Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
miért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetéstkristof
nem értem a kérdésed/megállapításod.
szerintem nincs ezzel semmi kivetnivaló, mi is vele az etikai kifogásod? (most ne takarózz azzal, hogy szabálytalan nye-nye-nye), ha volt létező kiskapu, és nem éltek vele mások, azaz ő bajuk
de a 36 milliós büntetést ráterhelni így a semmiből két évre nem hinném hogy korrekt.sapka
ha minden csapat meglép hasonlót akkor oké, de így, hogy ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.
én azt mondom, h én is megtettem volna de jogos a bünti
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi van? #Redskins also cut Atogwe, source says. Was owed base salary of $3.4 million this year. :o
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
miért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetéstkristof
nem értem a kérdésed/megállapításod.
szerintem nincs ezzel semmi kivetnivaló, mi is vele az etikai kifogásod? (most ne takarózz azzal, hogy szabálytalan nye-nye-nye), ha volt létező kiskapu, és nem éltek vele mások, azaz ő bajuk
de a 36 milliós büntetést ráterhelni így a semmiből két évre nem hinném hogy korrekt.

Deny ez +1 Atogwe is akkor lett cutolva és elnyelték a dead moneyt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Atogwe cut is!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ezt megszívtuk mély torokra bő nyállal. Rohadna meg a visszamenőleges kurva anyja...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem ha cap nélküli év akkor korrekt! Azért volt hogy onnan lehessen tiszta lappal indulni. Nem tartom jogosnak ezt a büntetést...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
ez olyan mint az f1... kihasználtátok a kiskaput, csak sajnos utólag szabálytalannak minősítették. :rolleyes:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
2010-ben azt kérdezgettük, hogy miért nem csinálja ezt minden csapat? Most kiderült miért.gsn
és gondolod tudták illegális? és hátha megússzák, vagy akkor mi volt a terv?
azt nehezen veszem be, hogy tudták és direkt úgy szerkesztették annak ellenére, hogy számoltak a komoly büntetéssel.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
miért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetést
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez pláne érdekes:
Bruce Allen said Saturday the #Redskins had sufficient cap space to execute their plan. It's unclear whether he already was aware of penalty
Nem tudta?
több mint 12 éve
gsn 3 548
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
2010-ben azt kérdezgettük, hogy miért nem csinálja ezt minden csapat? Most kiderült miért.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetséges

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kész. Vége a FA piacnak.
Adam Schefter
Cowboys lose $10 million in cap space, Redskins lose $36 million in space. Can split it over 2012 and 2013 any way they want. More at ESPN.apeszos
így már az is érthető, miért cserélte el olyan bőkezűen a Skins az első körös pickjeitjjncaa
Meg az is, miért került le Manning listájáról olyan gyorsan a 'skins... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........sapka
A többieknek nem tetszett, gondolom.

21 millió Haynesworth, 15 millió D. Hallgsn
Haynesworthnek a dead moneya került a cap nélküli évbe; és Hall most is elég jól keres, azért az ő esetét még annyira sem érzem indokoltnak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........sapka
A többieknek nem tetszett, gondolom.

21 millió Haynesworth, 15 millió D. Hallgsn
Bekaphatják. Nekem meg Sanchez szerződése nem tetszik...
több mint 12 éve
gsn 3 548
most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........sapka
A többieknek nem tetszett, gondolom.

21 millió Haynesworth, 15 millió D. Hall

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kész. Vége a FA piacnak.
Adam Schefter
Cowboys lose $10 million in cap space, Redskins lose $36 million in space. Can split it over 2012 and 2013 any way they want. More at ESPN.apeszos
így már az is érthető, miért cserélte el olyan bőkezűen a Skins az első körös pickjeit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
36 millió? :o :o


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A büntetés biztos, a 36 millió még kérdéses. De egyre több forrás hozza le. Engedmény, hogy idei és jövő évre el lehet osztani, ahogy akarják
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a shefteres hír igencsak meglepő, nehezen hiszem el; holnap nyit az Fa piac; most dobta ki a Rams Brownt, elgondkoznék a szerződtetésén, ha nem tud a Grubbs/Nicks tengelyből jönni valaki.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kész. Vége a FA piacnak.
Adam Schefter
Cowboys lose $10 million in cap space, Redskins lose $36 million in space. Can split it over 2012 and 2013 any way they want. More at ESPN.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na b+...
Adam Schefter :
NFL is taking away millions of dolllar of salary-cap space from Cowboys and Redskins for how they front-loaded deals during uncapped year.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kösz Höri, már megvolt.. 😀apeszos
és ez? 😀
Höri
Ez is.. 😛 Délelőtt gondolkodtam is, hogy ebből csináljam-e a siget, de aztán meg gondoltam. Ennyivel előre azért nem akartam.. 😛