Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet Manning jobb (sőt, a liga legtöbb irányítójától jobb), csak nekünk, mint csapatnak jó-e? Pont most olvastam nfl.com-on, hogy a kinti nagyokosok szerint Peyton-t akárki igazloja, az azzal jár, hogy Manning hozza a playbook-ját és azt játssza a csapat. Kell nekünk megint új rendszert tanulni? OK, hogy eddig nem nagy siker a Kyle rendszer, de eddig ellőttünk rá több, mint 2 évet, jönne Manning, kb. 2 évet játszik még, aztán meg megint vmi új rendszer? Én változatlanul Colts mezben vagy Redskins QB edzőként látnám szívesen...nexion218
szerintem kacsának igaza van. Hozza csak, ha beválik pláne. Így kb. két éve lesz az új QB-nak tanulni a mestertől az új rendszert, és viheti is tovább. Manning meg maradhatna edzőnek utána, tovább képezve a fiatalt. Remek koncepció... lenne. Egy bökkenő van. Illetve talán kettő. Az első, hogy PM kb. 90%, hogy nem jön ide. Se edzőnek, se QB-nak. A másik: Payton karizmatikus egyéniség, és ez nem fog tetszeni a Shanahaneknek. Kylenak főleg.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
peyton ha úgy játszik ahogy tud, tőlem hozhatja anyut is centernek, ha ő neki csak úgy jó akkor legyen 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
két apró hír:
az egyik, hogy McNabb nem hozta a minimum elvárásokat a vikingeknél ezért nem kell odaadniuk a 2013-as 6. körüket.
éss:
SI.com's Tony Pauline reports that the Rams have had "exploratory talks" with the Redskins regarding a trade involving St. Louis' pick at No. 2 overall.
At the same time, Pauline says the Redskins will be "front and center" when the Colts release Peyton Manning. Reports out of Washington indicate the Skins are not as intent on acquiring Manning as the Dolphins and perhaps the Cardinals, but they're doing their due diligence.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehet Manning jobb (sőt, a liga legtöbb irányítójától jobb), csak nekünk, mint csapatnak jó-e? Pont most olvastam nfl.com-on, hogy a kinti nagyokosok szerint Peyton-t akárki igazloja, az azzal jár, hogy Manning hozza a playbook-ját és azt játssza a csapat. Kell nekünk megint új rendszert tanulni? OK, hogy eddig nem nagy siker a Kyle rendszer, de eddig ellőttünk rá több, mint 2 évet, jönne Manning, kb. 2 évet játszik még, aztán meg megint vmi új rendszer? Én változatlanul Colts mezben vagy Redskins QB edzőként látnám szívesen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szivesen meghallgatnek egy-ket miami fant errol az orton-henne kerdesrol, sejtek valamit...
naigen és arra sem tennék sok pénzt, hogy Garrard egyszer vissza tud majd térni; Clausen? mit csinált Clausen amitől jobb mint pl Grossman?sapka
Hát erről beszélek egy ideje. Mi fasznak akkor ide akárki is, ha nem hoznak újat. Mondjuk Manningel kiegyeznék, ha csak 80%-os akkor is jobb mint a felsorolt urak bármelyike... 😀
legalább a mezeladások az egekben leszneka.kacsa
Remélem a burgundy...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legalább a mezeladások az egekben lesznek 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
....apeszos: az a baj ezzel a franchise QB teóriával, hogy most idén nem igazán lesz ilyesmi; gondolom Luck elmegy, és ott marad Griffin, akiről elindultak a pletykák, hogy lehet hogy csak 6'0 és nem 6'2; ami szerintem elég nagy gond!.... sapka
Wyatt írta:
RG III hivatalosan is elit
RG3 is 6-2, 3/8, 223.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szivesen meghallgatnek egy-ket miami fant errol az orton-henne kerdesrol, sejtek valamit...
naigen és arra sem tennék sok pénzt, hogy Garrard egyszer vissza tud majd térni; Clausen? mit csinált Clausen amitől jobb mint pl Grossman?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amúgy meg mik az alternatívák QB ügyben?
1. Flynn
2. Orton
3. RGIII
4. Letrade és késői első vagy 2. kör (Tannehill, Foles, Osweiler, Cousins, Weeden, Moore)Hollywood
Garrard (ha már egészséges) és Henne is jobb megoldás lehet egy Ortonnál. + Jimmy Clausen is állítólag útilaput kap.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam, hogy Davis nem franchise taget fog kapni, hanem transition taget; kb. ugyanaz a kettő, de ebben az esetben kevesebbet kap alapból, és lehet ajánlatokkal bombázni, de a skins meccselheti, tehát elvileg olcsóbb.

apeszos: az a baj ezzel a franchise QB teóriával, hogy most idén nem igazán lesz ilyesmi; gondolom Luck elmegy, és ott marad Griffin, akiről elindultak a pletykák, hogy lehet hogy csak 6'0 és nem 6'2; ami szerintem elég nagy gond! (na meg arról is hogy a barnák nagyon nyomulnak Flynnre); és persze akkor kevesebb font is, szóval akkor ő sem teljesen az; tehát kell egy még gyengébb prospecttel bajlódni, ez már alapból 1-2 év hátrány. Azt meg nem tudjuk kik és mit fognak mutatni jövőre...
szerintem az idei kínálat nem túlzottan jó, mind FA mind draft alapján, egy Barkleyval megbarátkoztam volna, kár hogy maradt...

Hollywood: 'Aludj erre egyet és meditálj utána szépen' ezen jót mosolyogtam 😛; (Moore valószínű udfa lesz.)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
......
Amúgy meg mik az alternatívák QB ügyben?
1. Flynn
2. Orton
3. RGIII
4. Letrade és késői első vagy 2. kör (Tannehill, Foles, Osweiler, Cousins, Weeden, Moore)

Én kezdek abban hinni, hogy a 4. opció lesz. Sztem Weeden "öreg", Moore meg alacsony (nem QB prototípus), bár ezzel vitába szállok még magammal is, mert Brees is csak 6"0'. Ugye a 4. opció az megint 1-2 év késést jelent...Hollywood
Többet. Az Shanahan bukta lesz. Még egy idény egy veterán QBval előrejelez egy újabb 5-11-es vagy rosszabb eredményt, és csoport negyedik helyet. Azt már nem fogja elnézni Snyder. Pláne hogy egyre inkább szív Jones-al szemben. 😀 És indul újra a mókuskerék. Új HC, új GM, új séma, hozzá új csapat, rebuilding. Megint 3-4 év. És ha az se jön be? Tovább, tovább évekig..... Nem értem, miért kell kivárni a következő draftot, a tavalyi jól sikerült, ezt kellene most megfejelni.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Sapka, egyetértek veled abban, hogy Shanny korrektul nyilatkozott, de ugye ez eléggé általános vélemény. Nem mondott semmi újat ezzel.

Orton? Orton? Orton=Grossman… csöbörből vödörbe. Na jó Orton talán jobb, de nem annyival, ami kéne. Aludj erre egyet és meditálj utána szépen 😊 😀 Denverben csinált szép dolgokat, de nem egy megmentő...

Apeszossal tartok abban, hogy Shanny-nak nincs 3-4 éve, csak abban az esetben amit Apeszos is leírt. Ha pl. Orton jön, nem lesz nagyon más a szezon… és Snyder majd azt mondja, hogy okés a csapat erősebb lett, de ugyanott vagyunk kb.

Sapka, szerintem sem elég egy offseason egy rookie QB-nak feltétlen, hogy igazán jó legyen. Láttuk viszont 2011-ben milyen jó volt Cam Newton és Andy Dalton. Egy jó rookie QB elég lehet egy jó csapatba beletéve. Hitet ad, feltüzeli őket és jobb lehet, mint a jelenlegi kettős. SB-ra nem, nagy menetelésre kicsi eséllyel, de nem feltétlenül lehetetlen a PO és a korrekt szereplés.

Landry… no comment.

Amúgy meg mik az alternatívák QB ügyben?
1. Flynn
2. Orton
3. RGIII
4. Letrade és késői első vagy 2. kör (Tannehill, Foles, Osweiler, Cousins, Weeden, Moore)

Én kezdek abban hinni, hogy a 4. opció lesz. Sztem Weeden "öreg", Moore meg alacsony (nem QB prototípus), bár ezzel vitába szállok még magammal is, mert Brees is csak 6"0'. Ugye a 4. opció az megint 1-2 év késést jelent...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tele van a tököm...
Weeden the latest name in Redskins QB sweepstakes
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
emlékszem abból apeszos csinált is egy remek kis aláírást 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/post/laron-landry-is-looking-quite-large/2012/02/23/gIQALf0YVR_blog.html
Asszem ez már durva. Ilyen kötött izomzatnál természetes ha feszülnek az inak.Bjoca
végülis, ha jövőre nem kap sehonnan sem szerződést, mert nincs egy normális lába sem, legalább elmehet testépítő versenyre. (erről jut eszembe, és a pink felsős képről; hogy csináltak egy felmérést egy komolyabb amcsi 'hivatásos testépítő' versenyről, hogy a résztvevők hány százaléka hetero... kevesebb volt mint 10.)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
http://www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/post/laron-landry-is-looking-quite-large/2012/02/23/gIQALf0YVR_blog.html
Asszem ez már durva. Ilyen kötött izomzatnál természetes ha feszülnek az inak.Bjoca
kérdés, hogy mennyire lehet ilyen izomzattal secondaryben játszani (jól), ahol azért számít az atletizmus, sebesség etc...

am kox, de ez az NFL-ben nem újdonság. 😊

alatta egyből a komment: Someone please tell this guy to stop. How's he gonna retain his speed bulking up that much?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
http://www.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/post/laron-landry-is-looking-quite-large/2012/02/23/gIQALf0YVR_blog.html
Asszem ez már durva. Ilyen kötött izomzatnál természetes ha feszülnek az inak.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...............
Haslett azért volt már HC, NFL Év Edzője, Kyle meg talán a tapasztalatához képest picit nagy fába vágta a fejszéjét... Persze ha 2-3 éven belül PO-ba jutunk (többet direkt nem mertem írni...), akkor kockáztatott és nyert, mert a legtöbben csak arra emlékeznek majd, hogy Kyle és Mike újraélesztette a 'Skins-t. Ha meg mégsem, akkor lehet érdemes lenne a Kyle képével ellátott dartstábla bizniszbe belefogni... 😂nexion218
Az a buli már egy éve él... 😀 Gondolod hogy csak nekem van vele bajom? A tengeren túli szurkolók java része is régen seggbe rúgta volna már. De tovább megyek: ha nem a fia lenne, apu is kitette volna a szezon felénél.. 😂
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én is ugyanezt akartam írni! Ha FG-n múlna, mi akkor is kikapnánk (hacsak nem 59 yardosról van szó 😛 )...

Amúgy azzal együtt, hogy QB draftot szeretnék ( és akár mellé még FA piacon is szétnézni) illetve Rexy-t - ha marad - csak baseball-sapiban szeretném látni meccsek alatt, a rossz döntéshozatal és a rendszer ismerete nem zárják ki egymást! Alapvetően képes volt jól mozgatni a csapatot (pl. Pats elleni last drive, amit ugye Moss duplatorpedója fúrt meg), csak hát ne akarna mindig 60 yardot dobni double coverage-be a 20 yardos üres ember helyett... 😂

Haslett azért volt már HC, NFL Év Edzője, Kyle meg talán a tapasztalatához képest picit nagy fába vágta a fejszéjét... Persze ha 2-3 éven belül PO-ba jutunk (többet direkt nem mertem írni...), akkor kockáztatott és nyert, mert a legtöbben csak arra emlékeznek majd, hogy Kyle és Mike újraélesztette a 'Skins-t. Ha meg mégsem, akkor lehet érdemes lenne a Kyle képével ellátott dartstábla bizniszbe belefogni... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
".....Field goal-al nem lehet NFC-t, SB-t nyerni" 😀 Főleg Ganoval nem.. 😂 😂 Csalódott leszek, érzem. Megint. Nekem Orton nem alternatíva. Akkor sem, ha nem hagyomány nálunk a "húzzunk egy jó QB-t" alternatíva. Mi a faszra várnánk? Tavaly is csak az offensen múlott, hogy megint utolsók lettünk a csoportban. A defense sorra adta a lehetőségeket a pontszerzésre, csak Rexyéken múlott..... Az olyan meccsekre mit mondjunk, mikor a félpályát alig léptük át, mégis szoros lett a vége, mert a def hozta magát. Kell egy QB. Egy olyan aki megoldja hosszú évekre az irányító problémát a csapatnál, és nem hosszú évekbe telne mire beérne, és közben váltogatnánk a szivacsos agyú veteránokat előtte. Ezekből már elegem van. Rexy azért maradt állítólag, mert annyira ismeri a Shanny sémát? Na pont ez nem látszott rajta tavaly. Még egyszer kérdem, mire várunk? Egy ennél is jobb draft helyre? Egy olyan szezonra mint a Colts-é? Hogy áldozatok nélkül húzhassunk 1/1-et? Jó nekünk az örökös utolsó NFC East? Na azt a draftot Shanny valószínűleg nem érné meg, hiába alelnök. Aztán új edző, új séma, újra rebuilding. Na neee.... Nem beszélve arról, hogy Haslett összerakott egy (majdnem) ligaelit védelmet a második évére. Ez Kyle-nak miért nem sikerül?
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Ez egy kicsit megdöbbentett. :o ...Nagyon reménykedtem a rookie QB igazolásban. Szerintem valóban villantanunk kellene már valamit. Ehhez meg kell nyernünk a csoportunkat, mert a Wildcard az NFC-ben nem könnyű (bár legutóbb ezzel kerültünk be). Véleményem szerint még egy második körös QB is jobb REXI-nél. Egyszerűen sok volt belőle számomra. Mivel szerintem az O-line-t is frissíteni kell, indokolt lehet a Rokkie-QB draftolása. Én csak ezzel lennék elégedett, az hogy takarózik más PO csapatok deffence erősségével és hogy nem kell off az csak magyarázkodás. Field goal-al nem lehet NFC-t, SB-t nyerni.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
függetlenül attól amit írtam, egyetértek veletek; én sem hiszek abban, hogy 1 offseason alatt fel lehet építeni egy rookie QB-t egy PO menetelésre; mert előbb utóbb lesznek olyan csapatok akik simán ki tudják a korlátait használni. (pl. Yates)
de valamiért én még mindig az FA QB helyzet mellett vagyok, legalábbis nálunk ennek van bő előzménye, nem ez a draftoljunk egy qrva jót; legalábbis nem emlékszek ilyenre az elmúlt évekből...
Szóval legesélyesebbnek most egy Orton/Weeden startert tudnék elképzelni, Weedennel mindegy ez a pár év, és úgy is hátsó körös, de tudása alapján elvileg első körös is lehetne...
Ortonban pedig egyelőre bízok, ezt nem tudom megmagyarázni 😀
és természetesen továbbra is letrade

