Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Brock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..apeszos
és miben? 😀Höri
Brock - VickJJ
Amennyit én láttam belőle, ő is szeret futkosni... De a tévedés jogát fent tartom.. 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért aki megmondja jelenleg, hogy a Buccs új főedzője tartja Freemant, annak pacsi. Jelenleg még simán QB needes együttesek egyike, főleg, ha jön Griffin és netalán valamiért bent lesz még 1/5-re.Deny
Az nem biztos, hogy bentmarad addig, de jönni fog.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért aki megmondja jelenleg, hogy a Buccs új főedzője tartja Freemant, annak pacsi. Jelenleg még simán QB needes együttesek egyike, főleg, ha jön Griffin és netalán valamiért bent lesz még 1/5-re.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
tegnap óta Osweiler is elérhető.Höri
Brock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..apeszos
és miben? 😀Höri
Brock - Vick


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywood
tegnap óta Osweiler is elérhető.Höri
Brock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..apeszos
és miben? 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywood
tegnap óta Osweiler is elérhető.Höri
Brock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
1/10 Bills (hát Fitz gyenge volt szezon második felében, de szerintem csak első kör után húznak QB-t)
1/11 Seahawks (Ugye vicc, hogy T-Jack lenne az akivel nekivágnának a köv szezonnak mondván, hogy jó? Többet nyújtott, mint sokan vártuk volna, de sohasem lesz egy stabil kezdő szint, mégis elképzelhető, hogy vele vágnak majd neki)
1/12 Chiefs (nagy kérdés… szerintem marad Cassell)

Broncos (Tebow nagyon szimpatikus és nyert is sokat… de nem igazi QB ugye látjuk? Sajnos, hozzáteszem! Nagyon sajnos!)

Ez 8 csapat (legesélyesebben levonhatjuk a Bills-t és Chiefs-t)! Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywood
Billss tuti nem draftol QB-t, hacsak ki nem vágják Fitzpatrickot, nagy lóvét kapott ahhoz. Seahawks szerintem valami ordas nagy baromságot csinál majd az irányítókérdéssel ahogy szokták, odaviszik McNabbet pl 😀 . A KC-nél Cassel fejét követelik, Haley kardoskodott nagyon mellette, de így hogy ő repült, valószínűleg Cassel is fog. Broncosnál meg nincs QB kérdés (szerintük 😂 ).
Témához kapcsolódva, én Flynnt látnám szívesen nálatok, mondjuk egy Orakpoért cserébe 😛 (anno de nem örültem amikor Rajit húztuk helyette 1.körben, de CM3 sem rossz). Viccet félretéve, tényleg megérdemelnétek egy Flynn kaliberű QB-t....


Hm...így visszaolvasva az elmúlt pár napi kommentjeimet, lassan olyan szinten vagyok Flynnel, mint Sobri Tíbóval :o

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywood
tegnap óta Osweiler is elérhető.

több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Sapka, a fotel menedzserkedést én is nagyon bírom! Fantasztikus az igazolási és draft időszak!
Én is remélem Jim bátya marad!
Landry Jones maradt ugye... nem is baj neki, érni fog játékban.
Én jobban kedvelem a 4-3-at... valahogy nekem az a standard régi felállás és a DE poszt az egyik kedvencem, de sztem is maradjon már ami elindult és ne két lépés megint vissza.
Vegyük azt, hogy a drafton nincs feltrade, akkor akik QB-t húzhatnak a Skins előtt: Colts és Browns, legalábbis a főbb teóriák szerint, de nincs olyan, hogy nincs feltrade ugye 😀

Sorrendbe raknám, hogy kiknél látok QB need-et:

1/1 Colts (egyértelmű Luck, de ki tudja… ha nem választják ki akkor jobb ha igazuk lesz, mert különben az évszázad bakija ha a srác jó lesz)
1/4 Browns (behúzhatják Griffin-t, mert nem fognak csak Coltival (3. körös QB) nekivágni, nagyon esélyes a QB draft, bár nem tudom mennyire illik be a játékukba Griffin)
1/6 Redskins (nem kell QB, a Skins QB nélkül vág neki a köv. szezonnak és csak futni fog… kevesebb turnover!!! Az nyeri a meccset! 😀 Viccet félre, talán a liga egyik legnagyobb QB need-je Washingtonban van)
1/9 Dolphins (kell valaki aki reményt ad és sztárolni lehet vele a csapatot, tuti a QB draft vagy Flynn, ha idehozzák Fishert… remélem nem… akkor tuti beígérnek neki egy új QB-t)
1/10 Bills (hát Fitz gyenge volt szezon második felében, de szerintem csak első kör után húznak QB-t)
1/11 Seahawks (Ugye vicc, hogy T-Jack lenne az akivel nekivágnának a köv szezonnak mondván, hogy jó? Többet nyújtott, mint sokan vártuk volna, de sohasem lesz egy stabil kezdő szint, mégis elképzelhető, hogy vele vágnak majd neki)
1/12 Chiefs (nagy kérdés… szerintem marad Cassell)

Broncos (Tebow nagyon szimpatikus és nyert is sokat… de nem igazi QB ugye látjuk? Sajnos, hozzáteszem! Nagyon sajnos!)

Ez 8 csapat (legesélyesebben levonhatjuk a Bills-t és Chiefs-t)! Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: Rileyval az a gond, hogy ő nem tudna OLB-t játszani 4-3ban, főként a magassága miatt, inkább Fletcherhez nagyon hasonló felépítése van, zömökebb-alacsonyabb, futás ellen jó, 3-4 ILB-nek nekem tetszik is. Nem mondom nem lehetetne nála jobbat találni, de egyelőre nem kell más.

Visszatérve Morrisra, szerintem inkább DB coachnak hoznák ide, és abban pedig nagyon jó. Hatalmas minőség javulást várnék ott. Egy kinti cikk említette még, hogy lehet elhozhatnánk a Raidersből Branchet, nem tudom ennek mennyi a realitása, de ha már mindenképp Landry nélkül képzelik el a jövőt, szerintem jó választás lenne.sapka
Én abból indultam ki, hogy Haslett marad, ergo a 3-4 D is. Ezért mondtam Riley-t. Ahhoz képest hogy csak második éves (2010 / Round: 4 / Pick: 103) jól nyomta. Szerintem az öreg Fletch utódja lesz. OLB cserének ott van Jackson, annak tökéletes is. A sec valóban lehúzza kicsit a védelmet és úgy tűnik Gomes is igencsak sérülékeny. Oda tényleg jól jönne az erő...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez mekkora írás 😀 http://blog.redskins.com/2012/01/05/redskins-have-their-very-own-r-g-3/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csak azt nem vetted bele a számításba, hogy McIntosh szinte tuti nem lesz Redskin jövőre. Én nem csak a 34-hez, de Haslett-hez is ragaszkodnék amúgy, nagyon tetszettek az agresszív hívásai, meg az empty backfieldes, szinte 11 emberes bliztnek kinéző formációk, amikból snap után egy fasza zónázás lett. De ha már mindenképpen megy, legalább a 34 maradjon!nexion218
tavaly 3 éves szerződést kapott elég kevés pénzért, miért ne maradna?

szó se róla én is kedvelem Haslett ténykedését, van formája annak amit csinál(t); most tényleg hiba lenne 4-3-ra visszaváltani, nagyon nagy butaság lenne, de az is igaz, hogy a keret nem áll ettől messze!

apeszos: Rileyval az a gond, hogy ő nem tudna OLB-t játszani 4-3ban, főként a magassága miatt, inkább Fletcherhez nagyon hasonló felépítése van, zömökebb-alacsonyabb, futás ellen jó, 3-4 ILB-nek nekem tetszik is. Nem mondom nem lehetetne nála jobbat találni, de egyelőre nem kell más.

Visszatérve Morrisra, szerintem inkább DB coachnak hoznák ide, és abban pedig nagyon jó. Hatalmas minőség javulást várnék ott. Egy kinti cikk említette még, hogy lehet elhozhatnánk a Raidersből Branchet, nem tudom ennek mennyi a realitása, de ha már mindenképp Landry nélkül képzelik el a jövőt, szerintem jó választás lenne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
alkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
rosszul gondolod, egy OLB hiányozna
mert Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
??-Fletcher-McIntosh
és a depth is helyben van, max Carrikerrel nem hosszabbítunk

én örülnék Morrisnak, ha mindenképp elmenne Haslett, de egy új sémaváltásnak nem örülnék, egész jól működik a mostani, és biztosan van még benne lehetőség...

Deny: hol olvastad a pletykát?
szerk.2. már megtaláltam ez volt twitteren: Redskins brass dining with former Bucs coach Raheem Morris...He and Kyle were on assistants in Tampa togethersapka
Csak azt nem vetted bele a számításba, hogy McIntosh szinte tuti nem lesz Redskin jövőre. Én nem csak a 34-hez, de Haslett-hez is ragaszkodnék amúgy, nagyon tetszettek az agresszív hívásai, meg az empty backfieldes, szinte 11 emberes bliztnek kinéző formációk, amikból snap után egy fasza zónázás lett. De ha már mindenképpen megy, legalább a 34 maradjon!nexion218
Ha Rocky megy még mindíg ott van Riley. Engem nagyon elkeserítene ha Haslett elmenne. Ha van esze az öregnek, nem hagyja.. Morris nem hiányzik kicsit sem. Mint ahogy Kyle sem. Inkább ne legyen OC, és csinálja az öreg azt is.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxi
alkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
rosszul gondolod, egy OLB hiányozna
mert Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
??-Fletcher-McIntosh
és a depth is helyben van, max Carrikerrel nem hosszabbítunk

én örülnék Morrisnak, ha mindenképp elmenne Haslett, de egy új sémaváltásnak nem örülnék, egész jól működik a mostani, és biztosan van még benne lehetőség...

Deny: hol olvastad a pletykát?
szerk.2. már megtaláltam ez volt twitteren: Redskins brass dining with former Bucs coach Raheem Morris...He and Kyle were on assistants in Tampa togethersapka
Csak azt nem vetted bele a számításba, hogy McIntosh szinte tuti nem lesz Redskin jövőre. Én nem csak a 34-hez, de Haslett-hez is ragaszkodnék amúgy, nagyon tetszettek az agresszív hívásai, meg az empty backfieldes, szinte 11 emberes bliztnek kinéző formációk, amikból snap után egy fasza zónázás lett. De ha már mindenképpen megy, legalább a 34 maradjon!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxi
alkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
rosszul gondolod, egy OLB hiányozna
mert Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
??-Fletcher-McIntosh
és a depth is helyben van, max Carrikerrel nem hosszabbítunk

én örülnék Morrisnak, ha mindenképp elmenne Haslett, de egy új sémaváltásnak nem örülnék, egész jól működik a mostani, és biztosan van még benne lehetőség...

Deny: hol olvastad a pletykát?
szerk.2. már megtaláltam ez volt twitteren: Redskins brass dining with former Bucs coach Raheem Morris...He and Kyle were on assistants in Tampa together

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxi
alkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
Ezt próbáltam én is mondani az előbb. Több. mint 2,5 évet töltöttünk azzal, hogy begyűjtsük az embereket a 34 D-hez (a safetyk, akik vannak, 43-as D esetén se muzsikálnának jobban), ez mostanra nagyjából sikerült. Az első év szörnyű volt, mert nem voltak megfelelő emberek a rendszerhez, ez idénre jelentősen javult, ahogy a teljesítmény is. Erre most kezdjük előről? 34-es személyzettel 43-as rendszer és újabb 2 évig embereket szerezni hozzá?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxi
alkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát, én nagyon nem örülnék, ha Haslett menne... Végre beállt és láttuk jól működni a rendszerét, a hozzá szükséges játékosállomány is kezd összeállni és szerintem egy modern, agresszív, tetszetős D. Igazából ha most megint új D jönne, ugyanott tartanánk, mint 3 éve. Most legalább van egy erős közepes, néha átlag fölötti D és jövőre talán az O is kompetens lehet.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
jvic 115
Állítólag nem lenne meglepetés, ha valamilyen formában (elsősorban DC) nálatok kötne Raheem Morris.Deny
Hát Haslett lehet, hogy HC lesz valahol.

Viszont Morrisnak nem örülnék. Egy def felfogású edzőtől az utolsó 5 meccsen kapott átlag 40,6 pont nem egészen jó pedigré... 😕((
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Állítólag nem lenne meglepetés, ha valamilyen formában (elsősorban DC) nálatok kötne Raheem Morris.Deny
Na pont oda nem kéne. A secondaryhez jöhetne, ott nem ártana...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag nem lenne meglepetés, ha valamilyen formában (elsősorban DC) nálatok kötne Raheem Morris.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
a főoldalon (redskins.com) most lett téma cikkekben Brown állapota; az a misztérium kering, hogy nem is volt ebben az évben egészséges. Ezért volt ilyen csapnivaló..., már 3 éve nem egészséges akkor.

Azt az elméletet is olvastam, és én is komolyan elgondolkodtam rajta; mit gondolnátok a Willie Smith kezdő LT és TWilliams kezdő RT párosról...sapka
A Saintstől már eleve úgy jött Brown, hogy előtte, ha jól emlékszem, egy teljes évet tolt IR-en csípő sérülés miatt.

Bár nem ismerem Smith előéletét és tudom, hogy Trent játszott a jobb oldalon, de akkor én már Trent LT és Smith RT-ben gondolkodnék. Egyrészt Smith rookie, tehát neki mindenképpen tanulnia kell még az NFL-t és akkor már tanuljon egy olyan posztot, ami komolyan kérdés. Másrészt pedig Trent LT-nek érkezett a ligába és jól is csinálja, én nem kezdenék el két posztot megvariálni, amikor az egyik igazából meg van oldva, ráadásul nem is rosszul. Sőt, ha jól melékszem 60 milla korüli az újoncszerződése, az kicsit drága RT-nek hangzana...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a főoldalon (redskins.com) most lett téma cikkekben Brown állapota; az a misztérium kering, hogy nem is volt ebben az évben egészséges. Ezért volt ilyen csapnivaló..., már 3 éve nem egészséges akkor.

Azt az elméletet is olvastam, és én is komolyan elgondolkodtam rajta; mit gondolnátok a Willie Smith kezdő LT és TWilliams kezdő RT párosról...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Érdekes olvasmány, bár azért jelzi, hogy egy meccs alapján készült az iromány:

http://www.redskins101.com/2012/01/02/should-matt-flynn-be-persued-by-the-washington-redskins/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson