Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én nagyon attól tartok, hogy amint kiteszi innen a nyomorék lábát, rögvest megtáltosodik. Volt már rá példa.... És most nem BigAl-re célzok... Bár rá is céloznék, csak távcsövessel...apeszos
😀 😀, tudok még egy jó példát McNabb 😛
de most hirtelen nem tudom kire gondoltál (Carlos Rogerst nem ér!!!)
--
gondolkoztam picit ezen a TW-Okung kérdésen; legalábbis T-Willnek hatalmas előnye, hogy runsupportban tényleg páratlan, de passblockban kb. egálban vannak, úgyis hogy Okung sokkal többet sérült! mert T-Will is minden évben beszed egy szép kis sérülést, azért nekem egy kicsit sok ez egy 10 millás LT-től...
de ugye Okunggal az a helyzet, hogy Helmut írta egyszer, hogy ő egy D'Brickashaw(biztos nem így kell írni) Ferguson, alakja-képességei alapján, csak Okung hozzá képest nagyon lusta, ezért kevésbé eredményes, szóval Okungban van még rejtett potenciál, csak nem tudták még kihúzni belőle ezeket az idényeket míg T-Willről tudjuk mennyit is tud, legalábbis pass védelemben ugyanazt tudják jelenleg, és még itt is van ez a füvezés is...
tavaly még azt mondtam, hogy igen nagyon jó választás volt, de az idei szezon után nem tudom igaz-e ez...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry ha elmegy, személyesen lövöm le. Meg azt is aki elengedi.apeszos
ugyan; örülhet szegény, ha hátralévő életét nem kell tolókocsiban leélnie akkora fos a lába, most azért az évi 3-4 meccsért, nyugodtan mehet...
főleg, hogy direkt meg sem műteti a lábát...sapka
Én nagyon attól tartok, hogy amint kiteszi innen a nyomorék lábát, rögvest megtáltosodik. Volt már rá példa.... És most nem BigAl-re célzok... Bár rá is céloznék, csak távcsövessel...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Landry ha elmegy, személyesen lövöm le. Meg azt is aki elengedi.apeszos
ugyan; örülhet szegény, ha hátralévő életét nem kell tolókocsiban leélnie akkora fos a lába, most azért az évi 3-4 meccsért, nyugodtan mehet...
főleg, hogy direkt meg sem műteti a lábát...sapka
Na igen, ezt én is hallottam... Nem is egy orvos mondta neki, hogy irány a kés alá, ő meg baszik elmenni...Így felőlem is nyugidtan cut. Rohadt mindegy, milyen színű pulcsiban ül a kispadon és ha nem burgundi-aranyban csinálja, akkor legalább nem nekünk kerül pénzbe. Persze ha van rá garancia, hogy legalább 14 teljes meccsen egészséges és úgy játszik, mint Shanny első évében, amíg meg nem sérült, én is lelövöm, aki elengedi. De erre sztem nincs sok esély.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Landry ha elmegy, személyesen lövöm le. Meg azt is aki elengedi.apeszos
ugyan; örülhet szegény, ha hátralévő életét nem kell tolókocsiban leélnie akkora fos a lába, most azért az évi 3-4 meccsért, nyugodtan mehet...
főleg, hogy direkt meg sem műteti a lábát...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
2 apró pletyka:

John Beck believes he'll get another opportunity to be a starting quarterback.
"I feel without a doubt I can be a better quarterback," Beck said in a recent radio interview. "And (coach Mike Shanahan said after the season), 'I know you can too, but right now we're in this situation. There'll be another opportunity down the road and you just got to make sure you're ready for it.' So, there's where my mindset is at. I believe there will be another opportunity." We don't share Beck's optimism heading into his age-31 campaign. If Beck gets into a game next season, something will have gone wrong for the Redskins.

