Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nemtom miért nekem kellene sorolnom bárkit? Apeszos állított valamit, ami sztem nem úgy van. Miért nem ő bizonyít?
Azt mondtam: nem igaz, hogy rossz fala volt. Valamint azt, hogy átlagnál jobb volt (ugyanazt mondtam ezzel 2x gyakorlatilag).
ulpianus
mi sem egyszerűbb; azért mert teljesen egyetértettem apeszos állításával, most bizonyítsa be, hogy egyetértek?😀😛, vagy hogy szerintem is igaza van?, fura egy logika lenne ez.
(Romo divI-es csapatban volt nagy király)sapka
Nekem Romo annyira nem volt nagy király. Mások szerint lehet, de mégsem draftolták. Mindenesetre felsoroltam az általad kért 3 QBt csak ebből a csoportból, Romon túl is. Romo azért került bele, hogy komplett legyen a csoport. Gondoltam így korrekt. De külön írtam, hogy ő kakukktojás, nem számít a listához.

A bizonyítást félreérted. Apeszos érti:
Neki az állítását (RG3 fala rossz volt) "kellett" bizonyítani. Meg is tette. Értem is, csak nem értek egyet.ulpianus
Szerintem a divI-ből azért sikerült kiemelkednie, nem úgy összességében volt jó, hanem azon a szinten.
A felsorolás teljesen korrekt volt, nem is tudok hozzászólni, nem is tettem😊.
A bizonyítást teljesen értettem (de a hangulatjelekkel próbálkoztam ezt igazolni), de kicsit nehéznek éreztem, hogy ezt lehessen igazolni, hogy egy fal rossz, főleg hogy meccsek alapján én is úgy láttam, de tulajdonképpen te sem mondtad, hogy ez nem volt rossz, csak hogy átlagon felüli; (ezzel együtt nagyon fura, hogy nem érzi a zsebben a nyomást, főleg, hogy azért nagyon is eredményesen játszott), nem is azt mondom, hogy hogyan mozog a zsebben, hanem bármiféle nyomást, ebben Luck előtte jár, pedig az a stanfordi fal nem túl sokat engedett a baylorihoz képest.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nemtom miért nekem kellene sorolnom bárkit? Apeszos állított valamit, ami sztem nem úgy van. Miért nem ő bizonyít?
Azt mondtam: nem igaz, hogy rossz fala volt. Valamint azt, hogy átlagnál jobb volt (ugyanazt mondtam ezzel 2x gyakorlatilag).
ulpianus
mi sem egyszerűbb; azért mert teljesen egyetértettem apeszos állításával, most bizonyítsa be, hogy egyetértek?😀😛, vagy hogy szerintem is igaza van?, fura egy logika lenne ez.
(Romo divI-es csapatban volt nagy király)sapka
Nekem Romo annyira nem volt nagy király. Mások szerint lehet, de mégsem draftolták. Mindenesetre felsoroltam az általad kért 3 QBt csak ebből a csoportból, Romon túl is. Romo azért került bele, hogy komplett legyen a csoport. Gondoltam így korrekt. De külön írtam, hogy ő kakukktojás, nem számít a listához.

A bizonyítást félreérted. Apeszos érti:
Neki az állítását (RG3 fala rossz volt) "kellett" bizonyítani. Meg is tette. Értem is, csak nem értek egyet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Az első depth chart

