Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Redskins leigazolta Eric Kettani fullback-et (ex-Patriots) (Boston Herald)Gogo
csak a practice squadba került

de Redskins will sign LS Justin Snow.
Snow will take the place of Nick Sundberg, who kept snapping despite a broken arm in Week 1.
ex-indianapolisi LS, 35 éves

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Redskins leigazolta Eric Kettani fullback-et (ex-Patriots) (Boston Herald)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
carragher 46
pár kép a Wp oldaláról:
 www.washingtonpost.com/sports/washington-vs-new-orleans/2012/09/09/e9fd5be0-fa8f-11e1-ab03-6dd8b366b547_gallery.html#photo=17
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csak kicsit. Úgy egy évre kiszállt. Nálunk kit neveztek meg az IR listán? Brown?apeszos
Reserve List:
93 Kentwan Balmer DE (Left Squad)
48 Jordan Bernstine SS (IR)
45 Dorson Boyce FB (IR)
77 Jammal Brown OT (PUP)
38 Tristan Davis RB (IR)
17 Darius Hanks WR (IR)
34 Tanard Jackson FS (eltiltva)
25 Chase Minnifield CB (IR)
95 Chris Neild NT (IR)
Brown PUPon van, azt hiszem a 6. hét körül le lehet venni róla, ha szükség van rá, de úgy látom egyelőre nincs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ő lehet hogy fog még. Én csak a tolókocsim küllőit számolgatnám, egy ilyen után.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az öreg nyilatkozott Garcon sérüléséről, bogozd ki😉:
"It's kind of like when you have turf toe, but it's not the toe,"

és leigazoltuk FS Jordan Pughot, Panthers 2010es 6. körös, gondolom nem véletlen nem volt eddig csapata, spec. teamer max

és Bernstinenek elszakadt az ACLje MCLje és PCLje, gondolom ez súlyosnak számítsapka
Csak kicsit. Úgy egy évre kiszállt. Nálunk kit neveztek meg az IR listán? Brown?apeszos
Egyáltalán fog még ezek után játszani? Lényegében csak a csont meg a porc maradt meg a térdéből...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az öreg nyilatkozott Garcon sérüléséről, bogozd ki😉:
"It's kind of like when you have turf toe, but it's not the toe,"

és leigazoltuk FS Jordan Pughot, Panthers 2010es 6. körös, gondolom nem véletlen nem volt eddig csapata, spec. teamer max

és Bernstinenek elszakadt az ACLje MCLje és PCLje, gondolom ez súlyosnak számítsapka
Csak kicsit. Úgy egy évre kiszállt. Nálunk kit neveztek meg az IR listán? Brown?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az öreg nyilatkozott Garcon sérüléséről, bogozd ki😉:
"It's kind of like when you have turf toe, but it's not the toe,"

és leigazoltuk FS Jordan Pughot, Panthers 2010es 6. körös, gondolom nem véletlen nem volt eddig csapata, spec. teamer max

és Bernstinenek elszakadt az ACLje MCLje és PCLje, gondolom ez súlyosnak számít

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megintsapka
Csak óvatosan... 😀 Látod, hogy C.Griffin is miket alakított.. 😛apeszos
háát nem tudom ki írta ezt a meccs előtt😊😛:

Tudunk ajánlani. C.Griffin, Doughty.. Ingyen is mehetne.apeszos
*nem tudom figyelted e Doughty kinek a kezéből tépte ki a végén a labdát (segítek, redskins corner és Cedric a keresztneve😛)
sapka
Ezért mondtam, hogy óvatosan. 😛 És jellemző: Doughty is csak a saját játékostársát tudja szerelni. Azt is csak azért, mert hagyta magát.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megintsapka
Csak óvatosan... 😀 Látod, hogy C.Griffin is miket alakított.. 😛apeszos
háát nem tudom ki írta ezt a meccs előtt😊😛:

Tudunk ajánlani. C.Griffin, Doughty.. Ingyen is mehetne.apeszos
*nem tudom figyelted e Doughty kinek a kezéből tépte ki a végén a labdát (segítek, redskins corner és Cedric a keresztneve😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most olvastam hogy a longsnapper Nick Sundberg eltörte a bal karját az első félidőben. Utána még 9 snapet mutatott be. Ezek "állatok". Most már az sem lenne meglepő ha gipsszel is de játszana a Rams ellen.Red
Azt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megintsapka
Csak óvatosan... 😀 Látod, hogy C.Griffin is miket alakított.. 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Most olvastam hogy a longsnapper Nick Sundberg eltörte a bal karját az első félidőben. Utána még 9 snapet mutatott be. Ezek "állatok". Most már az sem lenne meglepő ha gipsszel is de játszana a Rams ellen.Red
Azt nyilatkozta nemrég Shanahan, hogy nem fog tudni játszani vasárnap...
és Bernstine véglegesen kivált, szabad rosterhely, remélem egy Crezdon Butler fog jönni megint

