Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ki az aki FA QB és be is válhatna?apeszos
mazsolázz: http://walterfootball.com/freeagents2012QB.php


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarul akármi is lehet... 😀 😛 Megjegyzem egy egészséges Cooley meg egy nem eltiltott Davis ütős páros lehetne... De ellenkező esetben nagy szarban leszünk... Megjegyzem, beszélünk itt feltrade-ről, de egyre több mock ír nekünk WR-t első körre, amit elég érdekesnek tartok, tudván hogy mekkora need a QB nálunk. Vagy csak én érzem így? Ki az aki FA QB és be is válhatna?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És mi lesz Cooleyval?apeszos
2014-ben lesz FA, elvileg jól állunk cappel, szóval egyfelől maradhatna ilyen drágán is, most úgyis divatosak a 2 jól elkapó TE playek, és akkor a WR dilemma feloldódna 😊. Mondjuk egyiküknek sem az erőssége a blokkolás. Másrészről én imádtam régen a Gibbs-féle állandó I-formationt, bár az nem feltétlen 2 Te-re épül, és már nem is igazán modern, de annó a félvér (Campbell) is ebben kezdett nálunk, és playaction-futás, stb.stb.
Ez a rész nem kimondottan lett egybefüggő az előzővel 😀. De inkább attól függ mit terveznek vele felül, ha valahogy sikerülne elhitetni hogy egészséges, cserealap lehetne bármihez, abból jól ki lehetne jönni, szerintem már nincs benne sok, utóbbi években túl sokat volt sérült, viszont ha egészséges volt, kítűnt a meccseken. Bár ha abból indulok ki, hogy sok helyen top S FA-nek tartják Landryt is, akkor Cooley is remek cserealap. De egy paycutot is eltudok képzelni, ha feltétlen maradni akarna. De ugyanúgy a sima cut is benne, de egyelőre nincs erre szükség.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hm.. Az a felfüggesztett aggaszt azért... Kétségtelen tény, a legjobb támadónk volt ebben az idényben. És mi lesz Cooleyval?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
újabb kis hír:

According to NFL Network's Jason LaCanfora, the Redskins are "fully expected" to use the franchise tag on free agent TE Fred Davis.
LaCanfora, a former Redskins beat reporter, cites "numerous people in the organization." The franchise tag for tight ends is projected to be roughly $5.5 million, and the Redskins "for a change" have plenty of salary cap room. Still just 26 years old, Davis was the Skins' only consistent offensive playmaker in 2011. The tag makes more sense than a long-term deal now that Davis is in danger of a year-long suspension with his next positive drug test.

Mate90, jó lett a táblázat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Táblázat a salary cap-ről:

http://4.bp.blogspot.com/-d31mZCTwkKM/TzGLHsN5gaI/AAAAAAAAAqw/cHqDNqHUv2A/s1600/scap.jpg
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekünk még nélkülözhetetlen az öreg. Mi szeretnénk hogy maradjon, ő is szeretne maradni, 37 elmúlik, nem hinném hogy kapkodnának utána, bár sok csapatban elférne.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apró hír is hír

Redskins GM Bruce Allen confirmed during Super Bowl week that the team intends to re-sign free agent ILB London Fletcher.
"We want to. We want to, and he wants to come back," Allen said. "We’re just waiting for the season to finish, and then we’re gonna take care of business. He’s a captain. We want our captain back." Fletcher turns 37 in May, but has started 224 straight games and his performance has not been an issue. The sides should be able to work out a short-term deal before free agency begins.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
melyikre van nagyobb esély? 😉apeszos
sajnos ennek a kiszámolása meghaladja a tudásom 😛sapka
Pedig számítottam rád... 😛apeszos
erre nyomtam egy +1et 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Olyan kimondott problémám nekem sincs Brady-vel, néha lenyűgöznek a 10/10 passzos 96yardos TD drive-jai, néha meg pont a zsenialitása miatt kimondottan élvezem, ha mégse nyer. Most ez utóbbi volt érvényben, meg az, hogy félretéve a csoportrivalizálást, úgy döntöttem, hogy a Redskins konferenciáját képviselő csapatnak "szurkolok" a döntő alatt.

Amúgy felőlem újszerű megoldásként sisak helyett hordhatnak a srácok szopóálarcot (főleg a Beck-Doughty-Gano trió 😂 ), csak nyerjünk....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
melyikre van nagyobb esély? 😉apeszos
sajnos ennek a kiszámolása meghaladja a tudásom 😛sapka
Pedig számítottam rád... 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
melyikre van nagyobb esély? 😉apeszos
sajnos ennek a kiszámolása meghaladja a tudásom 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Húúúú, sok mindent át tudnék értékelni, de ez a veszély nagyon nem fenyeget... 😀 Közhely, de mint olyan igaz: lehet hogy csak egy QB kell a felemelkedéshez, de az is lehet, hogy az új QBval együtt évekig szopóálarcban leszünk. Bármi megeshet. Ám amilyen szerencsénk nekünk van... melyikre van nagyobb esély? 😉
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nekem semmi bajom Brady-vel. Mint ahogy Eli-al sincs. Azt szeretném, hogy én is káromkodhassak, hogy nem kapta el Hankerson a sorsdöntő labdát a Super Bowl-on (*.......*) passzából....apeszos
azért ez nem így lenne, ha kikerülnénk a szopóágról, átértékelődnének a preferenciáid, főleg, ha esélyünk lenne egy SB-ra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem semmi bajom Brady-vel. Mint ahogy Eli-al sincs. Azt szeretném, hogy én is káromkodhassak, hogy nem kapta el Hankerson a sorsdöntő labdát a Super Bowl-on (*.......*) passzából....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na igen, az NFC East lassan már örökös 4. helye mellett bérelt helyünk van a megvertük a bajnokot (kétszer is) listán.... Bár legalább nem Brady nyert 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFC East division Champion ->NFC Conference Champion ->Super Bowl Champion
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megint bebizonyosodott, hogy a redskins a legjobb csapat, tavaly legyőztük egy nem túl szoros meccsen a bajnokot az alapszakaszban!, idén két könnyebb meccsen az idei bajnokot kétszer!!
szerintem ha jövőre valamelyik csapattal háromszor játszunk, biztosan ők nyerik a gyűrűt.

apeszos miért vagy irigy?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bassza meg, de kurvára irigy vagyok... :cool: 😛 😉
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a 2/7 és a 3/6 be lesz áldozva Griffinért, és talán még egy jövő évi.... És 4/7 letrade, oszt a hátsó körökből kukázunk OT vagy G...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
feldobva kicsit a pangást, itt egy több körös mock draft, ilyen nem nagyon szokott még lenni, persze még nagyon pontatlan, de az összképen lehet kicsit gondolkodni, leírom az első 5 helyet is és utána a washintoni húzásokat. Nincs benne trade
1/1 Luck
1/2 Kalil
1/3 Clayborne
1/4 Griffin
1/5 Kirkpatrick
---
1/6 Blackmon
2/7 Tannehill
3/6 Amini Silatolu, OG, Midwestern State
4/7 Jerry Franklin, ILB, Arkansas
4/14 Donnie Fletcher, CB, Boston Colleg
5/6 Blake DeChristopher, OT, Virginia Tech
ezt a középső körös ILB draftot nehezen tudom lenyelni, de ezt hozták ki.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rájöttem! Marshall Faulk valójában apeszos:
NFL Network analyst Marshall Faulk believes Redskins coach Mike Shanahan is "too much of a control freak" to allow Peyton Manning to "come run his offense, do his thing."
"And I'm not quite sure if Kyle Shanahan could call in the play to Peyton and have Peyton listen to him," added Faulk. Manning is three years older than Kyle Shanahan. Perhaps a bigger concern is that the Redskins offense is nearly devoid of above average talent, and Manning will likely be calling his own shots in free agency.sapka
Ja, álnéven írogatom amit szinte mindenki lát, legalábbis aki kettőnél több Redskins meccset nézett mostanában. 😀 😛 Tekintély mindenek felett! Ha belerokkanunk is.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rájöttem! Marshall Faulk valójában apeszos:
NFL Network analyst Marshall Faulk believes Redskins coach Mike Shanahan is "too much of a control freak" to allow Peyton Manning to "come run his offense, do his thing."
"And I'm not quite sure if Kyle Shanahan could call in the play to Peyton and have Peyton listen to him," added Faulk. Manning is three years older than Kyle Shanahan. Perhaps a bigger concern is that the Redskins offense is nearly devoid of above average talent, and Manning will likely be calling his own shots in free agency.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak pletyka, de... lehet vele már nem kell számolnunk

According to the Washington Post, the Redskins "aren't believed to have much interest" in free agent Matt Flynn.
Chris Russell of ESPN 980 Washington reported in mid-January that the Redskins were "very interested" in Flynn, so there are conflicting reports. The Post mentions free agent Kyle Orton as a potentially more cost-effective target, though he wouldn't solve the Redskins' long-term franchise quarterback need.sapka
Orton nem lenne upgrade Rex-hez képest, kb. ugyanaz. Nem az akivel szívesen megnéznék egy meccset a kezdőben. Ennél értelmesebb megoldás kell, legalább az esélyt meg kell adni, hogy a középszerből kitörhessen a csapat QB pozícióban legalábbis.Hollywood
Én nem látok nálunk "középszert". A liga utolsók közé tartozunk egy ideje, és ezen a jobb (de még mindíg nem elég jó) defense sem változtat. Amennyivel jobb a védelem, annyival (x 2) szarabb az offense. Orton max tényleg a középszerhez lenne elég, igen talán versenyben lehetnénk, hogy ne utolsók legyünk a csoportban, hanem utolsó előttiek. Én csak és kizárólag akkor lennék elégedett, ha új QB jönne a draftról, aki később meghatározó lehetne a csapatnál. Aki köré offense-t lehet építeni, és nem toldozunk-foltozunk és dobunk be egy "game managert" a fal mögé. Végre játékot, fejlődést szeretnék látni, nem szenvedést azért, hogy egyáltalán a félpályán átmenjünk. Orton most már tényleg Rexy kategória, akkor már maradhatna akár az INT király is.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
csak pletyka, de... lehet vele már nem kell számolnunk

According to the Washington Post, the Redskins "aren't believed to have much interest" in free agent Matt Flynn.
Chris Russell of ESPN 980 Washington reported in mid-January that the Redskins were "very interested" in Flynn, so there are conflicting reports. The Post mentions free agent Kyle Orton as a potentially more cost-effective target, though he wouldn't solve the Redskins' long-term franchise quarterback need.sapka
Orton nem lenne upgrade Rex-hez képest, kb. ugyanaz. Nem az akivel szívesen megnéznék egy meccset a kezdőben. Ennél értelmesebb megoldás kell, legalább az esélyt meg kell adni, hogy a középszerből kitörhessen a csapat QB pozícióban legalábbis.