Úgy látom a centerrel nagyon meg fogjuk szívni. A sváb lett Monty cseréje, egyben a kezdő bal guard. És még mindig nem egészséges. Max 3 meccs és IR. Akkor lesz érdekes a felállás...apeszos
Még mindig jobb mint a tavalyi 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bizonyítani? Hogyan? Írtam, hogy nem ismerem őket, nem is értek hozzá, ezt Te is tudod. Pusztán szurkolói szemmel néztem. Úgy viszont, mint mondtam, egészségtelenül sok verést kapott, ami a mellékelt videón is látható. Van még pár ilyen. De ha Te azt mondod szakmailag, hogy jó fala volt, akkor elfogadom: jó fala volt. Nem tudom ki volt pl. a left guard, de a késleltetett safety blitzet általában benyelte, a T-ről simán leforogtak. Én értem, hogy ez ettől még jó fal, és nem is a Baylor Oline-t akartam bántani, mindössze csak azt mondtam, hogy hozzászoktatták az ütéshez.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nemtom miért nekem kellene sorolnom bárkit? Apeszos állított valamit, ami sztem nem úgy van. Miért nem ő bizonyít?
Azt mondtam: nem igaz, hogy rossz fala volt. Valamint azt, hogy átlagnál jobb volt (ugyanazt mondtam ezzel 2x gyakorlatilag).
ulpianus
mi sem egyszerűbb; azért mert teljesen egyetértettem apeszos állításával, most bizonyítsa be, hogy egyetértek?😀😛, vagy hogy szerintem is igaza van?, fura egy logika lenne ez.
(Romo divI-es csapatban volt nagy király)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
bíztam benne sorolsz kapásból kb. 3 példát, de jobb is hogy rákérdeztél mire gondoltam pontosan
Jimmy Clausen nekem😊 elég jó példa, legalábbis ilyesmire gondoltam, 'csak ncaa top' (~heisman körül), és egy nem túl jó fal mögül...,
visszatérve az ND-re, passprotban nem volt az annyira kutyaütő egység emlékeim szerint, szóval nem tudnám egyből rámondani, hogy rosszabb, esetleg sokkal rosszabb, kb. egyszint szerintem, kiegyenlítve az erősségeket-hátrányokat
de mit tekintünk jó, vagy rossz falnak? remélem nem azt, hogy a tagjait elviszik elöl a drafton, bár ez nagyon is árulkodó, de ennél egyszerűbb szubjektív megítélés is teljesen elég
és a kérdésem még mindig áll😛sapka
Nemtom miért nekem kellene sorolnom bárkit? Apeszos állított valamit, ami sztem nem úgy van. Miért nem ő bizonyít?
Azt mondtam: nem igaz, hogy rossz fala volt. Valamint azt, hogy átlagnál jobb volt (ugyanazt mondtam ezzel 2x gyakorlatilag).

Mindenesetre mondjak hármat a csoportotokból, akiknek nem volt jobb fala?
Kutyaverő Vick, aki a VTben semmivel nem kapott jobb blokkot, mint RG3. És ő hasonló dual threat volt. De nézhetjük Vince Youngot is a Texasról (ott a secondary volt durva, ha jól emlékszem).
Tony Romo egy ismeretlen senkiházi volt collegeben, nem hiszem, hogy elit fal mögött (azt se tudom melyik csapatban 😛). Bár ő kilóg a sorból, egyetemen nem volt sztár, csak ne hagyjuk ki. Mondok mást.
Eli "mindenki leírja" Manning emlékeim szerint úgy kezdte utolsó szezonját, hogy az erős QB class miatt nem jött ki, és minden szakértő leírta az Ole Misst, annyira nem volt "tele" tehetséggel, Eli 1/1 lett.
Aztán itt van Sexy, akinek inkább az elkapói voltak igazán jók, úgy ment első körbe Grossman. (Jason Campbellt nemtom, nem szeretm az Auburnt. 😀)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az első depth chartapeszos
addig bírtam olvasni, hogy Hurt az elsőszámú LT csere..., szerintem még életében játszott tacklet, még a gátőröknél is G volt, sőt nem is gyakorolt preseasonban ott
komolytalan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez tényleg így van, !de! (bár nem vagyok annyira járatos), mondj egy ncaa top qbt a közelmúltból, akinek jelentősen rosszabb fala, és nem csak 'pure scrambler', hanem effektív passzjátéka is volt (lehet van egy csomó😀, most nincs előttem sokkal rosszabb)sapka
Valóban lehetne sorolni. Ez attól is függ ki a TOP QB? Mondjuk Jimmy Clausen? Vagy csak akik NFLben top QB lettek? Ott is van nem egy, akinek nem volt igazán jó fala egyetemen, és van akinek NFLben sem lett. Így járt.
ulpianus
bíztam benne sorolsz kapásból kb. 3 példát, de jobb is hogy rákérdeztél mire gondoltam pontosan
Jimmy Clausen nekem😊 elég jó példa, legalábbis ilyesmire gondoltam, 'csak ncaa top' (~heisman körül), és egy nem túl jó fal mögül...,
visszatérve az ND-re, passprotban nem volt az annyira kutyaütő egység emlékeim szerint, szóval nem tudnám egyből rámondani, hogy rosszabb, esetleg sokkal rosszabb, kb. egyszint szerintem, kiegyenlítve az erősségeket-hátrányokat
de mit tekintünk jó, vagy rossz falnak? remélem nem azt, hogy a tagjait elviszik elöl a drafton, bár ez nagyon is árulkodó, de ennél egyszerűbb szubjektív megítélés is teljesen elég
és a kérdésem még mindig áll😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az első depth chart

Úgy látom a centerrel nagyon meg fogjuk szívni. A sváb lett Monty cseréje, egyben a kezdő bal guard. És még mindig nem egészséges. Max 3 meccs és IR. Akkor lesz érdekes a felállás...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
ez tényleg így van, !de! (bár nem vagyok annyira járatos), mondj egy ncaa top qbt a közelmúltból, akinek jelentősen rosszabb fala, és nem csak 'pure scrambler', hanem effektív passzjátéka is volt (lehet van egy csomó😀, most nincs előttem sokkal rosszabb)sapka
Valóban lehetne sorolni. Ez attól is függ ki a TOP QB? Mondjuk Jimmy Clausen? Vagy csak akik NFLben top QB lettek? Ott is van nem egy, akinek nem volt igazán jó fala egyetemen, és van akinek NFLben sem lett. Így járt.

Vannak olyan elit egyetemek, ahol komoly támadófal jön össze. Nem csak szerencséből.
Ha én például tehetséges fiatal OT lennék, én is a USCre (Barkleynak (1/1 várományos) ott volt Kalil (1/4) például) vagy normális helyre szeretnék igazolni, mert így lenne nagyobb esélyem az NFLre, és ott is korai körös (nagy lóvés) szerződésre.

Azért olyan, mint a Stanfordon volt Luck előtt (aki nyilván szerencsés 😛), hogy Martin meg DeCastro, azért ez nehezebb így is. Nem egy szezont játszottak együtt, jól volt időzítve.

Igazából ha már két jó OL ember összejön legalább két utolsó (fontosabb) szezonra egy QBnek, az már király. Itt azért egyszerűbb sémák vannak nyilván, mert mindig van rookie a falban, de a "rutinos öreg" is 2 szezont jelenthet akár. Aki tavaly kezdő guard volt, mára lehet posztot vált (C vagy OT), mert olyan nagyon tapasztalt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még nem írta be senki a PS-t, Washington finalized its list, which includes receiver Emmanuel Arceneaux, running back Antwon Bailey, tackle Tom Compton, linebacker Darryl Gamble, fullback Robert Hughes, tight end Deangelo Peterson, defensive lineman Jason Shirley and defensive end Doug Worthington.
Worthingtonon és Comptonon kívül nem láttam még mást játszani (de Bailey is redskins volt), remélem van valakinek róluk bővebb infója

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ahhoz képest ami máshol rendelkezésre áll college QBk előtt, RG3 egy szót nem szólhat. Lehetett volna jobb, de bőven rosszabb is.ulpianus
ez tényleg így van, !de! (bár nem vagyok annyira járatos), mondj egy ncaa top qbt a közelmúltból, akinek jelentősen rosszabb fala, és nem csak 'pure scrambler', hanem effektív passzjátéka is volt (lehet van egy csomó😀, most nincs előttem sokkal rosszabb)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nem azt mondom, hogy szuperkirály fala volt, de az sem igaz, hogy "nem volt valami jó". Átlagnál jobb volt.

Más kérdés, hogy RG3ról sem véletlen mondták, hogy nem érzi a nyomást, csak fizikailag, amikor csattan rajta. Nem is a jó irányba mozog sokszor, ha egy szem védő is jön. Nem csak az ő hibája, de nem is csak a falé.

Sokkal több megbízható pass rusher van egyetemi szinten, mint kiforrott stabil OL ötös. Nincs idő összeszokni, még ha technikailag valami csoda folytán egyénileg jó is lenne mindenki (a gyakorlatban ilyen sincs). Itt nem lehet draftolni, meg igazolni. Az van aki van, nem véletlen mennek OTbe tavalyi guardok, stb.
Ahhoz képest ami máshol rendelkezésre áll college QBk előtt, RG3 egy szót nem szólhat. Lehetett volna jobb, de bőven rosszabb is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mondjuk lassan Griffin készítheti a jóféle háromcsíkos nyúlcipőt. Még jó hogy ez nem idegen tőle. A Baylorban sem volt valami jó fala...apeszos
Nem volt rossz fala RG3nak a Baylorban sztem.
Philip Blake negyedik körös Center lett.
Cyril Richardsont (OT) jövőre második körbe várják.
A "nagy" Robert T. Griffin hatodik körben ment a Jetsbe.
Vagy épp Ivory Wade is nekem tetszik, sztem jól játszik.ulpianus
passprotban nem volt túl jó az a fal, főleg, hogy nincsenek minden ncaa csapatban top rusherek, és szinte minden meccsen konstans nyomás volt rajta
bár futáshoz szép gapeket nyitottak, de azért Ganawaynek kb. mindegy volt 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk lassan Griffin készítheti a jóféle háromcsíkos nyúlcipőt. Még jó hogy ez nem idegen tőle. A Baylorban sem volt valami jó fala...apeszos
Nem volt rossz fala RG3nak a Baylorban sztem.
Philip Blake negyedik körös Center lett.
Cyril Richardsont (OT) jövőre második körbe várják.
A "nagy" Robert T. Griffin hatodik körben ment a Jetsbe.
Vagy épp Ivory Wade is nekem tetszik, sztem jól játszik.ulpianus
Én csak Griffin miatt néztem Baylor meccseket, nem ismerem őket. De elég sokszor, egészségtelenül sokszor megütötték. Ez a meccs különösen nem tetszett:
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Mondjuk lassan Griffin készítheti a jóféle háromcsíkos nyúlcipőt. Még jó hogy ez nem idegen tőle. A Baylorban sem volt valami jó fala...apeszos
Nem volt rossz fala RG3nak a Baylorban sztem.
Philip Blake negyedik körös Center lett.
Cyril Richardsont (OT) jövőre második körbe várják.
A "nagy" Robert T. Griffin hatodik körben ment a Jetsbe.
Vagy épp Ivory Wade is nekem tetszik, sztem jól játszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Locklear pedig kezd a Giants-nél... Vagy Eli tanuljon meg futni az életéért vagy Locklear kapja be, amiért nálunk nem volt képes kezdő szinten játszani...nexion218
Eli-t eddig is sokat ütötték, nem lesz neki furcsa.

Mondjuk lassan Griffin készítheti a jóféle háromcsíkos nyúlcipőt. Még jó hogy ez nem idegen tőle. A Baylorban sem volt valami jó fala...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Locklear pedig kezd a Giants-nél... Vagy Eli tanuljon meg futni az életéért vagy Locklear kapja be, amiért nálunk nem volt képes kezdő szinten játszani...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
bővebb elemzés a keret utolsó helyeiről:
 washingtonexaminer.com/redskins-roster-leftover-thoughts/article/2506707#.UEODstbN_39

és a Panthers megszerezte Edwardsot, kár

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni OT Willie Smith-ről?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is kösziCubehead
persze
tavaly LT-ben játszott utolsó 3 meccsen, Jared Allen, Trent Cole és JPP ellen
engedett nyomást is és sack is jött róla pár, de tavalyi udfa, tolni nagyon szépen tud, kezdőnek vártam nálunk RT-ben, de egy exdenveri ***** kezd helyette...
potenciál bőven van benne
preseasonban számomra érthetetlenül csak második vonalas volt (de a második soros falunk meglepően jó volt😀)sapka
Seattlei fasz. Ellőtte volt Denverben és Detroitban is.apeszos
azért denveri, mert őt szedte ki a draftról Shanny (bocs UDFA volt), de innen a denveri kötődés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka egy kicsit elkeseredett Smith miatt, de majd elmúlik. 😀 Nekem sem tetszik, én is reklamáltam folyamatosan, de a TC-ből sem jöttek hírek róla nagyon.. Nem tudhatjuk mi volt arrafelé.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én mostanában mindig olyan negatív vagyok.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni OT Willie Smith-ről?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is kösziCubehead
persze
tavaly LT-ben játszott utolsó 3 meccsen, Jared Allen, Trent Cole és JPP ellen
engedett nyomást is és sack is jött róla pár, de tavalyi udfa, tolni nagyon szépen tud, kezdőnek vártam nálunk RT-ben, de egy exdenveri ***** kezd helyette...
potenciál bőven van benne
preseasonban számomra érthetetlenül csak második vonalas volt (de a második soros falunk meglepően jó volt😀)sapka
Seattlei fasz. Ellőtte volt Denverben és Detroitban is.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
One more: the Giants also put in a claim for OT Willie Smith (Redskins) but lost out to the Raiders on him
idióták!!! remélem év végén eltakarodnak...sapka
Akkor lennénk igen nagy szarban már megint!Ennek ellenére én sem értem, hogy miért nem kellett nekünk Smith... Összességében nem viszik rossz irányba a csapatot, bár van jópár fejvakarásra okot adó húzás (pl. Cousins is ilyen volt, de azóta meg már nem is bánjuk). De hibának tartanám az útilaput, ez a vezetés számomra még mindig nem olyan bukta, mint az előzőek. Oké, a szezonvégi mutató nem ezt tükrözi, de ebben legalább látszik vmi elképzelésféle, nem úgy, mint Zorn meg a bingós papi stb. Jönne egy új stáb új koordinátorkkal, új rendszer, urambocsá 4-3-as defense-t akarnának megint jobb nem is folytatni... Én azt mondom, hogy lassan eljutnak oda, hogy a labda mindkét oldalán minimális híja van a kompetens csapatnak. Ha a kövi 2-3 évben se produkálnak pozitív mérleget, az már más tészta...
nexion218
végiggondoltam, aludtam rá egyet, de csak röviden indoklok😛
amikor átvették az irányítást, volt egy elég jó 4-3 defense, aminek a secondaryja kicsit gyengus volt, de a front7 bitang volt (pl. BigAl...)
kitalálták legyen 3-4, amihez semmi falunk nem volt (+elszarták Haynesworth, Rockyt, Carlos Rogerst-igen utáltam, de milyen szezont tolt tavaly!!, ?Landryt?)
akkor jött az ötlet legyen fal mert ez így nagyon rossz, ok, idénre összeállt a fal kb., de a secondary még jobban leamortizálódott, oda senkit nem hoztak (ugye abból a 4-5 posztból 1-et töltöttek fel rendesen), és elárulok valamit:
tavaly a snapek 49%ában base 4-3át játszottunk, ebben a felállásban:
Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo+Fletch.-Riley +5DB, mert ezt játszuk ha kell még egy DB. Ha kitalálnák újra a 4-3at, fél nap alatt átállnánk... (kell még 1 Lb csere+Kehl visszajönne, és a falból kidobnánk egy kis ballasztot), és akkor most-idén talán ott tartunk, hogy lehet hogy elérjük azt a szintet, mint annó a felforgatás előtt
a labda másik oldaláról tényleg katasztrófa volt, TE-elkapó sor rendben volt, volt itt egy Campbell aki WCO-ban nagyon rossz volt (igen őt is utáltam😊), és kiöregedett a korábbi igen-igen jó fal és futóegység; és most ott tartunk, hogy talán van egy jobb futóegység, hoztak egy legitim QBt (aki még semmi olyat nem mutatott, hogy megérte volna a rengeteg első kört), ( de pl. McNabb bukta..., Grossman-Beck)
és ott tartunk, hogy fal az még mindig nagyon necces

szóval ha azt nem nézem, amit a köztes években csináltak, az annyi, hogy összehoztak egy 3-4es védőfalat+LB sort, ami 4-3ban is elég jó
ezenkívül mi történt azt nem tudom, mert idén rakják igazán össze a darabokat, !idén!
tudom sokan nem kedvelik Snydert, de én azért becsülöm, mert egy olyan owner aki akar tenni, néha rosszul csinálja, de követi az eseményeket nem spórol, mindent megtesz, és ha van egy kis esze újfent, és megint nem jön a 8W közeli eredmény, még most levágja a fejeket, mert most van olyan keret, ami elég jól formálható, mindkét oldalon (és csak a secondary+támadófal kusza), és keres egy olyan HCt, aki képes innen folytatni, ha Shanahanék megint eltolják a szezont.

sapka

Részben egyetértek, mint azt én is í1tam volt pár érthetetlen döntés. Viszont a Defense felforgatással nem értek egyet. Asszem tavaly szedtem össze, hogy bárnilyek jó is volt az a D, de kb 80%ban Fletcher kortársai (Washington, Daniels, Griffin stb), tehát esedékes volt egy átalakulás. Az meg teljesen mindegy, hogy ha 8-10 új emberre szükség van lecserélem-e mellé a sémát is. Landryért valóban kár , de nem az ő hibájuk: amíg nem sérült le, az egyik legjobb szezonját hozta, mert Haslett v,gre visszatette strong safetynek, utána meg nem volt hajlandó rendbraatni a lábát, csak falta a koxot. BigAl-re szót sem fecsérelnék, mindent elmond róla, hogy jelenleg is FA, ráadásul baszott sok lóvénkba került. Nekem szimpatikus, hogy a nehezebb utat választották és nem az instant, de rövidéletű sikert célozták meg, hanem megpróbáltak/nak egy olyan fiatal gerincet kialakítani, ami hosszútávon sikeres lehet. Persze ha belebuknak menjenek, de én még nem látom összeomlottnak a tervet.nexion218
Mondjuk szerintem az érthetetlen, hogy ha olyan árat adtak az 1/2-es pickért, amilyet, és még rá is húzták Cousinst, akkor miért nem tettek semmit de semmit azért, hogy működjön előtte a fal... sőt, tesznek azért, hogy ne működjék, mint azt látjuk.
Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy akarunk árvergődni a szezonon így, annak tükrében végképp, hogy a futók fele-háromnegyede máris sérült, és ha a fal nem fogja megnyitni a megfelelő lyukakat (amitől sajnos félhetünk) akkor őket is szétszedik, és sanszos, hogy RGIII is a bőrét lesz kénytelen menteni állandóan. Szóval én ezt az egészet nem értem. Csírájában, a LOS-nél, agyonblitzelve fogják elfojtani a támadásainak (WR corp ide vagy oda) és akkor az ellenfélnek elég lesz párszor átjátszani a pályát, mert a secondary is szar. Egy 8-8 esetleg, de inkább negatív szezon, Shannyék a kukába, mindegy, majd 2013-ban, esetleg 2020-ban, hosszú még az élet.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha valaki megérti az elkeseredettséget az én vagyok. De ti is tudjátok, ha HC váltás van, akkor az esetek 80%ában hozzák a saját embereiket. Márpedig Zornnak mennie kellett, új stáb jött. A miénk volt szinte a legidősebb franchise. Shanahan amellet hogy "felforgat", fiatalít is. Mondjuk ennek pont Smith példája mond ellent, de csak az övé. Remélem idén beérik a munkája. Én nem szeretem a Shanahan családot ti is tudjátok, de a munkájukat elismerem. Legalábbis az öregét 😛