Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szépen toltátok !
Milyen érzés csoport favoritnak lenni? 😊
yooker
egy meccs után tavaly is azok voltunk, vagy nem?😮😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Szépen toltátok !
Milyen érzés csoport favoritnak lenni? 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én minden Skins meccset megnézek idén (legalábbis offensive cut-upokat), az biztos 😊 RGIII, RGIII, RGIII!jjncaa
Divatszurker... 😀 😀apeszos
az első, ne ijeszd el...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én minden Skins meccset megnézek idén (legalábbis offensive cut-upokat), az biztos 😊 RGIII, RGIII, RGIII!jjncaa
Divatszurker... 😀 😀
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Én minden Skins meccset megnézek idén (legalábbis offensive cut-upokat), az biztos 😊 RGIII, RGIII, RGIII!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mert nem a Skins meccset nézed??????????????? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Lehet hogy a redskins meccset kéne néznem , de úgyis megnézem majd torrentről. 😀 De ahogy látom RG3 többet hoz mint amennyit elvártak tőle.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindegy mi lesz ennek a meccsnek az eredménye, asszem elégedett leszek. Van fény az alagút végén.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
beszarás ez az RG gyerek 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins declared QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Crezdon Butler, S Brandon Meriweather, OLs Josh LeRibeus and Adam Gettis, and NT Chris Baker inactive for Week 1.
Rookie Kirk Cousins will be the No. 2 quarterback
jó hogy itt van Butler...sapka
LeRibeus? Gettis? De fasza. A sváb is végignyomja akkor? Kíváncsi leszek..

Mondjuk Cousinsal egyetértek. Az lesz mint a pre-ben? Második félidő=Cousins? 😀 😀apeszos
most ugrott be, hogy az aktív roster 45 fős max, de azért érdekes lesz az O line depth... 2 cserével
a Dline rotáció sem lesz kutya, és nem értem a Briscoe-Robinson cserét...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudunk ajánlani. C.Griffin, Doughty.. Ingyen is mehetne.
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem vele se, de ezt már megtárgyaltuk egyszer 😀 Ő nagyon nagy érvágás...meg Hicks is az ( de lehet, hogy csak én bírom annyira 😀 )
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Nálunk meg nincs Greer, Ivory, Hicks és Walker...Tocy
Nos, Greer nélkül annyira nem fényes a sec...

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nálunk meg nincs Greer, Ivory, Hicks és Walker...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins declared QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Crezdon Butler, S Brandon Meriweather, OLs Josh LeRibeus and Adam Gettis, and NT Chris Baker inactive for Week 1.
Rookie Kirk Cousins will be the No. 2 quarterback
jó hogy itt van Butler...sapka
LeRibeus? Gettis? De fasza. A sváb is végignyomja akkor? Kíváncsi leszek..

Mondjuk Cousinsal egyetértek. Az lesz mint a pre-ben? Második félidő=Cousins? 😀 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins declared QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Crezdon Butler, S Brandon Meriweather, OLs Josh LeRibeus and Adam Gettis, and NT Chris Baker inactive for Week 1.
Rookie Kirk Cousins will be the No. 2 quarterback
jó hogy itt van Butler...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...és egy nagy pontszámú mérkőzés nem biztos, hogy az újonc irányítónak kedvez...
Gyurma Pappa
igen, de ezzel csak az a baj, hogy nem nagyon láttam az utóbbi időben Breeseket 10 pont alatt😊
de írtam korábban, az lesz a kérdés, hogy tud-e annyira erős passzjátékot hozni Griff. mint Newton és ha nem tudnak majd ellenünk tisztán (vagy akárhogyan) force the passt játszani túltöltött boxszal akkor van esély, ha erre (még) nem képes, akkor mindegy is. 8-9 ember ellen nem tudunk futni (egyelőre).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem sok front 7 tudta kivenni Sprolest a játékból, tavaly igazán komolyan csak a 9ersnek sikerült korlátoznia őt, de még ott is csinált egy viszonylag hosszú elkapott TD-t. A boxon belül inkább Thomas-Ingram párostól kell félni, Thomas hatalmas formában játszott a preseasonben és a TC-ben is, Ingram kevésbé, de tőle nem is várunk 5-ös futó átlagot.

Bírom RGIII-at, de a Superdome-ban, rookie irányítóknak, nem szokott nagyon menni, és nem tudom milyen lesz a védelem, de az biztos, hogy Brees harapni fog, és egy nagy pontszámú mérkőzés nem biztos, hogy az újonc irányítónak kedvez.

De annyira sötét ló most a csapat, nem tudjuk, hogy mennyit ér Carmicheal Jr., mint OC Payton nélkül, annak ellenére sem, hogy tavaly az idény második felében, ő hívta a playeket már, akkor is, amikor Payton egészséges volt. Nem mernék tippelni a végeredményre, de még a végkimenetelre sem, egyszerűen vakon vagyunk, főleg a védelemmel kapcsolatban, a kezdők, egyben, pontosan 0 drive-ot nyomtak le az előszezonban. Gyurma Pappa
Ennyi a különbség. Én viszont sejtem mennyit várhatunk Kyletól. 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀nexion218
Nem sok front 7 tudta kivenni Sprolest a játékból, tavaly igazán komolyan csak a 9ersnek sikerült korlátoznia őt, de még ott is csinált egy viszonylag hosszú elkapott TD-t. A boxon belül inkább Thomas-Ingram párostól kell félni, Thomas hatalmas formában játszott a preseasonben és a TC-ben is, Ingram kevésbé, de tőle nem is várunk 5-ös futó átlagot.

Bírom RGIII-at, de a Superdome-ban, rookie irányítóknak, nem szokott nagyon menni, és nem tudom milyen lesz a védelem, de az biztos, hogy Brees harapni fog, és egy nagy pontszámú mérkőzés nem biztos, hogy az újonc irányítónak kedvez.

De annyira sötét ló most a csapat, nem tudjuk, hogy mennyit ér Carmicheal Jr., mint OC Payton nélkül, annak ellenére sem, hogy tavaly az idény második felében, ő hívta a playeket már, akkor is, amikor Payton egészséges volt. Nem mernék tippelni a végeredményre, de még a végkimenetelre sem, egyszerűen vakon vagyunk, főleg a védelemmel kapcsolatban, a kezdők, egyben, pontosan 0 drive-ot nyomtak le az előszezonban.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez elég nehéz választás. Tiszta lottó.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀nexion218
Na akkor én ott fejezem be a meccsnézést.apeszos
kéne tippjáték kin szopunk több yardot Griffin/Dougthy 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀nexion218
Na akkor én ott fejezem be a meccsnézést.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékbólsapka
Nagyob remélem, hogy a front 7 elég lesz hozzá. Nem szeretném, ha Hall vagy Doughty open field tackle-jeiben kellene bíznunk...

Amúgy igen, Dougthy tényleg beférne a tavalyi Tampa secondary-be backupnak, csak az a gáz, hogy nálunk úgy néz ki ő lesz a kezdő... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Dan Hellie reports rookie Alfred Morris will start at running back for the Redskins
sapka
kösz az infót, össze is kapartam FA-ként gyorsan fantasy-ban, így egy kicsit Redskins fan leszek a Szentek ellen! 😀
Medvepapa
azt azért nem hiszem, hogy sok pontot fog hozni, bár preben volt egy 7,8y átlagos meccse😊, nem ma lesz az ismétlés

nexion:
Cornerback (7): Ronde Barber, Aqib Talib, E.J. Biggers, Myron Lewis, Elbert Mack, D.J. Johnson, Anthony Gaitor
Safety (5): Sean Jones, Cody Grimm, Larry Asante, Corey Lynch, Devin Holland
ez a tavalyi Buc.s secondary, nem feltétlen mondanám erősnek, Doughty nagyon simán beférne backupnak ide is, és azért remélem nagyobb nyomást fognak tudni produkálni, még egy gondolat; kíváncsi leszek hogy fogjuk Sprolest kivenni a játékból

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Dan Hellie reports rookie Alfred Morris will start at running back for the Redskins
sapka
kösz az infót, össze is kapartam FA-ként gyorsan fantasy-ban, így egy kicsit Redskins fan leszek a Szentek ellen! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"