Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka: Képzeld nem csak visszaolvastam, de azt máshol is olvastam már.fetomy
elképzeltem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sapka: Képzeld nem csak visszaolvastam, de azt máshol is olvastam már.

1) Akkor kérdezzék meg a többi csapatot, kaptak-e levelet arról, hogy ezt nem szabad. Ha igen, akkor a liga ki akart szúrni a Redskinsel, és kénytelenek vagytok elfogadni, hogy Goodell utál titeket és kib.szásból csak nektek nem szólt, hogy nem lenne jó így trükközni. Vagy senki sem kapott, csak a többi csapat annyira jófiú, hogy eszükbe sem jutott, hogy így lehetne trükközni.

2) Igen engedélyezte. Gondolom akkor nem volt jogos alapja nem engedélyezni, hiszen ha akkor visszadobhatta volna, akkor nem szólnak a csapatoknak, hogy ilyet nem szabad, hanem szimplán visszadobják amikor előjön. Feltételezem éppen azért kellett körlevelet írni arról, hogy ez büntetést von maga után, mert kénytelenek voltak elfogadni azokat a szerződéseket abban az adott pillanatban.

3) Nexion: A példád akkor állja meg itt a helyét, ha 2 éve, mikor még nem volt szabályozva, azt mondják neked, hogy most még nincs tiltva, de ne menj már most se 100-al, mert akkor is meg fognak büntetni, ha most még nincs szabályozva, és te ennek ellenére mész 100-al, mert majd védekezünk azzal, hogy akkor még megengedték. Ja mehettél 100-al, de megmondták, hogy ha annyival mész, megbüntetnek.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nekem csak két észrevételem lenne. Miért nem számolják bele "visszamenőleg" a 2011-es fel nem használt cap összeget, a büntetés szétoszthatóságába? A másik pedig, ebből a csapatnak végeredményben semmi előnye nem származott. Miért osszák szét ezt az összeget a többi csapat között? Szerintem ez jogosulatlan előny a megbüntetett csapatokkal szemben. Írok is egy rossz példát, csak az elveszek- másnak adom szemléltetésére.
Megbüntetik a csapatot, hogy pár mérkőzésen 10 emberrel kell felállnia, de, hogy a pályán 22 játékos legyen a szabályok szerint, a másik csapat 12 játékossal állhat fel...Bjoca
Már miért ne származott volna előnye a csapatnak? Szép "kis" cap-előnye származott belőle, ami ebben a sportban 1-2 milliónál is számít, nemhogy ekkora összegnél.
Miért kapja meg a többi csapat? Mert velük szemben volt előny, hogy a Skinsék szépen kihasználták a dolgot, most pedig visszanyal a fagyi, a többi csapat kapja vissza azt az előnyt. Ekkora előnyötök származott belőle, most ekkora hátrányotok. Szerintem ez a jogos és jó büntetés, mert ebből is nyert a csapat. Sokkal nagyobb hülyeség lenne, ha pick-elvétel lenne (vagy akkor most vegyék el az első körötöket, ami ugye az 1/2?). Persze egy jujj töröljük a skins 2010-es eredményeit az tök kényelmes lenne, mert egyenlő lenne a semmivel, így meg szar, mert megérzi a csapat a büntetést.

A szurkolóknak szar igen, mert várták a szokásos nagy neveket, csak most akkor túlzó példával élve egy gyilkost ne ítéljünk el, mert a család szomorú lesz? A csapat hibázott, elég nagyot, kénytelenek viselni a büntetést. Egyszerűbb a ligára haragudni, de miután meg lett mondva, hogy NE CSINÁLJAD BMEG, és mégis csinálta a Skins, aki szerint nem kell büntetni azon szép kis szemellenző van 😊 Ha azt mondják, hogy ha 70-el mész lakott területen, az 30.000 forint, akkor ha annyival mész és megkapod a csekket, az nem az állam hibája lesz, hanem a tiéd.

