Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
napokban olvastam, hogy Tannehill kénytelen kihagyni a jövő héten kezdődő combinet is a sérülés miatt, nem tudom ez mennyire igaz, de ha igen akkor kötve hiszem hogy a sima pro daye miatt belekúszik az első körbe...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jogos, azt a változót kihagytam az egyenletből, hogy hogy válik be a No.1 pick-jük. Én is kezdek hajlani a feltrade felé... Ha semmi mással nem lesz több a keret, mint egy jó QB-val, már sokkal jobban néznénk ki. Bár nem hiszem, hogy az Öreg belemenne egy ilyen Palmer-to-Raiders stílusú bizniszbe egyetlen játékosért.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mayock szerint, nincs akkora szakadék Luck és Griffin között. "He loves “everything” about Robert Griffin III, calling him the most exciting players in the last few drafts" A végén majd a Colts elviszi RGIII-at és lesz nagy kapkodás, hogy ki és mit adjon Luck-ért a Rams-nak.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/mayock-luck-is-great-but-not-a-once-in-a-lifetime/Hollywood
Na akkor kell Danny Boynak átadni a kormányt egy kis időre... Furcsa, de nekem is volt már egy ilyen kósza gondolatom, hogy mi van, ha a Colts-nak nem is Luck a célpont? Bár nem tudom, hogy miért ne ő lenne, de egyelőre csak mindenki más mondja azt, hogy Luck 1/1 a Coltshoz, szóval vagy jól gondolják, vagy nem... Mondjuk ha nem őt húzzák és Luck tényleg olyan jó lesz, mint amire számítani lehet, akkor a Colts azt is kockáztatja, hogy a következő kb. 10-15 évre az összes NFL poén céltáblája legyen. Persze ha emiatt nálunk kötne ki, én cserkészbecsszóra nem nevetnék egy ilyen poénon se... 😉nexion218
Annál inkább fel kell menni 1/2-re. Nem fakadnék sírva, ha Luck jönne... Nem hinném hogy poénkodnának ha RG is beválna a Coltsnak... Én csak akkor leszek nyugodt, ha valamelyikük felmutatja a 'skins mezt az első körben...

Pár jóslat 1/6-ra:

NFL.com, Chad Reuter (február 7.)
Pick 6: Ryan Tannehill, QB, Texas A & M
-------------------------------------
NFL.com, Bucky Brooks (jan. 27)
Pick 6: Robert Griffin III, QB, Baylor
-------------------------------------
ESPN.com, Mel Kiper (Jan. 18)
Pick 6: Morris Claiborne, CB, LSU
-------------------------------------
ESPN.com, Todd McShay (Feb. 2)
Pick 6: Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
-------------------------------------
CBSSports.com, Rob Rang (Feb. 7)
Pick 6: Morris Claiborne, CB, LSU
-------------------------------------
CBSSports.com, Dane Brugler (Feb. 8)
Pick 6: Ryan Tannehill, QB, Texas A&M
-------------------------------------
National Football Post, Wes Bunting (Jan. 30)
TRADE- Redskins trade up to No. 2 via St. Louis Rams, select Robert Griffin III, QB, Baylor
---------------------------------------------------------------------------------------
Sports Illustrated, Don Banks (Jan. 27)
Pick 6: Ryan Tannehill, QB, Texas A&M
-------------------------------------
Pro Football Weekly, Nolan Nawrocki (Jan. 24)
Pick 6: Morris Claiborne, CB, LSU
-------------------------------------
Draft Countdown, Scott Wright (Jan. 20)
Pick 6: Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
-------------------------------------
SBNation.com (Feb. 13)
TRADE- Redskins trade up to No. 2 via St. Louis Rams, select Robert Griffin III, QB, Baylor
---------------------------------------------------------------------------------------
WalterFootball.com (Feb. 9)
Pick 6: Riley Reiff, OT, Iowa
------------------------------------
Great Blue North Draft Report (Feb. 2)
TRADE-Redskins trade up to No. 2 via St. Louis Rams, select Robert Griffin III, QB, Baylor
---------------------------------------------------------------------------------------
KFFL.com (Feb. 4)
Pick 6: Robert Griffin III, QB, Baylor
------------------------------------
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mayock szerint, nincs akkora szakadék Luck és Griffin között. "He loves “everything” about Robert Griffin III, calling him the most exciting players in the last few drafts" A végén majd a Colts elviszi RGIII-at és lesz nagy kapkodás, hogy ki és mit adjon Luck-ért a Rams-nak.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/mayock-luck-is-great-but-not-a-once-in-a-lifetime/Hollywood
Na akkor kell Danny Boynak átadni a kormányt egy kis időre... Furcsa, de nekem is volt már egy ilyen kósza gondolatom, hogy mi van, ha a Colts-nak nem is Luck a célpont? Bár nem tudom, hogy miért ne ő lenne, de egyelőre csak mindenki más mondja azt, hogy Luck 1/1 a Coltshoz, szóval vagy jól gondolják, vagy nem... Mondjuk ha nem őt húzzák és Luck tényleg olyan jó lesz, mint amire számítani lehet, akkor a Colts azt is kockáztatja, hogy a következő kb. 10-15 évre az összes NFL poén céltáblája legyen. Persze ha emiatt nálunk kötne ki, én cserkészbecsszóra nem nevetnék egy ilyen poénon se... 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Mayock szerint, nincs akkora szakadék Luck és Griffin között. "He loves “everything” about Robert Griffin III, calling him the most exciting players in the last few drafts" A végén majd a Colts elviszi RGIII-at és lesz nagy kapkodás, hogy ki és mit adjon Luck-ért a Rams-nak.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/mayock-luck-is-great-but-not-a-once-in-a-lifetime/
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A laszti méretéből lehet viszonyítani. 😂

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sőt, Banks még balkezes is... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt hittem Banks van a képen 😀sapka
Még jó, hogy nem Carriker-t írtad 😀 😛Hollywood
azért színtévesztő még nem vagyok! 😉
másrészről hogy lehet egy torzóról megmondani milyen magas? 😛 😛sapka
Széltében is.. 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hittem Banks van a képen 😀sapka
Még jó, hogy nem Carriker-t írtad 😀 😛Hollywood
azért színtévesztő még nem vagyok! 😉
másrészről hogy lehet egy torzóról megmondani milyen magas? 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
azt hittem Banks van a képen 😀sapka
Még jó, hogy nem Carriker-t írtad 😀 😛
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt hittem Banks van a képen 😀sapka
Banks 16-os, és feleekkora.. 😀 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hittem Banks van a képen 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, mert a 10-es Gaffneyé. Amúgy a 11-es Aldrick Robinsoné. Jobban örültem volna a 12-nek, az azt jelentené, hogy Beck múltidő... Egyébként nem én csináltam, úgy találtam... Ez azt is jelentheti, hogy más is így gondolja... 😀
Lehet hogy Shanny farigcsálta szabadidejében.. 😂
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
😀 😀
apeszos
Ez hatalmas 😀😀😀 Griffin 11-esben 😀 Kicsit csúnya lenne Tampa szurkolóként, de erre a mezre beruháznék.. Ha behúzzátok RGIII-t akkor ti lesztek jövőre az aktuális bandwagon, és én már ugrok is rá 😀 Mondjuk mentségemre legyen mondva, hogy Santana Mosst is csipázom, és franchise is tetszik! 😀😀😀D11
Ez nagyon cool lett!!! Apeszos... megadjam Shanny és Kyle MSN címét? 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀 😀
apeszos
Ez hatalmas 😀😀😀 Griffin 11-esben 😀 Kicsit csúnya lenne Tampa szurkolóként, de erre a mezre beruháznék.. Ha behúzzátok RGIII-t akkor ti lesztek jövőre az aktuális bandwagon, és én már ugrok is rá 😀 Mondjuk mentségemre legyen mondva, hogy Santana Mosst is csipázom, és franchise is tetszik! 😀😀😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Szerintem is szükség lesz az up trad-re....Ehhez egy kis pletyka az NFL.com-ról (Bár szerintem csak vicc kategória), de ha valóság alapja van, akkor tényleg el kell gondolkodni hogy zsebbe kell nyúlni azért az 1/3 ért.
Nem ülhetünk nyugodtan az 1/6-on, hiszen más is Up-olhat mögöttünk.

http://blogs.nfl.com/2012/02/13/broncos-once-had-their-eye-on-rg3/?module=HP11_content_stream&module=HP11_headline_stackRicoboy
Nem értem miért vagyunk leragadva 1/3-nál. Más meg viszi 1/2-re.... Hát akkor MOST nyúljon a zsebébe Snyder, amikor kell....

gabtsi tett be egy ilyen táblázatot, kurva jó. Videók is vannak hozzá...
NFL Draft 2012 Prospect Database
A topic: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=478092#p478092apeszos
Köszi. Tényleg jó!

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is szükség lesz az up trad-re....Ehhez egy kis pletyka az NFL.com-ról (Bár szerintem csak vicc kategória), de ha valóság alapja van, akkor tényleg el kell gondolkodni hogy zsebbe kell nyúlni azért az 1/3 ért.
Nem ülhetünk nyugodtan az 1/6-on, hiszen más is Up-olhat mögöttünk.

http://blogs.nfl.com/2012/02/13/broncos-once-had-their-eye-on-rg3/?module=HP11_content_stream&module=HP11_headline_stackRicoboy
Nem értem miért vagyunk leragadva 1/3-nál. Más meg viszi 1/2-re.... Hát akkor MOST nyúljon a zsebébe Snyder, amikor kell....

gabtsi tett be egy ilyen táblázatot, kurva jó. Videók is vannak hozzá...
NFL Draft 2012 Prospect Database
A topic: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=478092#p478092
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
És tartom is magam hozzá. Egyedül Griffinben látom azt, hogy az első meccstől kezdve ott legyen a kezdőben. Benne látom azt, hogy elindulhatunk felfelé, hogy a harmadik forduló után ne azon kelljen szorongani, vajon utolsók leszünk avagy utolsó előttiek? Bennünket eleve úgy aposztrofálnak hogy a "biztos csoport utolsó", az NFC egyik leggyengébb csapata. És sajnos igazuk van. Minél tovább kísérletezgetünk a veterán irányítókkal, annál tovább húzódik a szenvedésünk.... Ez az idény úgy is a malacoké megint, akkor kezdjünk már el végre kinevelni egy 'skins arcot, akinek a neve egy a csapatáéval, mint Brady, BigBen, Rodgers, Brees, Manning, igen, még Eli is. Egyébként erős a gyanúm, azért szedett össze Shanny annyi WR-t, hogy az új QB (aki ugye most lesz) ki tudja válogatni a saját, általa preferált elkapóit. Ezzel a logikával McCoy-t sem kéne kitenni Cleveland-ben, csak egy futó, vagy falember, vagy elkapó kell neki.... de erős naivitás lenne kivárni, hogy vajon bent marad-e 1/6-ig, vagy akár csak 1/3-ig. Fel kell menni érte, kérjenek akármit. Vannak még QB needes csapatok, és ha az öreg elkezd letradelni, lehet a másik kettőről is lecsúszunk, oszt nesze semmi fogd meg jól. Mert mások viszont felmennek a needjeikért. Nekünk a QB a legnagyobb hiányunk, tavaly is az volt, előtte is. Jó, remek játékosok jöttek, baromi jó lett a védelem, de eredmény szempontjából még rosszabbak is lettünk mint tavaly. Mert szánalmas volt az offense, lássuk be, ez az "egyidényes irányítósdi" nem jött be, se tavalyelőtt, se tavaly, idén sem fog. Nem kell a veterán irányító. Pláne úgy, hogy ide csak az alja jönne, aki máshová nem kell. Nem hinném, hogy Orton pl. nálunk táltosodna meg...apeszos
Szerintem is szükség lesz az up trad-re....Ehhez egy kis pletyka az NFL.com-ról (Bár szerintem csak vicc kategória), de ha valóság alapja van, akkor tényleg el kell gondolkodni hogy zsebbe kell nyúlni azért az 1/3 ért.
Nem ülhetünk nyugodtan az 1/6-on, hiszen más is Up-olhat mögöttünk.

http://blogs.nfl.com/2012/02/13/broncos-once-had-their-eye-on-rg3/?module=HP11_content_stream&module=HP11_headline_stack

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És tartom is magam hozzá. Egyedül Griffinben látom azt, hogy az első meccstől kezdve ott legyen a kezdőben. Benne látom azt, hogy elindulhatunk felfelé, hogy a harmadik forduló után ne azon kelljen szorongani, vajon utolsók leszünk avagy utolsó előttiek? Bennünket eleve úgy aposztrofálnak hogy a "biztos csoport utolsó", az NFC egyik leggyengébb csapata. És sajnos igazuk van. Minél tovább kísérletezgetünk a veterán irányítókkal, annál tovább húzódik a szenvedésünk.... Ez az idény úgy is a malacoké megint, akkor kezdjünk már el végre kinevelni egy 'skins arcot, akinek a neve egy a csapatáéval, mint Brady, BigBen, Rodgers, Brees, Manning, igen, még Eli is. Egyébként erős a gyanúm, azért szedett össze Shanny annyi WR-t, hogy az új QB (aki ugye most lesz) ki tudja válogatni a saját, általa preferált elkapóit. Ezzel a logikával McCoy-t sem kéne kitenni Cleveland-ben, csak egy futó, vagy falember, vagy elkapó kell neki.... de erős naivitás lenne kivárni, hogy vajon bent marad-e 1/6-ig, vagy akár csak 1/3-ig. Fel kell menni érte, kérjenek akármit. Vannak még QB needes csapatok, és ha az öreg elkezd letradelni, lehet a másik kettőről is lecsúszunk, oszt nesze semmi fogd meg jól. Mert mások viszont felmennek a needjeikért. Nekünk a QB a legnagyobb hiányunk, tavaly is az volt, előtte is. Jó, remek játékosok jöttek, baromi jó lett a védelem, de eredmény szempontjából még rosszabbak is lettünk mint tavaly. Mert szánalmas volt az offense, lássuk be, ez az "egyidényes irányítósdi" nem jött be, se tavalyelőtt, se tavaly, idén sem fog. Nem kell a veterán irányító. Pláne úgy, hogy ide csak az alja jönne, aki máshová nem kell. Nem hinném, hogy Orton pl. nálunk táltosodna meg...
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Apeszos, Te írtad, hogy „ha nem jön RGIII, akkor bajban lesz a fater”… „Tannehillt vagy Osweilert mély vízbe dobni merész húzás lenne.” Nagyon jó felvetés, hogy ki is képes azonnal kezdeni. Shanny-nak ahhoz, hogy maradhasson, most kellene nyernie és nem majd valamikor. Akárkit is hoz (draft-ra gondolok), azt a szezon egy pontján be kell vetnie, hogy legyen esély jobb eredményre vagy ha rosszul áll a csapat, akkor hivatkozni arra, hogy van egy ígéretes rookie és jövőre majd jók leszünk vele…

Szóval ha nem RGIII, akkor elméletileg ugye nincs más QB a drafton, aki kezdhetne idén… ergo Shanny ugyanott lesz a 2012-es szezon végén, mint 2011 után és ezt nem biztos, hogy Snyder elnézné neki. Ergo ahogy írtam kell valaki aki hitet ad a szurkolóknak és Snyder-enk is, hogy lesz itt szép jövő és Shanny maradjon. A QB ínségben szenvedő csapatok HC-i közül Shanny van leginkább „hot seat”-en, neki kell legjobban kaparnia.

Írtad, hogy Jags és RGIII. Jaguars nem fogja behúzni RGIII-at. Ott van Gabbert, őt próbálják most mentálisan rendbe rakni. Ilyen gyorsan nem mondanak le első körös irányítóról azért.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ne szidjuk az nfc westet mert visszanyal majd a fagyi 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ja, és Rogers mér nem ér? Emlékszem hogy mondtuk, huzzon a francba, ehhez képest most....apeszos
mert évekig akkora szar volt, hogy az hihetetlen, belekúszott simán a 3 legrosszabb kezdő cornerbe, pedig akkor is Hall volt az elsőszámú...
az hogy idén, hogy hozta ezt a játékát össze, nem is értem. Erősebb védelembe került, vagy kevésbé jó ellenfelek ellen? nem tudom. Az biztos, hogy magasabb elkapók ellen semmit nem tud kezdeni, ahogy a fizikális elkapók ellen sem. Lehet az nfc westben nem nagyon vannak hasonló kettes számú opciók, na meg Goldson elég jó szezont hozott mögötte...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek kacsával. Második éves volt, és soha rosszabb LT ne legyen... fejlődőképes, kicsit ellazsálta az idei évet, de ennyi belefér, és ha Hurt is felnő mellé, évekre megoldódhat a blindside. Örülnék, ha Smith a túloldalon is tudna így fejlődni.

Ja, és Rogers mér nem ér? Emlékszem hogy mondtuk, huzzon a francba, ehhez képest most....
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
okung nem edz rendesen ezért sérült meg folyamatosan, de ha játszik jó, csak hát porcelán.
sztem williamsel semmi baj nicns, az h füvezett nabumm, épp őt kapták el a ligából. ez olyan mint akit elkapnak doppingoláson. vkit el kell. jó játékos ő, megérte behúzni sztem