Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDeny
Meg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gif
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát a Colts-al nehéz lesz versenyezni, megjegyzem; Barkley sem tűnik nekem rossz alternatívának... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
3-7-tel egesz jo pozicioba kerultunk kicsit felek egy letrade es topcb huzastol elvileg a seattle jobban vevo a qbra. Mert a miami kiszallt a bulibol, nehez lesz a draft, elso es kevesre lehet nagy tulzas lenne a class masodik qbjat elhozni, es most ugy tunik nem sok helyre kellhet qb lehet az indy nem is fog annyira jol jarni az 1/1el

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amilyen "mázlink" van ő is kiesik az idényre. Nem mintha sokat számítana már...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
És íme az újabb "jó" hír:

Left tackle Trent Williams hurt the MCL in his left knee on the missed
overtime field goal. Shanahan said the injury “didn’t look very good.”

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is. Nem szeretem a nagy arcút. De ez nem csak rajta múlt. A bírókon, de legfőképpen Gano-n. Hány meccset kell elbukni még miatta? És (fáj, hogy ezt kell mondjam, mert végre játszott, és sokkal jobban mint Doughty) Gomes is csak mozizott annál a passznál. Igaz hogy fájt a lába, nem tudott futni rendesen, de akkor miért volt fent?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
grat srácok,én még most is tartom hogy igenis jó csapatotok van,de ettől függetlenül is,a két csapat tovább öregbítette ennek a nagyszerű rivalynek az eddig sem gyenge hírét 😊Cowboykarcsi
Hát köszi... Őszinte leszek, én ezzel a meccsel még ki is egyeznék. Volt végre támadójáték, kétszer is felálltunk hátrányból, Rex kimondottan jól nyomta sztem (magához képest mindenképpen)stb., inkább az ezt megelőző szériánk a gáz a bye weektől kezdődően.... Meg hát azért a Shanny-Romo időkérés-párbaj necces volt, 44-ről az a rúgás mellékanyarodott volna... 😉

Bréking nyúz: Hall szerint ki kéne vágjuk a csapattól, olyan szarul nyomja mostanság:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8245059f/article/hall-says-redskins-should-cut-him-following-loss-to-cowboys?module=HP11_headline_stack

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
grat srácok,én még most is tartom hogy igenis jó csapatotok van,de ettől függetlenül is,a két csapat tovább öregbítette ennek a nagyszerű rivalynek az eddig sem gyenge hírét 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre, egy igazi szoros meccs, sajnos ezt most a védelem tolta el, de leginkább a secondary...
nem gondoltam volna hogy a szezon hátralévő felében ilyen sok pontot szerezhetünk 😊
pedig majdnem meglett a 10-6 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Polumbus van LG-ben, ez a Bowenes dolog mekkora, el is felejtettem 😀
az biztos, hogy én itthon kiabálni fogom a snapcountot hátha.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
"Redskins' Landry sidelined vs. Cowboys". Ja és Hurt is inaktív, szóval szerintem megint jön a 9 ill. 10 sack O-line: Cook center, Montgomery LG, Brown talán játszik.

Az egyetlen esélyünk, ha Bowen megint bekiabálja a snapcount-ot (csak másodjára már nehogy megbüntessék érte)... 😛 😂 Akkor talán egy fumble returnből szerezhetünk pontot 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igaz, most megnéztem megint. De abban megegyezhetünk, hogy Riley jó anyag. Kb. mint Henson volt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
akkor rosszul emlékszünk, McIntosh alig volt pályán Riley játszott a helyén végig, ha egyszer valaha remélem nem most Fletcher felhagy a focival Riley kiválóan tudná helyettesíteni, kb. rá is tökéletesen jellemző Fletcher játéka, noha még nem olyan magas szinten, de látni benne valamit, megnézném egyszer kezdőként McIntosh oldalán.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Atogwe, Oshiomogho FS Knee/Toe probable
Fletcher, London LB Ankle probable
Landry, LaRon SS Achilles Questionable

Azért ezt a listát elnézve a D sem tűnik acélosnak... (Doughty-t direkt nem írtam fel, elvileg ő is Probable, de ha nem játszik az csak nekünk jó... Főleg ha van helyette Atogwe)nexion218
Doughty a múlt héten is az volt, mégis játszott. Kezdőként. Arra írtam akkor, hogy nem tud úgy lesérülni, hogy ne tegyék be. Atogwe is ott állt beöltözve az oldalvonal mellett, de nem szállt be. Fletcher néha játszott kicsit, de javarész Riley helyettesítette.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Atogwe, Oshiomogho FS Knee/Toe probable
Fletcher, London LB Ankle probable
Landry, LaRon SS Achilles Questionable

Azért ezt a listát elnézve a D sem tűnik acélosnak... (Doughty-t direkt nem írtam fel, elvileg ő is Probable, de ha nem játszik az csak nekünk jó... Főleg ha van helyette Atogwe)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry fog játszani holnap srácok?Cowboykarcsi
szerintem fog, bár nem néztem utána 😀sapka
Nem örülök neki 😛 a múltkor is amit kiosztott Robinsonnak....Cowboykarcsi
Hát a védelmeteknek könnyű dolga lesz, legalább Romoék szenvedjenek meg kicsit... 😕
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Landry fog játszani holnap srácok?Cowboykarcsi
szerintem fog, bár nem néztem utána 😀sapka
Nem örülök neki 😛 a múltkor is amit kiosztott Robinsonnak....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Landry fog játszani holnap srácok?Cowboykarcsi
szerintem fog, bár nem néztem utána 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Landry fog játszani holnap srácok?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak mosta.kacsa
Már bocsánat, de látom nem érted(titek). Nem a college teljesítményeket akartam összehasonlítani. Lehet hogy Nicks és Bryant nem a semmiből jött, de hogy ha nálunk lenne nem ismerné senki aki nem figyelte az NCAA-t, erre mernék fogadni. Brennan esetében igaz nem Heisman győztes, de 2006-ban 6. volt a szavazáson. Viszont Brady sem ha jól tudom és őt is nagyon kevesen ismerték mikor Bledsoe helyett beállt. De Brady, Tebow, vagy Newtonnal ellentétben nem kapott lehetőséget.
Ezzel csak azt akartam mondani hogy igy vagy úgy de mindig szarul dönt a csapat.Red
Illetve Danny Boy... Mert eddig azt hitte, hogy az NFL is olyan, mint a Knoggi ( 😊 ) levesporok: instant. Végy egy jónevű edzőt, pár valaha nagymenő játékost és kész a finom friss SB gyűrű. Ha nem megy, rúgd ki őket és kezd újra. Erre a mentalitásra ráment jópár edző és játékos is és szerintem ez az oka annak, amit írtál, hogy nálunk minden szarrá válik. A Snyder érában most először fordul elő az, hogy a sporthoz értő emberek kezében van a döntés és nem egy évük van bemutatni a tudományukat. Van idejük összeszedni azokat az embereket, akiket ők akarnak és kellő ideig tanítani és beindítani a játékrendszerüket. A Shanny draftok eddig szerintem működnek (főleg ha az ideit nézem, mert ugye ez volt az első, amikor a saját cetlijeivel dolgozhatott, nem azokkal, amiket Cerrato és Snyder hagyott neki): Kerrigan, Helu, Hankerson, Jenkins, Hurt... Én se szívesen nézem, ahogy hétről-hétre szarabbak vagyunk, de a "grandtotál"-t ha nézem, igenis jó irányba mozdultunk meg. Az ST a liga egyik legjobbja, a D bőven fasza és a jó közepes O-nak is egy QB híja van csak szerintem. Apu 5 évre vállalta és ha jól emlékszem, külön kikötése volt, hogy ennyi éves szerződése legyen, ennyi idő alatt vállalta, hogy kezd valamit a csapattal. Szerintem menni fog neki, csak ott járnánk már...nexion218
Ja, ja látom te érted mire gondoltam. Egyébként azt el kell ismerni hogy nagyon régóta nem volt ilyen eredményes draftunk mint idén. Azt a Cerrato nevü köcsögöt meg szívesen megrugdosnám, még így 2 év távlatából is.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak mosta.kacsa
Már bocsánat, de látom nem érted(titek). Nem a college teljesítményeket akartam összehasonlítani. Lehet hogy Nicks és Bryant nem a semmiből jött, de hogy ha nálunk lenne nem ismerné senki aki nem figyelte az NCAA-t, erre mernék fogadni. Brennan esetében igaz nem Heisman győztes, de 2006-ban 6. volt a szavazáson. Viszont Brady sem ha jól tudom és őt is nagyon kevesen ismerték mikor Bledsoe helyett beállt. De Brady, Tebow, vagy Newtonnal ellentétben nem kapott lehetőséget.
Ezzel csak azt akartam mondani hogy igy vagy úgy de mindig szarul dönt a csapat.Red
Illetve Danny Boy... Mert eddig azt hitte, hogy az NFL is olyan, mint a Knoggi ( 😊 ) levesporok: instant. Végy egy jónevű edzőt, pár valaha nagymenő játékost és kész a finom friss SB gyűrű. Ha nem megy, rúgd ki őket és kezd újra. Erre a mentalitásra ráment jópár edző és játékos is és szerintem ez az oka annak, amit írtál, hogy nálunk minden szarrá válik. A Snyder érában most először fordul elő az, hogy a sporthoz értő emberek kezében van a döntés és nem egy évük van bemutatni a tudományukat. Van idejük összeszedni azokat az embereket, akiket ők akarnak és kellő ideig tanítani és beindítani a játékrendszerüket. A Shanny draftok eddig szerintem működnek (főleg ha az ideit nézem, mert ugye ez volt az első, amikor a saját cetlijeivel dolgozhatott, nem azokkal, amiket Cerrato és Snyder hagyott neki): Kerrigan, Helu, Hankerson, Jenkins, Hurt... Én se szívesen nézem, ahogy hétről-hétre szarabbak vagyunk, de a "grandtotál"-t ha nézem, igenis jó irányba mozdultunk meg. Az ST a liga egyik legjobbja, a D bőven fasza és a jó közepes O-nak is egy QB híja van csak szerintem. Apu 5 évre vállalta és ha jól emlékszem, külön kikötése volt, hogy ennyi éves szerződése legyen, ennyi idő alatt vállalta, hogy kezd valamit a csapattal. Szerintem menni fog neki, csak ott járnánk már...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak mosta.kacsa
Már bocsánat, de látom nem érted(titek). Nem a college teljesítményeket akartam összehasonlítani. Lehet hogy Nicks és Bryant nem a semmiből jött, de hogy ha nálunk lenne nem ismerné senki aki nem figyelte az NCAA-t, erre mernék fogadni. Brennan esetében igaz nem Heisman győztes, de 2006-ban 6. volt a szavazáson. Viszont Brady sem ha jól tudom és őt is nagyon kevesen ismerték mikor Bledsoe helyett beállt. De Brady, Tebow, vagy Newtonnal ellentétben nem kapott lehetőséget.
Ezzel csak azt akartam mondani hogy igy vagy úgy de mindig szarul dönt a csapat.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egyetlen dologra reagálnék Red; ez pedig a WR kérdés (szerintem a többiek válaszoltak a többire érdemben); tudom már régi motoros vagy, de végigpörgetem azért az éveket,
2005-ben 4 WR volt rosteren; Santana Moss, David Patten, Taylor Jacobs, James Thrash; és miért is volt 4? mert főként I-formation futás volt a játék, és Brunell erre egészen jó volt, ahogy Campbell is erős kezek folyamat playaction/futás, bőven elég 4 WR, volt egy elsőszámú Moss azért lett akkor idehozva, nem volt szükség másra.
2006-ban 5 WR volt rosteren; Santana Moss, David Patten, James Thrash, Brandon Lloyd, Antwaan Randle El; ugyanaz a séma csak több deep threat, Randle El nagy kedvencem volt, tökéletesen elég volt 5 WR is...
2007-ben 9 WR volt rosteren Shaun Bodiford, Reche Caldwell, Jimmy Farris, Brandon Lloyd, Keenan McCardell, Anthony Mix, Santana Moss, Antwaan Randle El, James Thrash; mert átálltunk WCO-ra!! Campbell olyan szintű szenvedést mutatott be, hogy mikor megsérült, és tudjuk mi történt szezon közben... Collins beállításával összejött egy PO, szívesen írok arról hosszabban miért vele és miért nem Campbellel.
2008-ban jött Zorn újra 9 WR, ugye a Kelly-Thomas bagázzsal kiegészült a Wr-ek listája. Hadd ne soroljam fel őket is 😊
2009-ben 8 WR
stb.
Kérdésem hányat húztunk első körben? 😊 mert a 80%a FA volt, vagy late round
2011-ben Moss, Gaffney, Austin, Hankerson, Paul, Armstrong, szerintem e az utóbbi évek legjobb egysége, nevek és teljesítmények alapján is. Az hogy most mi lesz velük, az lesz a kérdés, nem az hogy mit csináltunk a blokkolni nagyon jó WR-ek tömegével.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak most