Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja meg valaki, Cromptonnal miért írtunk alá megint? Mi szükség van rá? Rexy el akar menni?
apeszos
valószínű tréningezésnél sok feladatban a QB a szűk keresztmetszet
de miért lenne jobb egy 10. WR? vagy bármi?sapka
Abból indultam ki, hogy tavaly is elég volt három QB összesen, akkor most miért kellene négy? Arra gondolni sem merek, hogy jobbnak tartják Cousins-nál.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt mondja meg valaki, Cromptonnal miért írtunk alá megint? Mi szükség van rá? Rexy el akar menni?
apeszos
valószínű tréningezésnél sok feladatban a QB a szűk keresztmetszet
de miért lenne jobb egy 10. WR? vagy bármi?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja meg valaki, Cromptonnal miért írtunk alá megint? Mi szükség van rá? Rexy el akar menni?

Egyébiránt, a Bucs ellen ne számítsunk RGIII-ra, Cousins fog kezdeni, egy teljes félideje lesz. Valószínű, a potenciális kezdők nem fognak játszani egyáltalán, maximum akikben még bizonytalanok Shannyék.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
agent T
teljesen egyetértek
Én meg a szegény szülő nélkül maradt delfineket sajnálom. De ezt szívemből mondom.Petikievak
Ne fokozzuk, mert sírva fakadok.apeszos
ez nagyon nagy 😀😀
(basszus már 10 perce röhögök ezen)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Doughty miért érdemel sajnálatot??
Cut, released, fired vagy egyszerűen csak szembenézett magával a tükörben, és felismerte, hogy nyomorult defensive backnek? 😊 (Mindjárt jön sapesz, h viszont jó spec playa, és az is igaz. 😊 )agent T
Azért, mert ha együtt sajnáljuk nagyon-nagyon, talán eleszi innen a fene...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.apeszos
Doughty miért érdemel sajnálatot??
Cut, released, fired vagy egyszerűen csak szembenézett magával a tükörben, és felismerte, hogy nyomorult defensive backnek? 😊 (Mindjárt jön sapesz, h viszont jó spec playa, és az is igaz. 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.apeszos
Én meg a szegény szülő nélkül maradt delfineket sajnálom. De ezt szívemből mondom.Petikievak01
Ne fokozzuk, mert sírva fakadok.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.apeszos
Én meg a szegény szülő nélkül maradt delfineket sajnálom. De ezt szívemből mondom.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )agent T
Hát ha ez kell hozzá, én is szívemből sajnálom. De akkor Doughty-t is sajnáld légyszi, velem együtt... 😛

Cooley-t viszont őszintén sajnálom.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ó de sajnálom, hogy Káosz Kapitány távozott 😕(
Tudom, ilyen az élet, de akkor is. azok közül, akik annak idején a kedvenceim lettek, már csak kb Moss és Fletcher maradt.
Picsába.

Ganot is szívemből sajnálom. 😕((((
(Ezen legutóbbi mondat kizárólag apeszos kedvéért született. 😊 😊 😛 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
QB Jonthan Crompton is re-signed by Redskins after release of Chris Cooley opens roster spot
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kundiff nem szar, Tukker qvrvajó, e se hiszem hogy kívánhatjátok vissza Ganót?sutianap
Miről beszélsz? Francnak se kell Gano..apeszos
Nekem ugy jött le, hogy errül beszéltek egy féloldalt, bizonytalanságot érzékeltem az erőben 😉sutianap
az lenne az igazság, hogy tavalyi mezőnygólmutatókat nézve Cundiff kb egyenlő volt Ganoval, tavalyelőtt pedig nem kicsivel jobb volt a HillBilly; szóval ha 2010es formát mutat nagyon jól jártunk, de ha nem...sapka
Akkor mi van? Rosszabb akkor sem lesz mint Gano volt.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kundiff nem szar, Tukker qvrvajó, e se hiszem hogy kívánhatjátok vissza Ganót?sutianap
Miről beszélsz? Francnak se kell Gano..apeszos
Nekem ugy jött le, hogy errül beszéltek egy féloldalt, bizonytalanságot érzékeltem az erőben 😉sutianap
Két éve könyörgök, hogy haljon ki a FedEx-ről..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kundiff nem szar, Tukker qvrvajó, e se hiszem hogy kívánhatjátok vissza Ganót?sutianap
Miről beszélsz? Francnak se kell Gano..apeszos
Nekem ugy jött le, hogy errül beszéltek egy féloldalt, bizonytalanságot érzékeltem az erőben 😉sutianap
az lenne az igazság, hogy tavalyi mezőnygólmutatókat nézve Cundiff kb egyenlő volt Ganoval, tavalyelőtt pedig nem kicsivel jobb volt a HillBilly; szóval ha 2010es formát mutat nagyon jól jártunk, de ha nem...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Kundiff nem szar, Tukker qvrvajó, e se hiszem hogy kívánhatjátok vissza Ganót?sutianap
Miről beszélsz? Francnak se kell Gano..apeszos
Nekem ugy jött le, hogy errül beszéltek egy féloldalt, bizonytalanságot érzékeltem az erőben 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kundiff nem szar, Tukker qvrvajó, e se hiszem hogy kívánhatjátok vissza Ganót?sutianap
Miről beszélsz? Francnak se kell Gano..
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Kundiff nem szar, Tukker qvrvajó, e se hiszem hogy kívánhatjátok vissza Ganót?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins released TE Chris Cooley.
Captain Chaos dezertált 😕😕, utóbbi években csak árnyéka volt önmagánaksapka
Bassza meg. Erre nem számítottam, pedig valahol várható volt...apeszos
A 2007-es PO-t járt csapat offenséből, csak Campbell, Moss és Cooley van már csak a ligában!!
A defenseből, Andre Carter tengődik, Fletcher, McIntosh tengődik, Landry valahol, Rogers
(de ott volt még Lorenzo+Dougthy is😀+Heyer)
sajnálom néha, hogy olyan gyorsan kikopnak a játékosok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins released TE Chris Cooley.
Captain Chaos dezertált 😕😕, utóbbi években csak árnyéka volt önmagánaksapka
Bassza meg. Erre nem számítottam, pedig valahol várható volt...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins released TE Chris Cooley.
Captain Chaos dezertált 😕😕, utóbbi években csak árnyéka volt önmagának

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ma hsz-t gyűjtök, találtam még egy remek írást, az előzőnek a párja offense előző meccses teljesítménye, továbbra is nagyra tartom a szerzőt.  washingtonexaminer.com/redskins-vs.-colts-game-review-offense/article/2505945#.UDqCQMUz_1U
pár dolog ami korábban szóba került:

-Center Will Montgomery’s shotgun snaps are inconsistent. But even with the bad one’s Saturday, they were faster than a year ago. Of course, when the QB is in the pistol formation they’re only four yards off the ball rather than five to seven yards back. Montgomery’s snaps haven’t been a big issue this summer, but they were, uh, off Saturday. Griffin’s athleticism saved the play twice. First, on a snap that took .40 seconds because it was high, Griffin jumped, came down and hit tight end Chris Cooley for a completion

-Polumbus did not have a bad game last week; he did have a couple bad plays. For the most part Saturday he looked good. He wasn’t perfect, but he was effective and the plays with Chester show why cohesion is so important in this scheme.

- Keep in mind that the Redskins’ backs didn’t manage one run of more than 28 yards in their last 270 carries last season.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Javítva és átírva minden amit említettetek. Remélem most már mindenkinek a kedvében jártam 😀Shawn84
bosszúból átment a Giantshez😀, ez jó (egyébként Locklear ölette meg Hasselbecket a Seattleben annó)
de mint már írtam jó lett az összefoglalás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Javítva és átírva minden amit említettetek. Remélem most már mindeninek a kedvében jártam 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem ehhez tartozik ugyan (csak részben), de én szívesebben látnám mondjuk nickelben Crawford-ot, mint C.Griffint...apeszos
Hall játszik nickelt, és Griffin van a szélen ilyenkorsapka
Tudom, nem is azt írtam hogy Griffin van nickelben, hanem hogy ott látnám szívesen Crawfordot. Griffint egyáltalán nem szeretném.... apeszos
de Hall pl. a Colts ellen nagyon jól mozgott nickelben
sőt linkeltem egy írást, de ez jól összefoglalja:
 washingtonexaminer.com/redskins-vs.-colts-game-review-defense/article/2506020#.UDzmVtbN_3-
és a szélre nem mernék egy rookiet, vagy akár Thompsont kitenni, Griffin tény, hogy nem jó, de nagyon rutinos
másik ember aki lefelé húzza a védelmet az Madieu Williams, remélem Jacksont kipóbálják majd a helyénsapka
Tény, hogy (bármennyire nem szeretem) Hall sokkal jobb -eddig- a szélen mint bármelyikük. Viszont Crawford sokkal többet mutatott eddig mint Griffin, kipróbálnám nickelben mit tud. Barnesnál biztos hogy többet, és lehet kincset lelünk. Bele sem merek gondolni mi lenne Griffinnel ha Minnifield nem sérül le.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem ehhez tartozik ugyan (csak részben), de én szívesebben látnám mondjuk nickelben Crawford-ot, mint C.Griffint...apeszos
Hall játszik nickelt, és Griffin van a szélen ilyenkorsapka
Tudom, nem is azt írtam hogy Griffin van nickelben, hanem hogy ott látnám szívesen Crawfordot. Griffint egyáltalán nem szeretném.... apeszos
de Hall pl. a Colts ellen nagyon jól mozgott nickelben
sőt linkeltem egy írást, de ez jól összefoglalja:
 washingtonexaminer.com/redskins-vs.-colts-game-review-defense/article/2506020#.UDzmVtbN_3-
és a szélre nem mernék egy rookiet, vagy akár Thompsont kitenni, Griffin tény, hogy nem jó, de nagyon rutinos
másik ember aki lefelé húzza a védelmet az Madieu Williams, remélem Jacksont kipóbálják majd a helyén

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!