Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/13/pierre-garcon-in-negotiations-with-redskins/
tárgyaltok Garconnal..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Komolyra fordítva a szót, a spotracra tett kijelentésem ettől még áll. Tartózkodjon mindenki attól, hogy minden ott megjelent számot komolyan vegyen.gsn
mit ajánlasz helyette?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Na, amúgy ez hülyeség, nem tudom, ki szopta a kisujjából, 2010-ben Peppers 14 millióval terhelte a capet. Pedig már azt hittem, a Bears különleges 😕füligjimmy
Ma trendi a spotrac-ot bújni, mert húdejó adatbázis meg capértékek, de az értékek fele hamis...gsn
Tele van a net "bizonyítékokkal" hogy más is sáros és mégis... Én azt hiszem ezen már túl kell lépnünk. Ha jogos volt ha nem, visszavonni úgysem fogják.

Call PFT Live right now if you have questions or comments about the Cowboys/Redskins cap mess. 888-237-5269. 😂 😂

Úgy hallottam Trent Williams szerződését is átnézik...apeszos
Én még adnék 50 millió büntetést a Redskinsnek csak azért, ahogy a szurkolók viselkednek. 😀
Komolyra fordítva a szót, a spotracra tett kijelentésem ettől még áll. Tartózkodjon mindenki attól, hogy minden ott megjelent számot komolyan vegyen.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, amúgy ez hülyeség, nem tudom, ki szopta a kisujjából, 2010-ben Peppers 14 millióval terhelte a capet. Pedig már azt hittem, a Bears különleges 😕füligjimmy
Ma trendi a spotrac-ot bújni, mert húdejó adatbázis meg capértékek, de az értékek fele hamis...gsn
Tele van a net "bizonyítékokkal" hogy más is sáros és mégis... Én azt hiszem ezen már túl kell lépnünk. Ha jogos volt ha nem, visszavonni úgysem fogják.

Call PFT Live right now if you have questions or comments about the Cowboys/Redskins cap mess. 888-237-5269. 😂 😂

Úgy hallottam Trent Williams szerződését is átnézik...
több mint 12 éve
gsn 3 548
Na, amúgy ez hülyeség, nem tudom, ki szopta a kisujjából, 2010-ben Peppers 14 millióval terhelte a capet. Pedig már azt hittem, a Bears különleges 😕füligjimmy
Ma trendi a spotrac-ot bújni, mert húdejó adatbázis meg capértékek, de az értékek fele hamis...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez még nem volt:
Profootballtalk.com reports the Redskins and Cowboys must absorb at least half of their cap penalties in 2012.
For the Redskins, it means they've lost at least $18 million of their 2012 cap space, while it's a less prohibitive $5 million for Dallas. The 28 teams that received a $1.643 million cap credit as a result of Dallas and Washington's indiscretions can use their money however they choose the next two years. Despite the hit, the Washington Times reports the Redskins are still entering free agency with roughly $17 million in cap space.

micsoda engedmények :rolleyes: 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
😀 People hate us. RT @Rich_Tandler: Bears signed Peppers as UFA in 2010 to a deal w/ $35 million cap hit. But they escape penalty here. Why? 😀
....apeszos
Háááááá, arról nem is beszélve, hogy Taylor és Manumalenuna szerződése miatt volt az 50 millió is inkább. 😀 Amúgy sztem valami belső számviteli szabályzatot sértettek, nem mindegy, hogy melyik tárgyévben milyen tételt vezetsz be, vagy át, vagy ki, vagy meg, vagy fel, vagy amelyik jó, azt válaszd ki. Én egy kontírozást se tudok megcsinálni, és az anyám tölti ki az adóbevallásomat, szóval már így is kár volt hozzászólnom.

Na, amúgy ez hülyeség, nem tudom, ki szopta a kisujjából, 2010-ben Peppers 14 millióval terhelte a capet. Pedig már azt hittem, a Bears különleges 😕

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chris Russell :Interesting! "chart shows other teams players whose contracts were overloaded in 2010"
http://i5.photobucket.com/albums/y188/thehoofbite/Untitled1-1.jpg

Oh boy, @adamschefter just said he expects a legal battle by Redskins/Cowboys vs. NFL over salary cap situation. Can't say I blame them.

ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
Redskins/Cowboys cap controversy will be thrown under free agency madness today but shouldn't. NFL is wrong here, should be accountable. League says Dal/Wash spending in uncapped year created "risk to future competitive balance," but has no problem with Jax/TB underspending.

Schefter: Cap penalty is "a battle that is just beginning"
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És egy kis érdekesség: PFT rewind: Cowboys, Redskins issue was obvious in 2010apeszos
ez a megállapítás ott volt a végén 😊 😊: At the other extreme in 2010 were four teams who remained under $100 million: the Cardinals, Jaguars, Chiefs, and Buccaneers. If the league is so concerned that the Redskins and Cowboys skewed competitive balance by forcing too many dollars into the uncapped year, why isn’t the league equally concerned that the teams that didn’t spend contributed to any actual or perceived issues of competitive balancesapka
Erről jut eszembe, hivatalos értesítés még mindíg nincs a büntiről.
Hogy lehet így tárgyalni akárkivel is?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Indulnak a pletykák.. 😀 Source: Redskins Will Sign Vincent Jackson Today
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És egy kis érdekesség: PFT rewind: Cowboys, Redskins issue was obvious in 2010apeszos
ez a megállapítás ott volt a végén 😊 😊: At the other extreme in 2010 were four teams who remained under $100 million: the Cardinals, Jaguars, Chiefs, and Buccaneers. If the league is so concerned that the Redskins and Cowboys skewed competitive balance by forcing too many dollars into the uncapped year, why isn’t the league equally concerned that the teams that didn’t spend contributed to any actual or perceived issues of competitive balance

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Houstonból kitették Eric Winstont. Kyle O#-ba jól jönne nem?apeszos
ezt már én is észrevettem, de nem teljesen értem miért tették onnan ki Winstont, de ha egészséges dobnék neki egy szerződést, és akkor Brown természetesen cutsapka
Jammal 5 milláját ő is megkaphatná... És visszahozni Heyert guardnak.. 😛 Viccet félretéve, Winstont elég jól ismeri Kyle nem? Pár százezres fizuért Rexy is maradhatna. Elvégre ezt a rendszert ő ismeri a legjobban, betaníthatná Griffint. Olyan sokat csak nem rontana rajta... 😛 És akkor végre Becktől is megszabadulhatnánk. Nagyobb kérdés Fletcher és Hightower, és hogy mit akarnak Landryvel? Mert Doughtytól kiráz a hideg. Az oké, hogy Atogwe helyett ott van Gomes, nade Doughty?

És egy kis érdekesség: PFT rewind: Cowboys, Redskins issue was obvious in 2010
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A Texans több mint 4 millióval volt a cap fölött, vmit kellett csinálni, Winston pedig tényleg ZB-ben ligaelit RT.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Houstonból kitették Eric Winstont. Kyle O#-ba jól jönne nem?apeszos
ezt már én is észrevettem, de nem teljesen értem miért tették onnan ki Winstont, de ha egészséges dobnék neki egy szerződést, és akkor Brown természetesen cut

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Houstonból kitették Eric Winstont. Kyle O#-ba jól jönne nem?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi gátolja meg abban a Redskinst, hogy átstrukturáljon? Mi gátolja meg őket abban, hogy cap helyet teremtsen? Bármennyire is létezik ez a cap dolog, ha egy csapat aktív akar lenni a piacon, aktív tud lenni. 20-30 millió $-nyi cap helyet nagyobb fájdalom nélkül minden NFL csapat ki tud "gazdálkodni", ha nagy szükség van rá. Megértem az elkeseredést, de úgy tesztek, mintha vége lenne a csapat életének, miközben ugyanúgy lehet helyet teremteni játékosmozgásokra, ha akarnak.gsn
Aztán majd hoznak egy szabályt jövőre, és jól megbüntetnek. 😀

😀 People hate us. RT @Rich_Tandler: Bears signed Peppers as UFA in 2010 to a deal w/ $35 million cap hit. But they escape penalty here. Why? 😀

Atogwe miért lett elküldve???Zsoca
Gondolom átstruktúrálják....
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Atogwe miért lett elküldve???

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem szerettem volna beleugatni, de talán elejét lehet venni az oldalakon keresztül tartó vitáknak...
Arról van szó, h nagyjából mindenkinek igaza van...
Fetomy arról beszél, h ha elkövettél vmit (amiről ráadásul szóltak), akkor megkapod a büntetést...
Redskins fanek pedig arról, h ha ez hivatalos formában nem történt meg, akkor hogyan lehet ilyet csinálni...
Akkor kerüljük meg a dolgot:
A liga és Goodell akkori jogosultságait nem ismerjük....nem tudjuk, h akkor, amikor megtörtént, milyen eszközzel rendelkeztek, h elkerüljék a susi-musit...nem ismerjük továbbá az ilyen esetekre vonatkozó szabályozást sem....nem tudjuk, h milyen jogokkal rendelkeznek jelenleg (akár a visszaható hatály lehetőségével is)....
Lássuk be: minden rendszer úgy működik, ahogyan azt a rendszert alkotók meghatározzák, és betartják...ha ehhez az NFL-nek joga van jelenleg, kiszabhat szankciót (akár kodifikált (le van írva), akár szokásjogi alapon működik a dolog), és azt a szankciót végre is hajtja, valamint azok, akikkel szemben kiszabták ennek megfelelően járnak el, akkor bizony működő szabályrendszerről beszélünk, még akkor is, ha nem felel meg az általános jogi normákkal szemben támasztott követelményeknek...
A visszaható hatály demokratikus országok jogrendszerében nem fordulhat elő (igen, sajnos ez a mondat tartalmazza azt is, amit a jelenlegi jogszabályalkotásról gondolok hazánkban)....viszont azok a szabályok az egész, országban (városban, tartományban, stb) élő közösség életviszonyait szabályozzák....ez a rendszer pedig egy liga belső szabályzata....nem mindig érvényesülnek uolyan elvek az ilyen szabályok felállításakor....de mindennek az alapja az, hogy ha a tagok a liga belső szabályrendszerét magukra nézve kötelezőnek ismerik el, akkor nem sok mindenről van tovább beszélni..../no persze mindehhez alapkövetelmény, h a rájuk vonatkozó jogszabályi rendelkezéseket betartsák/

Vagyis: ha nem muszáj a mi fogalmaink szerint hivatalos formában szólni, hanem anélkül is működik vmi, és mindenki betartja, akkor nincs is hivatalos formára szükség....(mégegyszer: csak akkor, ha azt mindenki betartja, és magára nézve kötelezőnek ismeri el)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
gsn 3 548
Fogalmam sincs, hogy jogszerű-e, feltételezem igen. Abszolút megértem, hogy Skins fanként ez most iszonyat szarul esett, és jogtalannak tűnik, és satöbbi, valószínű én is így lennék vele "fordított" esetben.

Viszont jelenleg a helyzet egyértelműnek tűnik. Figyelmeztettek, ennek ellenére ti és a Boys mégis így cselekedtetek, most jön a büntetés. Teljesen mindegy, hogy utólag-e, vagy hogy mi volt szabályzatban. Szóltak mindenkinek, hogy NE. Ez egyértelmű jelzés, ha ennek ellenére valaki szerint DE, akkor kénytelen beletörődni a büntetésbe, hiszen éppen erről volt szó, hogy ha azt mondod, hogy DE akkor jönni fog a bünti. "Örülhettek", hogy azzal büntetnek, amiben előnyt szereztetek, és nem vesznek el mondjuk értékes pickeket.

Tényleg nem tudok mást mondani, minthogy 30 csapat megértette, csak 2 nem. Ha 20 csapatnál fordul elő, még azt mondanám, hogy valami nem volt egyértelmű, és tényleg a liga hibázott, de nem sántít, hogy csak 2-nél van balhé ebből?fetomy
Négy az a kettő, mert a Raiders és a Saints is sáros, de ők éppen csak beleléptek. Jellemző módon csak mi merültünk bele a fejünk búbjáig. Lehet még pár csapat akinek sáros a cipő sarka, de a legnagyobb fedező mén becses tagját mi nyeltük be tövig. Bele is fulladunk. Továbbra sem értek egyet vele, de biztos csak az elfogultság mondatja velem. Hát akkor ezzel kell főzni, hús helyett kőlevest eszünk az elkövetkező időkben. Megint. 😕apeszos
Mi gátolja meg abban a Redskinst, hogy átstrukturáljon? Mi gátolja meg őket abban, hogy cap helyet teremtsen? Bármennyire is létezik ez a cap dolog, ha egy csapat aktív akar lenni a piacon, aktív tud lenni. 20-30 millió $-nyi cap helyet nagyobb fájdalom nélkül minden NFL csapat ki tud "gazdálkodni", ha nagy szükség van rá. Megértem az elkeseredést, de úgy tesztek, mintha vége lenne a csapat életének, miközben ugyanúgy lehet helyet teremteni játékosmozgásokra, ha akarnak.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fogalmam sincs, hogy jogszerű-e, feltételezem igen. Abszolút megértem, hogy Skins fanként ez most iszonyat szarul esett, és jogtalannak tűnik, és satöbbi, valószínű én is így lennék vele "fordított" esetben.

Viszont jelenleg a helyzet egyértelműnek tűnik. Figyelmeztettek, ennek ellenére ti és a Boys mégis így cselekedtetek, most jön a büntetés. Teljesen mindegy, hogy utólag-e, vagy hogy mi volt szabályzatban. Szóltak mindenkinek, hogy NE. Ez egyértelmű jelzés, ha ennek ellenére valaki szerint DE, akkor kénytelen beletörődni a büntetésbe, hiszen éppen erről volt szó, hogy ha azt mondod, hogy DE akkor jönni fog a bünti. "Örülhettek", hogy azzal büntetnek, amiben előnyt szereztetek, és nem vesznek el mondjuk értékes pickeket.

Tényleg nem tudok mást mondani, minthogy 30 csapat megértette, csak 2 nem. Ha 20 csapatnál fordul elő, még azt mondanám, hogy valami nem volt egyértelmű, és tényleg a liga hibázott, de nem sántít, hogy csak 2-nél van balhé ebből?fetomy
Négy az a kettő, mert a Raiders és a Saints is sáros, de ők éppen csak beleléptek. Jellemző módon csak mi merültünk bele a fejünk búbjáig. Lehet még pár csapat akinek sáros a cipő sarka, de a legnagyobb fedező mén becses tagját mi nyeltük be tövig. Bele is fulladunk. Továbbra sem értek egyet vele, de biztos csak az elfogultság mondatja velem. Hát akkor ezzel kell főzni, hús helyett kőlevest eszünk az elkövetkező időkben. Megint. 😕
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fogalmam sincs, hogy jogszerű-e, feltételezem igen. Abszolút megértem, hogy Skins fanként ez most iszonyat szarul esett, és jogtalannak tűnik, és satöbbi, valószínű én is így lennék vele "fordított" esetben.

Viszont jelenleg a helyzet egyértelműnek tűnik. Figyelmeztettek, ennek ellenére ti és a Boys mégis így cselekedtetek, most jön a büntetés. Teljesen mindegy, hogy utólag-e, vagy hogy mi volt szabályzatban. Szóltak mindenkinek, hogy NE. Ez egyértelmű jelzés, ha ennek ellenére valaki szerint DE, akkor kénytelen beletörődni a büntetésbe, hiszen éppen erről volt szó, hogy ha azt mondod, hogy DE akkor jönni fog a bünti. "Örülhettek", hogy azzal büntetnek, amiben előnyt szereztetek, és nem vesznek el mondjuk értékes pickeket.

Tényleg nem tudok mást mondani, minthogy 30 csapat megértette, csak 2 nem. Ha 20 csapatnál fordul elő, még azt mondanám, hogy valami nem volt egyértelmű, és tényleg a liga hibázott, de nem sántít, hogy csak 2-nél van balhé ebből?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
3) Nexion: A példád akkor állja meg itt a helyét, ha 2 éve, mikor még nem volt szabályozva, azt mondják neked, hogy most még nincs tiltva, de ne menj már most se 100-al, mert akkor is meg fognak büntetni, ha most még nincs szabályozva, és te ennek ellenére mész 100-al, mert majd védekezünk azzal, hogy akkor még megengedték. Ja mehettél 100-al, de megmondták, hogy ha annyival mész, megbüntetnek.fetomy
És ez így jogszerű? Könyörgöm, nem büntetheti meg azért amit akkor még szabályosan csinált, akármit is mondott neki. Ha én két éve szabályos bérlettel utaztam a buszon, és az ellenőr is fogcsikorgatva bár, de szabályosnak minősíti, hiába mondogatja hogy viszont két év múlva más bérlet lesz fogalomban és én majd akkor jól megbüntetlek, ettől az nem lesz jogszerű. De legyen így, bemondásra büntetnek. És ki lesz a következő?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Arról van szó, hogy ketten belaktak a svédasztalnál, és ezt a többiek nem nézték jó szemmel. Írják, hogy legalább hatszor figyelmeztették a két csapatot. De azt nem, hogy mire alapozva. Goodell nem akarja lenyelni a békát, és visszatömködi a mi szánkba.apeszos
Nem a két csapatot figyelmeztették hatszor, hanem az összes NFL csapatot bőven azelőtt, hogy a megbüntetettek meglépték volna azt, amit.gsn
Akkor valaki csak hazudik, mivel Bruce Allen hivatalos közleménye szerint a csapat semmilyen hivatalos értesítést nem kapott a büntiről. Márpedig ha annyira figyelmeztették a csapatokat, gondolom arról is szólnának, hogy meg vannak büntetve. Szeretném látni a Liga hivatalos közleményét a témáról, meg a bizonyítékot arra, hogy tényleg jelezte a Liga, hogy amit tenni készülnek, az szabálytalan. Ha ez megvan, akkor én is azt mondom, hogy megérdemeljük.

