Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕
nexion218
háhá
de jó fej vagy, a lap tetején pont ezt idéztem, még hogy nem tudod hol😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.

El vagyok kényeztetve. Nem tudom melyik meccset nézzem, a Texas-Florida, vagy a TV-ben a Purdue-Notre Dame?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.apeszos
annak örültem meg, hogy más is (kint is) pontosan ugyanúgy látja, hogy siralmas ez a secondary, de szezon előtt jobb ezt mondani, mint 1 meccs után😀, (bízok a meglepetésben)

Petikievak:azt az ominózus hsz-t én is észrevettem, (de gyakoroltam az önmérsékletet, de ezen felül szánalmasnak tartom azt a usert aki ezt írta...)
másrészt (de!!), azért tőled sem volt gáláns/fair, hogy egy meccs után (pláne győztes!, leszidtad őket, nem mintha nem mondtál volna igazat (részben igazat), de ezen a fórumon ez nem szokás), inkább írtad volna ide/eagles topik, hogy mit láttál a csoportriválisról/miben jók/miben nem/hol vannak mismatchek stb, nagyon is nyílt fülekre találtál volna...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyugi van nexion, nem kell felkapni a vizet. Amíg sorozatban utolsók vagyunk a csoportban, addig van igazságtartalma. Engem is bosszant, de még hogy! Csak sajnos nincs mivel visszavágni.

Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.apeszos
Az egézséges légkör hozzászólásomon van ez a vita? Most megesküszöm , semmi sértőt nem akartam mondani . Bocsánatot kérek ha tényleg ez kemény volt. Bele se gondoltam igazán.Petikievak01
Ne értsd félre, nem veled van a gáz, értettem én, hogy neked semmi bajod a Skins-szel! A gáz az az, hogy van aki szerint attól, hogy gyengébb az év végi mérlegünk, nincs a csapatban vezéregyéniség, bezzeg ha véletlen kaparhatnak egy WC spotért, akkor már máris van vezéregyéniség. Nem azzal vitázok, hogy a béka segge alatt voltunk/vagyunk, csak azzal, hogy ez egyből azt is jelenti, hogy nincs vezéregyéniségünk. Csak ide írom, hogy a pofázásom miatt a mi csapatunk tpoikja lendüljön fel, ne másé...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs vita.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nyugi van nexion, nem kell felkapni a vizet. Amíg sorozatban utolsók vagyunk a csoportban, addig van igazságtartalma. Engem is bosszant, de még hogy! Csak sajnos nincs mivel visszavágni.

Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.apeszos
Az egézséges légkör hozzászólásomon van ez a vita? Most megesküszöm , semmi sértőt nem akartam mondani . Bocsánatot kérek ha tényleg ez kemény volt. Bele se gondoltam igazán.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nyugi van nexion, nem kell felkapni a vizet. Amíg sorozatban utolsók vagyunk a csoportban, addig van igazságtartalma. Engem is bosszant, de még hogy! Csak sajnos nincs mivel visszavágni.

Sapka, ezt eddig is tudtuk. Csak abban lehet reménykedni, hogy Hall nem csak a pofáját viszi ki a pályára, és C.Griffin csak altatott a preseason alatt. Az egyetlen biztos pont egyenlőre Wilson. Crawford sem lenne megoldás Brees ellen. Láttam Claiborne-t a kékek ellen, nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. És ő -elvileg- jobb mint Crawford.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Végülis nem is néz ki olyan rosszul a redskins depth hozzászólásomhoz visszatérve ami 2 hete volt kb : A O Line - Secondary egységeken kivül a többi igencsak rendben van . Sajnos a következő pár évben nehéz lesz a csapatnak építkeznie egy rakás első körös cetli hiányában , de már van egy egézséges légkör.Amúgy a Cowboys topikban azt állítják , hogy se az eaglesben se a redskinsben nincs vezéregyéniség. London Fletcher akkor mi?Petikievak01
Na akkor szokásomhoz híven fellendítem a topikot:

Gondolom kellene nekünk is egy törött bordájú kutyaidomár, aki a szezon 70 %-át az oldalvonalnál tölti sérülten vagy egy kiemelkedően "kláccs" irányító, aki olyan sportszerű, hogy még a győztes meccs után is az ellenfelet szidja és mószerolja be Goodell óvóbácsinál, nem pedig egy problémáktól mentes elit játékos, aki a huszonévesek ligájában lassan 40 évesen is éveken keresztül a legtöbb teckle-t gyűjti. Értem én, hogy nem a Redskins a "Dream Team", de azért van, ami felbosszant....
nexion218
😀😀 Ezt nem tudom miért irtad , én imádom London Fletchert 😀 Kajak Fantasy Teamemben is korán ledraftoltam hogy nehogy bevigyék előlem. Kedvenc Lb-m ligában. Vicknek pedig tényleg vannak hibái.... Egyébként csak a szezon 40%-t tölti sérülten 😀 És a dream team dolog faszság.
És az első 4 sorom arról szólt hogy most az idei redskins nekem nagyon tetszik. Az egézséges légkör hozzászólásomat elsősorban a tavalyi RGI-l hánykódó offensere értettem.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Végülis nem is néz ki olyan rosszul a redskins depth hozzászólásomhoz visszatérve ami 2 hete volt kb : A O Line - Secondary egységeken kivül a többi igencsak rendben van . Sajnos a következő pár évben nehéz lesz a csapatnak építkeznie egy rakás első körös cetli hiányában , de már van egy egézséges légkör.Amúgy a Cowboys topikban azt állítják , hogy se az eaglesben se a redskinsben nincs vezéregyéniség. London Fletcher akkor mi?Petikievak01
Na akkor szokásomhoz híven fellendítem a topikot:

Gondolom kellene nekünk is egy törött bordájú kutyaidomár, aki a szezon 70 %-át az oldalvonalnál tölti sérülten vagy egy kiemelkedően "kláccs" irányító, aki olyan sportszerű, hogy még a győztes meccs után is az ellenfelet szidja és mószerolja be Goodell óvóbácsinál, nem pedig egy problémáktól mentes elit játékos, aki a huszonévesek ligájában lassan 40 évesen is éveken keresztül a legtöbb teckle-t gyűjti. Értem én, hogy nem a Redskins a "Dream Team", de azért van, ami felbosszant....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Végülis nem is néz ki olyan rosszul a redskins depth hozzászólásomhoz visszatérve ami 2 hete volt kb : A O Line - Secondary egységeken kivül a többi igencsak rendben van . Sajnos a következő pár évben nehéz lesz a csapatnak építkeznie egy rakás első körös cetli hiányában , de már van egy egézséges légkör.Amúgy a Cowboys topikban azt állítják , hogy se az eaglesben se a redskinsben nincs vezéregyéniség. London Fletcher akkor mi?

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mostanában rendszeresen olvasom az examinert, megint találtam egy érdekes cikket:
szimpla Q&A:  washingtonexaminer.com/redskins-mailbag-ask-john/article/2507353#.UEuC9Y3N_39

de találtam egy nagyon jó kérdést (igazából költői), amivel teljesen egyetértek, kár hogy nem érkezett rá rendes válasz...

The combination of the loss of Tanard Jackson (and Chase Minnifield) and the inclusion of Cedric Griffin kills my ability to even fantasize about the Redskins making the playoffs this year.My only comfort is the emergence of Richard Crawford in the secondary and the added firepower of Chris Baker in rotation on the front line. Will the coaches let Brees throw 300 plus yards on Cedric Griffin alone before giving Crawford a chance? What options are there to mask our weaknesses in the secondary? I only see two people that can cover, Wilson and Crawford. D Hall looks the same as 2011 so far, that is D weight, and not like 2010.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bruce Allen on possibly re-signing Chris Cooley: "Yes, absolutely that door is still open. We have a meeting next week.


sapka
YESSSSS 😀😀😀D

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bruce Allen on possibly re-signing Chris Cooley: "Yes, absolutely that door is still open. We have a meeting next week.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins SS Brandon Meriweather will be sidelined 2-4 weeks after spraining his MCL and PCL in Monday's practice.
It's unclear if the sprain is to the same (left) knee Meriweather injured in camp, but it's a good bet. The Redskins will now be forced to go with some combination of Reed Doughty, Madieu Williams and DeJon Gomes at safety against the Saints. It's a major concern for an otherwise stout Washington defense.

ez lesz a szépsapka
Mondtam én. Doughty az isten!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins SS Brandon Meriweather will be sidelined 2-4 weeks after spraining his MCL and PCL in Monday's practice.
It's unclear if the sprain is to the same (left) knee Meriweather injured in camp, but it's a good bet. The Redskins will now be forced to go with some combination of Reed Doughty, Madieu Williams and DeJon Gomes at safety against the Saints. It's a major concern for an otherwise stout Washington defense.

ez lesz a szép

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt az új faszit (Michael Hoomanawanui, ez még a svábnál is rosszabb név) nem találom sehol, hogy itt lenne a gyakorlóban. El is vitte a Pats?

Coach Mike Shanahan on Saturday confirmed the additions of defensive end Doug Worthington and tackle Tom Compton, who both were in camp with the team. The coach also said the team had signed wide receiver Emmanuel Arceneaux.
The new additions to the eight-man squad are as follows:
RB Antwon Bailey – The 5-foot-7, 195-pound Syracuse product was in training camp with the Redskins.
LB Darryl Gamble – A 6-2, 255-pound Georgia product appeared in five games for the San Diego Chargers last season.
FB Robert Hughes – The 5-11, 235-pound former Notre Dame standout went undrafted in 2011 and spent time with the Chicago Bears last season, and was in camp with Tampa Bay this year.
TE Deangelo Peterson – The 6-3, 243-pounder played for LSU before spending the preseason with St. Louis this year.
DL Jason Shirley – The 6-5, 329-pound Fresno State product was a fifth-round pick of the Cincinnati Bengals in 2008. He has spent time with the Seahawks, Panthers and Colts as well.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
A centernél mint QB segítség én speciel arra gondoltam, hogy a QB dolga kiosztani az extra blokkokat (mondjuk odaküld egy TE vagy HB blokkot, vagy szól a centernek, hogy valami legyen ha belül lát gyanús blitzelőt)). Ahhoz azonban látni kell ezeket. Griffin egyelőre ebben nem túl jó. Ilyenkor a center még a OT vállá állókat is látja, de a belső blitzket még inkább. És ő kioszthatja a blokkot másként, nyilván nem elrontva a playt.

A WR sorra megint azt mondom, amit a pass protectionre. Nagyon kell, érthető, de ezzel a QBre rakod a felelősséget. Ha nem úgy alakulnak a dolgok, túl nagy lehet rajta nyomás, és hibázni kezdhet.
Jó futással le tudod róla venni a nyomás egy részét, szünetet tarthat minden driveban, tanulhat, jobban koncentrálhat, ezért ez sokkal hasznosabb tud lenni számára. Szezon elejéről beszélek leginkább. Nem kell ehhez All Day Peterson, csak menjen a futás 4.2 yard fölött átlagban, és minden baba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins released TE DeAngelo Peterson from the practice squad to make room for Hoomanawanui.
hurrá, még valaki ezzel a keresztnévvel már túltelíti a kapacitásom😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért a ZBS egy nyolc emberes box ellen elég hatékony tud(na) lenni egy jó Oline-al, és Helu meg szokta látni az utat outside rush esetén. Persze ehhez egy összeszokott tackle-guard páros nem ártana, az meg mostanában hiánycikk nálunk. Azért ha Garcon bal, Morgan jobb oldalon, Moss slotban, plusz Davis, valamelyiket meg fogja találni RG, ez azért nem olyan rossz corp. És akkor esélyesebb lesz Helu, de Morris mindenképp, mert ő aztán erőből tapos. Sajnos pontzuhatag lesz, mert ez a secondary nem nagyon fogja feltartani Brees-t, talán ha a Kerrigan-Orakpo páros szuper napot fog ki. Kétlem, hogy ezt Griffin ellensúlyozni tudná rögvest a bemutatkozó meccsén.

