Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
lesz szabadügynökség is. de most nézzük úgy h megszerezzük luckot 3 elsőért és mondjuk egy második és egy harmadikért. tegyük fel. ott van a szabadügynökpiac, lesznek halak kint becsülettel, és snyder csinálhatja azt, amihez ért, pénzt dobál. igazad van, h luck nem old meg mindent, de sztem 2 offseason alatt ki lehet tölteni a hiányposztokat körülöttea.kacsa
Persze, a FA piacot én is belevettem a dologba, csak azzal másik 31 csapat is számol, tehát nem elég nekünk eldönteni, hogy mit akarunk, hanem a többi csapatnak se kéne "beleköpni" a levesünkbe. A plusz két offseason hiányposzttöltögetéssel meg az a gáz, hogy akkor már Shanny 4. évében járnánk az 5 éves szerződéséből és még mindig ott tartanánk, hogy "jó lesz ez, csak még kellenek emberek". Az nem túl hatékony. És akkor még jöhet a tetejébe az is, hogy lényegében a megbízásának végére eljut oda HC, hogy talán összeállt a csapat, de eredmény nem sok, ami után jogosan gondolkodik el a vezetés, hogy adunk-e neki még időt ( valószínű a nem felé hajlanának, mert ha 5 év alatt nem megy...) és ha nem, akkor jön az új edző, aki tuti a csapat felét lecseréli, hogy a saját embereivel töltse fel. Azt pedig akkor úgy hívhatnánk, hogy újabb 5 év kuka.

sapka: apeszos videója alapján a Tannehill perverzióhoz én is csatlakozom! 😉nexion218
Én nem érzem akkora problémának az O falat jelenleg... Egész jól muzsikált a szezon elején, és amikor már összeszoktak, a cserékkel is. Nézzétek meg a felvételeket, Rexynek mennyi ideje volt... Ennek ellenére dobta rossz helyre. Jó, a futás jó darabig nem ment, de később már az is összejött. Az offensenek két nagy problémája volt, és ebből Rexy volt a kisebb... A nagyobb az Kyle. Ezzel a tavalyi ergya fallal jó munkát végzett a Foerster-Morgan-McDaniel trió. Úgyhogy jöjjön csak Luck/Griffin/Tannehill (nem kívánt törlendő) kerül amibe kerül.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
lesz szabadügynökség is. de most nézzük úgy h megszerezzük luckot 3 elsőért és mondjuk egy második és egy harmadikért. tegyük fel. ott van a szabadügynökpiac, lesznek halak kint becsülettel, és snyder csinálhatja azt, amihez ért, pénzt dobál. igazad van, h luck nem old meg mindent, de sztem 2 offseason alatt ki lehet tölteni a hiányposztokat körülöttea.kacsa
Persze, a FA piacot én is belevettem a dologba, csak azzal másik 31 csapat is számol, tehát nem elég nekünk eldönteni, hogy mit akarunk, hanem a többi csapatnak se kéne "beleköpni" a levesünkbe. A plusz két offseason hiányposzttöltögetéssel meg az a gáz, hogy akkor már Shanny 4. évében járnánk az 5 éves szerződéséből és még mindig ott tartanánk, hogy "jó lesz ez, csak még kellenek emberek". Az nem túl hatékony. És akkor még jöhet a tetejébe az is, hogy lényegében a megbízásának végére eljut oda HC, hogy talán összeállt a csapat, de eredmény nem sok, ami után jogosan gondolkodik el a vezetés, hogy adunk-e neki még időt ( valószínű a nem felé hajlanának, mert ha 5 év alatt nem megy...) és ha nem, akkor jön az új edző, aki tuti a csapat felét lecseréli, hogy a saját embereivel töltse fel. Azt pedig akkor úgy hívhatnánk, hogy újabb 5 év kuka.

