Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én szívesen olvasok Cousinsról.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
LeRibeusról nem találtam anyagot, de érdemes pár videót megnézni Keenan Robinsonról
mormonok ellen: http://www.youtube.com/watch?v=1pLNEDyq9e8&feature=related
Cal ellen: http://www.youtube.com/watch?v=6Jqo4lz7ZDY&feature=related

rövidre fogva; 4-3 OLB-t játszik, nem egy jó kiindulási alap, mit fog majd tudni 'belül', ami kitűnik, jól mozog blitzre és jól zónázik, futás ellen mélységben nekem nem meggyőző, kicsit 'puha', de egész ügyesen mozogja be a pálya rá eső részét, jó football IQ
de 1-2 év múlva kell csak feltűnnie kezdőként, mind javítható probléma..., és az ütköző nálunk Riley lesz, évek múlva is; szerintem nagyszerű játékost fogtak a 4. körben.

nem tudom szívesen nézitek/olvassátok, de holnap/pár nap múlva előkaparok egy-két dolgot Cousinsról is, illetve akiről még lehet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Rookie Mini-Camp Video

Robert Griffin III
Redskins Rookie Mini-Camp2
Redskins Rookie Mini-Camp3
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign Draft Picks Crawford, Bernstine

The Redskins announced today that they have signed 2012 seventh round draft picks cornerback Richard Crawford (213th overall) and safety Jordan Bernstine (217th overall).

The team also waived college free agent running back Michael Shaw, Michigan.

Crawford (5-11, 195) played collegiately at SMU for two seasons after transferring from Saddleback (Calif.) College. He started in 26 of 27 games played during his time at SMU, posting 106 tackles (73 solo), six interceptions, 21 passes defensed and two forced fumbles.

Crawford, 21, started all 13 games as a senior in 2011, finishing with 47 tackles (31 solo), two interceptions, 13 passes defensed and one forced fumble. He also added 16 punt returns for 189 yards (11.8 avg.).

Bernstine (5-11, 205) played collegiately at Iowa where he appeared in 44 games with 11 starts. He finished his career with 108 tackles (60 solo), one sack, one interception, three passes defensed, one forced and recovered fumble.

Bernstine (bern-STEEN), 22, started in 11 of 12 games played as a senior in 2011, compiling 83 tackles, one sack, two passes defensed, one forced and recovered fumble. He also added 30 kickoff returns for 713 yards (24.4 avg.).
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign 12 Undrafted Free Agents

Antwon Bailey , RB (5-7, 201) Syracuse

Kelvin Bolden , WR (6-0, 160) Dél-Mississippi

Lennon Creer , RB (6-1, 215) Louisiana Tech

Grant Garner , C (6-3, 292) Oklahoma State

Darius Hanks , WR (6-0, 185) Alabama

Donnell Holt , LB (6-1, 242) Kalifornia

Monte Lewis , LB (6-3, 251) R állam Jacksonville

Lance Lewis , WR (6-3, 209) R East Carolina

Brian McNally , LB (6-3, 273), New Hampshire

Vaughn Meatoga , NT (6-2, 295) Hawaii

Chase Minnifield , CB (6-0, 185) Virginia

Michael Shaw , RB (6-1, 195), Michigan
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Minnifield leigazolva! UDFA-k közül.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Shawn valamit megint jól csinálsz, kapod itt a lájkokat sorban, pedig 1, az eaglesnek drukkolsz mégiscsak, 2, csak egyetértettél velem 😛 😛

szerk. off: empty; Konz kezdeni fog nálatok?sapka
Ja lehet. De igazságot mondtam. RGIII-at meg már akkor bírtam mikor ti még Campbellen sírtatok 😊 Meg hát ki ne örülne ha az ellenfél szurkolója dícséri az új frencsájz irányítóját. A kedvenc egyetemi csapatomból, a kedvenc játékosom (Wright mellett) a csoport riválishoz került. De attól még nem fogom megutálni. 😊

Go 10 Go! Csak az Eagles ellen ne!!

Egyébként ti meg Denyt hiányoltátok nálunk 😛
1-1
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Shawn valamit megint jól csinálsz, kapod itt a lájkokat sorban, pedig 1, az eaglesnek drukkolsz mégiscsak, 2, csak egyetértettél velem 😛 😛

szerk. off: empty; Konz kezdeni fog nálatok?sapka
sapka: jó kérdés, nem tudom. A C-RG kettősre van McClure, Hawley, Manuwai és Konz h kinek szavaznak bizalmat nehéz megmondani. Én a Konz-Manuwai kettősnek örülnék, Konz ugye ex-Badger, Manuwai meg nálam van GM játékban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shawn valamit megint jól csinálsz, kapod itt a lájkokat sorban, pedig 1, az eaglesnek drukkolsz mégiscsak, 2, csak egyetértettél velem 😛 😛

szerk. off: empty; Konz kezdeni fog nálatok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezek a futók akkor ha futni is tudnak, ami ugye megint csak fal kérdése lesz... Pláne ha nem lesz Hightower. Shannynak kellenek a "durr bele" futók, külön szerencse, hogy Tim blokkolni is jól tudott. Bezzeg mikor én hasonlítottam Vickhez kaptam a pofámra... 😀 Egyébként a népszerűségi listán igencsak lent szereplő csapatot megdobja kicsit a jelenléte.. 😀 Azért csak szurkolj (ha nem is a 'skinsnek) neki mindenképp. Ha évente kétszer nem, az belefér... 😛apeszos
A Vickhez hasonlítás miatt biztos nem tőlem kaptál, mert én már szezon közben is ezt írtam róla az Eagles topikban, meg hogy Vickre egy az egyben elcserélném 😀 De mindenképpen szurkolni fogok, hogy mögöttünk másodikként PO-ba jussatok. RGIII miatt is, meg Hankerson, Kerrigan, Helu, Cousins, Orakpo, Rocca miatt is.
na ez már túl sok név is volt 😀
Egyezünk ki abban, hogy januárban így fog majd kinézni a csoport:

Eagles 16-0 PO
Redskins 14-2 WC
Giants 11-5
Cowboys 8-8

😀 😀Shawn84
Ha PO lesz, akkor egye fene... 😀 Rookie-től szép teljesítmény lenne, pláne hogy nincs olyan jó viszonyban Jézussal... Szép névsor, őket még látni is fogod kivéve Cousins-t, remélem...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezek a futók akkor ha futni is tudnak, ami ugye megint csak fal kérdése lesz... Pláne ha nem lesz Hightower. Shannynak kellenek a "durr bele" futók, külön szerencse, hogy Tim blokkolni is jól tudott. Bezzeg mikor én hasonlítottam Vickhez kaptam a pofámra... 😀 Egyébként a népszerűségi listán igencsak lent szereplő csapatot megdobja kicsit a jelenléte.. 😀 Azért csak szurkolj (ha nem is a 'skinsnek) neki mindenképp. Ha évente kétszer nem, az belefér... 😛apeszos
A Vickhez hasonlítás miatt biztos nem tőlem kaptál, mert én már szezon közben is ezt írtam róla az Eagles topikban, meg hogy Vickre egy az egyben elcserélném 😀 De mindenképpen szurkolni fogok, hogy mögöttünk másodikként PO-ba jussatok. RGIII miatt is, meg Hankerson, Kerrigan, Helu, Cousins, Orakpo, Rocca miatt is.
na ez már túl sok név is volt 😀
Egyezünk ki abban, hogy januárban így fog majd kinézni a csoport:

Eagles 16-0 PO
Redskins 14-2 WC
Giants 11-5
Cowboys 8-8

😀 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezek a futók akkor ha futni is tudnak, ami ugye megint csak fal kérdése lesz... Pláne ha nem lesz Hightower. Shannynak kellenek a "durr bele" futók, külön szerencse, hogy Tim blokkolni is jól tudott. Bezzeg mikor én hasonlítottam Vickhez kaptam a pofámra... 😀 Egyébként a népszerűségi listán igencsak lent szereplő csapatot megdobja kicsit a jelenléte.. 😀 Azért csak szurkolj (ha nem is a 'skinsnek) neki mindenképp. Ha évente kétszer nem, az belefér... 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Annyiban ellentmondanék ulpianus szavainak, ahogy megfigyeltem a Baylor játékát korábbról (ez nem volt valami nagy empirikus kutatás, lehet tévedek), ők sem gondolták, hogy RGIII kifejlődik erre a szintre.sapka
Nem igazán, főleg az egy éves kihagyása után. A Baylor egyébként mindent a támadóoldalra tett fel. A fal azért nem olyan szar, bár tény hogy lehetett volna jobb is. A lényeg az, hogy ezekkel a formációkkal tudták leginkább kihozni a legjobbat RGIII-ból, Wrightból, Williamsből meg Reesből és Sampsonból. Amikor Florence játszott, aki nem fut annyira, már nem ment olyan jól a dolog. Szerintem nálatok az lesz, hogy RGIII is idomul majd a Redskins játékához, de bőven fogják a playbookot is hozzá igazítani. A megfelelő elkapóitok megvannak hozzá, a fal is használható talán, és a futók meg megint csak illenek a képbe. Főleg Helu. Egyébként ha megnézitek Robert évről évre fejlődött passzok terén. Az elején még alig volt egy egyenes labdája, de 4 év alatt igen szépen kikupálódott. Én a mostani Michael Vickhez tudnám hasonlítani. Sajnálom, hogy egy csoportban vagytok velünk, mert különben tiszta szívből tudnék szurkolni nektek.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
De tökéletesen igaza van ulpinak amikor ezeket említi! Pontosan ez a legnagyobb kockázat Griffinben, mert a pályán való látást nem igazán lehet tanulni (kicsit fejleszteni esetleg...), ott van pl. Alex Smith, aki a játék minden aspektusát amit kell tudnia egy QB-nak tud is, de...sapka
Alex Smith sem rossz példa, de én ink Bradfordot mondanám, a Sooners is spread alapú O-t futtat, de vannak benne pro style elemek, ennek ellenére Bradfordnak pro szinten gondjai vannak play közben a célpont váltással.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Annyiban ellentmondanék ulpianus szavainak, ahogy megfigyeltem a Baylor játékát korábbról (ez nem volt valami nagy empirikus kutatás, lehet tévedek), ők sem gondolták, hogy RGIII kifejlődik erre a szintre. Hogy mire gondolok.
Adott volt egy tipikusan színesbőrű QB, puff alárakták a shotgun spreadet, és az ehhez tartozó játékot. (sok futás RB és QB; néha passz de csak shotgunból, sok opció, nem kimondottan kötött playek) De legfőképpen tavalyelőtt Robert megvillantotta, hogy mozgásból is igen-igen pontos és a zsebben sincs elveszve, szép a dobómozdulata, nagyon korrekt spirált tud dobni, stb. Erre azt mondták, dejó, akkor hívunk több passzt, többet lehet erre építeni stb, nyilván idomították a playbookot is hozzá. Csak pontosan azok a dolgok amiket ulpi említ, nem lettek igazán elővéve szerintem. Mert még mindig shotgun spreadet játszottak, nem kellett neki 3-5 lépéses slanteket dobni center alól, ahonnan ha tényleg rosszul osztja ki a blokkokat a center, akkor hatalmasat kap. Nem akartak 'profibb' játékstílust, a csapat sem volt annyira erős, hogy elbírja 1 évre így a váltást, inkább bevettettek mindent a rendszer keretein belül; hagyták játszani ösztönből. Egyszerűbben arról is van szó, mindig van 3-4 lépés előnye a blitzelővel-passrusherrel szemben shotgun felállásban, akármilyen fal van előtte. Na erre írtam, hogy nem arra játszott a Baylor, hogy megvédjék, hanem hogy legyen mindig egy jó opciója. Szóval nem biztos, hogy a presnap readeket nem tudja elég jól, egyszerűen nem gyakorolta, nem tanították rá, nem volt rá szüksége. Persze ettől még nem lett volna baj, ha kiválóan érzi/tudja ezt, csak akkor Lucknak örülnénk 1/2re 😛. Volt is Lucktól egy elég nagy bemutatás RG3-nak annó a pro dayen, mikor Luck csak ezeket mutogatta, ami elég meglepő, mert ez nem szokványos...

