Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Óóóóóóóóóóóóóóóóóóó de rég voltam itt 😊

Na, Griffin, na pickek?
Persze, hogy az offseason rólunk szól. 😊
Most akkor Snyder álmodik egy nagyot, megvesszük Peytont, Griffin felnő mellette egy szezon alatt, és óóóó de fasza lesz minden 😀 😀 😀 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor senki nem ér annyit szerinted.szaba
könnyen úgy járhattok mint a Raiders. Pár év múlva lehet a 7. körben húztok majd elsőre... (barokkos)Amadeus91
Most engem is a Redskins kalapba veszel amúgy? 😀 Jó, legyen. Mindenesetre nemtom mi a baj, a Skins úgyis összevissza draftol, az utóbbi 2-3 1. köröse úgy-ahogy bejött (sztem Kerrigan kicsit overrated, Orakpo jó, Trent Williams kérdőjel, de nem rossz), de attól függetlenül RGIII megér egy ilyen nagylevegős próbát bőven.szaba
Amellett, hogy én személy szerint ennyit nem adnék senkiért sem, szerintem felesleges "hülyézni" a skinst. Lehet, hogy bebukják, de ugyanúgy bebukhatták volna a többi picket is, csak úgy még sansz sincs egy fasza QB-ra, így meg legalább talán sikerül találni egyet.
Szerintem az fontos szempont, hogy "csak" pickeket adott a skins, tehát már bevált, jó, esetleg kulcsjátékost nem adtak oda. Az már inkább lehetne hülyeség.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.Gyulus
Akkor senki nem ér annyit szerinted.szaba
könnyen úgy járhattok mint a Raiders. Pár év múlva lehet a 7. körben húztok majd elsőre... (barokkos)Amadeus91
Most engem is a Redskins kalapba veszel amúgy? 😀 Jó, legyen. Mindenesetre nemtom mi a baj, a Skins úgyis összevissza draftol, az utóbbi 2-3 1. köröse úgy-ahogy bejött (sztem Kerrigan kicsit overrated, Orakpo jó, Trent Williams kérdőjel, de nem rossz), de attól függetlenül RGIII megér egy ilyen nagylevegős próbát bőven.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Ugye, hogy megéri-e RGIII az árát az nem most dől el, hanem majd évek múltán. Ha akár csak egy SB-t is nyer, akkor azt lehet mondani, hogy megérte. Time will tell...

Mindenesetre most olyan reménysugár van, amit a Skins fan-ok évek óta nem láthattak és ha remény van, akkor mi már boldogok vagyunk 😊 Úgy nekimenni egy szezonnak, hogy ebből úgyse lesz semmi mert Grossman meg Beck... és úgy nekimenni, hogy idővel itt lehetnek jó dolgok... na ez a különbség.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.Gyulus
Akkor senki nem ér annyit szerinted.szaba
könnyen úgy járhattok mint a Raiders. Pár év múlva lehet a 7. körben húztok majd elsőre... (barokkos)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.Gyulus
Akkor senki nem ér annyit szerinted.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)ulpianus
Igaz.apeszos
Köszönjük Ulpi! Szerintem ezt mindenki érti, örülök, hogy te is 😊 A kérdés az, hogy honnan nézzük 😊 Nézhetjük úgy is, hogy Griffin maga mibe kerül (3 első körös+1 második körös) vagy úgy, hogy a Rams-nak mit ad a Skins (2 első körös pick-et és egy első körös cserét + 1 második köröset). A 2. variáció picit jobb színben tünteti fel a dolgot.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Kicsit olyan szaga van a dolognak, mintha Shanny kézzel-lábbal küzdene azért, hogy az IDEI szezont valahogy túlélje... s magasról le van sz-va, hogy mi lesz a 2013-as és 2014-es drafton😀
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
aha Davisé a tag.
Ez a mi-mennyi elég véleményes. Igen, ahhoz rg3 skins mezt hordjon, 3 elsőt és 1 másodikat használunk el. De az is áll, hogy az idei drafton helyet cseréltünk az elsőben és pluszban adtuk a másodikat meg a másik két elsőt. Idén így is úgyis húztunk volna vkit az elsőben, de az, hogy ez a vki griffin legyen, az az idei második és plusz két első körbe kerül. így értettem. De mindegyis, a lényeg, hogy minden adott egy franchise qbhoz és vele együtt némi állandósághoz a csapat körül.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.Amadeus91
azt is öröm volt ahogy ti lehúztátok a Palmer ügyben a Raiders-t 😀nDRo
az más. 😀 (Hue azóta vissza is tért hozzánk) 😀

off

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.Amadeus91
azt is öröm volt ahogy ti lehúztátok a Palmer ügyben a Raiders-t 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
És ismét megmondtam.

Amúgy más: Fred Davis most taget kapott, ugye?szaba
Igen.
"It’s official. The Washington Redskins have placed the franchise tag on tight end Fred Davis , according to multiple league sources.
The Redskins will give Davis a guaranteed salary of $5.4 million in 2012 despite the fact that he was suspended four games in 2011 for violating the substance-abuse policy. He’s one more violation away from a one-year suspension."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
És ismét megmondtam.

Amúgy más: Fred Davis most taget kapott, ugye?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Akkor én már csak egy kávét kérnék 😀Asbee
Én is. Némi ciánnal ízesítve... 😂
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Akkor én már csak egy kávét kérnék 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)ulpianus
Igaz.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀 😀 😀ParadSEC
Basszus tényleg. Hogy erre nem gondoltam!
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
😀 😀 😀 😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Sőt, érte ez még kevés is. Ahogy iktriad mondja, szép temetése lenne aFO-nak a FeDex közepén, és emlékük örökké élne....
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most olvastam a hírt, és ez jutott eszembe: muhaha! Shanahannél elmentek otthonról? 3 első és egy második kör, a St. Louis nagyot kaszál.gdavid
Lehet hogy ennyire félnek a fővárosban a bounty következményeitől és gyorsan "cashre" váltják a pickeket, mielőtt Goodell lecsaphatna 😛

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.


Állat vagyok, ami enni kér...