Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
de nem lett volna lehetetlen 2011ben. nem? jó értem én, kis düh is beszélt belőlem, de csak lett volna más módja is...
tök mind1, átstrukturáljuk és ki jövünk ugyanúgy mint bünti nélkül... 😂 😛
Skins már más tészta...Kroos
Te tényleg nem akarod felfogni, amit mondanak neked...
Gondolj már vissza, végre lett CBA, és szinte azonnal nyílt piac. Most persze, ki lehet osztani, de azért előtte ezt meg kellett beszélni, szavazni, tököm tudja mit csinálni vele.
Így is igazából oszthatták volna durvábban, mi van ha azt mondják, nem lehet jövőre tolni, hanem idénre kell mindenképpen?

Ulpi: szerintem mértékét is lehetett sejteni, igazából azt az összeget kapták meg büntinek, amivel trükköztek. Azt meg pont ők tudták, hogy az mennyi.Deny
Jól van na, csak hangosan gondolkodtam és kérdeztem. bumm. Nem lehet mindenki NFL szakértő, valahol el kell kezdeni. Köszönöm a felvilágosítást. Csak nem értettem az időpontott,mint egy K.O. úgy jött a semmiből,mert ilyenről nem lehetett olvasni sehol semmit és akkor jött minta villámcsapás.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ulpi: szerintem mértékét is lehetett sejteni, igazából azt az összeget kapták meg büntinek, amivel trükköztek. Azt meg pont ők tudták, hogy az mennyi.Deny
Nem tudom, hogy mennyire tudták. Miszerint két szezonra eloszthatják. Mármint igazolok igazolok, de akkor most nekem mennyi cap helyem lesz 2012ben? Mennyi a cap egyáltalán 2012ben?
A bünti 10 millió (illetve 36), de annyi? Vagy fele, vagy harmada, vagy draft pick elvonásos bünti lesz ,vagy ...
Sztem a szankció most derült ki pontosan. Én erre értettem, hogy a csapatot full feltölteni pontos számok alapján lehet (két igen gazdag csapatról beszélünk, nem gond 100%os capre menni folyton).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
túl van tárgyalva, engem csak az időpont zavar...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
de nem lett volna lehetetlen 2011ben. nem? jó értem én, kis düh is beszélt belőlem, de csak lett volna más módja is...
tök mind1, átstrukturáljuk és ki jövünk ugyanúgy mint bünti nélkül... 😂 😛
Skins már más tészta...Kroos
Te tényleg nem akarod felfogni, amit mondanak neked...
Gondolj már vissza, végre lett CBA, és szinte azonnal nyílt piac. Most persze, ki lehet osztani, de azért előtte ezt meg kellett beszélni, szavazni, tököm tudja mit csinálni vele.
Így is igazából oszthatták volna durvábban, mi van ha azt mondják, nem lehet jövőre tolni, hanem idénre kell mindenképpen?

Ulpi: szerintem mértékét is lehetett sejteni, igazából azt az összeget kapták meg büntinek, amivel trükköztek. Azt meg pont ők tudták, hogy az mennyi.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor meg kell büntetni 2010ben, vmivel, vagy azt mondják 2010: büntetés,de nem most hanem majd 2011-2012ban lesz 10 misi büntetés, oké tudod.Kroos
Te amúgy hogyan képzeled el a figyelmeztetést? Ilyen "Ha mégegyszer ilyet csináltok, akkor majd lehet, hogy elgondolkodunk azon, hogy megharagszunk"? Mert sztem a figyelmeztetés az kb. úgy nézhetett ki, hogy "Változtassatok, vagy megbüntetünk". Nem változtattak.

Amikor kiderült, akkor pedig vicces lett volna büntetni őket, hiszen capmentes év volt. Más témájúval meg értelmetlen lett volna büntetni, pont az volt a lényeg, hogy capet nyertek, azt veszítsenek. Idén szólhattak volna előbb is, de valószínűleg nem poénból történt így, hanem mert rendesen ki kellett találni mi is legyen pontosan, és gondolom a Saints-es ügy sem gyorsította meg ezt az ügyet.

2011-ben annak is örültek, hogy valahogy elindulhatott a szezon. Nem volt normális offseason finoman szólva, nem lehetett véghez vinni akkor a büntetést.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
de nem lett volna lehetetlen 2011ben. nem? jó értem én, kis düh is beszélt belőlem, de csak lett volna más módja is...
tök mind1, átstrukturáljuk és ki jövünk ugyanúgy mint bünti nélkül... 😂 😛
Skins már más tészta...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Akkor kap büntetést valaki amikor arra mód nyílik. Nem mondod komolyan, hogy büntették volna meg őket cap elvonással a 2010es cap nélküli évben.
2011ben eleve azon vitáztak, hogy lesz-e NFL. Nem azon, hogy ez az eset most akkor pontosan milyen büntetést is érdemel. Aztán rohamléptekben zavarták le az FA piacot.

Idén, eddig azon ment a vita, hogy mekkora a cap, ezen eset miatt is. Így alakult, eddig lehetett megúszni, tovább nem. Gyakorlatilag ennél hamarabb nem is lehetett volna megoldani. Szezon közben ilyet kiszabni nem lehet. Most lehet.

Minden csapat tudott a büntetésről. Számíthattak rá. A mértékét nem tudták. Mert nem volt meg. most tudják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem érted: saintsé most derült ki, most lesz/van bünti.
Ezt 2010ben már kiderült,figyelmeztettek, (kizárás csak egy példa,de azonnali ítélet vagy vmi kellett volna.) Nem változott semmi akkor meg kell büntetni 2010ben, vmivel, vagy azt mondják 2010: büntetés,de nem most hanem majd 2011-2012ban lesz 10 misi büntetés, oké tudod.
Mert így nincsenek a szurkolók büntetve?? :o több millió szurkoló várua a FAt stbt mint a karácsonyt és 1 nyomorult nappal előtte benyögni ezt???? hamár büntetnek és 2012ben, ezt nem lehetet volna hamarabb?? mert nem egy hete derült ki,

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Saints-é is utólagos, hiszen nem ma kezdték. Ma is tart még? Igen, ezért nem gondolja senki, hogy utólagos. A Skinsnél már ez nem tart? Dehogynem. Olyan szempontból, hogy most az említett játékosok kevesebbért is itt vannak, mint lennének hiszen akkor ők kaptak erre kompenzációt. Épp ez a lényeg, a Skins most is, tavaly is és jövőre is profitálna abból amit akkor tettek.

zárjanak ki? Azzal nem a csapat lenne főleg büntetve, hanem a szurkolók és az NFL is, hiszen csonka szezon lenne. Vagy úgy érted utólag zárjanak ki? 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem a büntetéssel van a bajom, hanem hogy utólagos. mit tudom én zárjanak ki 2010es szezonból v akármi, de ne 2 évvel később büntessenek senkit. Lehet egyedül vagyok ezzel de így gondolom. Mármint ez nem most derült ki és azért most büntetnek. Ha Saints bounty kiderül most akkor megbüntetik majd őket most.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De mikor figyelmeztették őket? 2010ben?2011ben? miért most 1 nappal a FA előtt kell kiszabni??Kroos
Hát érdekes lenne akkor kiszabni, mikor már bevásároltak 😊

Nem mindig a rencer a hibás. Meg lett mondva, hogy nem lehet ilyen trükköket alkalmazni. Ha valaki mégis megtette, meg kell büntetni érte, akkor is ha az a büntetés kényelmetlen helyzetbe hozza a csapato(ka)t 😊

Tavaly meg nem is volt szinte normális FA, tiszta kaotikus volt, még ha bedobják ezt is, az már sok lett volna. Ez azóta az első normális offseason, itt volt az ideje büntetni. Nem fognak mostani hibáért 2020-ban büntetni, mert itt sem 10 éves témáról van szó. Teljesen logikus ez, a Skins-nek meg tök mindegy, hogy tavaly szívják meg vagy most. Az csak azért lett volna jobb, mert akkor már túl lennének rajta, de hát akkor meg tavaly lett volna felháborodás miatta, úgyhogy tök mindegy.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Jó hát akkor miért nem akkor v 2011ben? jó értem amit írtál, CBA körüli csata stb...
csak 2012 FA indulás van... ezt meglehetett volna oldani máshogy, elhiszem ha hibáztak akkor a bünti jogos egyértelmű,csak ez az utólagos mód,vhogy nem tetszik. Most vki 2012ben hibázik és majd 2020ban kap büntit?

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
gsn 3 548
De mikor figyelmeztették őket? 2010ben?2011ben? miért most 1 nappal a FA előtt kell kiszabni??Kroos
A 2010-es szezont megelőzően és azalatt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
De mikor figyelmeztették őket? 2010ben?2011ben? miért most 1 nappal a FA előtt kell kiszabni??

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
gsn 3 548
az a gyanúm ennek a büntetésnek, sőt nekem főleg a mérték és hogyana tekintetében lesz még utóhang bőven, és talán lesz valamiféle enyhítés.sapka
Az NFL Management Councilnak nem parancsol senki, még az esetleges negatív szurkolói visszhang is kevés, pláne, ha az NFLPA is együttműködik ebben a döntésben, ahogy most történt a jelek szerint.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
gsn 3 548
nem értem ezt az egészet és csalódott vagyok.... :/ pedig mekkora NFC EAST lett volna ha minden összejön :o :cool:
most vagy van kiskapu vagy nincs... meg pont most? 2010es eseteket??? jó hogy nem majd ezek után 2156ban is majd mert annó...Kroos
Talán mert a 2010-es és a 2011-es év a CBA körüli csatával telt. Mint írtam, legalább hatszor figyelmeztették a csapatokat a tulajdonosi találkozón, hogy ne játsszanak meg ilyen konstrukciókat.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jut eszembe remélem ebből a Williamses bounty ügyből nálunk is lesz bünti, és akkor... (tetszőleges befejezés 😊 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
nem értem ezt az egészet és csalódott vagyok.... :/ pedig mekkora NFC EAST lett volna ha minden összejön :o :cool:
most vagy van kiskapu vagy nincs... meg pont most? 2010es eseteket??? jó hogy nem majd ezek után 2156ban is majd mert annó...

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Azt sztem nem írták elő, hogy egyenlő arányban kell elosztani a két szezon salary capje közt a büntetést. Lehet jövőre többet bevállalni, ha most valaki nagyon kell. Legalábbis én így értettem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az a gyanúm ennek a büntetésnek, sőt nekem főleg a mérték és hogyana tekintetében lesz még utóhang bőven, és talán lesz valamiféle enyhítés.

de ha egyenlően szét lesz osztva a 36M, akkor a fennmaradó 18 körüli cap spaceből (amit elvileg kiszámoltatok 😛), nem sok mozgásterünk maradt, egyrészt kell Fletchernek egy szerződés, ami olyan 5-6-7 milliót ki fog venni a capból. Marad kb. 11, ebből kell leigazolni összes rookiet, ami egyszer 2-3 millió, másrészt a kiegészítőemberek, kell egy SS!!!, más minőségi embert biztosan nem tudunk hozni, és ez elég szomorú.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chris Russell @Russellmania980
To your point @Rich_Tandler - not only no trade of Haynesworth, which the @NFL had to approve, but they might not have been able to cut him.

RT @adbrandt: All NFL contracts are approved by the NFL Management Council. Curious that there is now punishment for these contracts.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Davis lóvéja már beleszámít nem?

Egyébként csak most kapcsolok (ez a bünti kicsit padlóra tett..) Atogwe cut=Gomes FS?apeszos
18+11-5,5= 23,5
ha jól számolok
és sztem igen.a.kacsa
Idén csak 13 nem? 13+11-5,5=18,5
Vagy rosszul olvastam?apeszos
bocs elbasztam 36ról számoltam és nem 31ről 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
adjál hozzá még 5öt a két cutért, és cooley majdnem 6ja se hiszem h fog érni (nem vagyok biztos benne h még ki lehet venni az idei capből)a.kacsa
Davis lóvéja már beleszámít nem?

Egyébként csak most kapcsolok (ez a bünti kicsit padlóra tett..) Atogwe cut=Gomes FS?apeszos
18+11-5,5= 23,5
ha jól számolok
és sztem igen.a.kacsa
Idén csak 13 nem? 13+11-5,5=18,5
Vagy rosszul olvastam?
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
adjál hozzá még 5öt a két cutért, és cooley majdnem 6ja se hiszem h fog érni (nem vagyok biztos benne h még ki lehet venni az idei capből)a.kacsa
Davis lóvéja már beleszámít nem?

Egyébként csak most kapcsolok (ez a bünti kicsit padlóra tett..) Atogwe cut=Gomes FS?apeszos
18+11-5,5= 23,5
ha jól számolok
és sztem igen.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
adjál hozzá még 5öt a két cutért, és cooley majdnem 6ja se hiszem h fog érni (nem vagyok biztos benne h még ki lehet venni az idei capből)a.kacsa
Davis lóvéja már beleszámít nem?

Egyébként csak most kapcsolok (ez a bünti kicsit padlóra tett..) Atogwe cut=Gomes FS?