Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Persze. Lehet negatív oldalról is megközelíteni.
De ha pozitív oldalról nézed,akkor lehet 4-5évig olcsón egy jó kezdő/később backup QB-d.
Bazzani
de ha meg mást draftolsz akkor potenciálisan 8-9 évig lesz egy kezdőd. De nagyon kíváncsi leszek rá!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
azért ez nem teljesen így működik; nagy kockázat lenne bevállalni..., mert ha tanulnia kell még egy esetleg két évet akkor már kb. kuka.
Míg akárki más ha mégsem válik be azonnali kezdőként, akkor visszaülhet tanulni még...
vagy egy Staffordos sérülés, mire felépül már kuka.
Nagyon nem örülnék neki, vagy maximum 4. körtől, na úgy el tudnám képzelni, de úgyis elviszik korábban, elég tehetséges.sapka
Persze. Lehet negatív oldalról is megközelíteni.
De ha pozitív oldalról nézed,akkor lehet 4-5évig olcsón egy jó kezdő/később backup QB-d.
Amúgy sztem is elviszik legkésőbb a 2.körben,főleg ha csinál egy remek Senior Bowl meccset és combine-t.
Este meglássuk. 😉

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.sapka
Hát lehet, hogy Weeden nem rossz, de 28 éves... pár év és lehet keresni a helyére megint valakit. Én nagyon nem favorizálom őt sehova. Túl idős.Hollywood
Én hamarabb vállalnám be Weedent a második körben mint Tannehillt mondjuk az elsőben.
Vagy rossz meccsét kaptam el Tannehillnek,vagy tényleg ennyire gyenge,de engem nem győzött meg.
Weedenben lehet 5-6jó év is akár, addig meg ki lehet fogni az aranyhalat vmelyik drafton.Bazzani
azért ez nem teljesen így működik; nagy kockázat lenne bevállalni..., mert ha tanulnia kell még egy esetleg két évet akkor már kb. kuka.
Míg akárki más ha mégsem válik be azonnali kezdőként, akkor visszaülhet tanulni még...
vagy egy Staffordos sérülés, mire felépül már kuka.
Nagyon nem örülnék neki, vagy maximum 4. körtől, na úgy el tudnám képzelni, de úgyis elviszik korábban, elég tehetséges.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.sapka
Hát lehet, hogy Weeden nem rossz, de 28 éves... pár év és lehet keresni a helyére megint valakit. Én nagyon nem favorizálom őt sehova. Túl idős.Hollywood
Én hamarabb vállalnám be Weedent a második körben mint Tannehillt mondjuk az elsőben.
Vagy rossz meccsét kaptam el Tannehillnek,vagy tényleg ennyire gyenge,de engem nem győzött meg.
Weedenben lehet 5-6jó év is akár, addig meg ki lehet fogni az aranyhalat vmelyik drafton.

több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.sapka
Hát lehet, hogy Weeden nem rossz, de 28 éves... pár év és lehet keresni a helyére megint valakit. Én nagyon nem favorizálom őt sehova. Túl idős.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Azért Shanny összes denveri QB-je nem jött zavarba ha ki kell mozogni a zsebből, nem mondom h Griffin szintű scramblerek voltak de nem jöttek zavarba 😊empty taxi
Az, hogy Cutler vagy más menekül az életéért, az nem futóplay. Kimozogni egy dolog. RG3 stílusú játékost igazolni elit pickkel scrambler játékhoz egy másik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
És mi van ha All In? Ha jönne PM és mögé egy évre Griffin? Shanny szerintem biztosan kitölti a szerződését, nem véletlenül alelnök is...apeszos
Sztem Shanny nem gerjed a futkorászós QBkre. Egyébként RG3 boom/bust játékos. Csak most ő numero kettő, de komoly kérdőjelek vannak ott. Benne a hosszútávú potenciál amit meg kell fizetni, nem a "biztos" befektetés.
Anno azt mondtam, hogy Landry Jones Shanahan embere, de Lance nem jön a draftra. Akkor más, de nem Griffin. De ugye akkor PM mellé ki lenne All in?
Akkor inkább PM most, és ha úgy jár, mint a Dumb&Dumber papagáj, akkor jövőre más (pölö Barkley). Mert akkor tuti az előkelő pick úgyis. :cool:ulpianus
Azért Shanny összes denveri QB-je nem jött zavarba ha ki kell mozogni a zsebből, nem mondom h Griffin szintű scramblerek voltak de nem jöttek zavarba 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És mi van ha All In? Ha jönne PM és mögé egy évre Griffin? Shanny szerintem biztosan kitölti a szerződését, nem véletlenül alelnök is...apeszos
Sztem Shanny nem gerjed a futkorászós QBkre. Egyébként RG3 boom/bust játékos. Csak most ő numero kettő, de komoly kérdőjelek vannak ott. Benne a hosszútávú potenciál amit meg kell fizetni, nem a "biztos" befektetés.
Anno azt mondtam, hogy Landry Jones Shanahan embere, de Lance nem jön a draftra. Akkor más, de nem Griffin. De ugye akkor PM mellé ki lenne All in?
Akkor inkább PM most, és ha úgy jár, mint a Dumb&Dumber papagáj, akkor jövőre más (pölö Barkley). Mert akkor tuti az előkelő pick úgyis. :cool:ulpianus
Na ezért mondtam azt, hogy Shanny sosem azt teszi ami logikus lenne. Nekünk kurvára szükségünk lenne egy playmaker pocket QB-ra, tudván hogy az O# nem mindíg áll a helyzet magaslatán. Ennek megfelelően a mockok már lassan mindenhol úgy állnak, hogy a 6. pick Griffin, de írják a fel trade-t is. Ehhez képest Shanny vagy le trade, vagy húz egy guardot/tackle-t 1/6-ra, és bevárja Tannehillt vagy Osweilert. G3 valóban nem életbiztosítás, hiszen nem mindenki Newman, biztos hogy nem fognak úgy kezdeni az NFL-ben mint ő. Ha mégis G3, akkor kitől, ha nem PM-től tudna a legtöbbet tanulni, és ezért a rebuilding jegyében talán érdemes lenne beáldozni még egy idényt. Amúgy is erőteljes kezd lenni a fiatalítás nálunk. Úgy tudom Manning március 8-ig biztosan marad, mert van a szerződésében egy 28 millás bónusz, amit az új csapatnak kell fizetni ha 03.08 előtt szerződtetik, ezt még Snyder sem fogja bevállalni szerintem. Azok az idők elmúltak Haynesworthel... Március 8 utáni trade esetén az összeg Irsay bukszáját terhelné, ez meg evidens, hogy neki nem tetszik. Így a legvalószínűbb, hogy márciusban PM szabadon távozhat, ahová akar... Mondjuk PM sem az a futkosós fajta szerintem, így lehetne Shanny esete, csak hát a nyaka ugye... És a mi falunk mögött G3 hamar a kezdőben találhatná magát és Manningnek maradna a tanítás...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
És mi van ha All In? Ha jönne PM és mögé egy évre Griffin? Shanny szerintem biztosan kitölti a szerződését, nem véletlenül alelnök is...apeszos
Sztem Shanny nem gerjed a futkorászós QBkre. Egyébként RG3 boom/bust játékos. Csak most ő numero kettő, de komoly kérdőjelek vannak ott. Benne a hosszútávú potenciál amit meg kell fizetni, nem a "biztos" befektetés.
Anno azt mondtam, hogy Landry Jones Shanahan embere, de Lance nem jön a draftra. Akkor más, de nem Griffin. De ugye akkor PM mellé ki lenne All in?
Akkor inkább PM most, és ha úgy jár, mint a Dumb&Dumber papagáj, akkor jövőre más (pölö Barkley). Mert akkor tuti az előkelő pick úgyis. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
manningnek aktív szerződése van, nem szabadügynök ne feledjétek 😊 ergo adni kell érte nem keveset majda.kacsa
márciusig van szerződése, onnantól csak opciós jogunk van rá +4 évig.Höri
nem rég kapott újat nem? mindegy, akkor elnézést kérek 😊a.kacsa
de!, volt benne egy fék, bár nem teljesen értem, hogy vagy ki kell neki fizetni 20 milliót és mehet, vagy nem kell kifizetni és mehet 😀, de ez a colts gondja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
manningnek aktív szerződése van, nem szabadügynök ne feledjétek 😊 ergo adni kell érte nem keveset majda.kacsa
márciusig van szerződése, onnantól csak opciós jogunk van rá +4 évig.Höri
nem rég kapott újat nem? mindegy, akkor elnézést kérek 😊a.kacsa
de, ezt kapta tavaly

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
manningnek aktív szerződése van, nem szabadügynök ne feledjétek 😊 ergo adni kell érte nem keveset majda.kacsa
márciusig van szerződése, onnantól csak opciós jogunk van rá +4 évig.Höri
nem rég kapott újat nem? mindegy, akkor elnézést kérek 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
manningnek aktív szerződése van, nem szabadügynök ne feledjétek 😊 ergo adni kell érte nem keveset majda.kacsa
márciusig van szerződése, onnantól csak opciós jogunk van rá +4 évig.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
manningnek aktív szerződése van, nem szabadügynök ne feledjétek 😊 ergo adni kell érte nem keveset majd
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy emlékeztem Shanahan csak 3 évet kapott, de elég rosszul mert 5 éves szerződése van; de akkor lehet Snyder nyilatkozott 3 éves türelmi időről?, annyira rémlik nekem a 3 év, mint lehetséges vég, hogy utána kellett néznem a dolgoknak már.
szerintem ennek az all in hadműveletnek nem sok értelme lenne; ha valaki fiatal jön 2 éven belül kell nyertes csapatot építeni, ha PM akkor most azonnal, neki nem feltétlen van 2 éve.
de most egyelőre az egekbe magasztalják Weedent..., ahogy olvastam; jajj-jajj-jajj

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És mi van ha All In? Ha jönne PM és mögé egy évre Griffin? Shanny szerintem biztosan kitölti a szerződését, nem véletlenül alelnök is...
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Ulpianus,
Nagyon érdekes amit levezettél a Chiefs ügyében! Tetszett! Sztem Cassell maradni fog, mert nem tud elérni Chiefs nála jobbat jelenleg, max PM... de ez már OFF.

Sapka,
Nem szóvicc volt, de gondoltam rá 😀

A salary cap pedig... vagyis a sapka 😀 Láttuk az Eagles mit művelt az egy éves szerződésekkel meg azt is, hogy ha valakit egy majdnem fullon (pénzügyileg) lévő csapat le akar igazolni, azt megteszik valahogy (pl. átstruktuálják vki szerződését). Ide oda toligálják a számokat amíg ki nem jön. Ezért sztem full felesleges, mert minden offseason-ben vannak olyan cut-ok amik borítanak mindent.

PM a kedvenc QB-m vitán felül, de sajnos nem fiatal és nem egészséges... aki a jövőre akar építeni annak nem Ő a QB, de ugye Shanny-nak most kell nyernie nem majd a jövőben valamikor. Emiatt merülhet fel az ötlet esetleg. Mondjuk ha Griffint draftolná és nem nyerne vele egyből akkor ha azért nem ég be túlságosan (és miért tenné), akkor kaphat még haladékot mondván, hogy ez csak az első éve volt a rookie-nak...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Rexy is észrevett valamit a felállásban, de nem hívta át a játékot, hanem időt kért és kiment megkérdezni... apeszos
Erről eszembe jut, hogy Haley meg pont ettől mindig agyvérzést kapott. Bemondták a playt, Cassel körbenézett, de nem tudta mi legyen és kikérte az időt.
Haley kapásból üvöltött vele ,hogy az ő időkérései nem arra vannak, hogy Cassel tanácstalan. Neki kellenek az időkérései másra.
Azért kapja az audible playeket Cassel minden playhez, hogy abból oldja meg.

Ki mit szeret.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul PMnek nem nagyon lehet dirigálni, és ezt a Shanahan család nem szereti. Nagyobb káosz lenne mint McNabbnél. Azért OC-nak jöhetne.. 😀apeszos
Ez nem igaz. PMel nagyon is ki lehet jönni. Vele nem lenne probléma. Ez egy félreértés. Ő soha nem arcoskodott és most sem teszi. Az van, hogy a QBnek KÖTELESSÉGE olvasni a defenset. van akinek megy van akinek nem Ez az u.n Pre snap read. Nos ha valamiben vitán felül PM a legjobb ligában, akkor az ez. Mintha könyvet olvasna. Ronggyá elemzi előtte aktuális ellenfele védelmét, de akkor is. És mivel látja mi a jó, azt is hívja. ÉS működik. Ezért aztán okos edző hagyja, hogy működjön ami jó. Miért vesztene meccseket, csak hogy ő hívja a playt. Manning sem szent. ÉS tudja magáról milyen jó. De mesze van ő a problémás QB szereptől. Bár azt elfogadom ,hogy jelenleg ő van tárgyalási pozícióban, ha bárki hívja is fel.
OC szerep sokkal bonyolultabb, mint a playhívás. De OC assistnak meg QB edzőnek el tudnám képzelni. Az fincsi lenne.ulpianus
Oké, félreérthető voltam. Arra céloztam amit írtál is, hogy Manning gyakran áthívja a játékokat a pályán látottaknak megfelelően, és tényleg vannak olyan szituk amit csak ő vesz észre egy-egy def felállásban. Eddig evidens. A probléma ott kezdődik, hogy a Shanahanek a play bármilyen áthívását a tekintélyük megkérdőjelezésének veszik, és nagyon morcosak lesznek tőle. Ebben a szezonban előfordult nem egyszer, hogy Rexy is észrevett valamit a felállásban, de nem hívta át a játékot, hanem időt kért és kiment megkérdezni... Majd minden más esetben ragaszkodtak a playhíváshoz betű szerint, láttuk milyen eredménnyel. Az előző szezonbeli esemény csak megerősíti ezt, azt hiszem a Lions elleni meccsen volt, mikor McNabb majd minden playt áthívott, így vitt végig egy drive-ot. Az volt az utolsó, hogy átléptük a felezővonalat. És McNabb a cserepadon találta magát. Nem azért mert szar volt (mert az volt), hanem mert ellenkezni mert. Tele voltak az újságok Kyle meglepett, és elégedetlen képével, pedig az volt az egész meccsen az egyetlen épkézláb drive. Na ezt nem bírná PM, annál azért nagyobb ember ő.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ulpianus:
Igazad van abban, hogy nem tudunk a tényleges korrekt adatokkal számolni, és ha már becslünk jó lenne best case-worst case-eket csinálni, eloszlási valószínűségeket csinálni meg modellezgetni (pl. stayer-mover modellek), még nem volt hozzá türelmem, és félek nem is mutatkozna rá túl nagy érdeklődés 😀
De az eredeti kérdésre visszatérve, beférne e PM, ha a skins akarná, anélkül hogy komoly áldozatot kellene elkövetni a fizetések terén; szerintem igen, mint ahogyan a Chiefsbe is! de én nem örülnék neki ha idekerülne; és a többi topiklakó véleményét ismerve szerintem ők sem.
Összességében, én mióta Redskins off seasonjeit nézem, messze nem ez a meggyőződésem. Máshol sem.ulpianus
Ugyan! mikor volt olyan, hogy nem Snyder nyerte meg az offseason Sb-t! (esetleg idén megosztva az eaglesszel 😉)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Sapka.

Logikus amit mondasz. Az én bajom a következő volt. Te feltételezed, hogy a legjobb eset (bár külön mind lehetne) bejön. Összességében, én mióta Redskins off seasonjeit nézem, messze nem ez a meggyőződésem. Máshol sem. Mert mi van Ha Cooley 2 millióval többet kap? Vagy akármi. Nem láttam olyat, hogy mindenki a csapat érdekeit nézi, mint egy rajongó. Ők így gondolkoznak (én is): ez az én életem, van még x évem, ha lesérülök akkor ez az utolsó szerződésem. Aki öregszik annak meg eleve az utolsó komoly szerződése. Pénzt akarok MOST! Nem érdekel a Skins mit akar, meg a rajongók, vagy hogy áll a cap space. Vagy hány TDt kaptam el, mennyi sack sikerült.

A szerződések nem nyilvánosak. A fő számokat lehozzák, de ennyi. Sok szerződésnél ezt sem. Egyes csapatok szerződései olyan bonyolultak, hogy ember nem tudja mi van ott. De ez csak a base salary+aláírási bónusz akkor is. A cap hitet ebből okoskodják ki egyesek. Leginkább a rotoworld adatait használva. Ezért nem stimmel sosem. Mert a csapatok nem ezzel számolnak, hanem a valós összegekkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez a 101 millió honnan jött? Mert tudtommal szezon elején volt 10 milla helyetek, és azóta is mindenhol 10-12 körüli helyről beszélnek (novemberben decemberben is ezt közölték). Mitől lett ez most 19?
20 millióért mindenkit? Az egy dolog, hogy az éves pénzét számolod (optimista értékekkel), de az aláírási pénz is benne van a capben. Egy kicsit túl nagyszerű lenne ez így.

Szóval a 85 is lehet több, mert nem nyilvános minden bónusz. Erre én mindig számolok és úgy is van, hogy a cap nem számolható ki base salary+nyilvános bonus vagy cap hit táblázat alapján. De még ez hagyján. Legyen 85.
A 20 túl optimista. Számoljunk inkább 25 körül, de ott is a bónuszok miatt vannak kétségeim. A 130 meg inkább 127 lesz. Vagyis ha 85+25=110et veszem a 127hez akkor az 17 millió. ÉS máris kijön, amit én olvastam pár cikkben, twitteren meg nemtom akárhol, hogy a Skins, ha jól sáfárkodik, akkor olyan 15 milla hellyel számolhat. Nem 30 meg 40-el. Ezt eddig egy rajongói topicban láttam csak, akinek hozzád hasonlóan kijött valami 35 millió. De ő is túlegyszerűsítette. Bár úgy lenne! Mert én szeretem a Skinst, de nem lesz ennyi szvsz.
Itt egy év végi jóslat például ahol szintén a szokásos 10-12 körül írnak:
http://www.realredskins.com/rich-tandlers-real-redsk/2011/12/redskins-will-have-extra-cap-money-in-2012.html
ulpianus
jogos a kritika, azt elfelejtettem említeni honnan vettem az adatokat; innen: http://www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/cap-hit/
elvileg itt szépen egyszerűen letisztult formában vannak az oldal szerinti tényleges cap-hitek, és egy dologgal valóban nem számoltam, valószínű bizonyos fizetések emelkedni fognak jövőre, de azt sem vettem bele, hogy bizonyos szerződések csökkennek, mármint a bónuszaik, így a tényleges hely nő. Bevallom ennek nem néztem utána.
Persze azt sem ellenőriztem mennyire hitelesek a közölt adatok, de azt vettem kiindulási alapnak.
és ez alapján egyszerű kivonás-összeadás-kerekítés műveleteket elkövetve jutottam a saját számaimra.
Továbbra is ezen a vonalon haladva, miért lenne a 20 annyira túlzás? Csak azt számoltam ki, hogy mindenki visszajön a tavalyi pénzéért, ami persze nem igaz, de ezen inkább nyerhet a skins, hisz tudjuk Fletcher pl. idősebb lesz lehet kevesebbet kér, Landry biztosan nem fog 5,6 millióért továbbjátszani, stb. és ami teljesen biztos, hogy csak két embernek kell lényegesen többet adni mint tavaly: Davis és Montgomery, de míg Davisnél ott van a komoly büntetési kitétel a füvezés miatt, Montgomerynek nincs akkora 'híre', hogy komoly pénzt kaphasson. Ehhez jön hozzá a rookie salaryk, de tudjuk, hogy idén is igen lightosak lesznek, szóval ez sem dobhat rajta akkorát. másrészről ottvan Brown és Cooley kettejük 11 milliót keresnek, biztos, hogy nem fog ez így maradni jövőre is!, persze lehet hogy be kell nyelni valamekkora töredék dead spacet, de itt is nyerni lehet. Szóval szerintem a 20 millió reális. Mégha a 80 nem is; de 85+20= 105 (mint idén kb.), ehhez jön hozzá a 125 feletti cap plafon. És itt bőven van olyan 20 milliós hely, amivel alsóhangon is számoltam.

kösz a Chiefses összefoglalást!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ráadásul PMnek nem nagyon lehet dirigálni, és ezt a Shanahan család nem szereti. Nagyobb káosz lenne mint McNabbnél. Azért OC-nak jöhetne.. 😀apeszos
Ez nem igaz. PMel nagyon is ki lehet jönni. Vele nem lenne probléma. Ez egy félreértés. Ő soha nem arcoskodott és most sem teszi. Az van, hogy a QBnek KÖTELESSÉGE olvasni a defenset. van akinek megy van akinek nem Ez az u.n Pre snap read. Nos ha valamiben vitán felül PM a legjobb ligában, akkor az ez. Mintha könyvet olvasna. Ronggyá elemzi előtte aktuális ellenfele védelmét, de akkor is. És mivel látja mi a jó, azt is hívja. ÉS működik. Ezért aztán okos edző hagyja, hogy működjön ami jó. Miért vesztene meccseket, csak hogy ő hívja a playt. Manning sem szent. ÉS tudja magáról milyen jó. De mesze van ő a problémás QB szereptől. Bár azt elfogadom ,hogy jelenleg ő van tárgyalási pozícióban, ha bárki hívja is fel.
OC szerep sokkal bonyolultabb, mint a playhívás. De OC assistnak meg QB edzőnek el tudnám képzelni. Az fincsi lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az meg külön véleményem, hogy nagyon bemehet a szákutcába aki PMet leigazolja. Most sem játszott egy percet sem. Ez az igazság. A padon hiába jó.
(Bár hozzátenném gyorsan, hogy van egy nagyobb bust jelöltem akit mindenki imád. Flynn. Akkora bust lesz, mint a ház. Remélem nem ide jön, és nem is a Chiefsbe. Na mindegy, csak mondom. Aki ezen vitázni akar ott a KC topic. Bármikor leoltom Flynnt.)ulpianus
Egyetértek. Manningel is. Ráadásul PMnek nem nagyon lehet dirigálni, és ezt a Shanahan család nem szereti. Nagyobb káosz lenne mint McNabbnél. Azért OC-nak jöhetne.. 😀