Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom. Ebben azért nagyobb rizikó van mint a Griffinért fizetett ár.... Még mindig azt érzem, elpazaroltuk azt a picket.apeszos
szerintem ez ennél sokkal egyszerűbb; behúzták a guardot a needre, kicsit korábban mint indokolt volt, és felkiáltott Mike; kész a csapat!, és húztak két BPA-t: Cousinst és Robinsont; (ezt követő körökben, pedig csak olyanokat húztak akikben látnak hosszútávon fantáziát, pl. leggyorsabb belső olineman, vagy a high profile Compton)
Robinson helyett jövőre is simán ráértünk volna Fletcher helyére húzni
ahogy elég lett volna jövőre backup QB-t húzni, mert addig biztosan marad Grossman és biztos vagyok benne, hogy ő lesz a második számú idén
+nagyon-nagyon halkan mondom, volt már ilyen a skins történetében; a hátsó köröst Gus Frerottenak hívták... (az első köröst már fogalmam sincs)
szóval plusz biztosíték. ha meg mindkettő jó lesz, komoly csereértéke lesz.sapka
Ezzel vitatkoznék.. Ha need volt, akkor nem volt korán. Márpedig need volt. A Cousins pick nem volt need, 1/2 után. Na az indokolatlan volt. Ha húzok egy franchise QB-t 1/2-re kurva drágán, és tudom hogy milyen az O line, akkor inkább a falat erősítem mihamarabb... Mondjuk úgy, ahogy beszéltük is, feltrade a második körbe, mondjuk Martinért. Valahogy azt érzem, jobban jártunk volna vele mint Cousinsal... 😀 Továbbra is tartom, Cousins a hetedikben is meglett volna, ha már annyira kell, sőt talán UDFA is jöhetett volna. Hiába kezdő szint Griffin, még őt is fel kell építeni, és fal nélkül nehéz lesz... Vagy Shanny már előre számít rá, hogy RGIII-t ilyen O fallal úgyis legyalulják? Akkor meg tök mindegy, mert ha nem produkál legalább egy közepes szezont, jövőre már nem ő draftol.
Robinsonnal nincs baj, bár először ez sem tetszett, mondjuk engem megtévesztett a kiírás (mivel nem ismerem) hogy OLB. De Fletcher helyét sanszos hogy Riley veszi át, és neki is kellett két év tanuló idő...(2010/4. round) Bár kinézem az öregből, hogy 40 évesen is ott fogja osztani az észt a pályán... 😀

update: Report: Skins plan to trade Cousins in future
ESPN's Chris Mortensen reported Saturday that the Redskins drafted Kirk Cousins in the fourth round with the intention of "developing" him and trading Cousins for draft picks down the road.
The Cousins pick has drawn media flak due to a phony QB controversy, though Cousins won't even be Robert Griffin III's backup. He'll be a third-stringer, and Rex Grossman will play if Griffin struggles. The Redskins will hope that Cousins' arm gets stronger and he adds some weight while riding the bench. At worst, the Redskins have themselves a potentially quality long-term backup. At best, Cousins will bring back a second-round pick in a few years.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Ez igaz. Elfogadom.
Bár én a magam részéről Flynnt elég sokat szidtam, hogy ennyi alapján amit mutatott franchise QBnak nem merném leigazolni. De az igaz, hogy nem is nekem (ecceri szurkernek) kell belelátnom semmit.
Apróság az ügyben, hogy Flynnből nem lett cserealap. Elengedték és szabadon igazolhatóvá vált. Így kaphatnak érte kompenzációs picket, az tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ulpi:
miért Kolbról, hogy derült ki hogy jó?, vagy Flynnről? (sehogy!)
szerencséjükre voltak olyan pillanataik, amelyekben közvélemény vagy/és edzők azt gondolták azok. és ez épp elég.
Cousinsról akkor derülhetne ki ez, ha Griffin megsérül, akkor felmegy és megmutatja, hogy elvesztegettük e a picket. Drága volt backupnak, de ha cserére tenyésztik akkor azért nem egy rossz gondolat.

szerk.: ugyanazt írtam le én is mint nexion

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
De hogy derül ki, hogy mindkettő jó lesz?
Ha RG3 nagyon jó, akkor egyszer csak lecserélik? Beküldik Cousinst, hogy nyerjen ő is pár meccset? Ezt nem tudom elképzelni.
Ha RG3 rossz lesz, akkor beküldhetik, de nem egy pick után. Hanem ha elfogadhatatlanul rossz lesz két teljes meccsen, vagy többön. Ha akkor Kuzin király, miért hoznák vissza RG3-at? Hogy veszítsenek újra?

(És én még halkabban mondom, de Frerotte hetedik körös volt. Azzal szvsz apeszosnak se lenn baja).ulpianus
Bőven elég, ha akad vki más, aki szerint jó. Ezt pl ha ügyesek az edzők, preseason-ben el is lehetne hitetni. Az meg, hogy tényleg jó-e, legyen annak a baja,akire eseleg rásózzuk. Egyébként Heath Shuler volt az elsőkörös, 3. Overall.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
De hogy derül ki, hogy mindkettő jó lesz?
Ha RG3 nagyon jó, akkor egyszer csak lecserélik? Beküldik Cousinst, hogy nyerjen ő is pár meccset? Ezt nem tudom elképzelni.
Ha RG3 rossz lesz, akkor beküldhetik, de nem egy pick után. Hanem ha elfogadhatatlanul rossz lesz két teljes meccsen, vagy többön. Ha akkor Kuzin király, miért hoznák vissza RG3-at? Hogy veszítsenek újra?

(És én még halkabban mondom, de Frerotte hetedik körös volt. Azzal szvsz apeszosnak se lenn baja).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem tudom. Ebben azért nagyobb rizikó van mint a Griffinért fizetett ár.... Még mindig azt érzem, elpazaroltuk azt a picket.apeszos
szerintem ez ennél sokkal egyszerűbb; behúzták a guardot a needre, kicsit korábban mint indokolt volt, és felkiáltott Mike; kész a csapat!, és húztak két BPA-t: Cousinst és Robinsont; (ezt követő körökben, pedig csak olyanokat húztak akikben látnak hosszútávon fantáziát, pl. leggyorsabb belső olineman, vagy a high profile Compton)
Robinson helyett jövőre is simán ráértünk volna Fletcher helyére húzni
ahogy elég lett volna jövőre backup QB-t húzni, mert addig biztosan marad Grossman és biztos vagyok benne, hogy ő lesz a második számú idén
+nagyon-nagyon halkan mondom, volt már ilyen a skins történetében; a hátsó köröst Gus Frerottenak hívták... (az első köröst már fogalmam sincs)
szóval plusz biztosíték. ha meg mindkettő jó lesz, komoly csereértéke lesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom. Ebben azért nagyobb rizikó van mint a Griffinért fizetett ár.... Még mindig azt érzem, elpazaroltuk azt a picket.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
és ha csinálnak ebből a Kirk gyerekből egy jóféle csere-csalit? Mondjuk preseasonban betolják egy fél meccsre és sikerül neki olyan playeket hívni, hogy nagymenőnek nézzen ki és rásózzuk vkire jobb drafcetliért, mint amibe nekünk fájt vagy egy hasznos veteránért? Bár felőlem maradhat is, én egyelőre attól is boldog vagyok,hogy van egy franchise QBnk és igyekeztünk megerősíteni előtte a falat.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az az igazság, hogy én még le vagyok ragadva Cousinsnál. Ezt képtelen vagyok megemészteni.

Pár új név...
[list=*]
  • Kevin Bolden WR, Southern Miss
  • Grant Garner, C, Oklahoma State
  • Monte Lewis, DE, Jacksonville State
  • Josh Oglesby OT Wisconsin
  • Kerby Long, WR, James Madison
  • Marcus Hyde, DE, William & Mary
  • [/list]
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    beleböngésztem a roster'képbe' és kifejezetten erősnek tűnik; 2 kérdést nem látok még elég tisztán, secondary-O fal; előbbi szerintem jó lehet, ha van 1 veterán játékos aki még nem teljesen kuka
    utóbbi nehezebb kérdés-erősödött, de idén a csoportban is nagyon erős védőfalak lesznek, ezt még mindig komoly kérdőjelnek érzem

    nahát itt kötött ki Minnifield, mondjuk helyi, szerintem van esélye a végső rosterre!


    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins Undrafted Free Agent Signings
    [list=*]
  • Eain Smith, S, WVU
  • Michael Shaw, RB, Michigan
  • Chase Minnifield, CB, Virginia
  • Lance Lewis, WR, ECU
  • Brian McNally, DE, New Hampshire
  • Darius Hanks, WR, Alabama
  • Lenny Creer, RB, La Tech
  • Vaughn Meatoga, DT, Hawaii
  • DJ Holt, LB, Cal
  • [/list]
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Vaughn Meatoga (DT) Hawaii, D.J. Holt (LB) California, Chase Minnifield (CB) Virginia. Ja, Minnifieldre vigyázni kell, ő egy Onassis..... 😀

    Lehetne még szemezgetni..
    [list=*]
  • James Brown (guard), Troy
  • Luke Nix (guard), Pittsburgh
  • Quentin Saulsberry (center), Mississippi State
  • Ronald Leary (guard), Memphis
  • Desmond Wynn (guard), Rutgers
  • Leonard Johnson (CB), Iowa State
  • Aaron Henry (FS), Wisconsin
  • Janzen Jackson (FS), McNeese State
  • Kelcie McCray (SS), Arkansas State
  • Coryell Judie (CB), Texas A&M
  • [/list]
    több mint 12 éve
    Gabriel Houston Texans 525
    UDFA-n hozzátok került Chase Minnifield, és egy pár érdekes húzás, mint Holt vagy Meatoga. Kíváncsi vagyok meddig juthatnak el nálatok.
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Roster 2012.04.29
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Előbújtam a sarokból, ahová elbújtam sírdogálni a negyedik kör után. Ezt azzal együtt sem tudom megemészteni, hogy kivágták (végre) Becket. Ha mindenképpen akartak még egy QB-t, a hatodikban nyugodtan megtehették volna, talán még Cousins is bent lett volna. Ha nem, akkor katasztrófa? Cunami? Amúgy, igen a 4/7-et kivéve a need posztokra húztak, így összességében nem lett rossz. Az urak meg majd megmutatják mit is tudnak.
    BigAl kicsiben.Brandon Meriweather arrested for drunk driving
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    véget ért a móka; kis összefoglaló:

    1/2 Robert Griffin III, QB Baylor akkor ő a következő franchise QB, kicsit sokallom érte a 3 első kört
    3/6->3/8 Josh LeRibeus, G SMU kihagyott egy évet a rossz tanulmányok miatt, de tavaly elég jó volt, ez lehet nagy nyereség is ha így képes fejlődni, jó runblocker, harcban lesz a kezdő LG pozícióért Hurttel, szerintem jó húzás, talán lehetett volna később is húzni
    4/7 Kirk Cousins, QB Michigan State ezt nehéz feldolgozni minek húzni egy projektet, ha 1/2-re húzunke gy franchise irányítót, nem mondom nem lényeges a jó backup, de itt ezért az árért nem tudom mi célja lehet a vezetésnek vele, nem mondom hogy rossz húzás mert biztosan BPA volt itt, de nem értem miért, egyelőre
    4/14->4/23 Keenan Robinson, ILB Texas úgy látszik ez a 4. kör BPA-kal teli volt, Robinson egy pár év múlva simán átveszi majd Fletcher helyét, nagyon jó picknek tartom, és szükség volt egy egy ILB-re
    5/6 Adam Gettis, G Iowa nehéz ezt megítélni, mert kicsinek tűnik még így is, nem tudni milyen erős, de mérteéhez képest igenis gyors, sebességből játszik, biztosan elérhető lett volna később, valami speciális terve lehet vele az FO-nak, nem tudom még mi, backupnak egész jó lehet, hosszú távú projektnek tűnik
    6/3 Alfred Morris, RB Florida State nem tudok róla szinte semmit, állítólag színfolt volt az egyetemén, valószínű van benne valami amiért értékesnek tartották, power backnek tűnik, adok neki látatlanban bizalmnat, szerintem ez itt korrekt húzás
    +6/23 Tom Compton, OT, South Dakota nem rossz húzás ő itt, a poszttal nem tudok egyetérteni, az biztos hogy high-profile játékos, egyelőre nem kezdő szint, egy-két év múlva lehet belőle valami
    7/6 Richard Crawford, CB, SMU
    +7/10 Jordan Bernstine, S, Iowa
    utolsó kettőről nem tudok sok mindent, bízzunk benne egyikük megéri a rostert, talán egy nickelre posztra van esélyük; nem tartom egyikőjüket sem sokra, névtelenek egyelőre

    pozitívum: sokat törődtek végre a támadó fallal! Robinson pick kifejezetten tetszik
    negatívum: a secondaryt nem tudták még rendbe rakni, pedig meg volt a lehetőség! Cousins pick megbocsáthatatlan!

    Összességében kb. C lett a draft, lehetett volna sokkal jobb is 😕

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    Ricoboy Washington Commanders 32
    Az RB gyereket FullBack pozícióba hozták?

    Hail to the Redskins!!!

    PunBB bbcode test
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    És akkor még egy CB tessék 😊

    Talán mondhatjuk, hogy nem sikerült rosszul, mióta Becket kivágták, a második QB-t is kedvezőbben látom. 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 12 éve
    Ricoboy Washington Commanders 32
    És máris még egy.

    Hail to the Redskins!!!

    PunBB bbcode test
    több mint 12 éve
    Ricoboy Washington Commanders 32
    Itt már nem lesz CB gyerekekRicoboy
    Bocsi mégis lett....

    http://www.youtube.com/watch?v=QUUx4VunRds

    Hail to the Redskins!!!

    PunBB bbcode test
    több mint 12 éve
    Ricoboy Washington Commanders 32
    Itt már nem lesz CB gyerekek

    Hail to the Redskins!!!

    PunBB bbcode test
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Tom Compton RT lehet egyszer, South Dakota; 6-5 314

    Positives: Looks the part with a naturally large frame with a relatively trim middle. Best asset is his strength and disposition as a run blocker. Gives a strong initial punch. Plays with good leverage, bends at the knees and sees what he's hitting, showing the ability to roll his hips into the defender and drive him off the line of scrimmage. Physical and nasty. Has long arms (33 7/8 inches) and strong hands in pass protection. At least adequate lateral agility to mirror. Good practice week at East-West Shrine Game. Two-time captain. Negatives: Will struggle protecting the edge against NFL-caliber speed. Dominated FCS with size and strength and has average overall lateral agility. Oversteps on his kick-side, allowing too wide of ...

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    fogalmam sincs ki Alfred Morris. Sun Beltes, biztos tudnak valamit, de lehet volt benn jobb futó
    remélem valaki tud róla konkrétabbat

    agent T: én nagyon várom a CB picketsapka
    szerintem is kéne, meg még picit nyomni a falon, oszt kb. meg is vagyunk

    6/23 lehet corner lesz, hátha

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    fogalmam sincs ki Alfred Morris. Sun Beltes, biztos tudnak valamit, de lehet volt benn jobb futó
    remélem valaki tud róla konkrétabbat

    agent T: én nagyon várom a CB picket

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Na, egy RB.
    Marad Hightower?
    Húzunk cornert/safetyt vagy valakit még az O line-ba?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