sapka: apeszos videója alapján a Tannehill perverzióhoz én is csatlakozom! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az a helyzet, hogy a QB-n kívül nincs olyan égető nagy need, amit nem tudunk/ nem lehet megoldani, mert most mondhatjuk, hogy hiányzik az OG, de lehet Lichtsteiger valami kirobbanót hoz, sőt azt is el tudom képzelni, hogy az Atogwe-Gomes páros végig tudja nyomni az egész szezont... és akkor csak 1 QB kell
Tulajdonképpen a drafton 4 Qb játszik- Luck-Griffin-Tannehill-meglepetésember (bár Tannehill továbbra is csak a személyes perverzióm.), ha nem lesz Luck 1/1 akkor nem hiszem, hogy lehetséges, hogy fel kell Griffinért tradelnünk. Mert biztosan leesik hozzánk 1/6-ra. Egyelőre továbbfinomítva az álláspontom az 1/6on nem tudunk elég jót húzni, és vagy fel vagy lefelé kell mozognunk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lesz szabadügynökség is. de most nézzük úgy h megszerezzük luckot 3 elsőért és mondjuk egy második és egy harmadikért. tegyük fel. ott van a szabadügynökpiac, lesznek halak kint becsülettel, és snyder csinálhatja azt, amihez ért, pénzt dobál. igazad van, h luck nem old meg mindent, de sztem 2 offseason alatt ki lehet tölteni a hiányposztokat körülötte
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Személy szerint én odaadnám tíz évre előre az összes draft helyet egy jó QBért. Pláne ha be is válik. 😛 De hát az én vagyok... 😀 Félek, hogy OldMike valami alternatív megoldást választ. Nem lepne meg....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
ha a colts hajlandó lenne odaadni az 1/1t akkor nem érdemes mérlegelni. kérhet bármit, meg kell adni. sztem. 3 elsőkörös, na bumm, megkapod a világ legnagyobb befektetését. browns azzal van jobb helyzetben, h 2 elsőjük van idén, de lehet azt űberelni, főleg h holmgren sem a legaktívabb ember draft napon, konkrétan seattlei regnálása alatt csak hátrafelé tradelt. mindegy meglátjuk mit dob a gép, de ha bármilyen ajánlatot adnak, el kell fogadnia.kacsa
Azért azt mindenképpen mérlegelni kellene, hogy marad-e elég lőszer az esetleges biznisz után ahhoz, hogy pl. O-line és secondary fronton beszerezzük azokat hiányzó embereket, akik azonnal és hosszútávra megoldják a problémás posztokat (RT, LG, safety, esetleg CB, mert Hall még ha jól is játszik jövőre, akkor is 29 lesz.). Ha ez mind kipipálva és tényleg adják az 1/1-et, lehet én is belemennék.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha a colts hajlandó lenne odaadni az 1/1t akkor nem érdemes mérlegelni. kérhet bármit, meg kell adni. sztem. 3 elsőkörös, na bumm, megkapod a világ legnagyobb befektetését. browns azzal van jobb helyzetben, h 2 elsőjük van idén, de lehet azt űberelni, főleg h holmgren sem a legaktívabb ember draft napon, konkrétan seattlei regnálása alatt csak hátrafelé tradelt. mindegy meglátjuk mit dob a gép, de ha bármilyen ajánlatot adnak, el kell fogadni
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nyilván így lesz, de ez sem véletlen : http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_QB
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Tannehill vs Griffin : http://www.youtube.com/watch?v=HT57THwIZwgapeszos
Mondjuk nagynban befolyásolja a csapattagok játéka is, hogy ezen a meccsen ki mit mutatott, de a videó alapján én Tannehill-t vinném. Legalább annyira tud futni, mint RGIII és a passzjátéka kevésbé esetleges, mert nem rohangál a zsebben fölöslegesen. De nyilván ez csak egy meccs, az illetékesek (Shanny, Allen) majd nyilván néznek többet is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tannehill vs Griffin : http://www.youtube.com/watch?v=HT57THwIZwg
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Tegnap pont ezen gondolkodtam, mindenki azt várja hogy Colts 1/1=Luck, aztán meg meglepi... 😀 De aztán rájöttem, hogy Peyton Papa ha vissza is jön, már nem lesz a régi, az az egy-két év amit még esetleg eljátszik pont elég Luck-nak hogy betanuljon a mestertől. Bár Painternek nem nagyon ment.
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀D11
Mondjuk ezt mi. De mi van ha Shanny mást gondol? Mindenki készpénznek veszi a feltrade-et, de a Browns ugyanúgy tudja mekkora need nálunk a QB és elkéri három évre előre a lukas seggű gatyánkat is... Ráadásul az öreg mindíg mást tesz mint ami logikusan várható. Három nagy problémánk van: a QB, az OC, és Doughty. Sajnos úgy tűnik ebből csak egy lesz megoldott.apeszos
Tegnap este megnéztem a főoldalon a "Miért Andrew Luck lesz az 1/1?" c. videót... Az egyik jelenetben úgy elgázol egy védőt, hogy eszembe jutott, hogy ha megszereznénk, akkor a 3 problémából kettőt (QB, Doughty) megoldhatnánk egy csapásra: QB/FS hibridben játszatnánk a srácot és meglenne a QB és Doughty is mehetne... 😂 (na jó, ez még hozzám képest is túl komolytalan volt...)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Azért, ha Luckot nem viszi el a Colts, akkor valószínűleg hirtelen még nagyobb ára lesz annak a feltradenek. Meg nem csak ti lennétek vevők rá.Deny
Na ja. De kacsa nézőpontját figyelembe véve, ha Shanny menteni akarja a seggét, akkor semmi sem lesz neki elég drága. Szerintem be fog próbálkozni a Coltsnál.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Azért, ha Luckot nem viszi el a Colts, akkor valószínűleg hirtelen még nagyobb ára lesz annak a feltradenek. Meg nem csak ti lennétek vevők rá.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Tegnap pont ezen gondolkodtam, mindenki azt várja hogy Colts 1/1=Luck, aztán meg meglepi... 😀 De aztán rájöttem, hogy Peyton Papa ha vissza is jön, már nem lesz a régi, az az egy-két év amit még esetleg eljátszik pont elég Luck-nak hogy betanuljon a mestertől. Bár Painternek nem nagyon ment.
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀D11
Mondjuk ezt mi. De mi van ha Shanny mást gondol? Mindenki készpénznek veszi a feltrade-et, de a Browns ugyanúgy tudja mekkora need nálunk a QB és elkéri három évre előre a lukas seggű gatyánkat is... Ráadásul az öreg mindíg mást tesz mint ami logikusan várható. Három nagy problémánk van: a QB, az OC, és Doughty. Sajnos úgy tűnik ebből csak egy lesz megoldott.
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
coltsé az 1/1
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Nem tudom srácok de azt senki nem tartja elképzelhetőnek hogy Luck-ért megyünk fel? Elvégre a Rams-nak nincs QB needje, aztán meg a tulajunk a "több pénzem van mint eszem" klub elnöke. Bár eddig hagyta Shanny-éket hogy tegyék a dolgukat, de nem lennék meglepve ha a szezon végére elfogyott volna a cérna. 😊


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀D11
ezt nem tudhatjuk 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintetek Hightower kap majd új szerződést, vagy a Helu-Royster párossal visszük végig az évet?Mate90
szerintem fog kapni szerződést, legalábbis Washington környéki volt, arra fele nőtt fel, többször nyilatkozta, hogy olyan mintha hazaérne, azt gondolom rajta nem fog múlni, és ez jót jelent.
Másrészről nagyon is kell ő még nekünk!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Üdv! Majdnem egyetértek, de a mobilis meg a gyakran futót azért nem venném egy kalapba. nexion218
Igen, én se úgy értettem, csak rosszul fogalmaztam. 😉
Már mindannyian úgy vagyunk, h szinte bárki jöhetne QB posztra, csak tudjon passzolni 😀
Szerintetek Hightower kap majd új szerződést, vagy a Helu-Royster párossal visszük végig az évet?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Semmi. Csak jobban szeretem a "passzológépeket", mint a mobilis, gyakran futó irányítókat. 😊 Lehet ezért tudom nehezebben elképzelni. Ettől függetlenül, örülnék neki. Jó lenne végre megtudni, hogy mire képes egy jó irányítóval a csapat. Mert idén, ha nincs a sok sérülés még pozitív mérleg is lehetett volna :/Mate90
Üdv! Majdnem egyetértek, de a mobilis meg a gyakran futót azért nem venném egy kalapba. Mobilisnak mondjuk mondanám Campbell-t (vagy BigBen) ,a sokat futó meg pl Vick vagy Newton. Én a magam részéről egy elsősorban passzoló (és jól passzoló), de mobilis irányítót látnék szívesen, már csak azért is, mert a play action elég gyakori vendég Shanny-nél és nem árthat, ha tudja szaporázni a lépteit a QB (főleg csere O fal mögött.. 😀 ). Talán ezért is próbálkozott Beck-kel, csak nála ugye a mobilitáson kívül minden más hibádzik...de bánom is én, jöhet bárki, futkározzon felőlem, csak legyen jó, tudjon passzolni (és ne az ellenfélnek) meg ha már jó, akkor ne mészároltassa le magát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Semmi. Csak jobban szeretem a "passzológépeket", mint a mobilis, gyakran futó irányítókat. 😊 Lehet ezért tudom nehezebben elképzelni. Ettől függetlenül, örülnék neki. Jó lenne végre megtudni, hogy mire képes egy jó irányítóval a csapat. Mert idén, ha nincs a sok sérülés még pozitív mérleg is lehetett volna :/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért mi a baj Griffinnel?
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Én mind a kettőt szívesen látnám, mert a Sexy Rexy és Beck párosnál bárki jobb lenne. :/ Bár egy Griffin típusú irányítót nehezebben tudok elképzelni a csapatban.

Közben olvasom, hogy Colston és Carl Nicks neve is felmerült velünk kapcsolatban.