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Most olvastam hogy a longsnapper Nick Sundberg eltörte a bal karját az első félidőben. Utána még 9 snapet mutatott be. Ezek "állatok". Most már az sem lenne meglepő ha gipsszel is de játszana a Rams ellen.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
de Irsay és a Colts nagyon fogja még sajnálni, hogy elengedték Garcont az biztos... sapka
Nem akarom elkiabálni, de lehet még azt is fogják sajnálni, hogy nem Griffin-t húzták az 1/1-gyel... Nyilván ez csak az első meccs volt, meg kellett hozzá a gameplan, meg a csapattársak, meg a Saints is, de eddig annyival jobban néz ki (akár csak a számok alapján is) RGIII, mint a többi rookie QB, mintha nem is ugyanabból a kategóriából származnának...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ImTOO Video Cutter2
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, megcsináltam neked. 😀
apeszos
nagyon jó! nekem ez a hét jelenete (hogy csináltad?, mármint melyik programmal?)
egyébként Morris kétszer is szerelte Griffint, egyszer rálépett a lábára, egyszer pedig (ebben a driveban) szabályos tacklet csinált rajta, majd összeszoknak.
de Irsay és a Colts nagyon fogja még sajnálni, hogy elengedték Garcont az biztos... 4 elkapásból 100y felett.

nexion: egyértelmű overcoach volt az egész meccs!, valószínű SP sokat tett volna ez ellen, de...
Morris annyira nem volt erős, mármint goallinenál vérszagot kapott, de a 3.5es átlag kicsit kevés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért ne felejtsük el "megénekelni" a gameplan-t és a játékhívást se! Mert az egy dolog, hogy szinte hibátlan volt a végrehajtás (és nem csak a QB, hanem mindenki más is!), de ugyebár többnyire azt hajtották végre, amit az oldalvonlon "betárcsáztak" Griffin-nek. Félelmetes labdabirtoklási fölényben voltunk, ami megint csak szokatlan és én a magam részéről a futójátékot se irnám annyira le, mivel Morris egymaga tolt 96 yardot és RGIII is 40 körül, ami 130 yard a földön! De majd még most nézem újra a meccset, szóval majd gyűjtöm az észrevételeket.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hankersonnal miújság, hogy elkapása sem volt? 😮kristof
Asszem át sem öltözött.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hankersonnal miújság, hogy elkapása sem volt? 😮
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most így visszanézve, figyeltem Griffint. Feltűnt, hogy az első drive-ot kivéve mennyire nyugodt volt. A hosszabb passzai feltűnően pontosak voltak, váll felett kivezetve, csípőből ráfordulva, hátsó lábról. Nem is nagyon "zizegett" a labda a levegőben. Nagyon remélem, hogy a tehetségét tudja majd kamatoztatni nekünk. Az O fal.... nem is tudom mikor volt ennyire stabil. Régen. A futás mondjuk nem nagyon ment, de Griffint megvédték, ha nagyon szálkás akarok lenni, akkor RG legnagyobb ellenfele Morris volt. Egyszer még le is ütközte. Fura volt, hogy Robinson a tavalyi bénázása után teljesen feledtetni tudta Garcont, mikor beállt helyette. Szóval ennyit jelent, ha van QB és vannak elkapói. Banks mondjuk a hátam közepére sem hiányzik, de ez van. Ha nekünk ez az idény eleji forma, akkor örülök... 😀
A meccs második snapjénél már Jenkins volt fent Carriker helyett, és nem okozott csalódást. Mint ahogy Gomes sem.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Grat srácok! RGIII egy igazi állat 😀 (Nem véletlenül van fantasyben nálam)

Ilyenkor vagyok szomorú, de egyben kicsit lelkes is, hogy hátha, mert ha mondjuk az egymás elleni meccsen látnánk egy 2010-es Vicket, meg a ti csúcsformában lévő Griffint, akkor arra szerintem mindenki telefröcskölné a monitort 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, megcsináltam neked. 😀

több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ÉN leszek idén a legnagyobb divatdrukker höhö. Na csak jöjjön már le a meccs.

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az a védelmi lazázás a vége felé engem is bosszantott, hogy lehet már 2x egymás után negyedik downra TD-t kapni?
Mondjuk azt, hogy ez Brees nagysága miatt tolerálható. 😊
Én már előre élvezem egyébként az elemzéseket, ahogy szétkapjátok a csapatrészeket, gondolom már fejben meg is vannak írva a hozzászólások, statokkal, mindennel. 😊
Amúgy szerintem várjunk még azért a felhőtlen örömködéssel. Ez a Saints láthatólag nem volt egyben, fejben semmiképp. Ha túl leszünk a Kosokon, akik előtt nekem mindig egy hét fogcsikorgatás az osztályrészem, nyugodtabb leszek.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, így már értem. Szerintem is simán játszhatna, nem rosszabb mint Riley. Fletcher kell oda, nincs más aki így átlátja az offense-t, mégha le is lassult kicsit az öreg, azért irányítani nagyon tud. Idén is meglesz azért a tackle mennyisége, biztos vagyok benne. És még így is az ILB-k között az élen jár a ligában.