Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kösz Höri, már megvolt.. 😀apeszos
és ez? 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mike Sellers released
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vincent Jackson 29. Ő se?apeszos
nem tom, ez attól függ, hogy a 29, 28 és 30 között van-e 😉, de ha kevesebb mint 28 akkor jöhetne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy gondolom ezzel az alig emelkedő cappel; 120,6M írtó jól járhatunk... még jobban kell szorítani a gondokkal küzködő csapatoknak (pl. Giants), na meg a jobb free agency pozíció
csak ne 28-30asok jöjjenek... (mint mindig)sapka
Vincent Jackson 29. Ő se?

http://www.thehogs.net/washington-redskins/salary.php
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Örülök, hogy ide kerül RGIII! Nagy kedvenc. Kell egy Redskinses Griffin mez főleg ha 11es számot kapja! i hop on the Redskins bandwagon XD
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
muníció apeszosnak a sighez 😀

http://www.6magazineonline.com/wp-content/uploads/2012/03/Robert-Griffin-III-WAS-copy2.pngHöri
enyém! 😊

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy gondolom ezzel az alig emelkedő cappel; 120,6M írtó jól járhatunk... még jobban kell szorítani a gondokkal küzködő csapatoknak (pl. Giants), na meg a jobb free agency pozíció
csak ne 28-30asok jöjjenek... (mint mindig)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bruce Allen:
“We confirmed with the St. Louis Rams that we have made a trade to acquire the second pick in the draft,” he said. “We thought it was important to get it done before free agency to allow us the proper planning of what we wanted to accomplish in free agency.
“When you know what you’re going to get with your first pick in the draft, it gives you great comfort. It allows us to execute the game plan we, quite frankly, have developed since early January.
“I want to remind everyone we have the second pick in the draft. Clearly we fell in love with two players. We believe one of those players will be a great Redskin.”
Allen would not go into details about which two players the team would target at No. 2.
Several reporters asked about quarterback prospects Andrew Luck and Robert Griffin III.

Allen replied: “We have done our homework on this entire draft...We feel very comfortable we’re going to get an excellent football player for the Washington Redskins at No. 2.”
Asked about the terms of the trade, Allen said he was “confident” that the cost to acquire the No. 2 pick would not be prohibitive.
“It’s part of the plan we have been developing,” he said. “We had 12 draft choices last year, we have six draft choices this year, so that’s 18 draft choices, and we’re very comfortable with that.
“We understand it was a heavy price. When you bought your home, you probably wanted to pay a little less, but you like your home once you live in it.”
Acquiring the No. 2 pick also allows the Redskins to continue their youth movement, this time with a potential impact player.
Said Allen: “We’re happy with what we did. We feel like our drafts of the future will take care of itself. We thought what this franchise needed, once again like last year, another infusion of youth. We put a little bit of a jolt into it with our 2012 draft.”
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nevetséges üzlet, nem adtam volna senkiért sem 3 első kört, akár bejön Griffin akár nem; csak mert azt nem hiszem el, hogy a jelenlegi kerettel jövőre PO-ba fog érni. Csak jelzem, nincs rendes támadófal, legalábbis van benne egy stabil center, egy kérdéses eltiltásos LT az LG hiányzik, az RG nagyon rossz, és RT-ben reménykedhetünk, hogy bejön-e Willie Smith. Depth nincs. 1 sérülés és futni nemhogy passzolni sem fogunk tudni rendesen mögüle. Nem hinném ezt a mostani FA-kkal rendesen fel lehet tölteni!
Következő: nincs rendes SS, ami elég nagy probléma a mostani ligában, és nincs FA-n kezdő kaliberű sem. Ezen kívül a DB brigádban is komoly problémák vannak, főleg mert Hall nem tud embertfogni, sohasem tudott. Védőfallal is voltak bajok, ott sincs depth, ahogy a frontseven már reménykeltő, de még nem az igazi.
Túlságosan lyukas a csapat ehhez a tradehez, végtelenül csalódott vagyok 😕 😕 😕 (és a mock draft gamet is tönkrebaszta 😛 )sapka
A kérdéses eltiltásos TE-t kihagytad, és a remek OC-t is. Grossman elé a kínai nagy falat is felhúzhatnád. Én azért várnék a temetéssel szeptemberig.

Kösz Höri, már megvolt.. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
muníció apeszosnak a sighez 😀

http://www.6magazineonline.com/wp-content/uploads/2012/03/Robert-Griffin-III-WAS-copy2.png

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És nagyon okosan is teszik ezt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Griffin és az 1/2 pipa, a Skins intenzíven udvarol Vincent Jacksonnak már rögtön, nem titkolt szándékuk Shannyéknek, hogy meg akarják erősíteni a WR corpot, hogy Griffinnek legyen pár komoly elkapója is.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
no, ez érdekes:

Rams team sources tell the St. Louis Post-Dispatch the Browns were willing to trade both their 2012 first-round picks to acquire St. Louis' No. 2 pick.
If true, it raises questions about why the Rams were so quick to accept the Redskins' offer, as the Browns were also reportedly willing to send three first-rounders and a second-round pick. If Cleveland was open to dealing both its 2012 first-rounders and its 2013 first-round pick, its package would have been markedly better than Washington's. It's possible Jeff Fisher and Mike Shanahan's supposedly cozy relationship played a part in Washington winning the RGIII sweepstakes.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nevetséges üzlet, nem adtam volna senkiért sem 3 első kört, akár bejön Griffin akár nem; csak mert azt nem hiszem el, hogy a jelenlegi kerettel jövőre PO-ba fog érni. Csak jelzem, nincs rendes támadófal, legalábbis van benne egy stabil center, egy kérdéses eltiltásos LT az LG hiányzik, az RG nagyon rossz, és RT-ben reménykedhetünk, hogy bejön-e Willie Smith. Depth nincs. 1 sérülés és futni nemhogy passzolni sem fogunk tudni rendesen mögüle. Nem hinném ezt a mostani FA-kkal rendesen fel lehet tölteni!
Következő: nincs rendes SS, ami elég nagy probléma a mostani ligában, és nincs FA-n kezdő kaliberű sem. Ezen kívül a DB brigádban is komoly problémák vannak, főleg mert Hall nem tud embertfogni, sohasem tudott. Védőfallal is voltak bajok, ott sincs depth, ahogy a frontseven már reménykeltő, de még nem az igazi.
Túlságosan lyukas a csapat ehhez a tradehez, végtelenül csalódott vagyok 😕 😕 😕 (és a mock draft gamet is tönkrebaszta 😛 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt azért ne felejtsük el a nagy örömködés közepette, hogy nincs jelenleg olyan elit irányító, akinek évente cserélgetik az edzőit, koordinátorait és fontosabb csapattársait. Az utolsó ilyen nagy franchise QB feltrade pont velünk esett meg, és mi nem adtukn ennyit. Eli megkapta a stabilitást, a támogatást és a bizalmat de így is csak a 4. évében sikerült SB-t nyernie (Mondjuk elötte a PO azért mindig megvolt újonc évet leszámítva). Vajon RG is megkapja ezt a stabilitást és bizalmat? Neki is lesz 3 éve zavartalanul fejlődni esetleg 2 év után felhánytorgatják az árát, vagy azt, hogy miért nincsen PO?

Van ez a Snyder féle csapatépítési politika olyan logikus és eredményes, mint mondjuk a Pitsburgh, Pats, Packers, Saint vagy a Giants filozófiája? Kövezzetek meg, de szerintem köszönő viszonyban sincsenek egymással.
Mindezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy azért RG-n kívülálló tényezők is jelentősen befolyásolhatják a jövőjét, és nagy kérdés, hogy ő hogyan tud majd ezekkel és a hatalmas elvárásokkal megbirkózni. Persze, aki mer, az nyer.lotus86
A gondolatmenetedet csak ott érzem sántának, hogy amit látsz, az a Shanahan-Allen féle csapatépítés. Ez a húzás valóban emlékeztet a Snyder félére, azt leszámítva, hogy nem egy kiszuperált, 30+ éves, nagypofájú sztárért adjuk ezt az árat, hanem egy újonc, potenciálisan franchise QB-ért, aki a jelek szerint a modern NFL követelményeinek minden fronton megfelel (atlétikus, pontos, erős karú) és nem mellesleg pont ezek miatt minden bizonnyal megfelel a Shanahan féle offense követelményeinek.
De ha ezen felül szétnézel, 2 év alatt a D sémát váltott, beszerezték a szükséges embereket és szakértők szerint is PO kaliberű lett. A labda mindkét oldalán jelentős fiatalítás történt, tavaly asszem 12 újoncunk volt, majdnem mind szerepelt a szezon során a csapatban, ráadásul nem is rosszul. Na szerintem ez is az a vonal, ami szintén nincs köszönőviszonban se a Snyder-Cerrato vonallal.

Mindezek ellenére, ahogy ma már mondtam, amíg nem sorakoznak a neve mellett a W-k, addig csak 50%, hogy bejön. Vagy jó lesz vagy nem.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azt azért ne felejtsük el a nagy örömködés közepette, hogy nincs jelenleg olyan elit irányító, akinek évente cserélgetik az edzőit, koordinátorait és fontosabb csapattársait. Az utolsó ilyen nagy franchise QB feltrade pont velünk esett meg, és mi nem adtukn ennyit. Eli megkapta a stabilitást, a támogatást és a bizalmat de így is csak a 4. évében sikerült SB-t nyernie (Mondjuk elötte a PO azért mindig megvolt újonc évet leszámítva). Vajon RG is megkapja ezt a stabilitást és bizalmat? Neki is lesz 3 éve zavartalanul fejlődni esetleg 2 év után felhánytorgatják az árát, vagy azt, hogy miért nincsen PO?

Van ez a Snyder féle csapatépítési politika olyan logikus és eredményes, mint mondjuk a Pitsburgh, Pats, Packers, Saint vagy a Giants filozófiája? Kövezzetek meg, de szerintem köszönő viszonyban sincsenek egymással.
Mindezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy azért RG-n kívülálló tényezők is jelentősen befolyásolhatják a jövőjét, és nagy kérdés, hogy ő hogyan tud majd ezekkel és a hatalmas elvárásokkal megbirkózni. Persze, aki mer, az nyer.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az én véleményem az, hogy Griffin, ha bejön, ilyen áron is nagy üzletnek minősül majd.
A kérdés az ezzel a fallal és elkapó állománnyal mit tud kezdeni, avagy érkezik e jelentős erősítés. Valamint az is a nem túl elismert O coordinatorotok ráérez-e a srácra.

Mivel imádom a srácot, tuti gyakran jövök majd dicsérni.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀apeszos
Ne viccelj. Manning odamegy Denverbe, ti meg az 1/2-ért megveszitek Teblowt 😂

(És persze következő 10 évben 10 gyűrű 😊)fetomy
10 év alatt minimum 11 gyűrű 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem jó döntés volt!Deny
Eagles szemmel mindenképp. :cool: 😛Greengo
NFC East szemmel. Engem nem zavar, ha 4 erős csapat van a csoportban. Ha kurva jók vagyunk, verjük őket. Ha szarok, akkor meg nem. De mindig jobb erős ellenfelet legyőzni, mint egy 2011-es Coltsot.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Szerintem jó döntés volt!Deny
Eagles szemmel mindenképp. :cool: 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok véleményt elolvasva itt is és külföldi oldalakon, megalkottam sajátom. Elsőnek leszögezném, szerintem ez tipikusan az a trade volt, ahol mind a két jól járt.

Elmúlt 20 Super Bowl győztes csapatainak irányítója:
Troy Aikman, Aikman, Steve Young, Aikman, Bree Favre, John Elway, Elway, Kurt Warner, Trent Dilfer, Tom Brady, Brad Johnson, Brady, Brady, Ben Roethlisberger, Peyton Manning, Eli Manning, Roethlisberger, Drew Brees, Aaron Rodgers, Eli Manning.
De mondhatnám azt is, jelenlegi top5 NFL csapatot és jelenlegi top5 NFL irányítót magában mindenki válassza meg, és észreveszi, sok az egyezés. Kell a jó QB, ha nagy dolgot akarsz elérni. A 20 névből egyedül Dilfer és Johnson gagyi, de ők egyrészt 10 éve nyertek, amikor a játék képe még más volt, másrészt olyan védelem párosult melléjük, ami Washingtonban jelenleg azért nincs.
Csak érdekességképpen, Dan Snyder - éra QB-i washingtonban: Brad Johnson, Jeff George, Tony Banks, Shane Matthews, Danny Wuerffel, Patrick Ramsey, Tim Hasselback, Mark Brunell, Jason Campbell, Donovan McNabb, Rex Grossman, John Beck. Enyhén szólva érdekes lista.

Szerintem a draft pickek kissé túlértékeltek. Sokan írták itt is, lehet bustokat is húzni idén, jövőre, stb. Illetve, amióta a net terjed, mindenki ismer mindenkit, és azt hiszi, mennyire jó az a srác, ő az új csillagunk. Azért enyhén szólva, idő kell, míg sok pick beérik. Egyik oldalon olvastam, de durva, ha beírod jelenleg gugliba, hogy nfl mock draft olyan 50+ millió találatot kapsz.

Sok nagy nevű ember érkezett már Washingtonba, akik ugyan sokszor befürdötek, de azért volt jó FA igazolás is. Csak média másikat hangoztatja. Gondolom most is jönnek majd már bizonyított tapasztalt játékosok. Végül kis anyagi vonzat. Új CBA miatt Griffin full olcsó már (gondoljunk 2 évvel vissza, Bradford mennyit kapott), bőven lesz hel hozni még needre embert.

Szerintem jó döntés volt!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sose lehet eleget adni egy fanchise qb-ért. csak Isten adja, hogy legyen is az
ez lenne az én összegzésem a történtekkel kapcsolatban 😊a.kacsa
Amen.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sose lehet eleget adni egy fanchise qb-ért. csak Isten adja, hogy legyen is az
ez lenne az én összegzésem a történtekkel kapcsolatban 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀apeszos
Ne viccelj. Manning odamegy Denverbe, ti meg az 1/2-ért megveszitek Teblowt 😂

(És persze következő 10 évben 10 gyűrű 😊)fetomy
De legalábbis Isteni jóindulat. Legalább Jézus velünk lesz... 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀apeszos
Ne viccelj. Manning odamegy Denverbe, ti meg az 1/2-ért megveszitek Teblowt 😂

(És persze következő 10 évben 10 gyűrű 😊)