Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
azért a Hawks OL is erősen hikomat kategória most. a D-jük elég fasza.petey
igen tudom, ezért is remélem, hogy Kerrigan lehoz egy fasza meccset, legalább 2 sackkel 😀
egy 10 sackes szezon nem lenne rossz azért, ami azt illeti 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
azért a Hawks OL is erősen hikomat kategória most. a D-jük elég fasza.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Reélem, Kerrigannek remek meccse lesz 😀
Santana Moss is visszatér állítólag a törése után, az nagyot lendíthet az O-n, ha teljesen egészséges lesz..
amennyiben az O képes lesz néhány nagy játékra, szerintem behúzható simán a meccs, mivel a D# várhatóan azért ott lesz és végig tartja majd magát.. De az idei Skins meccsek után már abszolut nem mondom azt, hogy sima W, sőt, nagyon nem lepődnék meg, ha a Hawks kifogna rajtuk. De azért csalódás lenne.Stez
Kerrigannek eddig mindíg jó meccsei voltak 😀 Lassan leader passrusher lesz nálunk. 44 tackle, 6 sack, 4 forced fumble, 1 int azért nem rossz eredmény defensive rookie létére alig túl a fél idényen. Orakpo 39-4-2-0. Sajnos a D sem azt nyújtja, amit a szezon elején, kicsit elment a kedvük az offense miatt. Nekünk eddig sem volt olyan, hogy sima W, most meg már csak meglepetést tudunk okozni...apeszos
Azért van egy aprócska bibi, hogy Orakpot duplázzák, ezért is marad el magától.. Kerrigannek ezért is marad ennyi helye állatkodni.. Mondjuk ő meg azért kevesebbet is van blitzen, mint Orakpo, sokkal többet fog embert, míg Orakpo mindig QB-ra megy.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reélem, Kerrigannek remek meccse lesz 😀
Santana Moss is visszatér állítólag a törése után, az nagyot lendíthet az O-n, ha teljesen egészséges lesz..
amennyiben az O képes lesz néhány nagy játékra, szerintem behúzható simán a meccs, mivel a D# várhatóan azért ott lesz és végig tartja majd magát.. De az idei Skins meccsek után már abszolut nem mondom azt, hogy sima W, sőt, nagyon nem lepődnék meg, ha a Hawks kifogna rajtuk. De azért csalódás lenne.Stez
Kerrigannek eddig mindíg jó meccsei voltak 😀 Lassan leader passrusher lesz nálunk. 44 tackle, 6 sack, 4 forced fumble, 1 int azért nem rossz eredmény defensive rookie létére alig túl a fél idényen. Orakpo 39-4-2-0. Sajnos a D sem azt nyújtja, amit a szezon elején, kicsit elment a kedvük az offense miatt. Nekünk eddig sem volt olyan, hogy sima W, most meg már csak meglepetést tudunk okozni...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Reélem, Kerrigannek remek meccse lesz 😀
Santana Moss is visszatér állítólag a törése után, az nagyot lendíthet az O-n, ha teljesen egészséges lesz..
amennyiben az O képes lesz néhány nagy játékra, szerintem behúzható simán a meccs, mivel a D# várhatóan azért ott lesz és végig tartja majd magát.. De az idei Skins meccsek után már abszolut nem mondom azt, hogy sima W, sőt, nagyon nem lepődnék meg, ha a Hawks kifogna rajtuk. De azért csalódás lenne.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem azt mondom h a seattle kurva jó, de simam eccsre számítok. két liga szinten is jó védelem, de a washingtoni offense annyira rossz, h az félelmetes. nem számítok sok pontra, de túlzottan szoros összképre se. mondjuk orakponak meg kerrigannek nem lesz rossz meccse, annyit mondhatok előjáróban 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Semmi komment a soron következő meccs kapcsán??, megyünk az utált seattlebe, ahol már két po runt megállítottak az elmúlt években, nem mondanám, hogy az esélyesek nyugalmával. Főleg, hogy a támadófal 3 helyén nem lesz a kezdő. Remélem erősebb a védelmünk, vagy a támadóik rosszabbak? 😂

és holnap lesz november 27.e is... 😕 😕sapka
Erről azért Kacsának más a véleménye... 😀 😀 Mit lehet mondani? Nekünk már senki ellen nincs esélyünk idén. Arra jó lesz, hogy a fiatalok beleszokjanak az NFL-be. Bár páran már most is jobbak mint akik kezdenek...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Semmi komment a soron következő meccs kapcsán??, megyünk az utált seattlebe, ahol már két po runt megállítottak az elmúlt években, nem mondanám, hogy az esélyesek nyugalmával. Főleg, hogy a támadófal 3 helyén nem lesz a kezdő. Remélem erősebb a védelmünk, vagy a támadóik rosszabbak? 😂

és holnap lesz november 27.e is... 😕 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez szerinted aki IR-en találja magát, egész nap otthon a fotelben edzi a kezeit a TV előtt? :cool:, ettől független mérsékelten amit mondtam meg is lehetne valósítani. Sőt láttuk is Atogwe esetében, hogy egész sokat pihen az oldalvonal mellett beöltözve. Mi ez ha nem pihentetés.sapka
Azért konnkrétan a csapat ilyen szintű kulcsjátékosaival ezt tenni szerintem egy hatalmas faszság. Pihenjen az utolsó 2-3 héten pluszban, ha komoly baja van, de ennyi. Landry gondolom eljár edzésre, itt meg el is dőlt az egész. Az achillese ugyanúgy nem fog rohamosan javulni, de ha meg IR-re kerül, annyira sem tudja segíteni a csapatát, mint ahogy jelenleg, nem teljesen egészséges állapotban. És egy faszságnak érzem a pihentetés dolgot, amikor egy játékos átlagosan 4-6-8 évet tölt el a ligában, ezek után annyira senki sem ér rá, hogy kihagyjon egy csomót csak azért, hogy a következő évre gyúrja már magát. Atogwe sem mai csóka már, ami azt illeti. Ráadásul akármikor berobbanhat valaki, aki simán kiszorítja a kezdőből.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Stez szerinted aki IR-en találja magát, egész nap otthon a fotelben edzi a kezeit a TV előtt? :cool:, ettől független mérsékelten amit mondtam meg is lehetne valósítani. Sőt láttuk is Atogwe esetében, hogy egész sokat pihen az oldalvonal mellett beöltözve. Mi ez ha nem pihentetés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:Bjoca
A kérdést nem értem. 😛, ez a 3 kulcsjátékos, egyelőre fizikai állapotuk szerint nem bír ki egy 16 meccses alapszakaszt folyamatos játékkal. Pláne egy playoff meccsen kezdő LT nélkül pl., vagy Dougthyval a safety duó 😊. Landrynak ott van a szar achillesze, TW-nek, meg Atogwének összevissza sérülései, az a logika, hogy pihenjenek egy évet, és erősödjenek rá, mintsem rásérüljenek teljesen feleslegesen.sapka
Ha meg rápihennek egy évet, akkor visszaeshet a teljesítményük, formán kívül lehetnek könnyedén, de könnyen le is sérülhetnek utána, tekintve, hogy nem lesznek játékban. Szerintem ez hülyeség, amit mondasz. Mi megtehetjük, miután az 1/1-re rámentünk és ezért inkább nem töretjük fossá pár játékosunkat, de ennyi.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszos
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:Bjoca
A kérdést nem értem. 😛, ez a 3 kulcsjátékos, egyelőre fizikai állapotuk szerint nem bír ki egy 16 meccses alapszakaszt folyamatos játékkal. Pláne egy playoff meccsen kezdő LT nélkül pl., vagy Dougthyval a safety duó 😊. Landrynak ott van a szar achillesze, TW-nek, meg Atogwének összevissza sérülései, az a logika, hogy pihenjenek egy évet, és erősödjenek rá, mintsem rásérüljenek teljesen feleslegesen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszos
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszos
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Thompson Buchanon miatt került ki, aztán meg vissza, mivel Buch IR-re került. 13 rookie van a keretben, ebből csak három a practice-ban. Tehát mind a 12 draftolt megvan még (Willie Smith undrafted), és nem hiszem hogy csak azért mert nem tudtak túladni rajtuk.Találós kérdés: Ha Atogwe, Wilson, Hall, Doughty, és Gomes egyszerre volt a pályán, akkor milyen poszton játszott Gomes? Doughty kiirthatatlan.... 😀

Na tessék: Evan Royster eager to help Redskins after long wait

Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a bő keretben van benne az összes, pl. royster mint thompson... csak azt nem értem, hogy ennyire elgyengült a keret (mert a psből nem nagyon akarták elvinni őket azért) vagy tényleg ennyire jó volt a draft

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
abból a szempontból volt csak meglepő, hogy deklarálta, hogy csak a dallasi playbook kellett tőle, szerintem meccsen sem volt rossz, Torain helyett biztos játszatnám, Roystert már nagyon rég fel kellett volna hozni... Ha tényleg van benne valami.sapka
Royster kb. ugyanazt nyújtotta a preseasonban mint Helu, ítéld meg Te.... A rookie-k közül szinte mind megfelelően teljesít, Gomes lejátsza pl. Doughty-t. Még Hankerson is felvette a ritmust a sérüléséig, pedig ő volt a legrosszabb mind közül... Nem véletlenül van még a keretben az összes draftolt...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
abból a szempontból volt csak meglepő, hogy deklarálta, hogy csak a dallasi playbook kellett tőle, szerintem meccsen sem volt rossz, Torain helyett biztos játszatnám, Roystert már nagyon rég fel kellett volna hozni... Ha tényleg van benne valami.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
"The Denver Broncos waived ... veteran quarterback Kyle Orton Tuesday, a source with knowledge of the situation said before the team later confirmed the move."

Bár ha Sexy soha nem játszik rosszabul, mint a Dallas ellen (erre persze kicsi az esély), felőlem maradhat, de Beck repülhetne és lenne helye a rosteren. Én már a holtszezonban is vártam, hogy egyszercsak felbukkan nálunk... Kérdés, hogy ha akarjuk, lenne-e rá majd' 9 millánk...nexion218
Csak 3,5. Maradék 5,5-öt már kiperkálta neki Broncos.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Choice cut.Amadeus91
Ez szamomra meglepo

Orton most mar ne jojjon, nem lenne tenyleges haszna, csak ha nem lesz qb draft, es hosszutavra jonnesapka
Számomra nem. Ha már futó, hozza fel Roystert. A rookiekra amúgy sem lehet panasz. Lassan Helu lesz a kezdő, és tényleg ő teljesít a legjobban. Orton meg Denverben sem nyújtott maradandót, minek ide még egy kenyérpusztító... Beck helyére tényleg jöhetne....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Choice cut.Amadeus91
Ez szamomra meglepo

Orton most mar ne jojjon, nem lenne tenyleges haszna, csak ha nem lesz qb draft, es hosszutavra jonne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
"The Denver Broncos waived ... veteran quarterback Kyle Orton Tuesday, a source with knowledge of the situation said before the team later confirmed the move."

Bár ha Sexy soha nem játszik rosszabul, mint a Dallas ellen (erre persze kicsi az esély), felőlem maradhat, de Beck repülhetne és lenne helye a rosteren. Én már a holtszezonban is vártam, hogy egyszercsak felbukkan nálunk... Kérdés, hogy ha akarjuk, lenne-e rá majd' 9 millánk...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Choice cut.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDeny
Meg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀Greengo
full blitz. Szívjuk ki a vérét... 😀 😀 😀apeszos
Nem lehet, hogy nyúlfogak lennének és DHall-nak szóltak így, hogy ugorjon árnyékra, mint a nyúl? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDeny
Meg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀Greengo
full blitz. Szívjuk ki a vérét... 😀 😀 😀