Szóismétlés javítva. Fúúj.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Visztérve az OL kérdésre. Elsőre Robert azon baján, hogy már a snap előtt nem jól olvassa a védelmet, egy rutinos (jó) center tud valamennyit segíteni.

Rookie QBnál (mondtam Colts topicban Luck témában is), nem csak az a fontos, hogy az OL mekkora király, persze fontos. Sokkal többet ér a jó futójáték, amely igen megnyugtatóan hat, hosszú driveokat eredményez, elvonja a QBről a figyelmet, csökkenti a rá nehezedő mentális terhet, ad kis szünetet, hogy átlássa a játék minden elemét, megértse. Ami így együtt fontosabb, mint a TD vagy győzelem/vereség mutató, vagy a rájátszás, vagy épp a sack/IT év végi mennyisége. Persze a jó futás záloga megint a jó támadófalnál kezdőik, de azért megfelelő HBvel minden könnyebb.ulpianus
most egy kicsit ideges vagyok (lófaszt, nem kicsit), már harmadszorra veszik el ma egy hsz-m, végre sikerül korrekten megfogalmazni valamit és írhatom újra...

szóval, ez két pont teljesen aktuális probléma/kérdés
Sok 'insider' azt gondolja Montgomery kiemelkedő (nem elit, de jobb) center, van is ebben valami, szépen osztja a blokkokat, jól blokkol, legalábbis tudjuk milyen guardokkal van együtt.. mégis a legbiztosabb pont a falban, mondjuk húzni nem szokott, de a preseasonban olyan silány shotgun snapeket adott, RG csak kapkodta a labdákat a füle mellől, nem tudni mi lesz még ebből, érdekes szezon lesz ez így...

A másik, hogy ezt pont fel is akartam hozni a Saints meccs előtt, tavaly az ellenfelek 90%a azt csinálta, hogy Grossman ellen egész meccsen bennhagyott 8 embert a boxban..., és bejött, sajnálom Rexet mert fejben ?már? nagyon tropa, turnover parádé stb. érdekes csak a giants bukott ezen odavissza😊, persze hoztak új WR-eket, de nincsenek olyanok akik egész meccsen mindig üresre játszatják magukat;
szóval abszolút a szokásos force the pass védőfelállásokat várom, és nincs olyan futónk aki ezt fel tudja oldani (ahogy a csapatok 90%ának nincs ilyen futója), hogy ekkora ellenszélben hatékony maradhasson. Pontosan ez lesz a Saints ellen is, egy szerencséjük, van egy Breesük, fel kell tenni ellene 30-35 pontot a táblára a győzelemhez..., szóval ha ezt így tudja hozni Griffin akkor ez egy győzelem lesz, de ha nem; biztosan nem. Szerencsére, nincs olyan acélos passrushuk, blitzekkel nagyon remélhetőleg nem lesznek gondok.
Csak azt akarom kihozni, csak akkor lesz rendes futójáték, futók-fal ide-oda, ha Griffin tud olyan fenyegetést jelenteni, hogy ne tarthassanak ennyi embert a boxban, csakis ekkor lesz futójáték, más utat nem igen látok egyelőre. Ezért is örültem volna picit jobban Lucknak, nála ebben nincs kérdőjel.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
....ezzel együtt nagyon fura, hogy nem érzi a zsebben a nyomást, főleg, hogy azért nagyon is eredményesen játszott), nem is azt mondom, hogy hogyan mozog a zsebben, hanem bármiféle nyomást, ebben Luck előtte jár, pedig az a stanfordi fal nem túl sokat engedett a baylorihoz képest.sapka
Én nem szeretem az RG3 kontra Lucky boy összevetést. Ha van két teljesen eltérő QB a drafton, akkor ők azok.

Visztérve az OL kérdésre. Elsőre Robert azon baján, hogy már a snap előtt nem jól olvassa a védelmet, egy rutinos (jó) center tud valamennyit segíteni.

Rookie QBnál (mondtam Colts topicban Luck témában is), nem csak az a fontos, hogy az OL mekkora király, persze fontos. Sokkal többet ér a jó futójáték, amely igen megnyugtatóan hat, hosszú driveokat eredményez, elvonja a QBről a figyelmet, csökkenti a rá nehezedő mentális terhet, ad kis szünetet, hogy átlássa a játék minden elemét, megértse. Ami így együtt fontosabb, mint a TD vagy győzelem/vereség mutató, vagy a rájátszás, vagy épp a sack/IT év végi mennyisége. Persze a jó futás záloga megint a jó támadófalnál kezdőik, de azért megfelelő HBvel minden könnyebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még mindig jobb mint a tavalyi 😀Petikievak01
mitől lenne jobb mint a tavalyi? úgy emlékszem ugyanez volt... (csak Brownnal próbálkoztak, de nagyon-nagyon rossz volt, nála Polumbus látatlanba is jobb lesz, csak ezt szezonkezdetén nem tudhattuk)sapka
És volt bajunk a jobb oldallal rendesen. Chester hiába melózott, ha Brown nem bírta lábon követni, és vagy lefordultak róla, vagy megkerülték, jó esetben is holdingot fújtak rá. Mondjuk eltolni nem tudták sérülten sem, ennyi a javára szól azért. Polumbussal valóban javult a fal jobb oldala, de mire Brown kidőlt, már mindegy volt. Reménykedem, hogy idén jobb lesz. És abban is hogy Williams nem sérül le (Hurt?). Valamint a svábtól nagyon tartok, de ki tudja, talán eljön LeRibeus ideje. Viszont akkor ki lesz Montgomery cseréje?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Még mindig jobb mint a tavalyi 😀Petikievak01
mitől lenne jobb mint a tavalyi? úgy emlékszem ugyanez volt... (csak Brownnal próbálkoztak, de nagyon-nagyon rossz volt, nála Polumbus látatlanba is jobb lesz, csak ezt szezonkezdetén nem tudhattuk)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nemtom miért nekem kellene sorolnom bárkit? Apeszos állított valamit, ami sztem nem úgy van. Miért nem ő bizonyít?
Azt mondtam: nem igaz, hogy rossz fala volt. Valamint azt, hogy átlagnál jobb volt (ugyanazt mondtam ezzel 2x gyakorlatilag).
ulpianus
mi sem egyszerűbb; azért mert teljesen egyetértettem apeszos állításával, most bizonyítsa be, hogy egyetértek?😀😛, vagy hogy szerintem is igaza van?, fura egy logika lenne ez.
(Romo divI-es csapatban volt nagy király)sapka
Nekem Romo annyira nem volt nagy király. Mások szerint lehet, de mégsem draftolták. Mindenesetre felsoroltam az általad kért 3 QBt csak ebből a csoportból, Romon túl is. Romo azért került bele, hogy komplett legyen a csoport. Gondoltam így korrekt. De külön írtam, hogy ő kakukktojás, nem számít a listához.

A bizonyítást félreérted. Apeszos érti:
Neki az állítását (RG3 fala rossz volt) "kellett" bizonyítani. Meg is tette. Értem is, csak nem értek egyet.ulpianus
Szerintem a divI-ből azért sikerült kiemelkednie, nem úgy összességében volt jó, hanem azon a szinten.
A felsorolás teljesen korrekt volt, nem is tudok hozzászólni, nem is tettem😊.
A bizonyítást teljesen értettem (de a hangulatjelekkel próbálkoztam ezt igazolni), de kicsit nehéznek éreztem, hogy ezt lehessen igazolni, hogy egy fal rossz, főleg hogy meccsek alapján én is úgy láttam, de tulajdonképpen te sem mondtad, hogy ez nem volt rossz, csak hogy átlagon felüli; (ezzel együtt nagyon fura, hogy nem érzi a zsebben a nyomást, főleg, hogy azért nagyon is eredményesen játszott), nem is azt mondom, hogy hogyan mozog a zsebben, hanem bármiféle nyomást, ebben Luck előtte jár, pedig az a stanfordi fal nem túl sokat engedett a baylorihoz képest.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!