A többi csapatnál ugyanúgy megvannak az okos számolgatók, nyilván látták, hogy így mekkora hipp-hopp-barbacap trükköt lehetne véghezvinni, mégsem tették meg.fetomy
Majdnem igazad van... Azt leszámítva, hogy a gyilkosság és a gyorhajtás is bőven a tettek végrehajtása előtt törvényileg büntetendőnek vannak minősítve. Jelenleg úgy néz ki helyzet - a te példáddal élve -, hogy másfél-2 éve még 100-al lehetett hajtani és mi 100-al is mentünk, de idén már csak 50mph a megengedett sebesség, ezért megbüntetnek, mert két éve mi megszebtük az idei sebességlimitet. Ez azért szerinted se fair, ugye?

De ahogy már az előbb is írtam, mindent megváltoztatna, ha Goodell vagy a szóvivője kiaállna és azt mondaná:

"Gyerekek, Bruce Allen hazudik, mi nem hagytuk jóvá a szerződéseket és itt tartom a kezemben a bizonyítékát a többszöri figyelmeztetéseknek, amiket megkaptak, még mielőtt létrejöttek volna ezek a szerződések."

Nekem legalábbis bőven elég lenne ahhoz, hogy azt mondjam, hogy téma gurult, hibáztunk, megbüntettek, szívunk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A csapat hibázott, elég nagyot, kénytelenek viselni a büntetést. Egyszerűbb a ligára haragudni, de miután meg lett mondva, hogy NE CSINÁLJAD BMEG, és mégis csinálta a Skins, aki szerint nem kell büntetni azon szép kis szemellenző van 😊
fetomy
nem olvasunk vissza igaz? 😉
Redskins general manager Bruce Allen issued a similar statement.
"The Washington Redskins have received no written documentation from the NFL concerning adjustments to the team salary cap in 2012 as reported in various media outlets. Every contract entered into by the club during the applicable periods complied with the 2010 and 2011 collective bargaining agreements and, in fact, were approved by the NFL commissioner’s office.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, mi olyan bonyolult azon, ha azt mondja egyik a másiknak: ne csináld kicsi lány, mert ugyan erről még nincs szabályozás, de fél év múlva már lesz, és ezért nagyon szájba lesztek lökve. Szólnak egyszer, kétszer, ötször. Még talán e-mailt is írtak. Csak meghúzzák ezeket a trükköket. Na, elfogadják a CBA-t, minden pontját aprólékosan kidolgozzák, aláírják. Aztán szépen előveszik a főkönyveket, áttanulmányozzák, egyeztetik, meghozzák a döntést, kiszabják a büntit. Voltak és vannak, és lesznek példák erre, a Skins szokás szerint a legokosabbak közé tartozott, ugye, hülyeséget egy nagyobb hülyeséggel akarta helyrerakni. Gentlemen's Club a fenét. Érdekes módon más csapat nem szabadult meg így ennyi pénztől, pedig máshol is vannak rossz szerződések. Ők vaj'h értettek a szóból, vagy csak nem voltak ilyen "tökösek", és most ezért büntetik Snydert egyesek szerint, vagy mivan??? Na mindegy.füligjimmy
És visszamenőleg büntetnek. Azt hittem erre csak Magyarországon van példa. Nem bonyolult: van szabály, megszegik, bünti. Rendben. Nincs szabály, ergo nem is lehet megszegni, de hoznak egyet amit annó megszegtek, bünti. Tényleg nem bonyolult, viszont én erősen elfogult vagyok, így nehezebben fogom fel a dolgokat.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
apeszos: Teljesen megértelek amúgy. Lehet, hogy ez egy jel, hogy mélyebben kéne kezdeni a rendrakást mielőtt jön a feltámadás.

Mondjuk én a Giantsre is dühös lennék (és/vagy inkább nagyon-nagyon csalódott) ha ilyen "clever use of game mechanics" machinációkba kezdenének.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem csak két észrevételem lenne. Miért nem számolják bele "visszamenőleg" a 2011-es fel nem használt cap összeget, a büntetés szétoszthatóságába? A másik pedig, ebből a csapatnak végeredményben semmi előnye nem származott. Miért osszák szét ezt az összeget a többi csapat között? Szerintem ez jogosulatlan előny a megbüntetett csapatokkal szemben. Írok is egy rossz példát, csak az elveszek- másnak adom szemléltetésére.
Megbüntetik a csapatot, hogy pár mérkőzésen 10 emberrel kell felállnia, de, hogy a pályán 22 játékos legyen a szabályok szerint, a másik csapat 12 játékossal állhat fel...Bjoca
Már miért ne származott volna előnye a csapatnak? Szép "kis" cap-előnye származott belőle, ami ebben a sportban 1-2 milliónál is számít, nemhogy ekkora összegnél.
Miért kapja meg a többi csapat? Mert velük szemben volt előny, hogy a Skinsék szépen kihasználták a dolgot, most pedig visszanyal a fagyi, a többi csapat kapja vissza azt az előnyt. Ekkora előnyötök származott belőle, most ekkora hátrányotok. Szerintem ez a jogos és jó büntetés, mert ebből is nyert a csapat. Sokkal nagyobb hülyeség lenne, ha pick-elvétel lenne (vagy akkor most vegyék el az első körötöket, ami ugye az 1/2?). Persze egy jujj töröljük a skins 2010-es eredményeit az tök kényelmes lenne, mert egyenlő lenne a semmivel, így meg szar, mert megérzi a csapat a büntetést.

A szurkolóknak szar igen, mert várták a szokásos nagy neveket, csak most akkor túlzó példával élve egy gyilkost ne ítéljünk el, mert a család szomorú lesz? A csapat hibázott, elég nagyot, kénytelenek viselni a büntetést. Egyszerűbb a ligára haragudni, de miután meg lett mondva, hogy NE CSINÁLJAD BMEG, és mégis csinálta a Skins, aki szerint nem kell büntetni azon szép kis szemellenző van 😊 Ha azt mondják, hogy ha 70-el mész lakott területen, az 30.000 forint, akkor ha annyival mész és megkapod a csekket, az nem az állam hibája lesz, hanem a tiéd.

A többi csapatnál ugyanúgy megvannak az okos számolgatók, nyilván látták, hogy így mekkora hipp-hopp-barbacap trükköt lehetne véghezvinni, mégsem tették meg.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: Innen kívülről írhatunk sok mindent, képzelheted ezt is, meg azt is akár, hogy 'skins meg a 'boys mosakodott egész évben a tulajdonosi gyűléseken és próbálta elódázni a dolgot hogy kicsússzanak a határidőből.

Alig hiszem, hogy külső bírósághoz tudnák vinni a dolgot, mert azért az ennél kevésbé amerikai sportszervezeteknél is automatikus kizárás jár.salander
Most akkor sportszervezet, vagy gentlemen's club? Jó, persze, értem én, csak belőlem is a keserűség szól. Ez újabb két év helybetopit jelent, és ez bassza a csőröm.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Arról van szó, hogy ketten belaktak a svédasztalnál, és ezt a többiek nem nézték jó szemmel. Írják, hogy legalább hatszor figyelmeztették a két csapatot. De azt nem, hogy mire alapozva. Goodell nem akarja lenyelni a békát, és visszatömködi a mi szánkba.apeszos
Nem a két csapatot figyelmeztették hatszor, hanem az összes NFL csapatot bőven azelőtt, hogy a megbüntetettek meglépték volna azt, amit.gsn
Akkor valaki csak hazudik, mivel Bruce Allen hivatalos közleménye szerint a csapat semmilyen hivatalos értesítést nem kapott a büntiről. Márpedig ha annyira figyelmeztették a csapatokat, gondolom arról is szólnának, hogy meg vannak büntetve. Szeretném látni a Liga hivatalos közleményét a témáról, meg a bizonyítékot arra, hogy tényleg jelezte a Liga, hogy amit tenni készülnek, az szabálytalan. Ha ez megvan, akkor én is azt mondom, hogy megérdemeljük.

Nem vagyok jogász, de szerintem az a szabályos/törvényes, ami a mindenkori szabályok/törvények szerint az. Vagy ha mondjuk hoznak egy új törvényt, hogy csak májusig lehet két hűtőszekrényem, májustól már nem és ma eladok egyet, akkor számítsak rá, hogy május elsején kapom a tyúklábmintás overallt?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az NFLMC első büntetési javaslata belső infok szerint draft pick elvonásról szólt.gsn
azt már nem tudtak, mert elnyomták az összeset Griffinre, véletlen előremenekültek
de attól még a Cowboys pickjeit elvihetik 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Arról van szó, hogy ketten belaktak a svédasztalnál, és ezt a többiek nem nézték jó szemmel. Írják, hogy legalább hatszor figyelmeztették a két csapatot. De azt nem, hogy mire alapozva. Goodell nem akarja lenyelni a békát, és visszatömködi a mi szánkba.apeszos
Nem a két csapatot figyelmeztették hatszor, hanem az összes NFL csapatot bőven azelőtt, hogy a megbüntetettek meglépték volna azt, amit.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, mi olyan bonyolult azon, ha azt mondja egyik a másiknak: ne csináld kicsi lány, mert ugyan erről még nincs szabályozás, de fél év múlva már lesz, és ezért nagyon szájba lesztek lökve. Szólnak egyszer, kétszer, ötször. Még talán e-mailt is írtak. Csak meghúzzák ezeket a trükköket. Na, elfogadják a CBA-t, minden pontját aprólékosan kidolgozzák, aláírják. Aztán szépen előveszik a főkönyveket, áttanulmányozzák, egyeztetik, meghozzák a döntést, kiszabják a büntit. Voltak és vannak, és lesznek példák erre, a Skins szokás szerint a legokosabbak közé tartozott, ugye, hülyeséget egy nagyobb hülyeséggel akarta helyrerakni. Gentlemen's Club a fenét. Érdekes módon más csapat nem szabadult meg így ennyi pénztől, pedig máshol is vannak rossz szerződések. Ők vaj'h értettek a szóból, vagy csak nem voltak ilyen "tökösek", és most ezért büntetik Snydert egyesek szerint, vagy mivan??? Na mindegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
gsn 3 548
Miért osszák szét ezt az összeget a többi csapat között?Bjoca
Gondolom azért, mert az új CBA szerint az összesített cap X százalékát mindenképpen el kell költeni.zinedine5
Az NFLPA javasolta ezt a módot, mert nekik az volt a céljuk, hogy a cap számot minél magasabbra vigyék.
Az NFLMC első büntetési javaslata belső infok szerint draft pick elvonásról szólt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
apeszos: Innen kívülről írhatunk sok mindent, képzelheted ezt is, meg azt is akár, hogy 'skins meg a 'boys mosakodott egész évben a tulajdonosi gyűléseken és próbálta elódázni a dolgot hogy kicsússzanak a határidőből.

Alig hiszem, hogy külső bírósághoz tudnák vinni a dolgot, mert azért az ennél kevésbé amerikai sportszervezeteknél is automatikus kizárás jár.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt nem veszitek paran figyelembe (ahogy a csapatok maguk sem) hogy ez alapvetoen egy Gentlemen's club, hiaba tunik futball liganak. Itt nincsenek lekottazva a dolgok.salander
Értem én, de szerintem a szabályok adta lehetőségek kihasználása bőven belefér a Gentleman kategóriába, hiszen a kis kapu is kapu. Ne a tej legyen már a hibás, amiért lyukas lábasba öntik....

amúgy lehet paranoiásnak tartotok, de én nem hiszem, hogy a földkerekség egyik legnagyobb, milliárd dolláros biznisze 107% Gentelmen's Club. Max. 50%-ig, a másik 50 meg Üzletemberek Klubja, ott pedig a kiskapuk ( Liga által jóváhagyott! ) kihasználásától sokkal csúnyább dolgok is megtörténnek...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem veszitek paran figyelembe (ahogy a csapatok maguk sem) hogy ez alapvetoen egy Gentlemen's club, hiaba tunik futball liganak. Itt nincsenek lekottazva a dolgok.salander
Értem. Tehát mégsem az a kőkemény biznisz, aminek láttatni akarják magukat. Ha esetleg Jones és Snyder perre vinné a dolgot (mint ahogy nem fogja) Goodell igencsak szívhatná a fogát... Mert ha mindent tényleg szabályosan csináltak, a büntetésnek nincs jogalapja, arra hivatkozni, hogy hát mert csak, az nem fair.. Nagyon szívatás szaga van a dolognak ennyi idővel a FA előtt, és ennyi idővel a "szabályszegés" után. Igen, ez gentlemenekre vall...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Miért osszák szét ezt az összeget a többi csapat között?Bjoca
Gondolom azért, mert az új CBA szerint az összesített cap X százalékát mindenképpen el kell költeni.
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nekem csak két észrevételem lenne. Miért nem számolják bele "visszamenőleg" a 2011-es fel nem használt cap összeget, a büntetés szétoszthatóságába? A másik pedig, ebből a csapatnak végeredményben semmi előnye nem származott. Miért osszák szét ezt az összeget a többi csapat között? Szerintem ez jogosulatlan előny a megbüntetett csapatokkal szemben. Írok is egy rossz példát, csak az elveszek- másnak adom szemléltetésére.
Megbüntetik a csapatot, hogy pár mérkőzésen 10 emberrel kell felállnia, de, hogy a pályán 22 játékos legyen a szabályok szerint, a másik csapat 12 játékossal állhat fel...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez olyan, mintha jövőre kihoznák, hogy idén a Pats a Super Bowl bajnok nem a Giants, mert bár a meccsen jóváhagyták a bírói döntéseket, de utólag rájöttek, hogy azok rosszak voltak...nexion218
ez nagyon tetszetős hasonlat
fanokkal szemben semmiképpen sem volt fair, és valahogy nem tudom az FO-t hibáztatni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azt nem veszitek paran figyelembe (ahogy a csapatok maguk sem) hogy ez alapvetoen egy Gentlemen's club, hiaba tunik futball liganak. Itt nincsenek lekottazva a dolgok.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát de könyörgöm, ha a Comissioner's Office jóváhagyta a bizniszt, akkor milyen békáról van szó??? Ez kb olyan, mintha jövőre kihoznák, hogy idén a Pats a Super Bowl bajnok nem a Giants, mert bár a meccsen jóváhagyták a bírói döntéseket, de utólag rájöttek, hogy azok rosszak voltak...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Arról van szó, hogy ketten belaktak a svédasztalnál, és ezt a többiek nem nézték jó szemmel. Írják, hogy legalább hatszor figyelmeztették a két csapatot. De azt nem, hogy mire alapozva. Goodell nem akarja lenyelni a békát, és visszatömködi a mi szánkba.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Én is azt mondom, ha le volt írva, hogy ezt lehet, azt meg nem és megszegte a Skins, akkor jogos, de ha csak szóbeli figyelmeztetés volt … akkor nem fair.…
GSN ezt írta: The teams were told “at least six times” during ownership-level meetings
Tudjuk, hogy megy ez… ha nincs megfelelő visszatartó erő (írásos szabály, törvény), akkor páran kihasználják azt, mert lyukas a rendszer és ez a rendszer hibája elsődlegesen. Az NFL döntötte el, hogy uncapped year van… hoztak volna megfelelő szabályokat akkor.
O.J. Atogwe… most mit mondhatunk? De komolyan?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pont most akartam én is betenni! És két nagyon lényeges pontot is említ:

"received no written documentation from the NFL concerning adjustments to the team salary cap"

és

"Every contract(...)complied with the(...)CBA and(...)were approved by the NFL commissioner’s office.

Ha jóváhagyta maga a mindenható NFL azokat a szerződéseket, akkor most mi a bánatos alsófertályról van szó????

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins, Cowboys Issue Statement Regarding Salary Cap Decreases
Earlier today, it was reported that, over the next two seasons, the National Football League will take away $10 million in salary cap space from the Dallas Cowboys and $36 million from the Washington Redskins.
Tonight, both teams responded, claiming that they complied with the rules of the collective bargaining agreement.
"The Dallas Cowboys were in compliance with all league salary cap rules during the uncapped year," the statement read. "We look forward to the start of the free agency period where our commitment to improving our team remains unchanged."
Redskins general manager Bruce Allen issued a similar statement.
"The Washington Redskins have received no written documentation from the NFL concerning adjustments to the team salary cap in 2012 as reported in various media outlets. Every contract entered into by the club during the applicable periods complied with the 2010 and 2011 collective bargaining agreements and, in fact, were approved by the NFL commissioner’s office.
"We look forward to free agency, the draft and the coming football season."