ja igen és Landryt a Chiefsszel hozták hírbe...sapka
Remélem ez csak valami vicc. Mindkettő. Beck nyugodtan kapjon még egy, vagy akármennyi esélyt, csak ne itt. Sima cut player. B+, nem gondolati úton kéne passzolnia, és akkor sima kezdő lehetne. Landry ha elmegy, személyesen lövöm le. Meg azt is aki elengedi.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rico: ő már volt téma a topicban bőven korábban, egy második kört érhet, esetleg első végét, de nem 1/6otsapka
Bocsika nem néztem vissza a topicot. Ennyire nem jó a csávó? Melléfogtak volna a szakértők?Ricoboy
De jó - legalábbis szerintem - csak annyi vele a probléma, hogy ha jól tudom pro style offense-ben játszik ugyan, de irányítóként nincs elegendő tapasztalata, ugyanis korábban WR volt és ezért nem valószínű, hogy egyből képes kezdeni (lásd Ponder). megvannak a méretei, elég jól passzol és meg is tud mozdulni a zsebből. Nekem minden hibája ellenére - azon kevés videóanyag alapján, amit megnéztem róluk - jobban tetszik a játéka, mint Griffiné. Sőt, talán még előnyére is válhat, hogy nem teljesen kész QB, hiszen a potenciál bőven megvan benne (nem véletlen, hogy 3. nak sorolják) és ha minden ideálisan alakulna körülötte, az őt draftoló csapat a saját szája íze szerint alakíthatna belőle kész NFL irányítót. Nyilván ennek feltétele lenne, hogy legyen egy olyan irányító, akitől tanulhat is meg meg közben képes a csapatot is elnavigálni...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
2 apró pletyka:

John Beck believes he'll get another opportunity to be a starting quarterback.
"I feel without a doubt I can be a better quarterback," Beck said in a recent radio interview. "And (coach Mike Shanahan said after the season), 'I know you can too, but right now we're in this situation. There'll be another opportunity down the road and you just got to make sure you're ready for it.' So, there's where my mindset is at. I believe there will be another opportunity." We don't share Beck's optimism heading into his age-31 campaign. If Beck gets into a game next season, something will have gone wrong for the Redskins.

ja igen és Landryt a Chiefsszel hozták hírbe...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Bocsika nem néztem vissza a topicot. Ennyire nem jó a csávó? Melléfogtak volna a szakértők?Ricoboy
de jó, vagyis még nem tudjuk pontosan mennyire, mert megsérült a senior bowl előtt, és az sokat elárult volna róla, de ő a harmadik legjobb QB (papíron), csak van egy komoly szakadék itt akárki is a harmadik.sapka
A szakadék jelenleg ott van, hogy ki azonnal bevethető kezdő szintű NFL irányító. És ilyen jelenleg csak Luck. Griffin is azért van közvetlen mögötte, mert ő is közelíti ezt a szintet. Tannehill nem. Szerintem.apeszos
Értem.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rico: ő már volt téma a topicban bőven korábban, egy második kört érhet, esetleg első végét, de nem 1/6otsapka
Bocsika nem néztem vissza a topicot. Ennyire nem jó a csávó? Melléfogtak volna a szakértők?Ricoboy
de jó, vagyis még nem tudjuk pontosan mennyire, mert megsérült a senior bowl előtt, és az sokat elárult volna róla, de ő a harmadik legjobb QB (papíron), csak van egy komoly szakadék itt akárki is a harmadik.sapka
A szakadék jelenleg ott van, hogy ki azonnal bevethető kezdő szintű NFL irányító. És ilyen jelenleg csak Luck. Griffin is azért van közvetlen mögötte, mert ő is közelíti ezt a szintet. Tannehill nem. Szerintem.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rico: ő már volt téma a topicban bőven korábban, egy második kört érhet, esetleg első végét, de nem 1/6otsapka
Bocsika nem néztem vissza a topicot. Ennyire nem jó a csávó? Melléfogtak volna a szakértők?Ricoboy
Annyira azért ők sem.. 😀 Ők is nagyjából oda sorolják..
http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_QB
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rico: ő már volt téma a topicban bőven korábban, egy második kört érhet, esetleg első végét, de nem 1/6otsapka
Bocsika nem néztem vissza a topicot. Ennyire nem jó a csávó? Melléfogtak volna a szakértők?Ricoboy
de jó, vagyis még nem tudjuk pontosan mennyire, mert megsérült a senior bowl előtt, és az sokat elárult volna róla, de ő a harmadik legjobb QB (papíron), csak van egy komoly szakadék itt akárki is a harmadik.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Rico: ő már volt téma a topicban bőven korábban, egy második kört érhet, esetleg első végét, de nem 1/6otsapka
Bocsika nem néztem vissza a topicot. Ennyire nem jó a csávó? Melléfogtak volna a szakértők?

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rico: ő már volt téma a topicban bőven korábban, egy második kört érhet, esetleg első végét, de nem 1/6ot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Ha esetleg nem jönne be az RG3-as biznisz, mert esetleg a browns lenyúlná (erre az NFL. com is gondolt) mit szóltok ehhez a Ryan Tannehill-hez? Ő a következő QB a drafton. A videó alapján nem rossz kicsit TEBOW jellegű futásokra is képes és mellesleg magasabb is (bár kicsivel), mint RG3.

http://www.youtube.com/watch?v=5x1D-w9zG1M&feature=related

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát azt nyugodtan feldughatjuk magunknak, ha 1/2-n elviszi a Miami, a Seattle vagy a Jacksoville... És akkor lépnek elő megint a plusz várakozásra kárhoztatott idények.apeszos
igen, de türelem tornaterem 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
na ezt nem tudom elképzelni; nem tud ő addigra bentmaradni, mert jön 1/5re a Tampa, és lefelé fog menni, és jön a Seattle-KC duóból valaki; és ők nagyon örülnének egy ilyen QB-nak, mert nem mindegy, hogy nem kell még 2-3 helynyit felmenni... Szerintem a Cleveland sem ugrana fel 'csak' egy helynyit, ezért írtam, hogy arra számítok, hogy ha nem viszik el Griffint 1/2őn, biztosan felmegyünk érte 1/3ra, mert megér ennyit.sapka
Szerintem meg nekünk érné meg a leginkább, nincs nagyobb QB needes csapat jelenleg a ligában nálunk. Szóval csalódnék ha 1/2-re nem mi húznánk....apeszos
szerintem az drága lenne érte, mert akkor biztosan keresztbe fog nekünk tenni valaki, 1/3ra meg biztosan nem, és tényleg vannak a managmentnek jó kapcsolatai Minnesotában.sapka
Hát azt nyugodtan feldughatjuk magunknak, ha 1/2-n elviszi a Miami, a Seattle vagy a Jacksoville... És akkor lépnek elő megint a plusz várakozásra kárhoztatott idények.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha véletlenül nem lesz feltrade, és bent marad Griffin 1/6-ra, mit lép az öreg? 😀apeszos
na ezt nem tudom elképzelni; nem tud ő addigra bentmaradni, mert jön 1/5re a Tampa, és lefelé fog menni, és jön a Seattle-KC duóból valaki; és ők nagyon örülnének egy ilyen QB-nak, mert nem mindegy, hogy nem kell még 2-3 helynyit felmenni... Szerintem a Cleveland sem ugrana fel 'csak' egy helynyit, ezért írtam, hogy arra számítok, hogy ha nem viszik el Griffint 1/2őn, biztosan felmegyünk érte 1/3ra, mert megér ennyit.sapka
Szerintem meg nekünk érné meg a leginkább, nincs nagyobb QB needes csapat jelenleg a ligában nálunk. Szóval csalódnék ha 1/2-re nem mi húznánk....apeszos
szerintem az drága lenne érte, mert akkor biztosan keresztbe fog nekünk tenni valaki, 1/3ra meg biztosan nem, és tényleg vannak a managmentnek jó kapcsolatai Minnesotában.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha véletlenül nem lesz feltrade, és bent marad Griffin 1/6-ra, mit lép az öreg? 😀apeszos
na ezt nem tudom elképzelni; nem tud ő addigra bentmaradni, mert jön 1/5re a Tampa, és lefelé fog menni, és jön a Seattle-KC duóból valaki; és ők nagyon örülnének egy ilyen QB-nak, mert nem mindegy, hogy nem kell még 2-3 helynyit felmenni... Szerintem a Cleveland sem ugrana fel 'csak' egy helynyit, ezért írtam, hogy arra számítok, hogy ha nem viszik el Griffint 1/2őn, biztosan felmegyünk érte 1/3ra, mert megér ennyit.sapka
Szerintem meg nekünk érné meg a leginkább, nincs nagyobb QB needes csapat jelenleg a ligában nálunk. Szóval csalódnék ha 1/2-re nem mi húznánk....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha véletlenül nem lesz feltrade, és bent marad Griffin 1/6-ra, mit lép az öreg? 😀apeszos
na ezt nem tudom elképzelni; nem tud ő addigra bentmaradni, mert jön 1/5re a Tampa, és lefelé fog menni, és jön a Seattle-KC duóból valaki; és ők nagyon örülnének egy ilyen QB-nak, mert nem mindegy, hogy nem kell még 2-3 helynyit felmenni... Szerintem a Cleveland sem ugrana fel 'csak' egy helynyit, ezért írtam, hogy arra számítok, hogy ha nem viszik el Griffint 1/2őn, biztosan felmegyünk érte 1/3ra, mert megér ennyit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Sziasztok!!!
Régen jártam fenn az oldalon (Még NFL.hu néven futott), akkor igen lagymatag volt a Skins topic. Erre most idetévedek és pezseg az élet. 😊Ricoboy
üdv újra itt
azért az erős túlzás, hogy pezseg, de nagyobb mint annó az nfl.hun volt, főleg a kezdeti időkre gondolok... (bár akkor nem volt nickem)
--
nexionnal értek egyet mindenben, úgy tűnik csak apeszos szeretett bele Griffinbe túlzottan 😛
ide kapcsolódva én azt hallottam 😉 😉, hogy csak a 3. pickért érdeklődünk adott esetben (ugye az az idei első és jövő évi elsőbe kerülhet) és nagyon jó a kapcsolat a Minnesotával (elvitték McNabbet; he-he), szóval szerintem akkor lesz itt biznisz, ha 1/3ig csúszik a srác.sapka
Akibe én eddig "beleszerettem", az általában be is vált... Csak nézd vissza. 😀 Pl. Grossmant nem szerettem 😛 Két esélyes az 1/3, mert akik előttünk vannak azok közül csak a Cleveland-nek kellene QB, és nekik sem mindenáron. Szerintem jobban járnának Blackmonnal, vagy DeCastroval. De tovább megyek, Richardson is igen csak sok terhet tudna levenni McCoy válláról... Arra leszek kíváncsi, ha véletlenül nem lesz feltrade, és bent marad Griffin 1/6-ra, mit lép az öreg? 😀

De amúgy tovább gondolva, kár a Minnesotával egyezkedni, mert a többi QB needes csapat meg a Ramset fogja lerohanni... Mint mondjuk a Miami.apeszos
Arra lenne a válasz a Manning+RG3. Pénz van...

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most voltam egy washingtoni website-on. Már fantáziálnak Manning+RG3 kombón is 😊

http://www.csnwashington.com/football-washington-redskins/news/redskins-must-choose-between-manning-gri?blockID=648666&feedID=6355Ricoboy
Ezzel nincsenek egyedül, én így kezdtem az offseasont.. 😀
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Most voltam egy washingtoni website-on. Már fantáziálnak Manning+RG3 kombón is 😊

http://www.csnwashington.com/football-washington-redskins/news/redskins-must-choose-between-manning-gri?blockID=648666&feedID=6355

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sziasztok!!!
Régen jártam fenn az oldalon (Még NFL.hu néven futott), akkor igen lagymatag volt a Skins topic. Erre most idetévedek és pezseg az élet. 😊Ricoboy
üdv újra itt
azért az erős túlzás, hogy pezseg, de nagyobb mint annó az nfl.hun volt, főleg a kezdeti időkre gondolok... (bár akkor nem volt nickem)
--
nexionnal értek egyet mindenben, úgy tűnik csak apeszos szeretett bele Griffinbe túlzottan 😛
ide kapcsolódva én azt hallottam 😉 😉, hogy csak a 3. pickért érdeklődünk adott esetben (ugye az az idei első és jövő évi elsőbe kerülhet) és nagyon jó a kapcsolat a Minnesotával (elvitték McNabbet; he-he), szóval szerintem akkor lesz itt biznisz, ha 1/3ig csúszik a srác.sapka
Akibe én eddig "beleszerettem", az általában be is vált... Csak nézd vissza. 😀 Pl. Grossmant nem szerettem 😛 Két esélyes az 1/3, mert akik előttünk vannak azok közül csak a Cleveland-nek kellene QB, és nekik sem mindenáron. Szerintem jobban járnának Blackmonnal, vagy DeCastroval. De tovább megyek, Richardson is igen csak sok terhet tudna levenni McCoy válláról... Arra leszek kíváncsi, ha véletlenül nem lesz feltrade, és bent marad Griffin 1/6-ra, mit lép az öreg? 😀

De amúgy tovább gondolva, kár a Minnesotával egyezkedni, mert a többi QB needes csapat meg a Ramset fogja lerohanni... Mint mondjuk a Miami.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért így sem pezseg úgy mint kellene.. 😕
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sziasztok!!!
Régen jártam fenn az oldalon (Még NFL.hu néven futott), akkor igen lagymatag volt a Skins topic. Erre most idetévedek és pezseg az élet. 😊Ricoboy
üdv újra itt
azért az erős túlzás, hogy pezseg, de nagyobb mint annó az nfl.hun volt, főleg a kezdeti időkre gondolok... (bár akkor nem volt nickem)
--
nexionnal értek egyet mindenben, úgy tűnik csak apeszos szeretett bele Griffinbe túlzottan 😛
ide kapcsolódva én azt hallottam 😉 😉, hogy csak a 3. pickért érdeklődünk adott esetben (ugye az az idei első és jövő évi elsőbe kerülhet) és nagyon jó a kapcsolat a Minnesotával (elvitték McNabbet; he-he), szóval szerintem akkor lesz itt biznisz, ha 1/3ig csúszik a srác.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!