Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hogy kell törölni a nicket?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cox simán kezdő lesz igaz rotálva de sok snapet fog kapni főleg passnál.

Kendricks kezdő lesz,a méretét ismertük de a sebességét is+nagy küzdő igazi bulldog blitzelni eredményes lesz .

Curry tényleg nem lesz kezdő de ez mondjuk a Cole Babin páros mellett nehéz is lenne bárkinek 😊

Boykin ST visszahordás+nickel cb

a többiek meg majd beérnek ha másra nem egy szép cutra.

Igazi kezdő need csak a LB poszt volt ott elvitték Kikilit innen egyenes út vezetett a drafft legjobb védőjéhez Coxhoz.Janek
bár ez itt off, de most az egyszer lapátolok kicsit a tűzre 😛
Cox vagy DE-t fog játszani nálatok (Babin-Cole), vagy UT-t (Jenkins); az a kérdésem kit fog kiszorítani TC-ben->nem lesz kezdő, de sokat lesz rotálva
mint már írtam Kendricks 5'11, abban a játékfelfogásban, ahol egy TE 6'4 vagy afelett kezdődik, emberfogásban akármilyen gyors súlytalan lesz, zónázás is kérdés természetesen, futás ellen nem mondom rossz lesz, de egy OLB-től nem feltétlen ezt kell elvárni
Curry akkor ok, de csak plusz egy ember Cox mellé a depthbe, azért nem volt eddig sem olyan rossz az szerintem, szóval feleslegesnek is mondhatjuk
Boykinről 5'9, tényleg kíváncsi leszek mit fog tudni nickelben, azért nem bíznék rá komolyabb feladatot
szóval 2 rotációs ember, és 2 alulméretezett egyetemi elit, szép kis mismatchek lesznek
azt azért nem mondanám, hogy Cox eredendően rossz húzás volt, de a többiek elég nehezen illeszthetőek be egy jó koncepcióba, persze lehet hogy csak nem vettem észre.
Szóval oda erősítettek ami erős volt, oda húztatok projektet, ahova kezdő kell...
de lehet rosszul gondolom, nem mondom hogy nem, de nem hiszem, hogy ez olyan jó draft lett volna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Azért én megvédeném a mi draftunkat bár nem tisztem és nincs is nagy jelentősége mi mit mondunk itt...

philly draft: 1. Fletcher Cox (DT/DE); 2.Mychal Kendricks (ILB); 2.Vinny Curry (DE); Nick Foles (QB); 4.Brandon Boykin (CB); 5. Dennis Kelly (OT); 6. Marvin McNutt (WR); 6. Brandon Washington (G); Bryce Brown (RB)
->szerintem ez a csoport legrosszabb draftja. Komoly, hogy ők sem húztak kezdő potenciálut az első három körben, Cox és Curry is rotációs ember lesz a falukban, gondolom nagyon hiányzott a depth... Kendricks 5'11 magas!, jó 4-3 OLB sosem lesz. Ryanst nem tenném ki szélre, de ha ott lesz nem fogom bánni wink. Foles Cousins szintű húzás, ezt sem értem igazán. McNutt és Washington elég jó a 6.-ban szerintem. Azért is gondolom rossznak ezt a draftot, mert sokkal jobbat is húzhattak volna, de az embereik kb. 1 éves projektet biztosan vannak, nem fognak PO-ban köröket menni így az biztos. Jenkinsék meg csak öregebbek lesznek. Nem értem, hogy akkor most építkeznek vagy készen vannak...


Cox simán kezdő lesz igaz rotálva de sok snapet fog kapni főleg passnál.

Kendricks kezdő lesz,a méretét ismertük de a sebességét is+nagy küzdő igazi bulldog blitzelni eredményes lesz .

Curry tényleg nem lesz kezdő de ez mondjuk a Cole Babin páros mellett nehéz is lenne bárkinek 😊

Boykin ST visszahordás+nickel cb

a többiek meg majd beérnek ha másra nem egy szép cutra.

Igazi kezdő need csak a LB poszt volt ott elvitték Kikilit innen egyenes út vezetett a drafft legjobb védőjéhez Coxhoz.Janek
Én sem értem miért ez a legrosszabb. Cox Jenkinsel fog rotálni, jövőre kezdő és Washburn szerint sokkal jobb mint Héjnszvörsz volt. Kendricks futás ellen baszottul jó ezért kellett, a magassága engem is zavar, de van még a keretben aki tud pasz ellen védekezni, meg azért ő se reménytelen.

Curry future Hall of Famer. Idén nagyon toljuk a passrusht, RGIII nagy kedvencem, de kapni fog rendesen Romoval meg Elial egyetemben. Boykin nickell lesz, de ő is future project. Nem lehetett benn hagyni. Kellyt említeni sem érdemes. McNutt meg Washington majd jó lesz valamire, de megérte behúzni őket, Bryce Brown ki tudja. A biztonság kedvéért udfa-ban jött Polk. 3. futónak meg tökmindegy ki van ott. A csapat jövőre meg van, így meg már az utána következő évekre is komoly prospecteket szereztünk. Ha meg ott leszünk PO-ban Reid is tutira marad, és akkor 3 év múlva ha megnézzük, ez minden idők legjobb Reid éra draftja volt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Ne HL videót nézzetek. Inkább ezeket:
Kuzin vs. Wisconsin
vs. Ohio State
vs. Michigan
vs. ND


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.agent T
Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....apeszos
Ja jó igaz is, akkor bocs.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Azért én megvédeném a mi draftunkat bár nem tisztem és nincs is nagy jelentősége mi mit mondunk itt...

philly draft: 1. Fletcher Cox (DT/DE); 2.Mychal Kendricks (ILB); 2.Vinny Curry (DE); Nick Foles (QB); 4.Brandon Boykin (CB); 5. Dennis Kelly (OT); 6. Marvin McNutt (WR); 6. Brandon Washington (G); Bryce Brown (RB)
->szerintem ez a csoport legrosszabb draftja. Komoly, hogy ők sem húztak kezdő potenciálut az első három körben, Cox és Curry is rotációs ember lesz a falukban, gondolom nagyon hiányzott a depth... Kendricks 5'11 magas!, jó 4-3 OLB sosem lesz. Ryanst nem tenném ki szélre, de ha ott lesz nem fogom bánni wink. Foles Cousins szintű húzás, ezt sem értem igazán. McNutt és Washington elég jó a 6.-ban szerintem. Azért is gondolom rossznak ezt a draftot, mert sokkal jobbat is húzhattak volna, de az embereik kb. 1 éves projektet biztosan vannak, nem fognak PO-ban köröket menni így az biztos. Jenkinsék meg csak öregebbek lesznek. Nem értem, hogy akkor most építkeznek vagy készen vannak...


Cox simán kezdő lesz igaz rotálva de sok snapet fog kapni főleg passnál.

Kendricks kezdő lesz,a méretét ismertük de a sebességét is+nagy küzdő igazi bulldog blitzelni eredményes lesz .

Curry tényleg nem lesz kezdő de ez mondjuk a Cole Babin páros mellett nehéz is lenne bárkinek 😊

Boykin ST visszahordás+nickel cb

a többiek meg majd beérnek ha másra nem egy szép cutra.

Igazi kezdő need csak a LB poszt volt ott elvitték Kikilit innen egyenes út vezetett a drafft legjobb védőjéhez Coxhoz.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.agent T
Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka elemzését betűzgetve azon gondolkodtam, hogy a Giants draftja nem igazán sikerült jól... 😀 De hát SB győztesek, vagy mi... A másik két riválisnál viszont feltűnt, hogy a védelmeket erősítették javarészt, de hála az égnek ebben előrébb járunk. Nálunk idén érik be igazán a defense, és ha Jenkins feleolyan jó lesz mint ahogy várom, már keményebb védelmünk lesz mint tavaly. Kerrigantől kiugró évet várok, Orakpoval pusztítani fognak... A secondary fekete ló, nem tudni mit fognak alakítani, de bízom Haslettben, és Morris nagy király.... Már a draft alatt volt egy olyan érzésem, hogy a Tehenészek és a Philly RGIII ellen fegyverkezik. Érdekes lesz ez az idény, több szempontból is. A csapat nagyon-nagyon fiatalodik, látszik a hosszú távú építkezés, és nagyon sokat fog számítani III. Róbert király rookie éve is ahhoz hogy Shanny folytathassa az építkezést. Ha már egy helyet lépünk előre a csoportban, megérte. Mindenesetre két nagy mínuszt sikerülhet kilőni a négyből: Gano és Grossman már nem tényező, maradt Doughty és Kyle. Végülis ez 50%... 😀
Kicsit vegyük szemügyre Kuzinunkat is, ha már....
Kirk Cousins - Spartan Highlight Video (2008-2011)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még jó, hogy elvitatkozgattunk a Merítővödrön. Ilyen esetekre csak van valami biztonsági szelep azon a kurva szerződésen? Az ügyvédek országában? És persze megint ki a nevető harmadik? Hát persze hogy Doughty... Kiirthatatlan az az ember.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ehh...

Brandon Meriweather - DB - Redskins

Pro Football Weekly suggests Redskins SS Brandon Meriweather could lose his roster spot after his April 26 arrest.
Meriweather was busted for DUI in Arlington (VA) after refusing a breathalyzer. The Redskins drafted two late-round defensive backs, and new CB Cedric Griffin has the ability to play safety. The Redskins may be hesitant to immediately release Meriweather after handing him $3.5 million guaranteed in March.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem értem miért vagytok kiakadva a Cousins picken. Az NFL .com-on ezt írják erről:
"The Redskins believe Cousins can be a good backup. That's not a luxury in today's NFL; it's a requirement. "
És kb az én véleményem is ez. Hogy a negyedik körben? És ha húzunk egy backup LB-t, CB-t, vagy O-line embert negyedikre, - mert kezdő szintű nemigen lett volna ahogy néztem - az nem elpazarolt pick? És Cousins szvsz. elég közel van a a kezdő színvonalhoz. Azt gondolom az egyetlen negatívum ebben a dologban az lehet, hogy ezzel felesleges nyomás alá helyezik RG3-t is.Red
Szerintem is. Azzal a kitétellel, hogy ha RGIII tényleg akkora űberász, akkor nem jelenthet neki terhet Cousins semmilyen szempontból. nevetséges lenne, ha azon stresszelné magát, hogy húztak mellé még valakit negyedik körben. Ez nem is életszerű.
Cousins nem tudom, hogy jó-e (gondolom igen, az öreg Shanny szemében bízva) de maga az elképzelés szerintem jó. Mondjátok, hogy kiegyenlített lesz az NFC East, akkor tételezzük fel, hogy RGIII kiesik mondjuk 3 meccsre.
Ki megy a pályára? Beck, Istennek legyen hála, már nem, tehát abban kell reménykedni, hogy impresszív napot fog ki Rexy. Ezen paráztunk egész évben tavaly is, most meg ezt szeretnénk megint látni? A remegő gyomor, hogy na, most nem állunk szarul, na bedobja-e Rexy jó távolra, 3 védő közé, hogy tuti INT legyen.. hát nekem nem hiányzik.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Nem értem miért vagytok kiakadva a Cousins picken. Az NFL .com-on ezt írják erről:
"The Redskins believe Cousins can be a good backup. That's not a luxury in today's NFL; it's a requirement. "
És kb az én véleményem is ez. Hogy a negyedik körben? És ha húzunk egy backup LB-t, CB-t, vagy O-line embert negyedikre, - mert kezdő szintű nemigen lett volna ahogy néztem - az nem elpazarolt pick? És Cousins szvsz. elég közel van a a kezdő színvonalhoz. Azt gondolom az egyetlen negatívum ebben a dologban az lehet, hogy ezzel felesleges nyomás alá helyezik RG3-t is.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
turkálok kicsit a csoportellenfelek szemében 😛
első 3 kört néztem meg igazán

giants draft: 1.David Wilson (RB); 2.Rueben Randle (WR); 3.Jayron Hosley (Cb); 4.Adrien Robinson (TE); 4.Brandon Mosley (OT); 6.McCants (OT); 7.Markus Kuhn (DT)
->végülis nyertek egy SB-t, de elég komoly, hogy nem húztak olyan embert akire kezdőként számíthatnak jövőre... Wilson elég érthetetlen, mert Bradshaw típusú; ők tudják..., Randle épp olyan agyatlan mint Manningham volt, végülis egyszer bejött nekik. Hosley nagyon apró, igazi CB sosem lesz, nickelt húzni 3. körben elég drága mulatság +mintha már lenne pár nickel aspiráns is. McCants szerintem bejöhet, többiről inkább nem mondok semmit. Robinson kevés lesz jövőre kezdő TE-nek. Mindegyik ember hosszú távú projekt, remélem ez majd visszaüt 😛

philly draft: 1. Fletcher Cox (DT/DE); 2.Mychal Kendricks (ILB); 2.Vinny Curry (DE); Nick Foles (QB); 4.Brandon Boykin (CB); 5. Dennis Kelly (OT); 6. Marvin McNutt (WR); 6. Brandon Washington (G); Bryce Brown (RB)
->szerintem ez a csoport legrosszabb draftja. Komoly, hogy ők sem húztak kezdő potenciálut az első három körben, Cox és Curry is rotációs ember lesz a falukban, gondolom nagyon hiányzott a depth... Kendricks 5'11 magas!, jó 4-3 OLB sosem lesz. Ryanst nem tenném ki szélre, de ha ott lesz nem fogom bánni 😉. Foles Cousins szintű húzás, ezt sem értem igazán. McNutt és Washington elég jó a 6.-ban szerintem. Azért is gondolom rossznak ezt a draftot, mert sokkal jobbat is húzhattak volna, de az embereik kb. 1 éves projektet biztosan vannak, nem fognak PO-ban köröket menni így az biztos. Jenkinsék meg csak öregebbek lesznek. Nem értem, hogy akkor most építkeznek vagy készen vannak...

cowboys draft:1.Claiborne (CB); 3.Tyrone Crawford (DE); 4.Kyle Wilber (OLB); 4.Matt Johnson (SS); 5. Danny Coale (WR); 6.James Hanna (TE); 7. Caleb McSurdy (ILB)
->ez volt a legjobb, már írtam korábban is, hogy ez a Claiborne feltrade nagyon jó volt, többiek inkább csak kiegészítő emberek. Kb. be is fognak jönni, mondjuk annyira azért nem lett jó szerencsére itt sem. 😀

draft alapján elég kiegyenlített lesz a csoport, giants szerintem köv. szezonban nem lesz olyan jó, philly szokásos kétarcúság, cowboysban lehet a legtöbb, +Griffin még nem tudjuk mit is tud :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, ezért is jár jó úton Shanny, csak nem tudom lesz-e ideje élvezni is mire beérnek a fiatalok.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Niles Paul tight enden még mindig meg tudok döbbenni
Paul: 6'1 224
Davis: 6'4 258
Cooley: 6'3 255
Paulsen: 6'5 268
3 inch az úgy 7,5 centi
30 pounds az úgy 13,5 kiló

végülis majdnem...

szerk. még valami: The Redskins will have 13 players who were rookies last year (12 draft picks plus the undrafted Willie Smith) joining the nine 2012 draft picks on the off-season roster. Let’s say that 10 of last year’s rookies and seven of this year’s selections make the 53-man roster. If that happens, nearly one-third of the roster would be first- and second-year players. That would be a remarkable transformation, as the Redskins were the oldest team in the league just two years ago.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma bejelentették hivatalosan, hogy aláírtak Rackers-el, remélem ez Gano cutot jelent.... Valamint a Giants LB Jonathan Goff is szerződést kapott.apeszos
Rackerses ügy régi dolog (még draft előtti), viszont Goffon nagyon meglepődtem
valszeg semmi térde nincs, ezért nem kellett senkinek, és valami nagyon minimumért jött ide, nem kedvelem nem egy jó játékossapka
Tudom, hogy régi dolog, de hivatalosan ma jelentették be. Goffot én sem értem, de Cousins óta nem merek megszólalni... Nem tudom miért jön ide, szinte nincs már térdszalagja, New Yorkban is sérült listán volt tavaly. Gyakorlócsapat, legyen kit szétütni Robinsonnak...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ma bejelentették hivatalosan, hogy aláírtak Rackers-el, remélem ez Gano cutot jelent.... Valamint a Giants LB Jonathan Goff is szerződést kapott.apeszos
Rackerses ügy régi dolog (még draft előtti), viszont Goffon nagyon meglepődtem
valszeg semmi térde nincs, ezért nem kellett senkinek, és valami nagyon minimumért jött ide, nem kedvelem nem egy jó játékos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma bejelentették hivatalosan, hogy aláírtak Rackers-el, remélem ez Gano cutot jelent.... Valamint a Giants LB Jonathan Goff is szerződést kapott.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Negyedikre.... Backup QB? Hát jó.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem nem kell túlmisztifikálni ezt a Cousins picket, kicsit luxus, de annyi hogy 4 évig backupkodni fog Griffin mögött, szerintem semmilyen elcserélési terv nincs emögött a pick mögött, egyszerűen úgy gondolták kész a csapat, de backup QB kéne, ennyi.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így van. Hülye terv. Mint amilyen hülye pick volt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Ez hülye egy terv.
Mert egy idei negyedik kört direktben el lehetett volna cserélni jövőbeni másodikra, ha két évet számolunk.
Ezért kockáztatni, hogy ez a terv, ami nem is valószínű, és nem is tudni meddig tart, az hülyeség szvsz.
Mert ha Flynn a példa, akkor a rookie szerződés lejártáig, ami 2016. De akkor maximum harmadik kör lehet belőle, legjobb esetben. Ha Kolb, akkor sem egy év, bár ő legalább második körré vált, de mikorra?

Ha előbb elkel Cousins, mint 2016, akkor sem jövőre, inkább 2014 vagy 2015, de arra kaptatok volna második kört direktben. Az nem kerül pénzbe, nem kerül roster helybe, nem kerül semmibe és tutira megvan. Értem én a cikket, de túlbonyolítja, túlmagyarázza.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mivel nem vagyok draft meg csere-nagyokos, nem mertem mondani, de titkon vmi ilyesmiben reménykedtem... Ha már nem lesz első körünk még két évig, legalább vmelyik évben lehetne 2 második kör. Persze ha minden ideálisan alakul. De ahogy az ESPN is írja, legrosszabb esetben lesz egy jó backupunk hosszútávra. Rex 31, se fiatalabb, se jobb nem lesz.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson