Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
grat nektek, jövőre visszavágunkcsebi
😊 Köszi.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
grat nektek, jövőre visszavágunk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért annyira nem leszünk fent. nem kell félni h a 10ből kicsúszunk és ott még lehet húzni azért 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem fogok haragudni a csapatra; de lehet elszálltak az elit QB-ra a reális esélyek,
nem hiszem hogy Grossman maradna; de vagy 1-2 éves 'újonc' fog beszállni, vagy valami varázslás lesz, báár ha Tannehill véletlen második körre csúszna, elégedett lennék vele!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
És rögtön a meccs elején érintés nélkül átengedte Andre Cartert = Fumble = TD
utána tényleg jó volt 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins are expected to start undrafted rookie Willie Smith at left tackle in Sunday's game against the Giants.
JPP-vel szemben, good luck! 😀Newman
Előző meccsen is ő kezdett Polumbussal (vagy kivel együtt) a T-T posztokon; és nem is volt olyan rossz!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Redskins are expected to start undrafted rookie Willie Smith at left tackle in Sunday's game against the Giants.
JPP-vel szemben, good luck! 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Landry IR-en; Achilles... ki lepődött meg?sapka
Én. Azon, hogy még csak most tették oda. Amúgy kb. neki is az utsó idénye volt nálunk. Muszáj lesz SS után nézni neki pedig menni, mert kezdő safety úgyse jön azért, hogy csere legyen, az meg nem állapot, hogy van egy elvileg fasza kezdő SS a csapatban, csak mindig sérült és így állandóan cserék meg félmegoldások vannak a pályán. Sajnálom, mert egy állat a pályán.

Ja és akkor még ott van Atogwe is, kb. ugyanaz a helyzet: elvileg jó, csak sose játszik...nexion218
Landry idei éve a contract year; nem hiszem, hogy ne lenne meghosszabbítva, kb. olyan szerződése lesz mint McIntoshnak, nagyjából semmilyen, és majd Gomes folyamatosan átveszi a helyét. Mondok még egyet; egy új HC megtehetné, hogy nem hosszabbít vele, de szerintem Shanahanék jövőre nem lesznek abban a helyzetben, Landry fan favourite is.
Atogwevel várnék még, legalábbis nem látom azt a dolgot mint Landrynél.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Landry IR-en; Achilles... ki lepődött meg?sapka
Én. Azon, hogy még csak most tették oda. Amúgy kb. neki is az utsó idénye volt nálunk. Muszáj lesz SS után nézni neki pedig menni, mert kezdő safety úgyse jön azért, hogy csere legyen, az meg nem állapot, hogy van egy elvileg fasza kezdő SS a csapatban, csak mindig sérült és így állandóan cserék meg félmegoldások vannak a pályán. Sajnálsom, mert egy állat a pályán.

Ja és akkor még ott van Atogwe is, kb. ugyanaz a helyzet: elvileg jó, csak sose játszik...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Landry IR-en; Achilles... ki lepődött meg?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gronkowski-nak konkrétan egy jól telepített aknamező lehetne ellenfele idén, de abban sem vagyok biztos. A legjobban akkor lehet védekezni ellene ha nem játszik. Volt Kyle kezében papír, de ez csak valami fedőtevékenység lehetett.... Én is azt mondom, idén már ne nyerjünk többet, jó kis meccseket lehet játszani, de könyörgöm Grossmannak ne szóljanak, hogy az ő bőrére megy a játék mert még a végén megtáltosodik.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Olvasgatlak a Bills topic-ban. Mennyire komoly a konteód a Moss-droppal kapcsolatban? 😊tomi-tomi
Egy pats fan ismerősömmel néztem a meccset, ő már vízionálta az OT losst, én pedig biztos voltam benne, hogy nem lesz egyenlítés. Nem jó nekünk innen már ha nyerünk.
Nagyjából ahhoz tartom magam, hogy lejárt az öregnek a türelmi időszak a 3. évvel, és eddig rosszabb eredményességben mint az a HC, akit nem szoktam néven nevezni. Kell egy QB, és ahhoz nem szabad nyerni. :cool: Valójában a Jets meccs is valami OT szagú lehetett volna, nem akarták igazán; Moss sem akarta igazán azt a Td-t a végén 😉. De hogy konkrétan az LB kezébe dobni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Idén ezen kívül egy pár meccs volt, ahol azt gyanítottuk, hogy Mike hívja a playeket és akkor csodák csodája, működött a támadójáték... Lehet nem lenne rossz OC Kyle, mert az előző csapatánál is egész jól muzsikált, csak ahhoz még nincs elég tapasztalata, hogy egy számos ponton foghíjas, átalakulófélben lévő csapatot dirigáljon. Talán ezért is olyan nagy a különbség a mutatott játék képében, amikor nincs nála papíros...

Grossman meg... Hát ő sajnos javíthatatlan turnover fronton, de néha a playhívás néha pedig a játékostársak bénázása (pl. Gaffney a védő mögé befut, a LT az endzoneban szinte blokk nélkül engedi Andre Carter-t a QB-ra és sajnos Moss is ludas volt picit a Pats ellen) tovább ront a helyzeten. Az mindenesetre érződik, hogy nagyon vágja az offense-t csak hát azok a fránya védők ne akarnák mindig elkapni a labdát a WR előtt... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az nekem is feltűnt, hogy az ifjú Shanahan-nél nem volt papíros. Az öreg hívhatta a játékokat? Ettől működött ennyire az Off szerintetek?tomi-tomi
A másodikra könnyebb válaszolni! Sokan nem így gondolják, de Grossmanen ha nincs komoly nyomás, nagyon megy neki a játék (mint egyszer valaki megjegyezte van még legalább 29 másik ilyen QB is 😊), de akkor mindig kijön neki a lépés, mert van ereje-tapasztalata-mozgása, hogy szétpasszoljon a tudásával komplett secondarykat, rosszakat is! 😀 Az a gond, hogy nem érzi eléggé mikor van olyan helyzetben a zsebben, hogy nem dobhatja be 2-3 ember közé. És az fix turnover nála, najó néha egyébként is képes ilyesmikre.

Sokan szeretnék a topikból is, hogy Kyle eltakarodjon év végén. Volt már olyan, hogy az öreg hívogatta a játékokat, valószínűleg; valószínűleg most is így volt, de ezt nem mondják el érthető okokból sajnos.sapka
Olvasgatlak a Bills topic-ban. Mennyire komoly a konteód a Moss-droppal kapcsolatban? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az nekem is feltűnt, hogy az ifjú Shanahan-nél nem volt papíros. Az öreg hívhatta a játékokat? Ettől működött ennyire az Off szerintetek?tomi-tomi
A másodikra könnyebb válaszolni! Sokan nem így gondolják, de Grossmanen ha nincs komoly nyomás, nagyon megy neki a játék (mint egyszer valaki megjegyezte van még legalább 29 másik ilyen QB is 😊), de akkor mindig kijön neki a lépés, mert van ereje-tapasztalata-mozgása, hogy szétpasszoljon a tudásával komplett secondarykat, rosszakat is! 😀 Az a gond, hogy nem érzi eléggé mikor van olyan helyzetben a zsebben, hogy nem dobhatja be 2-3 ember közé. És az fix turnover nála, najó néha egyébként is képes ilyesmikre.

Sokan szeretnék a topikból is, hogy Kyle eltakarodjon év végén. Volt már olyan, hogy az öreg hívogatta a játékokat, valószínűleg; valószínűleg most is így volt, de ezt nem mondják el érthető okokból sajnos.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért nem kell olyan nagy dolgot kitalálni;
annyira nem érzem jónak, sapka
Elismerve, hogy az első TD-je előtti play-nél és a második TD-jénél ritkán látható védelmi érdekességek fordultak elő, azért felmerül bennem a kérdés. Te mit tartasz elég jó TE teljesítménynek, illetve ki elég jó TE? (Gronk idén szerzett 15 TD-t, 71 elkapásból 1088 yard-ot, majd minden támadó snap-nél fenn van a pályán, ugyanis minden ellenkező híreszteléssel szemben igazi TE, blokkolásban is nagyon jó. Eddigi két idényében van 25 TD-je, 113 elkapásból 1634 yard-ja. Mindkét TD számmal ligaelső a WR-eket is figyelembe véve.)
Bármilyen csapattal játszottunk eddig, mindegyiknek nagy dolog volt kitalálni, hogy mit kéne vele kezdeni, beleértve, hogy valahogy le kéne vinni a földre elkapás után (6-6 a lelkem, mellé 265 font és a fesztávolsága nagyobb, mint a magassága). Természetesen ebben benne van, hogy Brady passzolgat neki, illetve Hernandez a TE párja és Welker van slot-ban.tomi-tomi
szerintem nem kell ezt a dolgot túlkomplikálni, egyszerűen arról van szó, hogy fizikálisan az átlagos poszt védőkkel szemben fölényben van (mint pl. Jacobs, ha már nfc east), idénre úgy tűnik beérett nfl szintre a játéktudása/jobban kihasználják, ha úgy jobban tetszik. Nem mondanám, hogy kimondottan gyors, de ehhez a tömeghez bőven elég. Úgy gondolom mint Jacobs esetében is hosszabb távon kitűnt, sok csapatnak rossz a matchup, de kis időn belül (persze saját hibáikból is tanulva) megtanulják/kitapasztalják hogyan is kell ellene védekezni. Mert egyelőre nem igazán tudják hovatenni, de mint írtad ez a körítés miatt is igaz. Na ha jövőre is ilyen komoly statokat hoz, akkor visszatérünk és elismerem, hogy fantasztikus ligaelit TE, mert nekem egyelőre csak one year wondernek tűnik. A tévedés jogát fenntartom. 😛
és ez off volt, elnézést!

és feloldva az offot; olyan nekem mint Davis (aki TE-hez képest kimondottan gyors) idén nagyon jó, de még nem tett le annyit az asztalra, mint egykor Cooley, hogy képes megújulni, éveken át az elit célpont és blokkoló lenni. Mondjuk Davisnek nem igazán van ilyen jó Qb-ja, vegyük figyelembe 😛.sapka
Nem szeretném szétoffolni. Tavaly óta komoly TE fétisem van, nagyon figyelem őket. (így utólag visszatekintve sok kedvenc játékosom TE, például Cooley.) Gronk már minimum two year wonder, újoncként is kiemelkedőt alkotott. S tényleg komplett TE, aki nem csak a testi adottságaiból él, remekül futja a route-okat.
Ha már itt vagyok. Idén Ti és a csoportotok hozta ránk a legtöbb szívbajt, csinálhattok bármit, nekem az NFC East az egyik legkeményebb csoport továbbra is.
Az nekem is feltűnt, hogy az ifjú Shanahan-nél nem volt papíros. Az öreg hívhatta a játékokat? Ettől működött ennyire az Off szerintetek? Azt meg külön köszönjük, hogy Gaffney és Stallworth játékával fájdítottátok a szívünket.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért nem kell olyan nagy dolgot kitalálni;
annyira nem érzem jónak, sapka
Elismerve, hogy az első TD-je előtti play-nél és a második TD-jénél ritkán látható védelmi érdekességek fordultak elő, azért felmerül bennem a kérdés. Te mit tartasz elég jó TE teljesítménynek, illetve ki elég jó TE? (Gronk idén szerzett 15 TD-t, 71 elkapásból 1088 yard-ot, majd minden támadó snap-nél fenn van a pályán, ugyanis minden ellenkező híreszteléssel szemben igazi TE, blokkolásban is nagyon jó. Eddigi két idényében van 25 TD-je, 113 elkapásból 1634 yard-ja. Mindkét TD számmal ligaelső a WR-eket is figyelembe véve.)
Bármilyen csapattal játszottunk eddig, mindegyiknek nagy dolog volt kitalálni, hogy mit kéne vele kezdeni, beleértve, hogy valahogy le kéne vinni a földre elkapás után (6-6 a lelkem, mellé 265 font és a fesztávolsága nagyobb, mint a magassága). Természetesen ebben benne van, hogy Brady passzolgat neki, illetve Hernandez a TE párja és Welker van slot-ban.tomi-tomi
szerintem nem kell ezt a dolgot túlkomplikálni, egyszerűen arról van szó, hogy fizikálisan az átlagos poszt védőkkel szemben fölényben van (mint pl. Jacobs, ha már nfc east), idénre úgy tűnik beérett nfl szintre a játéktudása/jobban kihasználják, ha úgy jobban tetszik. Nem mondanám, hogy kimondottan gyors, de ehhez a tömeghez bőven elég. Úgy gondolom mint Jacobs esetében is hosszabb távon kitűnt, sok csapatnak rossz a matchup, de kis időn belül (persze saját hibáikból is tanulva) megtanulják/kitapasztalják hogyan is kell ellene védekezni. Mert egyelőre nem igazán tudják hovatenni, de mint írtad ez a körítés miatt is igaz. Na ha jövőre is ilyen komoly statokat hoz, akkor visszatérünk és elismerem, hogy fantasztikus ligaelit TE, mert nekem egyelőre csak one year wondernek tűnik. A tévedés jogát fenntartom. 😛
és ez off volt, elnézést!

sapka
Na akkor én is még egy picit az offhoz amiért előre is elnézést , de úgy érzem itt a helye most ennek a kommentnek mert erről volt szó, szóval Gronkowski...

Amiről keveset beszélnek az az hogy ő bizony egy nagyon jó blokkoló TE is, és épp ebből kifolyólag sokszor ugy indul a játéknak hogy futást blokkol, gyakran meg is eszik a védők, majd a meglepetés egyetlen pillanatát kihasználva kapja a labdát, utána meg már a fizikai erejével kevés secondary játékos bir...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Talán a batman...apeszos
azért nem kell olyan nagy dolgot kitalálni;
annyira nem érzem jónak, sapka
Elismerve, hogy az első TD-je előtti play-nél és a második TD-jénél ritkán látható védelmi érdekességek fordultak elő, azért felmerül bennem a kérdés. Te mit tartasz elég jó TE teljesítménynek, illetve ki elég jó TE? (Gronk idén szerzett 15 TD-t, 71 elkapásból 1088 yard-ot, majd minden támadó snap-nél fenn van a pályán, ugyanis minden ellenkező híreszteléssel szemben igazi TE, blokkolásban is nagyon jó. Eddigi két idényében van 25 TD-je, 113 elkapásból 1634 yard-ja. Mindkét TD számmal ligaelső a WR-eket is figyelembe véve.)
Bármilyen csapattal játszottunk eddig, mindegyiknek nagy dolog volt kitalálni, hogy mit kéne vele kezdeni, beleértve, hogy valahogy le kéne vinni a földre elkapás után (6-6 a lelkem, mellé 265 font és a fesztávolsága nagyobb, mint a magassága). Természetesen ebben benne van, hogy Brady passzolgat neki, illetve Hernandez a TE párja és Welker van slot-ban.tomi-tomi
szerintem nem kell ezt a dolgot túlkomplikálni, egyszerűen arról van szó, hogy fizikálisan az átlagos poszt védőkkel szemben fölényben van (mint pl. Jacobs, ha már nfc east), idénre úgy tűnik beérett nfl szintre a játéktudása/jobban kihasználják, ha úgy jobban tetszik. Nem mondanám, hogy kimondottan gyors, de ehhez a tömeghez bőven elég. Úgy gondolom mint Jacobs esetében is hosszabb távon kitűnt, sok csapatnak rossz a matchup, de kis időn belül (persze saját hibáikból is tanulva) megtanulják/kitapasztalják hogyan is kell ellene védekezni. Mert egyelőre nem igazán tudják hovatenni, de mint írtad ez a körítés miatt is igaz. Na ha jövőre is ilyen komoly statokat hoz, akkor visszatérünk és elismerem, hogy fantasztikus ligaelit TE, mert nekem egyelőre csak one year wondernek tűnik. A tévedés jogát fenntartom. 😛
és ez off volt, elnézést!

és feloldva az offot; olyan nekem mint Davis (aki TE-hez képest kimondottan gyors) idén nagyon jó, de még nem tett le annyit az asztalra, mint egykor Cooley, hogy képes megújulni, éveken át az elit célpont és blokkoló lenni. Mondjuk Davisnek nem igazán van ilyen jó Qb-ja, vegyük figyelembe 😛.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Gronkowski ellen meg nem tudom, hogy ki tud védekezninexion218
Talán a batman...apeszos
ez egy elég erős beszólás volt 😀; de azért nem kell olyan nagy dolgot kitalálni; én tudom kik nem tudnak! nickel méretű emberek, öreg valamint alacsony ILB-k
ki tudna? Magasabb, jobb képességű CB-k elvileg könnyen, de ilyen jó ha csapatonként van 2, és másra kell, + gyors nagyon jól zónázó LB-k, ilyen konferenciánként van 1-2
annyira nem érzem jónak, de tény hogy nekünk nagyon rosszul jött, megpróbáltam volna rajta Rockyt, elvileg ő egy akárhogy nézzük magasabb 4-3 OLB volt, vagy még az.sapka
A Jets ellen már Revis is fogta komolyabb eredmény nélkül.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gronkowski ellen meg nem tudom, hogy ki tud védekezninexion218
Talán a batman...apeszos
azért nem kell olyan nagy dolgot kitalálni;
annyira nem érzem jónak, sapka
Elismerve, hogy az első TD-je előtti play-nél és a második TD-jénél ritkán látható védelmi érdekességek fordultak elő, azért felmerül bennem a kérdés. Te mit tartasz elég jó TE teljesítménynek, illetve ki elég jó TE? (Gronk idén szerzett 15 TD-t, 71 elkapásból 1088 yard-ot, majd minden támadó snap-nél fenn van a pályán, ugyanis minden ellenkező híreszteléssel szemben igazi TE, blokkolásban is nagyon jó. Eddigi két idényében van 25 TD-je, 113 elkapásból 1634 yard-ja. Mindkét TD számmal ligaelső a WR-eket is figyelembe véve.)
Bármilyen csapattal játszottunk eddig, mindegyiknek nagy dolog volt kitalálni, hogy mit kéne vele kezdeni, beleértve, hogy valahogy le kéne vinni a földre elkapás után (6-6 a lelkem, mellé 265 font és a fesztávolsága nagyobb, mint a magassága). Természetesen ebben benne van, hogy Brady passzolgat neki, illetve Hernandez a TE párja és Welker van slot-ban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gronkowski ellen meg nem tudom, hogy ki tud védekezninexion218
Talán a batman...apeszos
ez egy elég erős beszólás volt 😀; de azért nem kell olyan nagy dolgot kitalálni; én tudom kik nem tudnak! nickel méretű emberek, öreg valamint alacsony ILB-k
ki tudna? Magasabb, jobb képességű CB-k elvileg könnyen, de ilyen jó ha csapatonként van 2, és másra kell, + gyors nagyon jól zónázó LB-k, ilyen konferenciánként van 1-2
annyira nem érzem jónak, de tény hogy nekünk nagyon rosszul jött, megpróbáltam volna rajta Rockyt, elvileg ő egy akárhogy nézzük magasabb 4-3 OLB volt, vagy még az.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Snydertől karácsonyra egy Haley OC és RGIII QB draftot kérek :rolleyes: lécciléccisapka
Én benne vagyok 😀

Gronkowski ellen meg nem tudom, hogy ki tud védekezninexion218
Talán a batman...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem ma túlbuzgóságot reggeliztem; de ez egy érdekes cikk http://blog.redskins.com/2011/12/12/even-brady-agrees-fletcher-hit-was-clean/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Moss rájött, hogy jövőre jobban szeretne RG3-mal játszani, mint Grossman papával.
de undorító meccs volt, semmi védelem csak a támadók, semmi érdemleges fordulat, stb.sapka
Hát pedig tegnap egy szava nem lehett Sexy-re, de ez fordítva már nem teljesen igaz... Engem személy szerint hidegen hagy a vereség, sztem egy tök jó meccset játszottunk, amire idén eddig nem nagyon volt példa, ráadásul mindezt úgy, hogy az offense fal 3 kezdő nélkül játszott, noname TE-ekkel próbálkoztunk és Rex volt a QB. Azon annyira nem lepődtem meg, hogy nem volt D, mivel a Pats eleve tökutolsó védekezésben (vagy utsó előtti), Gronkowski ellen meg nem tudom, hogy ki tud védekezni és akkor még Brady is ott van. Azon kevesek közé tartozunk akik idén Brady passzt vadásztak le, ez is valami. Doughty pedig MONNYON LE már végre!!!!!!! Egyébként nekem gyanús volt, hogy végig az Öreg hívta a playeket....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Snydertől karácsonyra egy Haley OC és RGIII QB draftot kérek :rolleyes: léccilécci

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!