Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Sziasztok!!!

Régen jártam fenn az oldalon (Még NFL.hu néven futott), akkor igen lagymatag volt a Skins topic. Erre most idetévedek és pezseg az élet. 😊 Le kell szögeznem nem vagyok egy nagy spíler, de már 2007 óta követem az NFL mérkőzéseit. Annak idején szerettem bele a rézbőrűekbe és ha mindig nem is, igyekszem követni a velük kapcsolatos híreket, eseményeket. Ahogy olvastam fentiekben ti is egyetértetek velem abban hogy egy QB vérfrissítés nem lenne rossz a csapatunknak. Bár nem feltétlenül rookie.(talán Manning?) , bár én is ezt favorizálnám. Aztán a további körökben én is inkább az off. falban tennék rendet. A védelem szerintem abszolút NFL top.

Üdv mindenkinek, ezek után gyakrabban jövök....Ricoboy

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vitatkoznom kell, Rex nem game manager, neki külön kategóriája van, amit Rex QB-nak hívnak és egyedül van benne... Különben se sértsük meg a tényleg game manager QB-kat vele... 😂 Arra meg még mindig nem látok garanciát, hogy Manning-el ne járnánk ugyanúgy, mint McNabb-el, sőt McNabb egészségesen jött... Nem akar esetleg QB coachnak jelentkezni nálunk Peyton???nexion218
😀 Csak sapka meg ne hallja... Azért Manningből így is többet kinézek... Mondjuk McNabb külön katasztrófája volt Kyle és az akkor kialakulóban levő, de mindenképpen kurva szar O#. Ha jönne RGIII, lenne egy franchise gyanús irányítónk, aki a következő szezonra érhetne be igazán, és ugyanarra az idényre érik be egy megfiatalított O# is (Williams, Hurt, Cook, Smith), a futók (Helu, Royster..) Davis is csak 26, és a WR-ek is a fiatalokból kerülnek ki (Hankerson, Paul, Robinson, Austin..). Szóval erőteljes fiatalításba kezdett az öreg, és nem látom be -pláne látva a fiatalok teljesítményét- miért maradna ki ebből a QB...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Vitatkoznom kell, Rex nem game manager, neki külön kategóriája van, amit Rex QB-nak hívnak és egyedül van benne... Különben se sértsük meg a tényleg game manager QB-kat vele... 😂 Arra meg még mindig nem látok garanciát, hogy Manning-el ne járnánk ugyanúgy, mint McNabb-el, sőt McNabb egészségesen jött... Nem akar esetleg QB coachnak jelentkezni nálunk Peyton???

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig én azt hallottam "egy barátomtól aki látott olyat aki hallott valakit", hogy a 'skins igencsak vergődik a Ramsnál a kettes pickért... 😀 Az egy dolog, ha nem jön be, mert másnak még jobban kell, akkor lép elő sapka verziója, és lefelé kell menni, még több picket szerezni. Tavaly bizonyított az öreg, majd minden rookie bevált. És tulajdonképpen a 2010-es se volt rossz class (Williams, Cook, Riley, Austin...) szvsz az öregen múlik megint nem lesz rossz draftunk. Csak ne volna akkora need évek óta a QB... Ha nem jön RGIII, akkor bajban lesz a fater, mert Becknek ugye mindegy ki mögött csere, am Tannehillt vagy Osweilert mély vízbe dobni merész húzás lenne. Láttuk, hogy a veterán QB (McNabb) nem jött be, a game manager (Grossman) is alja munka volt, most már jöjjön valami új. Azzal sem fürödhet be jobban mintha elkövetné ugyanazt a hibát még egyszer (Orton).

Bár hozzáteszem, ha valami csoda folytán Manning nálunk kötne ki, egy kézzel is jobb lenne mint a zárójelben említett három úr együttesen. Még ha bal kézzel dobálna, akkor is...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
....Tudja valaki, hogy Shanny-nak mennyire tetszik RG3 játéka? El tudna ilyen játékstílusú QB-t képzelni a csapatban?Hollywood
Nem nagyon... Az öregnek inkább a magas, erős Osweiler típusú QB-k jönnek be. Szerencse hogy a fiának viszont nem. Az idei szezonban több volt a passzjáték jóval, mint azt vártuk volna. Persze ezt lehetett annak a számlájára is írni, hogy nem igazán ment a futójáték, de érdekes módon később is maradt túlsúlyban a passz, mikor már összekapta magát a fal. Így lehetséges, hogy Kyle playbookja készen áll Griffinre, csak az öreg ne adja fel.... szerezze meg nekünk végre a franchise irányítónkat...apeszos
Csak azt nem tudom, hogy annak mi a valószínűsége, hogy Sr. mint törzsfőnök azt húzza, ami Kyle-nak kell.... Ismét hangsúlyozom, nem asztalom ez a mock-draft téma, de valamiért nagyon olyan érzésem van, hogy a Tannehill/Osweiler páros valamelyike lesz a QB-nk a második körben és fogalmam sincs, hogy mit céloz majd meg az Öreg az elsőben... Kiindulva az eddigi 2 draftjából, egyszer sem azt húzta, amit többségében vártak (2010-ben Okung körül volt nagy hype, ő Williams-t húzta, ami persze nem baj, 2011-ben meg mindenki QB-t jósolt elsőben, ő helyette hozta Kerrigan-t, ami megintcsak nem baj), szóval ha bármi tendencia felfedezhető benne, akkor Griffin-re nem sok esélyt látok. És most nézem, hogy a srác nem egy kolosszus, nincs 190 cm és alig 100 kiló...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
....Tudja valaki, hogy Shanny-nak mennyire tetszik RG3 játéka? El tudna ilyen játékstílusú QB-t képzelni a csapatban?Hollywood
Nem nagyon... Az öregnek inkább a magas, erős Osweiler típusú QB-k jönnek be. Szerencse hogy a fiának viszont nem. Az idei szezonban több volt a passzjáték jóval, mint azt vártuk volna. Persze ezt lehetett annak a számlájára is írni, hogy nem igazán ment a futójáték, de érdekes módon később is maradt túlsúlyban a passz, mikor már összekapta magát a fal. Így lehetséges, hogy Kyle playbookja készen áll Griffinre, csak az öreg ne adja fel.... szerezze meg nekünk végre a franchise irányítónkat...
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.kristof
ha számolsz egy kicsit, nekünk nem éri meg 1/6-ra húzni
mert kell egy irányító, persze ez lehet Flynn lesz, és akkor felőlem jöhet WR, ha ő a BPA, de ha nem mászunk felfelé a sorrendben, akkor muszáj lesz lefelé menni, nem éri meg azon a poszton játékost húzni. Tavaly sem érte meg!
most jöhet a miért nem. Szerintem ez nagyon egyszerű, hiányoznak a QB-RT-LG és S kezdők
ezen posztok közül ha kiveszed a QB-t, te húznál 1/6ra RT-t? vagy guardot? S meg tudjuk nincs
szóval ha sikerül lefelé egy pár helyet menni, ott is bőven be lehet húzni ezekre a posztokra a kezdőket... sőt még nyerünk is a +pickel.sapka
Sapka jól megfogalmazta. Mint tudjuk ahhoz, hogy Shanny-nak legyen esélye maradni, kell egy új QB. Szerintem is mindenképpen megpróbál felmenni RG3-ért aztán ha nem sikerül akkor megpróbál letradelni és húzni OT-t vagy OG-t és 2. körben QB-t. Kérdés mi jön ebből össze... ez a draft egyik legérdekesebb kérdése ugye. Tudja valaki, hogy Shanny-nak mennyire tetszik RG3 játéka? El tudna ilyen játékstílusú QB-t képzelni a csapatban?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.kristof
Akkor nálam egyértelműen OT. És habár ez meglepő, de én DeCastrotól sem esnék kétségbe, habár ritka az OG pick ilyen korán, de Ő az, aki szerintem még meg is éri talán.Stez
Akkor bekopizom a mock topicos hsz-t:
10 WR van rosteren jelenleg. Donte' Stallworth és David Anderson valószínű megy... Mondjuk Stallworth-öt sajnálnám... Szívem szerint Banks-t küldeném el, mert luxus. Moss és Gaffney mellett van Hankerson Niles Paul és Terrence Austin, ha Stallworth marad akkor már hat ha nem is "marslakó", de jó kezű elkapónk van. És még Armstrongról nem beszéltem, akinek most éppen nem ment valamiért. + a TE Davis, akinek a legtöbb elkapott yardja volt a csapatnál, ha jól tudom. szvsz nem kell ide több WR, egy QB kell aki tud nekik dobálni, és pár falember, akik ezt biztosítják. Szerintem.apeszos
Ja, és OT-t tényleg csak lejjebb érdemes húzni, úgy vélem Kalil már nem lesz bent 1/6-on. De szerintem DeCastro megérné a 6-os picket, pláne ha második körben, vagy később behúzzuk Tannehillt vagy Osweilert..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.kristof
ha számolsz egy kicsit, nekünk nem éri meg 1/6-ra húzni
mert kell egy irányító, persze ez lehet Flynn lesz, és akkor felőlem jöhet WR, ha ő a BPA, de ha nem mászunk felfelé a sorrendben, akkor muszáj lesz lefelé menni, nem éri meg azon a poszton játékost húzni. Tavaly sem érte meg!
most jöhet a miért nem. Szerintem ez nagyon egyszerű, hiányoznak a QB-RT-LG és S kezdők
ezen posztok közül ha kiveszed a QB-t, te húznál 1/6ra RT-t? vagy guardot? S meg tudjuk nincs
szóval ha sikerül lefelé egy pár helyet menni, ott is bőven be lehet húzni ezekre a posztokra a kezdőket... sőt még nyerünk is a +pickel.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.kristof
Akkor nálam egyértelműen OT. És habár ez meglepő, de én DeCastrotól sem esnék kétségbe, habár ritka az OG pick ilyen korán, de Ő az, aki szerintem még meg is éri talán.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nem ér Wright 1/6-ot.
A Skinsnek nagyobb needjei vannak. Ott az OL, ahol OT-OG mind jöhet. Ha már WR, Blackmon mondjuk ér 1/6-ot, ha ott még elérhető lesz, az egy jó pick, RGIII meg alap, mert azért Ő is szóba kerülhet még, tudtommal a Skins érdeklődik az 1/2 iránt, nem is kicsit.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos:bármelyikre 😀, mindegyik nagyon jó K, ha marad bármelyiknél sanszunk hatalmas upgrade lenne

kristóf: szerintem egyetért, QB nélkül nehéz, de nálunk nem prioritás a WR,
ha visszajön Cooley egészségesen, már van bőven elég célpont, ha mégsem jön vissza akkor sem kell több WR, persze, hogy 1/6ra bárki upgrade lehetne, de minek kellene? főként futunk, van 3 közepes futónk. Moss-Gaffney veterán allrounderek, Armstrong egy fly-király, csupán az a kérdés, hogy a rookiek mennyit tudnak előlépni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Íme, életem első 1. körös mock draftja: (v1.0)
6. Washington (5-11): Kendall Wright WR
Beki
Mé WR? Két csapatra való van, és nem is rosszak. Ha nem QB, akkor O#.... Mondjuk DeCastro? 😉apeszos
Itt mindenki egyetért apeszos ezen véleményével? Én nem annyira, ki is fejteném, hogy miért:
- Gaffney és Moss öregek, ettől függetlenül jól jönnek a háznál (főleg utóbbi), maradjanak.
- Stallworth se fiatal ő cserébe még szar is, FA, nincs értelme visszaigazolni. Anderson ugyanez.
- Niles Paul, Terrence Austin, Anthony Armstrong, Brandon Banks - sorrendben: 5. kör, 7. kör, udfa, udfa. oké, hogy fiatalok (Armstrongra még ez sem igaz) de mennyiség=/=minőség én ebből max 2-t tartanék meg, Pault és esetleg Austint.
- Hankerson szar volt, aztán rájött, hogy itt dolgozni kell, a sérülése előtt már elég monster modeban tolta, marad.
Ez jó esetben 5 WR, úgy, hogy egyik sem kimondottan elit (főleg ha megnézzük a csoportriválisoknál milyen emberek mozognak) szal szerintem ha nincs RG3 akkor kimondottan jó befektetésnek tartanám az elsőkörös WR-t. Még Blackmon sem elképzelhetetlen ha nem lesz trade és Luck-Kalil-Claiborne-RG3-Richardson ötös megy ki előttetek, de akár Wright is megérheti az 1/6ot.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt már? Schedule 2012:
apeszos
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=438904#p438904
de nem baj, akkor még nem derült ki, hogy mi a pontos sorrend
mikor lesz a bye week?
(remélem csak a 15. forduló után, mert akkor 15-1 lesz, és az elég lesz a PO-ra 😀)sapka
Oké, bocs... Akkor egy kérdés... Kire lehetne lecserélni Ganot?
Kickers:

Jay Feely (ARZ)
Rian Lindell (BUF)
Mike Nugent (CIN)
Phil Dawson (CLE)
Neil Rackers (HOU)
Josh Scobee (JAC)
Nick Folk (NYJ)
Connor Barth (TB)
Ryan Succop (KC) - Restricted
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Volt már? Schedule 2012:
apeszos
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=438904#p438904
de nem baj, akkor még nem derült ki, hogy mi a pontos sorrend
mikor lesz a bye week?
(remélem csak a 15. forduló után, mert akkor 15-1 lesz, és az elég lesz a PO-ra 😀)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt már? Schedule 2012:
Washington Redskins vs.Dallas Cowboys
Washington Redskins vs.Philadelphia Eagles
Washington Redskins vs.New York Giants
Washington Redskins vs.Atlanta Falcons
Washington Redskins vs.Carolina Panthers
Washington Redskins vs.Baltimore Ravens
Washington Redskins vs.Cincinnati Bengals
Washington Redskins vs.Minnesota Vikings
Dallas Cowboys vs.Washington Redskins
Philadelphia Eagles vs.Washington Redskins
New York Giants vs.Washington Redskins
New Orleans Saints vs.Washington Redskins
Tampa Bay Buccaneers vs.Washington Redskins
Cleveland Browns vs.Washington Redskins
Pittsburgh Steelers vs.Washington Redskins
St Louis Rams vs.Washington Redskins
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Cooley-Davis: nekem tetszene ha mindketten egészségesek lennének és jól játszanának. Cooley jó tud lenni azért. Kell 2 TE!
Orton: No please... hell no! Semmivel sem lenne előrébb a csapat... egy újabb elvesztegetett év lenne... Shanny belebukna, jöhetne új edző...stb.
Fal: Brown helyére kéne egy RT és egy G, mert ugye Kory kérdéses a sérülése miatt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Orton mennyivel lenne jobb mint Rexy? Nem nagyon figyeltem, de sem Denverben sem a Chiefs-nél nem alkotott maradandót, finoman szólva. Nálunk majd fog? Ha már beáldozunk egy újabb idényt, azt megtehetjük Grossmannal is...apeszos
ugyanolyan híre van mindkettejüknek, persze mindketten temérdek hibával, és kevés erénnyel. Ő is ugyanolyan kész játékos, mármint az eddigi hibáit el fogja követni minden további nélkül, ahogy Grossman is oda fogja dobni mélyen két ember közé 3 emberrel a hátán akármit is csinálnak vele..., de pl. ő szisztematikusan rossz a redzoneban, de az open fielden jól játszik, a nyomást egész jól kezeli, szépen dob, de mentálisan gyenge szerintem (kulcshelyzetekre értem). Elméletileg jobb mint Rex, de kb. egyformák

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondolom a 6. pick Griffin lenne. De ha nem QB, én is jobban örülnék DeCastronak, mint Blackmonnak, a fal szvsz fontosabb lenne mint a WR. Orton mennyivel lenne jobb mint Rexy? Nem nagyon figyeltem, de sem Denverben sem a Chiefs-nél nem alkotott maradandót, finoman szólva. Nálunk majd fog? Ha már beáldozunk egy újabb idényt, azt megtehetjük Grossmannal is...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és még azért is vállalom a fejemet, h ha bent van blackmon, hozzuk el. szerencsére szurkolók vagyunk nem gm.ek 😊a.kacsa
ezzel egyetértek
de én azt szeretném a legjobban, hogy letrade és Glenn/DeCastro és második körben egy game manager QB, és még egy S-t hozni. és a többi már csak ráadás
----
közben újabb hírek:

According to the Washington Examiner, the Redskins had interest in free agent Kyle Orton when he was waived by Denver last November.
The Redskins didn't put in a waiver claim because of the salary implications and potential for locker-room "friction" with Rex Grossman. While he'd be an upgrade on Grossman for 2012, the Redskins would likely view Orton as more of a stopgap solution while grooming a rookie. It would make some sense for Washington to sign Orton in free agency before drafting a quarterback in April. Particularly if the rookie isn't selected at No. 6 overall.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért én nem voltam teljes mértékben kibékülve a fallal. brown ughyis megsérül, és egy valag pénzt keres majd, és egy domináns guard is jó lenne. és még azért is vállalom a fejemet, h ha bent van blackmon, hozzuk el. szerencsére szurkolók vagyunk nem gm.ek 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki az aki FA QB és be is válhatna?apeszos
mazsolázz: http://walterfootball.com/freeagents2012QB.phpempty taxi
😊 Csak költői kérdés volt... 😊 Én innen szoktam... : http://www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php
én nme szívesen mennék felfele, ha csak nem luckért lehetséges. ha nem lesz már bent griffin, akkor inkább tradeljünk lejjebb, gyűjtsünk pickeket, mert van lyuk betölteni. kell qb, egy fél fal, és rakat más dolog.a.kacsa
kacsa ne bazd, mi az a rakat dolog? A fal is egész jól muzsikált az újoncokkal, már tudjuk hogy jó cserék, sőt tőlem Smith minden további nélkül játszhatna Brown helyett.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én nme szívesen mennék felfele, ha csak nem luckért lehetséges. ha nem lesz már bent griffin, akkor inkább tradeljünk lejjebb, gyűjtsünk pickeket, mert van lyuk betölteni. kell qb, egy fél fal, és rakat más dolog.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megjegyzem, beszélünk itt feltrade-ről, de egyre több mock ír nekünk WR-t első körre, amit elég érdekesnek tartok, tudván hogy mekkora need a QB nálunk. Vagy csak én érzem így? Ki az aki FA QB és be is válhatna?apeszos
szerintem ezek a WR húzások abszolút komolytalanok, Shanahan sem szokott Wr-t húzni első körben, a Redskinsben sincsen ennek hagyománya.
sokban szerepel feltrade, váltakozva a Browns és Redskins között
inkább ez a korai mockok csak gondolkodásra kéztetnek, mi lenne ha típusúak, szerencsére a csapatok nem ezek alapján írják a draftboardokat.
Nincs elég jó FA QB, hogy bátran lehessen WR-t húzni, továbbra is tartom, hogy nincs WR need csak belelátják itt az emberek; ami nem szép dolog! 😛

egyébként meg Josh Johnson... csak vadindián felállás lenne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!