Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Moss csúszik lefelé a listán. Pierre Garçon, Josh Morgan , Leonard Hankerson és Santana Moss a sorrend.
"We'll let that play out," Shanahan told The Washington Post, "but when you go after a guy like (Garçon) and you go after a guy like (Morgan), you've got a guy like Leonard Hankerson, you know there are three guys right at the top of the list that are playmakers, and that's what we're looking for."
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan nyilatkozata alapján Cousinst tartották a drafton a 3. legjobb Qb-nak, és második körös tehetségnek, ezért húzták be a 4. körben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
2011 Preseason WK 3 Redskins-Ravens
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ha valaki nézne még Baylor meccset RGIII-al tavalyról:
Baylor-TCU http://www.youtube.com/watch?v=VLN3D5b25OU&feature=related A szezon meccse.
Baylor-Washington http://www.youtube.com/watch?v=fDJOGZj7dEI&feature=relmfu Alamo Bowl
Oklahoma-Baylor http://www.youtube.com/watch?v=15r3q0jnQzc&feature=related
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
következő fejezet az elkezdett prospect bevezetőkben: Kirk Cousins
bevezetésnek ez a három összevágás teljesen elég is lesz:
vs. Ohio State http://www.youtube.com/watch?v=_qiprnWO5go
vs. Michigan http://www.youtube.com/watch?v=TmVj3MKd8sE
vs. Georgia http://www.youtube.com/watch?v=owBOdv4BITA (nagyon rosszul játszott, de nyertek)

próbálok kicsit összeszedettebb lenni, és nem túl hosszú; kvázi pro-style offenset játszott a Michigan State, nagyon sokat passzoltatták, vele akarták megnyeretni a meccseket, erősebb ellenfelek ellen ez nem igazán ment.

Legnagyobb előnye: mozgás a zsebben. Nekem ez kifejezetten tetszik, sok pro style stílusú játék miatt nagyon szépen lépdel a kevésbé jó passprot fala mögött, robbanékony is, jól kitör belőle, csak ha kell! szerencsére nem menekül, ügyesen pontosan lépdel. (De ha ez nem lenne jó nem tudná futtani a MState offenset). További előny, hogy nem kell a játékstílusát alakítani, egyetemen is kimondottan szinte csak zsebből játszott, nyilván profik között is.

Legnagyobb hátrány: dobómozdulat. Nem lenne ez rossz, de olyan mintha beletenne egy plusz csavart a dobásába, és a tökéletes spirált 'ellaposítja', mert a labdája nem becsapódik, hanem inkább lebeg a levegőben, ezért sokkal erősebben kell elengednie a labdát, mert nagyon lassúvá teszi a rossz mozdulat. Nyilván az erősebb dobások (karerősség elég jó!) hosszabb időt követelnek, (msp-k is nagyon sokat számítanak), bár ez nem rossz, ez a pozitívum, még így is gyorsnak számít a mozdulat... Cserébe nehéz elkapni és közepesen pontos csak, és nagyon interception veszélyes ha lassabban kell dobnia (középtáv nagyon-nagy kérdőjel), illetve ha beleütnek, nagyon könnyűvé tehetik az intet.
Majdnem holtversenyben első itt a védelem olvasási készsége, nem tudom szépíteni; csak első-második optiont láttam tőle dobni, soha nem hívta át a játékát, és pl. Georgia ellen rögtön első játékban, nem létezik, hogy nem látta, hogy a screen nagyon nem lesz jó, vagy miután behívta nem választott mást...
Nem zárom ki, hogy külön megmondták neki, hogy véletlen se változtasson a játékokon, mert annyira merev a játéka, de hogy nem volt meg benne a kísérletezés iránti vágy az biztos 😀.
Persze ez collegeban elment, de profibb környezetben ez hatalmas hátrány lesz.

Összegezve: pontosan abban jó/jobb, amit az nflben a QB-knak elsőként megtanítanak. (sok snap center alól, 'precíziós' mozgás a zsebben), és abban rossz ami alig-alig fejleszthető, a kialakult berögzült dobómozdulat és látni (presnap minden). Nem egy vonzó prospect, nem ösztönből játszik, hanem amit tanítanak neki. Arra elég ez ha egy közepes QB-ra van szükség, nagyon sok futás mellé. Casselhez hasonlítanám leginkább. Szerintem mindent összevetve sok volt érte egy 4. kört adni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
mert így is van. nyílván akkor még elvakult Vick fun voltam, lehet ha schaub tűzközelbe kerül annó már lenne SB gyűrűje... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem, de ott jól 😊, egyébként Denver rémlett de ott úgy tűnik nem.adam8
Schaub már Atlantában is jó volt. Más kérdés, hogy az 1/1 és 100 milliós Vicket nem lehetett kiszorítani. De mindegy, Matt Schaub kész játékos volt. Kis túlzással én is lehettem volna az edzője, akkor is jó marad.ulpianus
Ezt én is így látom.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kyle tényleg nem lenne rossz Qb edző, csak kéne egy jó O cord. 😉sapka
Ez mekkora 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kyle tényleg nem lenne rossz Qb edző, csak kéne egy jó O cord. 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ez most mégsem olyan jó nekünk... Mondjuk én előítéletes vagyok, mert (nagyon) nem szeretem Kyle-t, csak gondoltam megkérdezek pár hozzáértőt is. Remélem nem sikerül elrontani neki, és a fater tesz rá egy kis kontrollt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Nem, de ott jól 😊, egyébként Denver rémlett de ott úgy tűnik nem.adam8
Schaub már Atlantában is jó volt. Más kérdés, hogy az 1/1 és 100 milliós Vicket nem lehetett kiszorítani. De mindegy, Matt Schaub kész játékos volt. Kis túlzással én is lehettem volna az edzője, akkor is jó marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Igen?
Miért? csinálta Houstonon kívül is a QB coachságot? És ott se sokáig.

Legyen igazad.Delonso_
"A season later, Shanahan received another promotion to become the Texans quarterback coach. In 2007, he had also been offered to become offensive coordinator at the University of Minnesota, where former Broncos assistant Tim Brewster just became head coach. Shanahan declined, citing his decision to be an NFL coach.[3] Shanahan was immediately dealt as the frontrunner for the vacant offensive coordinator position after Mike Sherman had left the Texans to take over as head coach at Texas A&M University."

Ezt lehet tudni a Texans QB coach utáni dolgairól, szóval nekem úgy tűnik nem azért nem folytatta, mert béna volt. De amúgy meg nem tudom, a szezon során kiderül, hogy milyen is igazából, amikor egy idővel várhatóan elit irányítóval támadhat. Meg gondolom mivel ő az OC, a QB drillek során szolgálhat olyan infoval, ami a playbook vagy a rendszer szempontjából hasznos lehet.

Amúgy elnéztem azt a videót, Griffin még az én laikus szemem számára is látványosan könnyedén teljesítette a gyakorlatot, Cousins meg elég "darabos" volt, ment is gyorsan még egy kört.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nem, de ott jól 😊, egyébként Denver rémlett de ott úgy tűnik nem.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen?
Miért? csinálta Houstonon kívül is a QB coachságot? És ott se sokáig.

Legyen igazad.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kyle Shanahan az egyik (ha nem a) legjobb QB edző a ligában, szerintem mindenképpen jó hír.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elnézve a mini camp videokat, azt látom, hogy majdnem mindenhol Kyle foglalkozik RGIII-al. Ez eleve az ő dolga lenne, vagy átment QB edzőbe? Vagy csak a starterrel foglalkozik, és a többi marad LaFleur-nek?apeszos
Ajjaj, az nem jó hír....
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elnézve a mini camp videokat, azt látom, hogy majdnem mindenhol Kyle foglalkozik RGIII-al. Ez eleve az ő dolga lenne, vagy átment QB edzőbe? Vagy csak a starterrel foglalkozik, és a többi marad LaFleur-nek?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A következő. Ez is nézhető minőségű..
2011 Preseason WK 2 Redskins-Colts
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljes meccs. Jó minőség...
2011 Preseason WK 1 Steelers-Redskins
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan: Griffin III Is The Starter

Robert Griffin III has participated in only five practices as a member of the Washington Redskins, but head coach Mike Shanahan has seen enough to name him the starter moving forward.
"He's the starter, period," Shanahan told the gathered media at the conclusion of this weekend's rookie mini-camp.
Shanahan reminded reporters that the developmental process has only just begun for Griffin III, but he would run the first team offense when the veterans returned for OTA's.
"With any young quarterback, it is going to take some time," he said. "Obviously, any time you pick a player with the second pick of the draft, you have a game plan in mind."
Shanahan credited Griffin III's preparation with the playbook, as well as his athletic talents for the move to first string.
"Everybody talks about his ability to run, but that's because he has Olympic-speed," Shanahan explained. "He is a thrower first, and his other skills fit perfectly to what we do."
Shanahan said that when the team re-convenes next week, Griffin III will take 80 percent of the snaps with the first-team, while Rex Grossman and Kirk Cousins are in an open competition for the second-string job.
"Robert was able to pick it up the playbook very quickly and show it on the field," Shanahan explained. "We are going to adjust our system to what he feels comfortable with, and we will watch him grow."

Mini-Camp Video Day 2
[list=*]
  • QB Video On Day 2 Of Rookie Mini-Camp
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 2
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 2-2
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 2-3
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 2-4
  • [/list]
    Mini-Camp Video Day 3
    [list=*]
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 3 (Cousins)
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 3-2
  • 2012 Rookie Mini Camp Day 3-3
  • Mike Shanahan teljes nyilatkozat
  • Robert Griffin III teljes nyilatkozat
  • [/list]
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins Sign Draft Pick Adam Gettis

    The Washington Redskins announced today that they have signed 2012 fifth-round draft pick, offensive guard Adam Gettis (141st overall).
    Gettis (6-4, 281) played collegiately at Iowa, where he appeared in 27 games with 16 starts.
    In 2011, he started all 13 games at right guard, helping the Hawkeyes to a 7-5 regular season record and a second consecutive bowl game berth.
    Gettis, a second-team All-Big Ten selection by the conference’s coaches, was part of an offensive line that helped running back Marcus Coker average 115.3 rushing yards per game, second-best in the Big Ten.
    Gettis, 23, was born on Dec. 9, 1988. He attended Lincoln-Way East High School in Frankfort, Ill., where he played three seasons on the offensive line, amassing 149 pancake blocks, including a career-high 69 as a senior en route to earning first-team All-State and All-Conference honors.
    Gettis is the third 2012 draft pick to come to terms on a contract with the Redskins, joining seventh-round selections Richard Crawford and Jordan Bernstine.

    Redskins Sign Seven, Including Two Draft Picks

    The Washington Redskins announced today that they have signed 2012 sixth-round draft picks running back Alfred Morris (173rd overall) and tackle Tom Compton (193rd overall).
    The team also signed five college free agents, including:
    [list=*]
  • Brian Hernandez, WR (6-0, 181) Utah
  • Delvin Johnson, DL (6-3, 321) Marshall
  • Samuel Kirkland, WR (6-0, 191) Kent State
  • Nick Martinez, OL (6-4, 307) Oklahoma State
  • Beau Reliford, TE (6-6, 268) Florida State
  • Morris (5-10, 215) played collegiately at Florida Atlantic, where he appeared in 47 games, starting his final 36.
  • [/list]
    He finished his collegiate career at FAU as the school’s all-time leader in rushing yards (3,529), rushing attempts (733), rushing touchdowns (27), rushing yards per game (75.1) and all-purpose yards (3,843).
    Compton (6-5, 315) played collegiately at South Dakota where he started all 43 games in which he played. He was a two-time first-team All-Great West Conference selection (2010 & 2011).
    The team also waived college free agent defensive lineman Vaughn Meatoga and wide receiver Kelvin Bolden.
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    úgy nézem rotoworld rászabadult a skinsre:
    -Redskins coach Mike Shanahan insisted Sunday that Chris Cooley has encountered no setbacks with his troublesome left knee.
    It's perhaps a good sign for a player who needed the knee drained 15 times before going on I.R. last October...
    -just RG3, Josh LeRibeus, Kirk Cousins, and Keenan Robinson to get under contract
    -Coach Mike Shanahan confirmed that Rex Grossman will have to hold off Kirk Cousins to be the Redskins' backup quarterback coming out of training camp.
    - rookie Robert Griffin III will open full-squad OTAs with the first-team offense
    -Josh LeRibeus practiced exclusively at center during the team's first rookie minicamp.
    LeRibeus was a power-blocking guard at Southern Methodist, but the Redskins are turning him into a zone-blocking center. If athletic enough to execute the transition, LeRibeus could supplant Will Montgomery in a season or two. Ez nekem nagyon új...
    - Santana Moss is in "excellent shape" and 15 pounds lighter than he finished last season.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Elárulom nekem az a hatalmas upside Robinsonban, hogy 6-3 magas, és hogy 4-3-ban OLB-t játszott.
    Annyira okosan ki volt találva az LB fronton az átállás annó; itt volt Fletcher aki igazi tacklegyár, kicsit alacsonyabb, nem olyan jó coverben, de minden másban kitűnő, ott volt cseréje Riley, ugyanazt játsza, még nem tudja ugyanazt, de szépen fejlődik. Ezen felül megvolt Fletch. tökéletes ellenpárja, McIntosh, jól zónázik, nem olyan hasznos futás ellen, de coverben rá lehet bízni az embereket, Fletch. helyett. Egy hatalmas baj történt Rocky nem tudta a játékát hozni, bár egyelőre nem értem még mindig miért, de nem volt jó... Tavaly kényszerből előjött a Riley-Fletcher ILB pár, mindegyikük 6'0 alatti játékos. Sajnos nekem nagyon kiütköztek London korlátai, mert mélységben küldték rájuk a mismatcheket a TE-kel... Már akik tudták, voltak Hall és Wilson felé a cserélgetések, de itt sok nagy játék jött be...
    Szóval kényszerűségből is szükség volt, egy magasabb ILB-re aki tud 'Rocky' lenni, majd Riley mellett; sajnos addig ezzel kell főzni, safetyknek kell fellépni a középtávra... cornerek többnyire 1-1ben maradnak mélységben... Szerencsére a passrush és a blitzek elég sokat javítanak a helyzeten.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
    LeRibeusról nem találtam anyagot, de érdemes pár videót megnézni Keenan Robinsonról
    mormonok ellen: http://www.youtube.com/watch?v=1pLNEDyq9e8&feature=related
    Cal ellen: http://www.youtube.com/watch?v=6Jqo4lz7ZDY&feature=related

    rövidre fogva; 4-3 OLB-t játszik, nem egy jó kiindulási alap, mit fog majd tudni 'belül', ami kitűnik, jól mozog blitzre és jól zónázik, futás ellen mélységben nekem nem meggyőző, kicsit 'puha', de egész ügyesen mozogja be a pálya rá eső részét, jó football IQ
    de 1-2 év múlva kell csak feltűnnie kezdőként, mind javítható probléma..., és az ütköző nálunk Riley lesz, évek múlva is; szerintem nagyszerű játékost fogtak a 4. körben.

    nem tudom szívesen nézitek/olvassátok, de holnap/pár nap múlva előkaparok egy-két dolgot Cousinsról is, illetve akiről még lehet.sapka
    Ha LeRibeus-t meg akarod nézni, akkor itt van a Houston-SMU két teljes félideje:
    http://www.youtube.com/watch?v=qT9xttXXXEg&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=jUpD2UA0sQ4&feature=relmfu
    Sokat nincs fenn az SMU O, mert eléggé be vannak alázva, de azért ez egy komplett meccs.

    Robinson meg jó lesz. Irtó fizikális, a támadófalembereket is keményen megfogja, remekül ütközik, keményen, vállal, sok FF-t fog kikényszeríteni. Sztem Riley mellett ő is nagyon fogja aprítani a népet. Blitznél is jó, nem indul ugyan be gyorsan, de ha felveszi az utazósebességet, akkor megállíthatatlan. És van egy jó kis "átemelős csel"-szerű mozdulata, amivel átmegy a RB blokkokon.
    És ami még nagyon fontos, h igazi vezér alkat.
    Végszónak itt van egy interjú vele (a Steelers volt OL edzőjének fia kérdezi): TSV Podcast #13: Zierlein talks Senior Bowl with Texas OLB Keenan Robinson. Ebből kiderül, h a senior éve, tehát a Manny Diaz féle D előtt a Jets és a Steelers frontjához hasonló felállásokkal operáltak Muschamppal. Tehát nem lesz teljesen ismeretlen neki a 3-4 D.


    If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
    - 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
    - 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
    - The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
    WAKE UP TOMLIN!
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Én szívesen olvasok Cousinsról.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