Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Még 1 meccs aztán új QB, Kánaán? 😊Amadeus91
ez nem lesz egy egyszerű menet!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Legyen már április... Annyira kíváncsi vagyok, hogy Shanny mit lép a drafton...nexion218
pont akartam már írni.

Még 1 meccs aztán új QB, Kánaán? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Legyen már április... Annyira kíváncsi vagyok, hogy Shanny mit lép a drafton...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins waived RB Ryan Torain.
Így múlik el a világ dicsősége. :/Newman
volt kb. 4-5 jó meccse, ez lenne a világ dicsősége?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Redskins waived RB Ryan Torain.
Így múlik el a világ dicsősége. :/

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetiksapka
Főleg,hogy a Ramsnek sokkal jobb üzlet az 1/6 és a másik elsőkörös pick,mint elvinni valakit (kit?) 1/1re.Bazzani
igen, igen, kivéve ha a Browns nem szeretne Qb-t húzni, vagy megelégszenek egy Landry Jones-szal, vagy kipróbálják Flynnt, stb.; csak az világos, ha leesne hozzájuk egy Griffin gondolkodás nélkül behúznák 😊sapka
Ha QB-t akarnak akkor nem szabad kockáztatniuk,hogy "megvárjuk ki esik le addig".
Főleg,hogy Jones akár maradhat is még egy évet (sőt Griffin is).
Meg kell szerezniük Luckot nincs mese.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.Bazzani
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetiksapka
Főleg,hogy a Ramsnek sokkal jobb üzlet az 1/6 és a másik elsőkörös pick,mint elvinni valakit (kit?) 1/1re.Bazzani
igen, igen, kivéve ha a Browns nem szeretne Qb-t húzni, vagy megelégszenek egy Landry Jones-szal, vagy kipróbálják Flynnt, stb.; csak az világos, ha leesne hozzájuk egy Griffin gondolkodás nélkül behúznák 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.Bazzani
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetiksapka
Főleg,hogy a Ramsnek sokkal jobb üzlet az 1/6 és a másik elsőkörös pick,mint elvinni valakit (kit?) 1/1re.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.Bazzani
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Számolgatok tovább, már minden esélyes végzett 😊

1. st louis... 49s-2 ->megvan az 1/1; a 49ersnek kelleni fog a győzelem, de azt nem hiszem, hogy 1/1-re Bradfordra ráhúzzák Luckot; lehet szeretnének letradelni 😊
2. indianapol jac-2 ->akár nyerhetnek is, elvileg maradnak 1/2; érik ide Luck
3. minnesota chi-3 ->meglepődtem, de nem baj...; ide lehetne feltradelni Griffinért
4. tampa bay atl-4 ->ők lesznek fixen az 1/4; de nem fognak QB-zni
5. jacksonvil ind-4 ->továbbra sem veszélyes; ide is fel lehetne tradelni
6. cleveland pit-4 ->ők sem nyernek többet idén, Qb lesz!, ha kijönnek az egyetemről a srácok
7. washington phi-5 ->késő, nagyon késő, ha nem lesz feltrade nem marad elit; ha nem mennek fel lefelé kell tradelni, végülis az jól megy, mert Jones nem ér 1/7et, de más sem
8. miami.... nyj-5 ->majdnem nyertek!, de kiszálltak a versenyből
a többiek nem tudnak elénk kerülni sehogy sem

ha kell egy elit felfelé kell menni; ha nem jön ki Griffin, akkor viszont lefelé lehet bátrabban, de a mostani pozíció semmire sem elég, miért nem jött ki Barkley is? :mad:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Idegesítő. Várható volt, hogy kétszer egymás után nem fogunk jól játszani. Ez a csere O fal jövőre jó lehet, de Hurt-nek ez még sok. Grossman szokásos remekül időzített fumble+intje megint megvolt, idén nem lehet meccs nélküle. Ponder túl sokat szaladgált, Doughty és Fletcher levadászta. Mondjuk Reed elég gyökér volt (sisak a sisaknak) de tőle nem nagyon lehet mást várni, hiszen játszani nem tud. Gomes Petersont kapta le, pont a sérült lábát, így ő is kiesett. Jött Webb és simán elvert minket.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kellemes karácsonyt mindenkinek;
nem volt szerencsém megnézni a meccset, valaki árulja el milyen volt a meccs, az eredményt látom és 😊 😊, hogy volt ez a L

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem meg mindkét meccsen nyerünk. Csak azért, hogy jobb legyen mint Zorn... 😛 De szerintem se kéne már több w. A múlt heti is sok volt... 😂
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nyert az Indy és ezzel gyanúsan elcsúszott 1/3-ra, itt szerintem nem fognak QB-t húzni; és Barkley marad a USC-n
1 rossz és 1 jó hír karácsony közeledtével; még mindig tartom, hogy Haley+rookie Qb-t kérek a fa alá 😀
Minnesota ellen nem lenne baj nyerni, Philly ellen szerintem nem fog összejönni, és bízhatunk a legjobbakban