De tökéletesen igaza van ulpinak amikor ezeket említi! Pontosan ez a legnagyobb kockázat Griffinben, mert a pályán való látást nem igazán lehet tanulni (kicsit fejleszteni esetleg...), ott van pl. Alex Smith, aki a játék minden aspektusát amit kell tudnia egy QB-nak tud is, de...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez még azért nekem kicsit magas... De én már egy ideje túl vagyok a "húúú TD" időszakon, és már nem azt figyelem. Amiket írtál. Szinte mindegyik hibát elkövette a 2010-es Illinois meccsen, illetve még annyi, hogy sokszor vagy rosszul méri fel az elkapó sebességét, vagy a routját nem látja jól. Bár lehet hogy a WR fut rossz routot, ezt nem tudom. Jó párszor láttam, hogy elég rendesen túldobta a célpontját. De ő intelligens, tehetséges, és nem utolsó sorban szorgalmas srác, meg fogja tanulni a leckét. Nem véletlenül mondtam, hogy az első évében nem szabad túl sokat várni tőle, ha a rookie évet "túléli" komolyabb sérülés nélkül, a második idényében már nagyon jó lehet.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Azért RG3 is benne van azokban a blitzekben néha. Nem csak azt tessék nézni, hogy "hú mekkora dobás!". Az a leglényegtelenebb néha. Annál már csak az lényegtelenebb ,hogy TD vagy nem.
Például elsőre is snap előtt pause varázslat. MINDEN snap előtt. A következőt kell nézni. Pre snap read (PSR). Vayis mit lát a kúbé, ami alapján döntéseket kell hoznia.
Hol áll a safety? Hány safety van? Milyen mélyen állnak a cornerek?
Ami jelen példánknál fontos: Hogy állt fel a DL? ÉS VAN-E BLITZELŐ ember? Ha van ,ki az és ohl van? KELL-E rá extra blokkoló?

Szóval RG3 sokszor ezt rosszul méri fel, és nem adja kia centernek ,hogy "Józsikám arra srácra valaki tegyetek rá, vagy a seggedbe dugom a lasztit". Mert a center nem biztos, hogy látja. Ekkor a center újra elossza a blokkokat, ha kell. Vagy maga lép fel a blitzre belül, vagy valamit tesz. Ha ez nem lehetséges, a QBnak tudnia kell, és szól a HBnek hogy maradjon blokkolni. Ha ez sem lehetséges, akkor ÁTHÍVJA A PLAYT.
Nem azért, de amikor RG3 áthív egy playt néha rosszabb lesz mint volt, és legtöbbször így sem elég jó. (Érdemes figyelni mindenkinél kiemelten ennek hatékonyságát. Legnagyobb király ebben Peyton Manning, nála külön ajánlom ezt, akár majd a Broncosban, vagy régebbi meccsen.)
Szóval nem engedjük rá 9es technikából a fos OTre a legjobb pas rushert, amikor egy OLB beáll 70esbe. Mert abból csak cummantyú leszen, hogy egy extrém példát mondjak.

Másik a blitzvakság. RG3 bizony legalább színtévesztő ezen a téren. A perifériás látás van akinél jobb ,van akinél nem. Van aki pásztáz, min Juli néni az ablakból, és van aki nem. Van aki fejben követi, hol tarthat a blitzelő "érzi" a nyomást, és van aki csak a becsapódást érzi. Van akinek jó a lábmunkája, és van aki tud szűk helyen is megtalálni hova lehet még állni, pánik nélkül.
RG3 érzi a zsebet, de nem bízik benne. Meg tudom érteni mondjuk. De ez nem jó ettől. A lábmunkája nem az igazi, nem "tapossa a vizet". Nem látja a blitzet sokszor. Nem követi le. Ha szemből jön, akkor nagyszerűen elkerüli, de egyébként néha elfeledkezik róla.
Tehát RG3nál a PSR, a center alóli snappek, a lábmunka, és a defense olvasása, offense olvasás (nem spreadet játszik majd a Skins, egész más ezt olvasni és kell, nem csak a D#t) a fő kérdés.
Tavaly például Tebow esetén is szidták a Bronco fanek az OLt, meg a pass protectiont. Van benne igazság. De Tebow is ludas volt benne, hogy blitzvakságban szenved. Borzalmas a PSRje. Áthívás gyakorlatilag nem létezik nála. Mert nem tudja mikor melyikre kéne. Inkább rögtönöz utána, ha jön a blitz. Így szétfut pass playeket, ami persze nem mindig jön be, mert a fal nem tud róla, hogy futás lenne és passzhoz blokkol. Nem őt akarom most elővenni,senki ne reagáljon erre itt. Írjon nekem PMet vagy menjünk a Jets topicba ezzel. Csak azért hoztam fel, mert meg lehet nézni, hogy bizony egy jó LOT is borzalmas számokat hoz, ha a QB rossz döntéseket hoz a kárára. Tessék majd megnézni Clady számait Peyton Manning előtt. És neki az a vakoldala, Tebownak nem.

Ezen kívül még sok dolgot kell nézni ezeken a videókon. De a lényeg, hogy próbáljunk többet látni, mint hogy "húú TD, bazzeg de nagy dobás volt! Király lesz ez a srác". Tudom van aki ezt is teszi, a többiek is tegyék ezt.
Érdekes például ,hogy hátsó lábról elvileg nem dobálunk. De néha muszáj. Dan Marino azt mondta, amikor megkérdezték, hogy
- Dan, mit néznél meg egy irányítónál elsőre, ami alapján eldöntheted, hogy jól dob-e?
- 100 hátsó lábról eleresztett labdát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi Höri!
OTAs: May 21, May 23-24, May 19-21, June 4-7; Mini-Camps: May 4-6 (rookies), June 12-14
JASON LA CANFORA
Jabar Gaffney, Patriots agree to two-year deal


Rookie Card
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit fürgébb mint Rexy, ergo nehezebben fog menni...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Egy szót elnéztem 😊

Azt olvastam nagy lesz a váltás ...

de látom nem 😊

remélem azért nem fogják összetörni őt főleg nem JPP

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Itt más dline lesz azt se feledd el...Janek
és ennek mi köze a Baylor játékához?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
pedig nem volt olyan rossz, egyszer-egyszer hibázott, de jobbról folyamatosan nyomás jött, és Blake sem egy jó center...sapka
Egyszóval szar az O Line. 😀 És ilyen fallal lett ilyen QB. Remélem nálunk azért jobb falat kap...apeszos
nem lesz nagy a váltás 😀, csak a snapeket pontosan fogja kapni, meg a futó majd talán visszazár blitz ellen... (nem úgy mint Ganaway 😀)
de azért a Baylor játéka nem arra épül, hogy védjük meg az irányítót, mondjuk nem véletlen játszik shotgunból folyamat. De amikor volt elég helye, nagyon szépen dobált.sapka
Itt más dline lesz azt se feledd el...

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
pedig nem volt olyan rossz, egyszer-egyszer hibázott, de jobbról folyamatosan nyomás jött, és Blake sem egy jó center...sapka
Egyszóval szar az O Line. 😀 És ilyen fallal lett ilyen QB. Remélem nálunk azért jobb falat kap...apeszos
nem lesz nagy a váltás 😀, csak a snapeket pontosan fogja kapni, meg a futó majd talán visszazár blitz ellen... (nem úgy mint Ganaway 😀)
de azért a Baylor játéka nem arra épül, hogy védjük meg az irányítót, mondjuk nem véletlen játszik shotgunból folyamat. De amikor volt elég helye, nagyon szépen dobált.sapka
😀 Ez szép volt... 😀 Akkor ha mondjuk Babin, vagy JPP begyalulja King Robertet, én is azt fogom mondani: a mi játékunk eleve ilyen... nem is kell megvédeni... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az is. Én Cyril Richardsonról beszélek, az a rasztafejű 68-as, ő a bal tackle nem? Ritkán fogott meg LB-t szabályosan, vagy egyszerűen elmentek mellette.apeszos
pedig nem volt olyan rossz, egyszer-egyszer hibázott, de jobbról folyamatosan nyomás jött, és Blake sem egy jó center...sapka
Egyszóval szar az O Line. 😀 És ilyen fallal lett ilyen QB. Remélem nálunk azért jobb falat kap...apeszos
nem lesz nagy a váltás 😀, csak a snapeket pontosan fogja kapni, meg a futó majd talán visszazár blitz ellen... (nem úgy mint Ganaway 😀)
de azért a Baylor játéka nem arra épül, hogy védjük meg az irányítót, mondjuk nem véletlen játszik shotgunból folyamat. De amikor volt elég helye, nagyon szépen dobált.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az is. Én Cyril Richardsonról beszélek, az a rasztafejű 68-as, ő a bal tackle nem? Ritkán fogott meg LB-t szabályosan, vagy egyszerűen elmentek mellette.apeszos
pedig nem volt olyan rossz, egyszer-egyszer hibázott, de jobbról folyamatosan nyomás jött, és Blake sem egy jó center...sapka
Egyszóval szar az O Line. 😀 És ilyen fallal lett ilyen QB. Remélem nálunk azért jobb falat kap...