Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.apeszos
Már amúgy nekem is kezdett ilyen érzésem lenni, de nem akarok totál paranoiásnak tűnni... Mintha bökné mindenki csőrét, hogy kivételesen volt eszünk és kihasználtunk egy lehetőséget, amivel nem pénzt költöttünk, hanem nyertünk (volna), talán jó irányba halad a csapat, tavaly ésszel draftoltunk és nem mi szórtuk ki a legnagyobb lóvékat (a Bills-en ugyebár nem lovagol senki, amiért majd' 100 millát tol Williams-nek) és 99%, hogy egy legitim franchise QB-nk lesz. Gyanítom mindez megzavarja a "kompetitív balanszot", mert így nem vagyunk elkönyvelhetők NFC East örökös 4.-nek és nem lehet minden húzásunkon röhögni.

Vagy lemaratunk róla, hogy figyelmeztettek minket, hogy jövőre lesz egy szabály, ami szerint nem ér olyan csapattal draftcetliket bizniszelni, akivel a HC-nk jóban van és így 2020ig nem vehetünk részt az FA piacon?nexion218
Azért adott témát a röhögéshez a ShannyFamily is... De nagyjából én is így érzem...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :oapeszos
ez miért gond?
ott is kispadozni fog, és nem hiszem, hogy pont kijönne belőle azaz elképesztő potenciál

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.apeszos
Már amúgy nekem is kezdett ilyen érzésem lenni, de nem akarok totál paranoiásnak tűnni... Mintha bökné mindenki csőrét, hogy kivételesen volt eszünk és kihasználtunk egy lehetőséget, amivel nem pénzt költöttünk, hanem nyertünk (volna), talán jó irányba halad a csapat, tavaly ésszel draftoltunk és nem mi szórtuk ki a legnagyobb lóvékat (a Bills-en ugyebár nem lovagol senki, amiért majd' 100 millát tol Williams-nek) és 99%, hogy egy legitim franchise QB-nk lesz. Gyanítom mindez megzavarja a "kompetitív balanszot", mert így nem vagyunk elkönyvelhetők NFC East örökös 4.-nek és nem lehet minden húzásunkon röhögni.

Vagy lemaratunk róla, hogy figyelmeztettek minket, hogy jövőre lesz egy szabály, ami szerint nem ér olyan csapattal draftcetliket bizniszelni, akivel a HC-nk jóban van és így 2020ig nem vehetünk részt az FA piacon?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sándor Gaál @pfbusiness Válasz Retweet Kedvenc · Kinyit
Steve Hutchinson (OG) aláírt a Titanshez, Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :o
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végre
Washington Redskins @redskinsbuzztap
CSNWashington >> Report: Redskins looking at Texans G Brisiel http://buzztap.com/-ff0UJL
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.apeszos
stadiont lerombolni, sóval behinteni!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozatsapka
Még 50 mill$ bünti és az összes picket elvenni amit adtunk az 1/2-ért. Az megnyugtatná a 'skins hatereket. Talán. De nem biztos.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy Ross elkelt már? Van még a körhintában jobb OL man? Vagy sokat akarok tudni? 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem 4 első körért megkaphatnák tőlünk is 😀 😛
de nagyon keserű volt ez a nyilatkozat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Holmgren nagyon rázza a kolompot, hogy akármilyen ajánlatot is tettek volna, Shanny és FIsher remek kapcsolatának köszönhetően tuti lemaradnak az 1/2-ről és ez mennyire nem fair.Delonso_
A 36 milla az fair? Ráadásul még az sincs lejátszva. Na jó nem kezdem előről, hiszen ez gentleman's club.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Holmgren nagyon rázza a kolompot, hogy akármilyen ajánlatot is tettek volna, Shanny és FIsher remek kapcsolatának köszönhetően tuti lemaradnak az 1/2-ről és ez mennyire nem fair.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RT @ClaytonESPN: Things are going to heat up on WR Eddie Royal this afternoon He's in San Diego today but Redskins and others still want him
Akarja a kis f*szom, menjen csak Kaliforniába.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?apeszos
nickelre szükség lesz az biztos, de valakinek a trióból van még élő szerződése, mert mintha Buchanonnak nem lenne, de szerintem Barnes maradhatnasapka
A nickel eddig is Barnes volt, az idény végén szállt be sérülése miatt Westbrook. Buchannon gyanús nekem, mert ő a franc tudja mekkora eltiltásból jött vissza, de nem felelt meg a fizikai felmérésen, és az egész idényt IR-en töltötte. Csak azért mert ugye kéne CB is...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?apeszos
nickelre szükség lesz az biztos, de valakinek a trióból van még élő szerződése, mert mintha Buchanonnak nem lenne, de szerintem Barnes maradhatna

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem tudjátok, hogy Westbrook, Buchannon és Barnes eszik még fagyit nálunk?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
igen és pontosan erre lett idehozva, azt kell csinálnia mint Landrynek annó, fellépni a boxba és darálni, ez elég egyszerű 😛 +nem győzöm hangsúlyozni Raheem Morris a DB edző.sapka
FS-nek ott van Gomes, aki már a rookie évében csinált annyit mint Atogwe. Csak attól félek ő is üveg, és nem ússzuk meg az öreg Reedet...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
Hát, Landry se volt egy észkombájn... A cenzúrázott nevű edző idején zónáztatták meg talán még FS is volt és borzalmasan játszott, Haslett sémájában meg SS lett és a sérüléséig egyenes úton volt a Pro Bowl felé. Szóval ha Landry-től nem ostobább, akkor teljesen rendben lesz. Amúgy a Sánta Bodybuilder a nap szövege, ment is a plusz1 😀

Illetve ez még érdekes lehet, sokat ígértünk nekik, de nem teljesen ész nélkül:

Josh Morgan, a talented youngster who hasn't been able to stay on the field enough recently, went ahead and did a two-year deal worth $6 million per with Washington. This was a very deep receiver class, so that might've cost Morgan some money. But with the prices on receivers skyrocketing in general, Morgan can get another bite at the apple in a couple years. He'll still be 28 and could face less competition with a higher cap. (The Redskins also saved cap space by doing a five-year deal that voids to two years, allowing them to spread out the proration of the signing bonus for cap purposes.) Even the Redskins' five-year, $42.5 million contract with Pierre Garcon could end up being a two-year deal if it doesn't work out.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ütni jól tud csak meg kell neki időnként mutatni hol a labda és merre játszanak.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.FViktor93
igen és pontosan erre lett idehozva, azt kell csinálnia mint Landrynek annó, fellépni a boxba és darálni, ez elég egyszerű 😛 +nem győzöm hangsúlyozni Raheem Morris a DB edző.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz ittsapka
Ha feltudja fogni, hogy többet ésszel mint erővel, akkor nem lesz ő rossz. Nálunk inkább FS volt, amire ő teljesen alkalmatlan, neki inkább az fekszik, hogy fellépni a boxba és darálni.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
legalább nem szokása sérült lenni, szerintem jó lesz itt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, végülis Doughty meg a sánta body builder jobb választás...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na megvan Vödör.
Fogjátok ezt még bánni...Bazzani
Ehh, hát ennek azt hiszem a többi 3 NFC Eastes csapat jobban örülhet.tüsi91
D-nál tényleg többet tud....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
inkább állt volna be banks safetynek
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na megvan Vödör.
Fogjátok ezt még bánni...Bazzani
Ehh, hát ennek azt hiszem a többi 3 NFC Eastes csapat jobban örülhet.