Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀 Hát én sem kaptam infarktust... Várható volt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Belegondolva nem tudom mi volt az a fő hiba amin elment ez a meccs; azt hiszem egyszerűen szerencsésebb volt a Jets, az a false start-unnecessary amiből a TD lett bosszantó volt; egy kis szerencse ma igazán hiányzott; na meg Sanchez nem volt elég rossz

végülis az sem baj, ha vesztünk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem az a kemény h kapnak, mert valljuk be éppen lehet h láttak szurit, hanem az h csak ők
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért ez kemény....

Washington Redskins offensive tackle Trent Williams and tight end Fred Davis face four-game suspensions for violating the league's substance abuse policy

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Do Re mi! Hajrá mi 😀 Revis csak legyen el Mossal, remélem Davis és Helu jó napot fog ki. Mivel Landry nem játszik, a secondarynek csak akkor lesz esélye, ha Kerriganék megnyomorgatják Sanchezt. Doughty esélytelen... Remélem Gomes lesz Doughty helyett, de olyan a világon nincs... Kerrigannek nagyon fogok szurkolni a sackért 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hajrá ti 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
19.00kor játszunk a jets-szel és semmi komment, annak ellenére, hogy nem mondhatja senki, hogy hazai pályán ne lennénk esélyesebbek, gyenge a futójátékuk, és Sanchez egyszerűen kevés. Más kérdés, hogy a mi offensünk is hasonló cipőben jár; szokásos nettó 10 pontos meccs.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂nexion218
erről jut eszembe, játszottam az espn-es playoff machinenal, és csak úgy jöhet létre a playoff, ha a dallasiak 8-8ak lennének, mi 9-7, és a giants is legfeljebb 9-7;
egyikre sem mondanám, hogy lehetetlen, ha körbeverik egymást, de hogy megnyerjük a hátralévő összes meccset az nem túl esélyes. + most már annyira ne is nagyon nyerjünk meccseket, mert nem lesz ebből így top QB draft, max tradedel, az pedig egészen költséges.
Jöjjön vissza Beck! 😀sapka
Nem jó, egyből vágná a liga, hogy direkt veszíteni akarunk és még megbüntetnék a csapatot! 😂nexion218
Alapesetben röhögnék, de a Colts idei éve után már gyenge kezdőnek számítanátok csak 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit elkéstem vele... :/ The Legend of Sean
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂nexion218
erről jut eszembe, játszottam az espn-es playoff machinenal, és csak úgy jöhet létre a playoff, ha a dallasiak 8-8ak lennének, mi 9-7, és a giants is legfeljebb 9-7;
egyikre sem mondanám, hogy lehetetlen, ha körbeverik egymást, de hogy megnyerjük a hátralévő összes meccset az nem túl esélyes. + most már annyira ne is nagyon nyerjünk meccseket, mert nem lesz ebből így top QB draft, max tradedel, az pedig egészen költséges.
Jöjjön vissza Beck! 😀sapka
Nem jó, egyből vágná a liga, hogy direkt veszíteni akarunk és még megbüntetnék a csapatot! 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂nexion218
erről jut eszembe, játszottam az espn-es playoff machinenal, és csak úgy jöhet létre a playoff, ha a dallasiak 8-8ak lennének, mi 9-7, és a giants is legfeljebb 9-7;
egyikre sem mondanám, hogy lehetetlen, ha körbeverik egymást, de hogy megnyerjük a hátralévő összes meccset az nem túl esélyes. + most már annyira ne is nagyon nyerjünk meccseket, mert nem lesz ebből így top QB draft, max tradedel, az pedig egészen költséges.
Jöjjön vissza Beck! 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
úgy nézem Hall kezd észheztérni; ő lett az NFC defensive player of the week; igen meglepő (és Helu lett a hét támadóújonca), szóval Hall kommentje: DeAngelo Hall admitted he was a little surprised to earn NFC Defensive Player of Week honors. "I dropped a couple picks," he said.sapka
Épp most akartam én is beírni! 😀

Bár ezek szerint nem számolták hozzá azt a jelenetet, amikor vki megtaposta a combját, felkelt reklamálni, majd amikor nem jött zászló, lefeküdt, hogy sérült...😀 Legalábbis nekem rémlik egy ilyen jelenet.

Amúgy nézegettem a meccs összefoglalóját, az első INT még csak-csak (Gaffney egy-egyben a védővel, csak vhogy megint sikerült a védő háta mögé kerülni...), bár annyi pénzért ki lehetne szúrni, hogy nem az igazi, de a második.... Három ember közé... Pfff... De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy nézem Hall kezd észheztérni; ő lett az NFC defensive player of the week; igen meglepő (és Helu lett a hét támadóújonca), szóval Hall kommentje: DeAngelo Hall admitted he was a little surprised to earn NFC Defensive Player of Week honors. "I dropped a couple picks," he said.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ügyesen eltűntettem a defense falra vonatkozó összeszedett idepostolt statisztikákat 😀
szóval: keveset beszélünk a 3 emberes védőfalról annak ellenére, hogy egészen jól szerepelnek; és amit szerkesztettem belőle 😀
"ez összesítve; 14,5 sack, amely elég jónak számít és 89 tackle amely szintén egészen jó"
a lényeget el is felejtettem, összesítettem pár 3-4-es erősebb/nagyobb múltú/jó formájú védőfal teljesítményét. Csak tacklet és sacket néztem a cserékkel együtt.
Pittsburghnél 81 tackle és 4 sack,
Baltimore 125 tackle 12 sack;
Frisco 91 tackle és 7,5 sack;
Dallasban 98 tackle és 6 sack;
Green Bay 78 tackle és 6 sack;
Jets 127 tackle és 3 sack
és Washington 89 tackle és 14,5 sack
A szerelés, tehát kvázi milyen korán is sikerül a futást megállítani nagyjából átlagos, nem elit de azért jó; viszont a 14,5 sack olyannyira kiemelkedő, hogy biztosan innen gyakorolják a legtöbb nyomást a Qb-ra, részben magyarázza hogy az OLB-k nem járnak 10 felett sackekben külön-külön.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És az összes többit mire, kire fogják? Könyörgöm, meccsek mentek el rajta, nem egy, nem kettő... Nem néztem utána ugyan, de magasan vezetheti a liga legszarabb rúgója listát. Ez is amolyan Doughty effektus: nem tud elég szar lenni. Érthetetlen.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mike Shanahan on blocked FGs, status on Graham Gano: "We're going with Graham. Those [blocks] had nothing to do with Graham."sapka
ezzel egyet kell értsek. Ha megnézed a replayt, a fal közepén úgy jött át a Seattle játékosa, mintha direkt elálltak volna előle. Shanny szerint azért, mert Golston és Trent nem volt. Ettől függetlenül Gano jobban tenné, ha kinőné az izgulós korszakát, mert hiába van bika lába, ha zsinórban a második év, amikor a liga egyik legszarabb rúgója a statok alapján.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mike Shanahan on blocked FGs, status on Graham Gano: "We're going with Graham. Those [blocks] had nothing to do with Graham."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az hogy jó volt az offense, az túlzás, inkáb a Hawks D nem volt jó... 😛 Az első int szerintem egyértelműen Rexyé volt, a másodikban nem vagyok biztos, bár ott is tripla coverbe dobta, túlságosan bízott Mossban (ha jól emlékszem..). A D-től kicsit többre számítottam, azért a végére hozták magukat. Kerrigan nagy játékos lesz, akár már jövőre. Mondtam, hogy Helu lassan kezdő lesz, szerintem a csapat legjobbja volt, az a gátfutás nem volt egyszerű.... 😀 😀 Royster kicsit összeszedi magát és pár évre megvan a RB depth. Ganonak már tavaly is Kanadában kellett volna lennie, vagy akárhol, de ne itt. Sok meccs megy el rajta... Szerintem túl alacsonyan rúgta a labdát, nehogy mellé menjen. Ő olyan mint Doughty. A fene sem tudja miért rontja itt a levegőt, de valahogy mindíg odakerül.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Úgy látom nekem csöndben kell maradnom 'skins meccs alatt. Akkor nyerünk. 😀 Most akkor ez babona? 😛 Végig itt voltam az eredménykövetőben, de megálltam szó nélkül.
Taylor is biztos nagyon örült....apeszos
nem hiszem, hogy ezen múlt 😉 (de 😀)
nagyon jó volt az offense is, tulajdonképpen a seattlei csapat összevissza teheti a két kezét, hogy sikerült ennyi pontot feltennie a táblára, egyetlen épkézláb driveuk volt, amiből átjöttek a felén és elértek belőle 3 pontot. Másik kettőnél pofátlan jó mezőnypoz.ból hoztak két TD-t. Wilson DPI-jét (ami nem volt az), csak azért nem merem felemlegetni, mert utána Landry a labda nélküli Baldwint úgy lezúzta, hogy az már kettőt is érhetett volna. Grossman első intjénél, szerintem a corner is meglepődött, hogy összehozta a picket, biztos hogy nem tudta 1mspvel a megfordulás előtt, hogy ott lesz a labda, mikor megfordul. Másik oldalról viszont ha 3szor ha puntolni kellett, és ebből kétszer az 1 yard körülről indult a játék. A harmadik negyedben simán lejátszották a ST-et. A futás is elég jó volt főleg hogy a seattlei védőfal tulajdonképpen 3 DT-vel és 1 DE méretű és képességű emberrel áll fel. Helu passprotban nem az igazi, de legalább jövőre nem kell futót draftolni. Azt a lehetetlent is el tudnám képzelni, hogy ha nem jut Qb a drafton akkor behúzni egy TOP LT-t, és Trentet átrakni Rt-be, na akkor nagyon erős falunk lenne.
Ez a blokkolt FG+extra, elég szegényes, nem látom még teljesen át melyiknél hibázott Gano, és melyiknél nem blokkolt rendesen a fal.
Kicsit félek attól ezzel a győzelemmel meg fog minket előzni a Seattle a drafton, és ők biztosan kiránthatják a második/harmadik top prospect Qb-t a draftról; mert van egy Luck aki a Coltsé 😊; van valamennyi a Griffin/Barkley/Landry trióból, max 1 vagy 2; és van egy szem Tannehill (őt nem látnám annyira szívesen).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látom nekem csöndben kell maradnom 'skins meccs alatt. Akkor nyerünk. 😀 Most akkor ez babona? 😛 Végig itt voltam az eredménykövetőben, de megálltam szó nélkül.
Taylor is biztos nagyon örült....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Már akartam megnézni a pontos dátumot, ilyen lökést azért nem kívánok... Akkor már inkább simán nyerjetekWyatt
jogos, nem is így értettem, de elolvasva tényleg ezt írtam. :mad:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már akartam megnézni a pontos dátumot, ilyen lökést azért nem kívánok... Akkor már inkább simán nyerjetek

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez volt az a lökés. Ma negyedik éve....

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
külön hsz-be, de 4 évvel ezelőtt is 3-7tel álltunk november 27.-én; és 2 nappal később a Chicago ellen elindult a 9-7re javító PO run. Csak egy lökés hiányzott annó a pozitív szezonhoz, ez a kis plusz, amelyre akkor volt szüksége a csapatnak idén is hiányzik.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
abban lehet bízni, hogy valahogy beerőszakolunk egy TD-t, és a seattle csak 6 pontig jut 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!