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Vagy csak egy nagyon korrekt vélemény mögé bújtatott, Shanny-féle parasztvakítás az egész... Ha nem Griffint húzza, akkor vmi nagyon durván jót kell villantania, mert sokan már tavaly is hülyének nézték és/vagy a fejét akarták, amiért nem QB-t húzott. Amúgy Rex meg sztem tuti marad backupnak, főleg ha rookie QB-nk lesz, mert minden hibája ellenére azt nem lehet tőle elvitatni, hogy nagyon látszik, hogy rohadtul vágja a Shanny offense-t, szóval a rendszer tanításában hasznos lehet.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ennek voltak már jelei, pl. Allen nyilatkozata (asszem a CSN-nél), hogy követni kell a tavalyi nagyon jól sikerült draft taktikáját. Gondolom be fogunk próbálkozni a Ramsnél, de csak tessék-lássék, oszt jöhet a letrade. Ha a drafton nem húzunk QB-t, szerintem Grossman maradni fog, és logikus is lenne. Hiszen ha PM nem egészséges Ortonnal ugyanúgy nem leszünk kijjebb a szarból, és Rexy hugyér-szarér maradna, mert ugyan kinek kellene? És ha megerősítik a falat még jól is elsülhet, de nagyon nem bízom benne. Szerintem pedig fordítva kellene, be kell húzni a jó QB-t, és rá építeni az offense-t.
Azt ne feledd, hogy nekünk van egy Jenkinsünk Bowen, és egy Neildünk Cofield mögé, valamint Brown mögött is ott van Smith. És szinte csak a QB lógott ki a sorból, ez az O# egész jól tudott muzsikálni. És nincs már 3-4 éve az öregnek, három még csak-csak, de az is csak akkor, ha Snyder elég türelmes. Valljuk be, nem erről híres. Így is csodálkozom, hogy milyen csendben van. Idén már valamit villantani kell Shannynek, és ezt csak egy új irányítóval tudja megtenni. Ha beválik azért, ha nem, még mindíg tudja azt mondani hogy hát új a fiú, szoknia kell.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na, asszem lemondhatunk a QB-ról.
apeszos
a következtetéstől függetlenül, amely valószínű igaz... ez egy nagyon korrekt vélemény volt, ilyesmit ritkán szoktak mondani főedzők.
másrészről azért nem értek ezzel maradéktalanul egyet; mert lemondani biztos hogy nem kell, mert Beck nem fog kezdeni nálunk, ahogy szinte biztosan Grossman sem, tehát valaki fog jönni, aki kettejüknél lehet jobb, de az biztos hogy más lesz, ami lehet hogy elég is lesz??
azon kalkulálok újabban, hogy pl. Bowen Cofield Brown 5 évekre írtak alá ami azt jelenti, hogy kb. 3-4 múlva kell helyettük valaki új, de addigra lecseng a mostani generáció, tehát ennyi időn belül kell behúzni azt a valaki QB pluszt, vagy megint építkezés lesz...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!