Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem csak ködösítünk, tessék-lássék megy a licit, de nem akarjuk mi annyira azt az 1/2-t. Majd visszahozzuk Donovant, idővel csak jobb lett nem? :/
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jóval szolidabb pletykák:The Redskins are reportedly willing to trade both their 2012 and 2013 first-round picks, but don't want to part with their 2012 second-rounder, which "isn’t acceptable to the Rams."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem mi is benne leszünk a szarban Gregg Williams miatt...apeszos
szerintem nem; ezért is: ...Gibbs gives him total autonomy over his defensive players and defensive coaching staff...
na meg ez régi eset ezért a csapatot nem lehet büntetni, esetleg játékosokat, de 2004-2007es keretből csak; 2006-tól Doughty, 2007-től Landry, McIntosh, Fletcher, Lorenzo van már csak itt és az FO-ban Daniels.
Landry nem hiszem, hogy visszaszerződik; Fletcherről és Lorenzóról nem tudom elképzelni, hogy dobjanak fel bountykat; Doughty akkor sem tudott szerelni... 😀, McIntosh meg ügyesen rejtőzik a párnákkal, talán ő lehetne benne; talán.sapka
Nem is a játékosok miatt (bár Fletchert és "Sanyit" féltem azért..), attól félek a franchise-t varrják meg...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Asszem mi is benne leszünk a szarban Gregg Williams miatt...apeszos
szerintem nem; ezért is: ...Gibbs gives him total autonomy over his defensive players and defensive coaching staff...
na meg ez régi eset ezért a csapatot nem lehet büntetni, esetleg játékosokat, de 2004-2007es keretből csak; 2006-tól Doughty, 2007-től Landry, McIntosh, Fletcher, Lorenzo van már csak itt és az FO-ban Daniels.
Landry nem hiszem, hogy visszaszerződik; Fletcherről és Lorenzóról nem tudom elképzelni, hogy dobjanak fel bountykat; Doughty akkor sem tudott szerelni... 😀, McIntosh meg ügyesen rejtőzik a párnákkal, talán ő lehetne benne; talán.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem mi is benne leszünk a szarban Gregg Williams miatt...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha így kiírják, akkor gondolom ez a non-exkluzív verzió lesz... De tényleg nem tudom, csak amikor olvastam átszaladt ez az őrült gondolat az agyamon... Folyamatosan az az érzésem, hogy vmi nagyon meredek húzáson agyalnak Shanny-ék...nexion218
Sajnos nekem is az az érzésem. Meg az, hogy nem fog jól elsülni, mint a McNabb story kb...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha így kiírják, akkor gondolom ez a non-exkluzív verzió lesz... De tényleg nem tudom, csak amikor olvastam átszaladt ez az őrült gondolat az agyamon... Folyamatosan az az érzésem, hogy vmi nagyon meredek húzáson agyalnak Shanny-ék...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion annyi pontosítás ahhoz a cikkhez, hogy ez csak akkor igaz, ha non-exkluzív fr. tag van rajta, akkor tárgyalhat más csapattal, tehetnek neki ajánlatot, ezt meccselheti a skins, de ha elengedi az két első körösbe kerül.
Másik lehetőség az exkluzív, ekkor ez nem él, és csak szimplán marad egy évig top pénzért.
Böngésztem netet, de még nem derült ki, melyik verzió lett rárakva.

apeszos: tavaly viccesebb volt, mikor nem vállalta innen senki, és le lehetett húzni a mockját, a nem skins fannak 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szavazás:Ki lehet a Redskins kezdő QB 2012-ben??

sapka, ez rád vár..: Mock Draft Game
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
a redskins.com szerint ha egy másik csapat leigazolá Davist, nagyjából 2 elsőkörös pick illetne meg minket a tag miatt (ha jól értelmezem). Sőt, amigor legutóbb tageltünk (Bailey), el is cseréltük. így felőlem elpasszolhatjuk Davist. 3 elsőkörből bőven kijönne Griffin, egy pöpec rookie TE és nem kéne előre elpasszolni 2 vagy 3 év draftcetlijeit...nexion218
ja, álmodozz csak, hogy valaki Davisért oda fog passzolni két első kört nektekStez
Én is erősnek érzem, de nem én találtam ki:

" If another team attempts to sign Davis, then the Redskins would be entitled to possibly two first-round draft picks."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elég reális: Redskins' choices: Manning, Griffin or new coaching staff in 2013
http://www.cbssports.com/nfl/story/17543030/redskins-choices-manning-griffin-or-new-coaching-staff-in-2013

Bár én úgy gondolom, hogy egy első körös Tannehill vagy 2. körös Cousins, Foles... stb.-ből is lehet valami.Hollywood
Esküszöm, ez se én voltam... 😀 Leírta ugyanazt egyben, amit itt ragozunk egy ideje...
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Elég reális: Redskins' choices: Manning, Griffin or new coaching staff in 2013
http://www.cbssports.com/nfl/story/17543030/redskins-choices-manning-griffin-or-new-coaching-staff-in-2013

Bár én úgy gondolom, hogy egy első körös Tannehill vagy 2. körös Cousins, Foles... stb.-ből is lehet valami.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://www.washingtonpost.com/sports/redskins/washington-redskins-offered-bounties-for-big-hits-under-former-assistant-coach-gregg-williams/2012/03/02/gIQAH0RlnR_story.htmlJanek
ezzel inkább Williamsről húznak le még egy bőrt, de a franchise nem hiszem, hogy kaphat belőle bármilyen büntetést.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a redskins.com szerint ha egy másik csapat leigazolá Davist, nagyjából 2 elsőkörös pick illetne meg minket a tag miatt (ha jól értelmezem). Sőt, amigor legutóbb tageltünk (Bailey), el is cseréltük. így felőlem elpasszolhatjuk Davist. 3 elsőkörből bőven kijönne Griffin, egy pöpec rookie TE és nem kéne előre elpasszolni 2 vagy 3 év draftcetlijeit...nexion218
ja, álmodozz csak, hogy valaki Davisért oda fog passzolni két első kört nektek

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
a redskins.com szerint ha egy másik csapat leigazolá Davist, nagyjából 2 elsőkörös pick illetne meg minket a tag miatt (ha jól értelmezem). Sőt, amigor legutóbb tageltünk (Bailey), el is cseréltük. így felőlem elpasszolhatjuk Davist. 3 elsőkörből bőven kijönne Griffin, egy pöpec rookie TE és nem kéne előre elpasszolni 2 vagy 3 év draftcetlijeit...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
http://www.washingtonpost.com/sports/redskins/washington-redskins-offered-bounties-for-big-hits-under-former-assistant-coach-gregg-williams/2012/03/02/gIQAH0RlnR_story.html

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
brühühü

A league source confirmed to Profootballtalk.com that free agent SS LaRon Landry is "expected" to leave the Redskins this offseason.
The Redskins don't appear to have any interest in re-signing Landry, and will instead roll with O.J. Atogwe, Reed Doughty, and DeJon Gomes as their top three safeties. While Landry is theoretically the top safety available after Tyvon Branch and Dashon Goldson's franchise tags, medical concerns may be standing in the way of a lucrative, long-term pay day on the open market.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins tender restricted free agency contract to G Kory Lichtensteiger, exclusive rights free agency contract to K Graham Gano.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sejthető volt
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egy konkrétum: Davisé lett a franchise tag.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gaffneyé a 10-es mez. Mit képzel ez a senkiházi RGIII, majd megkapja egy future HOF WR-től a mezszámát csak úgy?
Nem-nem 😛Stez
Igaz. Majd elvesszük Austintól a 18-ast. 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Gaffneyé a 10-es mez. Mit képzel ez a senkiházi RGIII, majd megkapja egy future HOF WR-től a mezszámát csak úgy?
Nem-nem 😛

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy most nézem, hogy mit írnak a másik szerződés alatt álló QB-nkról:

"Crompton will get a chance to compete as well. Looking back through a 2010 draft guide, he was ranked as the second-best quarterback prospect, behind Sam Bradford and ahead of Jimmy Clausen, Tim Tebow and Colt McCoy."

Lehet tényleg pofáraesés lesz, de elég beszédes, hogy a redskins.com-on minden Griffin-nel kapcsolatos cikknél kihangsúlyozza a cikkíró, hogy egy hivatalos személy sem beszél nyilvánosan RGIII-ról a csapat háza táján.... Csak kérdés, hogy mindez mit mond? Azt, hogy "Úgyis mindenki tudja, hogy őt akarjuk, akkor minek beszéljünk róla?" vagy azt, hogy " Hadd higgyék azt, hogy őt akarjuk, közben mi meg leszarjuk és az RGIII "köd" alatt megszerezzük azt, aki tényleg kell."nexion218
És az ki lenne? Azt hiszem ebből megint szép csendes meccs nézegetés lesz, különösebb izgalmak nélkül. Így fogunk neki futni az új idénynek. Jó nekünk az a csoport negyedik hely, azzal legalább nincs gond.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
(szerencsemre) lattam par vols meccset az utobbi idoben, de ez a second-ranked megnevezes eleg nagy kamu, szerintem. Es inkabb ne kapjon eselyt, vagy kapjon csak nehogy itt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy most nézem, hogy mit írnak a másik szerződés alatt álló QB-nkról:

"Crompton will get a chance to compete as well. Looking back through a 2010 draft guide, he was ranked as the second-best quarterback prospect, behind Sam Bradford and ahead of Jimmy Clausen, Tim Tebow and Colt McCoy."

Lehet tényleg pofáraesés lesz, de elég beszédes, hogy a redskins.com-on minden Griffin-nel kapcsolatos cikknél kihangsúlyozza a cikkíró, hogy egy hivatalos személy sem beszél nyilvánosan RGIII-ról a csapat háza táján.... Csak kérdés, hogy mindez mit mond? Azt, hogy "Úgyis mindenki tudja, hogy őt akarjuk, akkor minek beszéljünk róla?" vagy azt, hogy " Hadd higgyék azt, hogy őt akarjuk, közben mi meg leszarjuk és az RGIII "köd" alatt megszerezzük azt, aki tényleg kell."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson