj kérlek 😥 Egyszerüen jó játékos , és birom a balhéjait .

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ő mindenkit szeret 😊Janek
😀 Az hogy az Eagles mellett a Redskins a másik kedvence (fura ugyan), még elmegy, mert azért itthon mi ritkán ugrunk egymás torkának, sőt. Na de könyörgöm, Finnegan? Őt az anyján kívül senki se szereti, max elviseli. Undorítóbb Riversnél is.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ő mindenkit szeret 😊Janek
KEdvenc játékosaim Eagles/Redskinsen kivül. Brandon Marshall, Reggie Bush , Cortland Finnegan,Tim hightower -> mostmár , Jeremichael Finley ,Randall Cobb , Justin tuck (de amúgy utálom a giantset 😀) Kb ennyi.

Szerk: Ja és fuck the patriots , de Edelmen attól függetlenül király.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
ő mindenkit szeret 😊

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet hogy ez így eléggé unszinpatikus lesz , de én ettől függetlenül bírom finnegant , egyik kedvenc CB-m a ligába. Nem kell belemenni ezekbe a hülyeségekbe . Finnegan jól csinálja azt amit csinál. Garcon kell. Talán vele más lett volna minden.Petikievak01
Azt tudjuk, hogy Te ilyen fura figura vagy. 😀 Nem elég az Eagles, még Finnegan is?
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Az az igazság, hogy még mindig sokkolva vagyok. Tudtuk, hogy a mumus ellen kurva nehéz lesz, de ez mindent alulmúlt. Elég volt belőlük, remélem most négy évig nem is hallok róluk. Ez a búcsú igencsak mocskosra sikeredett, Fisherrel és Finnegannel új stílus költözött St.Louisba. Ami nem baj, maximum megutálom őket, de ez rajtam kívül senkit sem izgat. Nyertek, és ezt nem kell megmagyarázni, annál inkább nekünk. Hogy Shanahan miért nem tudott úrrá lenni a provokációknak felülő játékosain, hogy Haslett vagy Morris miért nem vette észre szinte egész meccsen, hogy 20-25 yardnyi üres területre tudta bepasszolni Bradford a labdát. Szinte nem is dobott hosszút.. Griffin nagyot játszott, nem csalódtam benne, szeretném azt hinni, hogy az O line ennyire azért nem lesz szar a következő meccseken. Morris is megtette a magáét. Robinson azzal a droppal elrontott mindent amit eddig felépített, kulcsjáték volt. Morgan... Valószínűleg a meccset akkor sem nyerjük meg, ha nem ül fel Finnegannek, de azért eljátszom a gondolattal: mi lett volna ha... Mi tudjuk milyen aljas szemétláda Finnegan, Morgan is tudta valószínűleg, és mégis. Érdekes volt ahogy Finnegan gyorsan elsétált onnan, pedig egyébként nem jellemző rá.. És akkor pár szót a bírókról. KÖNYÖRGÖM, vagy lőjék le Goodellt, vagy csináljanak valamit, mert ez elég gáz már... Az első félidőben minket nyomtak, a másodikban szégyentelenül a Rams-t. Nem azért mert csaltak volna, csak ennyire fogalmatlanok. Vastagon benne voltak ebben a meccsben. Ezen az estén az egész csapat szar volt. Ha valamelyik csapatrész, csak az egyik hozza a formáját, nyertünk volna. De az offense és a defense is a legrosszabb napot fogta ki, sajnos egyidőben. Nagyon remélem, hogy több ilyen nap nem lesz.apeszos
Lehet hogy ez így eléggé unszinpatikus lesz , de én ettől függetlenül bírom finnegant , egyik kedvenc CB-m a ligába. Nem kell belemenni ezekbe a hülyeségekbe . Finnegan jól csinálja azt amit csinál. Garcon kell. Talán vele más lett volna minden.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az az igazság, hogy még mindig sokkolva vagyok. Tudtuk, hogy a mumus ellen kurva nehéz lesz, de ez mindent alulmúlt. Elég volt belőlük, remélem most négy évig nem is hallok róluk. Ez a búcsú igencsak mocskosra sikeredett, Fisherrel és Finnegannel új stílus költözött St.Louisba. Ami nem baj, maximum megutálom őket, de ez rajtam kívül senkit sem izgat. Nyertek, és ezt nem kell megmagyarázni, annál inkább nekünk. Hogy Shanahan miért nem tudott úrrá lenni a provokációknak felülő játékosain, hogy Haslett vagy Morris miért nem vette észre szinte egész meccsen, hogy 20-25 yardnyi üres területre tudta bepasszolni Bradford a labdát. Szinte nem is dobott hosszút.. Griffin nagyot játszott, nem csalódtam benne, szeretném azt hinni, hogy az O line ennyire azért nem lesz szar a következő meccseken. Morris is megtette a magáét. Robinson azzal a droppal elrontott mindent amit eddig felépített, kulcsjáték volt. Morgan... Valószínűleg a meccset akkor sem nyerjük meg, ha nem ül fel Finnegannek, de azért eljátszom a gondolattal: mi lett volna ha... Mi tudjuk milyen aljas szemétláda Finnegan, Morgan is tudta valószínűleg, és mégis. Érdekes volt ahogy Finnegan gyorsan elsétált onnan, pedig egyébként nem jellemző rá.. És akkor pár szót a bírókról. KÖNYÖRGÖM, vagy lőjék le Goodellt, vagy csináljanak valamit, mert ez elég gáz már... Az első félidőben minket nyomtak, a másodikban szégyentelenül a Rams-t. Nem azért mert csaltak volna, csak ennyire fogalmatlanok. Vastagon benne voltak ebben a meccsben. Ezen az estén az egész csapat szar volt. Ha valamelyik csapatrész, csak az egyik hozza a formáját, nyertünk volna. De az offense és a defense is a legrosszabb napot fogta ki, sajnos egyidőben. Nagyon remélem, hogy több ilyen nap nem lesz.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dobatni kellett volna a végén. Bár amennyi drop és hülyeség volt, ki tudja.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt se felejtsük ki, hogy a game plan nagy szar volt. A defense különösen. A secondary vajon az igazi arcát mutatta most?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Felültek a provokációnak, ennyi. Nem voltak ott fejben. Eddig szimpatikus csapat volt a Rams, de ha ezt az irányvonalat követik még egy piszkos csapat lesz az NFL-ben. Sajnálom, mert jól játszottak, győztek volna talán a piszkoskodások nélkül is.
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Egyébként RG3 máris igazi vezér. Ma nem ment neki a passz annyira, mint a múlt héten, mondjuk nem sok védelmet kapott. Viszont tényleg iszonyúan gyors. Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy meddig bírja a sok ütést. :S
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Még most sem értem, hogy miért rúgatták el Cundiff-al az esélytelent, miért nem lehetett megpróbálni egy passzt? Morgan meg no comment...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
leírhatatlanul szánalmas bíráskodás
0 holding, 0 late hit, 0 komoly unnecessary
így nem lehet, hogy káosz van a pályán...
száalmas ST, 2. blokkolt punt
szar D, kétszer 30 felett, ez most komoly?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
carragher 46
jó kezdés
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azé' durva dolgokat néznek be a bírók...