Nem vagyok jogász, de szerintem az a szabályos/törvényes, ami a mindenkori szabályok/törvények szerint az. Vagy ha mondjuk hoznak egy új törvényt, hogy csak májusig lehet két hűtőszekrényem, májustól már nem és ma eladok egyet, akkor számítsak rá, hogy május elsején kapom a tyúklábmintás overallt?nexion218
Én arról beszéltem, ami 2010-ben és azt megelőzően történt, nem arról, ami most.

Az NFLMC-nek nem kötelessége, hogy a döntéseit a GM vagy a cap manager felé jelezze. Ha van büntetés, márpedig van, arról Snyder tud, lehet okosabb lett volna Allennek megkérdeznie a főnökét, mielőtt kinyitja a száját.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: Teljesen megértelek amúgy. Lehet, hogy ez egy jel, hogy mélyebben kéne kezdeni a rendrakást mielőtt jön a feltámadás.

Mondjuk én a Giantsre is dühös lennék (és/vagy inkább nagyon-nagyon csalódott) ha ilyen "clever use of game mechanics" machinációkba kezdenének.salander
Hát ennek a rendrakásnak is itt lenne az ideje lassan. A Shanahan-Bruce Allen éra az első tudomásom szerint amikor egy HC és GM teljesen szabad kezet kapott Snydertől. Eredmények ugyan lófasz se, de legyen már egy kis botrány, amivel feldobjuk a hangulatot. Bár ebben Snyder keze is benne van, mert Haynesworth az ő sara... És úgy néz ki ennek az érának is eredmény nélkül érünk a végére, mert legalább három év mire ezt kiheverjük, addigra Shanny szerződése is lejár, ha egyáltalán kitölti ezek után. Aztán még a bounty visszavan...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sapka: Képzeld nem csak visszaolvastam, de azt máshol is olvastam már.

1) Akkor kérdezzék meg a többi csapatot, kaptak-e levelet arról, hogy ezt nem szabad. Ha igen, akkor a liga ki akart szúrni a Redskinsel, és kénytelenek vagytok elfogadni, hogy Goodell utál titeket és kib.szásból csak nektek nem szólt, hogy nem lenne jó így trükközni. Vagy senki sem kapott, csak a többi csapat annyira jófiú, hogy eszükbe sem jutott, hogy így lehetne trükközni.

2) Igen engedélyezte. Gondolom akkor nem volt jogos alapja nem engedélyezni, hiszen ha akkor visszadobhatta volna, akkor nem szólnak a csapatoknak, hogy ilyet nem szabad, hanem szimplán visszadobják amikor előjön. Feltételezem éppen azért kellett körlevelet írni arról, hogy ez büntetést von maga után, mert kénytelenek voltak elfogadni azokat a szerződéseket abban az adott pillanatban.

3) Nexion: A példád akkor állja meg itt a helyét, ha 2 éve, mikor még nem volt szabályozva, azt mondják neked, hogy most még nincs tiltva, de ne menj már most se 100-al, mert akkor is meg fognak büntetni, ha most még nincs szabályozva, és te ennek ellenére mész 100-al, mert majd védekezünk azzal, hogy akkor még megengedték. Ja mehettél 100-al, de megmondták, hogy ha annyival mész, megbüntetnek.fetomy
Na igen, csak aki elvileg és a kurrens szóbeszéd szerint megmondta mindezt (a Liga), az tudomásom szerint mélyen hallgat róla, hogy így történt-e vagy sem. Pedig egyetlen mondattal el lehetne intézni az egész problémakört. De az ügyben Allen-é az egyetlen hivatalos közlemény, így jobb híján annak hiszek és az alapján böki a csőrömet, hogy ilyen körülmények között akarják bűntetni a csapatot

Ja igen még vmi... Ha én ma engedélyezek valamit, amiről tudom, hogy holnap szabálytalan lesz és meg is büntethetik érte azt, akinek engedélyezem, akkor nem vagyok én is ugyanolyan hibás?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson