Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na igen, erre csak annyit, hogy egyedül a Chiefs tett le azonnal szerződést Manning elé.. 😀 Oké, de akkor ne hozzunk ide senkit. Rexyvel ugyanúgy ellennénk, és biztosabban csinálna nekünk egy olyan szezont mint Painter a Coltsnak. És akkor semmit nem kell "áldozni" franchise irányítóért. Legfeljebb egy új FO-t.apeszos
Egyetértek, de Shanahanék választották ezt az utat, hogy csapatot építünk, és majd lesz egy QB akivel nyerünk. Egyelőre nincs kész a csapat, erre mondtam, hogy 1 offseason biztosan kell még. Úgy látom ez volt a rebuilding koncepciójuk, de az is lehet belebuknak. De én mindenképp megvárom a végét mielőtt elkezdek QB-t követelni rajtuk 😛.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A couple of different sources inside the organization have told me that Manning’s camp made it pretty clear to Redskins officials he doesn’t want to come here,”

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82777dfb/article/report-redskins-already-out-on-peyton-manning-chase?module=HP11_headline_stack

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, erre csak annyit, hogy egyedül a Chiefs tett le azonnal szerződést Manning elé.. 😀 Oké, de akkor ne hozzunk ide senkit. Rexyvel ugyanúgy ellennénk, és biztosabban csinálna nekünk egy olyan szezont mint Painter a Coltsnak. És akkor semmit nem kell "áldozni" franchise irányítóért. Legfeljebb egy új FO-t.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
undisputedly szerintem ott tevedsz, hogy a chiefsszel is lehetne szamolni. A masik, hogy a manningparade csak addig tart, amig nem megy el egy kotelezo orvosi vizsgalatra egy csapatnal. Maris tul sok tenyezo van, es nem zarhatunk ki mindent lehetnek meglepetesek is.

apeszos nekem csak annyi a gondolatom, hogy meg nincs kesz a csapat elegge, ahhoz, hogy erre egy rookiera tudjon epiteni. Kell meg egy offseason, es akkor talan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tegyük hozzá, hogy a Ramsnek meg az az érdeke, hogy jövő hét keddig elkeljen az 1/2-es pick, mert később már nem fog annyit érni, amennyit most még megkaphat. A Cleveland nem fog a FA piacról QB-t hozni mert annyira azért nem volt rossz McCoy, mi meg azért mert Shannynek nincs más alternatívája mint RG III. Feltéve, hogy ki akarja tölteni a szerződését. A Grossman-Beck párossal olyan csapdába esett, amiből nagyon nehéz lesz kimászni. Elhiszem, hogy Griffin kockázatos, de azt nem hiszem, hogy Flynn vagy Orton megoldás lenne hosszú távra. Sapka logikáját sem értem. Miért érné meg jobban jövőre odadobni mindent, miért húzzuk az időt? Azon kívül, ha jövőre is ilyen jó draft pozíciónk lesz, vagy még jobb, az azt jelentené, hogy már nem Shanahan fog draftolni...

Redskins already out on Peyton Manning chase Én sajnálom a legjobban, de Manning nem való a Shanahanek közé.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Javítsatok ki ha tévedek, de Manning és Flynn -főleg utóbbi- érdeke is az,hogy a draft napjára már a következő csapatuknál legyenek. Tegyük fel Manning megy a Dolphinshoz, Flynn-t felszedi a Redskins,Browns,Hawks egyike.
Luck megy a Coltshoz, így az 1/1 után az 5 csapat közül kettő lesz versenyben Griffinért. Az én tippem az,hogy ez a két csapat a Browns-Hawks páros lesz, de mivel a vezetőség lenyilatkozta,hogy nem fognak több picket is becserélni egyetlen újoncért, ezért ez eléggé lenyomhatja a feltrade értékét,amennyiben szükség van rá egyáltalán,hiszen Tannehill is elérhető lenne a Hawksnak. Amennyiben a Browns szerzi meg Flynnt, a helyzet hasonló. Ha a Hawks akkor maradtok ti a licit háborúra,de ha jól olvastam a Clevelandnél sem akarnak őrült "összeget" adni RGIII-ért, így elvileg pont elég játékos van a piacon,hogy minden need kielégüljön. Persze ebbe beleszólhat egy kvázi harmadik fél is, és ha behúz egyet is az említett játékosok közül, már indulhat a "ki mit ad".
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Én arra értettem, hogy az 1/2-ért nem kellene mindent odaadni, de az érveid után átgondoltam 😊 Remélem behúzzuk Griffint, csak nehogy valami meglepetés érjen minket... Bár nem hiszem, hogy a Rexy-Beck párosnál van lejjebb 😐 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?Mate90
elméletileg a schedule erőssége dönt; de azt gondolom őksapka
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert nagyon zavart volna a giants elleni győzelem, ha azon bukjuk el Griffint.Mate90
rossz úton jársz;
ha mi draftolunk 1/4-re és a brownsnak kell griffin akkor feljöhet simán elénk akár 1/2-re 1/3ra, elméletileg ha mindenképp rámegy a QB-ra az FO 1/4-ről is felfelé kell mozogni jó árért.
ahogy 1/6-ról is; különbség legfeljebb az ellenértékben lehet, ebből a szempontból az 1/4 előnyösebb lett volna. Most jön az a rész amikor nem fogtok velem egyetérteni 😛 másrészről 1/4-en nehezebb jelen esetben boldogulni; mert lefelé mozogni sokkal nehezebb, és a mostani leértékesebb játékosok közül szerencsével Blackmont mondanám olyan BPA-nak, amely megérné a pick érvényesítését.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?Mate90
elméletileg a schedule erőssége dönt; de azt gondolom őksapka
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert nagyon zavart volna a giants elleni győzelem, ha azon bukjuk el Griffint.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?Mate90
elméletileg a schedule erőssége dönt; de azt gondolom ők

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
manning egy csapathoz jut, utána marad flynn és pánikszerűen fognak licitálni azok, akik nem kaphatnak grifinből. el kell dönteni, h flynn v griffin. én inkább az utóbbit favorizálnám
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most éppen úgy gondolom, hogy behúznám Flynnt, na nem gigaszerződésért (de szerencsére ezt kolbi elintézte 😊 😊), de egy korrekt középárkategóriás pénzért; lehet bust, de azt gondolom belefér, és akkor köv drafton rá lehet mindent dobni Barkleyra(-ért).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Fletcher szerint Manning irány Miami Griffin pedig Washington-ba. A vélemény érdekessége, hogy mindhármójukat ugyanaz az ügynökség képviseli... Bár szerintem Fletcher van annyira értelmes, hogy ha tud valamit, azt nem fogja a twitterre kiírni, szóval ez is inkább amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Szívesebben hallanám már, hogy alá van írva az új szerződése Londonnak....nexion218
Annak nem örülnék,ha tévednél Londonnal kapcsolatban. Griffin? 😀
Személy szerint áprilisig nem akarok új QB-t.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fletcher szerint Manning irány Miami Griffin pedig Washington-ba. A vélemény érdekessége, hogy mindhármójukat ugyanaz az ügynökség képviseli... Bár szerintem Fletcher van annyira értelmes, hogy ha tud valamit, azt nem fogja a twitterre kiírni, szóval ez is inkább amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Szívesebben hallanám már, hogy alá van írva az új szerződése Londonnak....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy tűnik Gano marad a kicker. Lehet fosni minden egyes FG kísérletnél. Legalább hoz egy kis izgalmat unalmas kis életünkbe.apeszos
Á, csak azért kapott ajánlatot, hogy majd ő lehessen az aduász mézesmadzag, amikor a Rams-nek megtesszük a végső ajánlatot az 1/2-ért.... 😂nexion218
Akkor tuti a Browns siker. Gano max elrettentő példának jó. Pont mint Doughty.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Úgy tűnik Gano marad a kicker. Lehet fosni minden egyes FG kísérletnél. Legalább hoz egy kis izgalmat unalmas kis életünkbe.apeszos
Á, csak azért kapott ajánlatot, hogy majd ő lehessen az aduász mézesmadzag, amikor a Rams-nek megtesszük a végső ajánlatot az 1/2-ért.... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy tűnik Gano marad a kicker. Lehet fosni minden egyes FG kísérletnél. Legalább hoz egy kis izgalmat unalmas kis életünkbe.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
De én majdnem megsértődtem: amikor próbáltam belépni, kidobott, hogy rossz jelszó... 😛 De aztán kiderült, hogy csak elírtam... 😂nexion218
Azt hitted elírtad, mi? Mindenhol ott vagyunk.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, próbálkozok egy kis humorral, hátha nem lesz belőle sértődés.... 😊

Bréking nyúz:

" Ulpianus is staking his reputation that Donovan McNabb has not gotten better at playing QB."

Bocs Ulpianus és bocs Shanny.... 😀nexion218
Én nem szoktam ilyenen megsértődni. Jut eszembe, ha nem tudsz belépni két hétig, az nem a véletlen műve. 😛ulpianus
Á, jobb az óvatosság, néha megvadul a billentyűzetem és lavinát indítok el.... 😀

De én majdnem megsértődtem: amikor próbáltam belépni, kidobott, hogy rossz jelszó... 😛 De aztán kiderült, hogy csak elírtam... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion, majd az elkövetkezendő két hétre kölcsönadom a jelszavam; nálam nem tudnál többet ártani ennek a nicknek 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Na, próbálkozok egy kis humorral, hátha nem lesz belőle sértődés.... 😊

Bréking nyúz:

" Ulpianus is staking his reputation that Donovan McNabb has not gotten better at playing QB."

Bocs Ulpianus és bocs Shanny.... 😀nexion218
Én nem szoktam ilyenen megsértődni. Jut eszembe, ha nem tudsz belépni két hétig, az nem a véletlen műve. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, próbálkozok egy kis humorral, hátha nem lesz belőle sértődés.... 😊

Bréking nyúz:

" Ulpianus is staking his reputation that Donovan McNabb has not gotten better at playing QB."

Bocs Ulpianus és bocs Shanny.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem csak ködösítünk, tessék-lássék megy a licit, de nem akarjuk mi annyira azt az 1/2-t. Majd visszahozzuk Donovant, idővel csak jobb lett nem? :/apeszos
Nem.ulpianus
Esküszöl?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Szerintem csak ködösítünk, tessék-lássék megy a licit, de nem akarjuk mi annyira azt az 1/2-t. Majd visszahozzuk Donovant, idővel csak jobb lett nem? :/apeszos
Nem.


Állat vagyok, ami enni kér...