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Számolásos különkiadás jön; sok csapat a PO-t számolgatja, de azért vannak akik a drafthelyet 😛
aszerint mérlegeltem, hogy kik akadályoznak meg minket egy elit Qb-tól
1. indianapol hou jac-1 ->továbbra is maradtak 1/1; egy bravúrgyőzelemmel lehetnének 1/2 is 😊
2. minnesota was chi-2 ->nem veszélyes; max a következő meccsen, ha nem nyernek
3. st louis... pit 49s-2 ->nem veszélyes
4. tampa bay car atl-4 ->lehet idén már nem nyernek meccset, és lehet Qb-t húznak...
5. jacksonvil ten ind-4 ->nem veszélyes
6. cleveland bal pit-4 ->nem tudom elképzelni idén képesek még meccset nyerni; már úgy érzem QB lesz
7. washington min phi-5 ->még mindig elég jó pozícióban, de most már nem szabad megerőltetni magukat a srácoknak
8. miami.... ne. nyj-5 ->nyertek, újra lendületben->nem veszélyes
9. carolina. tb. no.-5 ->mindegy
10 buffalo.. den ne.-5 ->lehet idén már nem nyernek?, 1-et ha hoznak akkor ők sem veszélyesek

szerintem még nem veszett el minden, de várhatóan nyerünk a minnesota ellen, és ezzel akár kikerülhetünk a top10-ből, és akkor szokásos letradek lesznek; és második körös QB

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én továbbra is tartom amit még év elején mondtam itt.Nagyon jó kis csapat ez,sőt ha a jövőt nézzük én messze a 'Skinsben látom a legtöbb potenciált a Eastből.Még csak nem is kellene liga elit QB,egy jó megbízható game managerrel szvsz már simán harcba szállhatnátok a POért,sőt.A Karrigen-Orakpo páros meg iszonyat már most 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy egyedül annak örülök, hogy legalább az Öreg munkájából látszik annyi, hogy a fiatalok meg a cserék, akiket idehozott, tudnak jó teljesítményt nyújtani, erre pedig lehet építeni. Az teljesen mindegy, hogy milyen napja volt a Giants-nak, ők a PO-ért kaparnak, nekünk meg teljesen mindegy az eredmény és az ilyen helyzetben nyújtott jó teljesítmény az én szememben többet ér... Csak kár a draftért, bár ha abból indulok ki, hogy az idein is milyen cserekereskedelm folyt.... 😉 Grossmant pedig továbbra sem értem... Nincs vmi előjele annak, hogy INTet készül dobni és azokra a playekre gyorsan lefutna a pályáról és addig bejönne mondjuk Banks?? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én megértem őket, én is ideges lettem volna a helyükben. Már bánom hogy visszaszóltam, mert egyébként nem szokásom.... Asszem a továbbiakban sem lesz...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Olvastam az eredménykövetőt,. Nagy volt a harag, néhányan nem tudnak szépen kikapni.Bjoca
ez egy ilyen szezon, volt olyan csapat, nem elsősorban a hazai fanok; akik nem tudtak szépen nyerni! ez bőven bocsánatos volt, csak kicsit sok.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ilyen gyenge napot kifogó ellenféllel az utóbbi évtizedben nem találkoztunk...
De miért pont most? 😛
Olvastam az eredménykövetőt,. Nagy volt a harag, néhányan nem tudnak szépen kikapni.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Redskins sweep the season series from the Giants for the 1st time since 1999

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Grat a 2 győzelemhez. Mindkét meccsen jobbak voltatok. Nem jött be Coefilddel a beépített ügynök project, ami működött Smithszel az Eaglesnél. Jobb a csapatotok, mint az eredménye mutatja, csak az a qb kérdés ne lenne...gyurczi
Igazából nem!
volt 2-3 meccs ami tisztán a defensen ment el!; és volt 4-5 ami az offensen, és nem csak a QB-n!
de év végére összeállt a cseretámadófal, a védelem végre a futás ellen odatette magát, és ma a secondary is igazán jó volt!, ezen meglepődtem. Helu pedig nagyon jó szezont fut végül.
Az előző két meccs is kutya kemény volt, ezt pedig úgy gondolták presztízs meccs! hozták az extrát, sajnos ti meg szint alatt is voltatok (azért sajnos, mert nem lett volna baj kikapni)

ebből 3 meccses winning streak lesz, és 7-9 😀; csak azért is beszopjuk a draftot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valahogy én is így látom. És éppen ezt szúrtuk el most.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Grat a 2 győzelemhez. Mindkét meccsen jobbak voltatok. Nem jött be Coefilddel a beépített ügynök project, ami működött Smithszel az Eaglesnél. Jobb a csapatotok, mint az eredménye mutatja, csak az a qb kérdés ne lenne...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!