Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
attól, hogy összegyűjtjük más ember szemetét, még nem lesz minőségi tartaléksorunk, Hurt maradjon szépen guardnak, nekem tetszett ott. Brown helyett pedig egyelőre jobb Locklear

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké, Heyer csak vicc volt. Akkor most már végképp nem lehet kifogás a falra, Becknek nincs kibúvója...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
polombus minőségi tartalék, centeren kívül bármit eljátszik úgy h nem lóg ki negatív értelemben, sztem jobb locklearnél egyébként
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most olvastam, hogy guardnak hozták. Hm. Az tényleg nem árt. De guardnak Heyer is maradhatott volna.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tyler Polumbus. Shanny megőrült.apeszos
Messze nem olyan rossz ő,mint ahogy gondolod.
A Seattleben tavaly jól nyomta.Bazzani
csak nem volt rá szükség; Locklear jó RT csere

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tyler Polumbus. Shanny megőrült.apeszos
Messze nem olyan rossz ő,mint ahogy gondolod.
A Seattleben tavaly jól nyomta.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tyler Polumbus. Shanny megőrült.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Torain-el mi van?
Azt hittem Hightower kiesése után ő lesz a kezdő :/JoeyPorter
Beletört Kyle játékhívásaiba.apeszos
és esélytelen arra hogy kapjon legalább 5-8playt? (fantasymban folyamatosan kezdő)beltazor
sajnos ezzel a Torain pickel elég rosszul jártál; egyelőre Heluval szemben maximális a bizalom, és egész jó is; nem bánom hogy nincs Torain; idén 1 vagy 2 jó meccse volt mikor Hightower szétzúzta a defenseket és akkor egy negyed alatt bárki futott volna egy 100 yardoz. Az a fő probléma, hogy van egy komolyabb elhúzódó sérülése még preseason előttről, és a passprotja egyébként sem jó. Helu minden területen jobb nála egyelőre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Torain-el mi van?
Azt hittem Hightower kiesése után ő lesz a kezdő :/JoeyPorter
Beletört Kyle játékhívásaiba.apeszos
és esélytelen arra hogy kapjon legalább 5-8playt? (fantasymban folyamatosan kezdő)

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meg nem is értem minek kellene. Ez az év amúgy is kuka, jövőre ott lesz Jenkins. És nála jobb nem kell.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
balmer semmi jó, azért lett eltradelve seattlebe mert a 3-4be alkalmatlan volt. és kiderült h 4-3ba is. ne várj tőle sokat
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis rostermozgás történt
Redskins release TE Dominique Byrd, WR Donte Stallworth, DL Darrion Scott, CB Brandyn Thompson. Thompson remélem visszatér a Ps-be.

Redskins sign DE Kentwan Balmer, CB D.J. Johnson, confirm signing of WR David Anderson. Balmer a 2008 1st round pick, played in 3-4 in SF
mit lehet tudni Balmerről?, érdekes, hogy első körös pick volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Torain-el mi van?
Azt hittem Hightower kiesése után ő lesz a kezdő :/JoeyPorter
Beletört Kyle játékhívásaiba.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
The Washington Redskins have agreed to terms with former Houston Texans wide receiver David Anderson, a league source said Monday.

Illetve:

"Shanahan warned son Kyle not to take Redskins' OC job"

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Torain-el mi van?
Azt hittem Hightower kiesése után ő lesz a kezdő :/

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nekirugaszkodok mégegyszer ennek az oldalas hsz-nek, sikerült elnyomnom. fasza.

Szóval: "Sajnos ez az a hozzáállás, ami miatt a TD-INT mutatója olyan, amilyen. Ebből én annyira nem kérek. Beck is fos, persze, de talán ő hajlandó tanulni a hibáiból. Ezzel együtt szerintem ez az utsó éve Washington-ban, mint kezdő QB, de lehet az egész ligában."
Csak az a baj Beckkel, hogy nem lát a pályán. Ezzel pedig az a baj, hogy nem tanulható. Ezt már leírtam ide is. 😛
Nekem semmi bajom mint ember vele, egy végletekig szerény ember, tényleg próbál javítani a játékán, de nem tehet arról, hogy Kyle teljes mértékben beleszeretett a Houstonnal a drafton őt akarta húzni első körben, ez nem Beck hibája, és az sem hogy semmit nem lát a pályán.
Szóval miről van szó; úgy nézne ki egy játék felépítése, hogy valaki behív egy játékot, mondjuk 3 WR; 1 RB, teljesen mindegy milyen passzjáték következik. Mi történik? van elsődleges, másodlagos stb. célpont; megkapja Beck a labdát, ránéz az első célpontra, nemjó. Ránéz a másodikra nemjó. Ekkor szokásához híven vár, hátha valaki tisztára játssza magát. Mivel azért nfl-ről van szó, nem feltétlen sikerül, (emlékezz a buffaloi elég vékonyka passrush ezért 9 azaz kilenc sackre büntette) mi mást tehet nem várhat örökké, jönni fog az Rb egy blokkolás után, ha a zsebben maradt onnan kifut, short yard-re, biztos, hogy abban a 2-3 lépésben üresen lesz! Neki fog passzolni! Helu előző meccsen franchise rekordot döntött 14 elkapással ART MONKKAL szemben!!!
Szerintem megnézhetjük, mi történik rendes esetben, megkapja a Qb labdát, primary target jó-e, nem; secondary target; nem, akkor mozgással játékhelyzettől függően megnézi kinek tudna passzolni, lehet a harmadik-negyedik opció jó lesz, megkeresi megjátssza. Becktől ilyet sohasem láttam, előző meccsen csak ezt csinálta, mutatták 'csak' két ember tudott elszakadni playenként, nem ők voltak az elsődleges célpontok, mégis képesek lettek volna nagy játékra, ez nem ncaa spread offense, hogy biztosan lesz valaki üresen, lehet senkisem lesz tisztán, megjegyzem az ott játszó Qb-k tényleg látnak a pályán. Szóval lesz olyan hogy 1-1ben külső vállra dobás esetén megtudná csinálni a WR a játékot, én még nem láttam Becktől ilyet sem! Nem dob arra célpontra akiről nincs teljesen meggyőződve, hogy jó lesz a játék, de ez nem középiskola stb. itt sokszor nem lesz ilyen. Ez számomra mind mind azt jelenti, hogy ő nem tud nfl szinten játszani ezen a poszton. Ezek a képességek, nem javíthatóak lényegesen..., sőt az is komoly probléma, hogy nem fejlődött ki eddigre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mike nyilatkozta meccs után, hogy Beck marad a QB, ez remek tanulópénz volt neki
szerintem jövő héten skippelem a meccsnézést, mert ezt a reménytelenséget nem bírom. Jobban kedvelem Grossmant, aki keményen odadobja, lehet pickre, de mer.sapka
Sajnos ez az a hozzáállás, ami miatt a TD-INT mutatója olyan, amilyen. Ebből én annyira nem kérek. Beck is fos, persze, de talán ő hajlandó tanulni a hibáiból. Ezzel együtt szerintem ez az utsó éve Washington-ban, mint kezdő QB, de lehet az egész ligában. Meg talán kevesebbet bosszankodunk, ha megpróbáljuk rookie-ként kezelni - kevesebb, mint 10 meccse van kezdőként. Vannak dolgok, amik előtt értetlenül állok, de összességében még mindig bízok Apu tudományában és szerintem eddig jó irányba vezényli hosszútávon a csapatot. A D már összeállt, egyedül csak egy épkézláb csere FS hiányzik Atogwe mellé, az O-t kellene még gatyába rázni. Sajnos a hosszútávú meló része, hogy nincs instant átváltozás, ez a szezon még megy a levesbe... Pedig mennyire bizakodó voltam szeptemberben!!!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem értem. Igaz, már tavaly óta nem értem. Én mondjuk nem fogok kihagyni 'skins meccset, Sapka, nem szoktál még hozzá? 😀apeszos
ezek szerint nem, utóbbi két meccsből kiindulva: Bills ellen arra számítottam, hogy kikapunk de talán játszunk egy szorosabb meccset, nem ez jött be, nagyon nem, de 1-2 ilyen jobb csapatoknak is becsúszik, gondoltam a Frisco ellen komoly ellenfél lesz a D a secbe meg Carlos Rogersek kezdenek, szóval...
de a miami elleni kiesési rangadón, ahol úgy sejtem kikapunk mert Moore megtanult játszani...; túl nagy szégyen lesz kikapni, és az nem esne túl jól. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem értem. Igaz, már tavaly óta nem értem. Én mondjuk nem fogok kihagyni 'skins meccset, Sapka, nem szoktál még hozzá? 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mike nyilatkozta meccs után, hogy Beck marad a QB, ez remek tanulópénz volt neki
szerintem jövő héten skippelem a meccsnézést, mert ezt a reménytelenséget nem bírom. Jobban kedvelem Grossmant, aki keményen odadobja, lehet pickre, de mer.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
luckért fel fogunk tradelni. most mondom. megcsinálja snyder azt amit ditka anno. egész draftot odaadja érte. de egyébként igazad van adott egy jó csapat csak nincs irányító hozzá.

ja és a legfontosabb. kis shannynak mennie kell, mert ez nem állapota.kacsa
Mindent elmondtál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hankerson hogy játszott? elsősorban azoktól kérdezném akik látták az egész meccset, mert a statokat én is látom, de, hogy mentek neki a routeok? sokat droppolt? blokkokban segített? esetleg volt valami bravúrja?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
luckért fel fogunk tradelni. most mondom. megcsinálja snyder azt amit ditka anno. egész draftot odaadja érte. de egyébként igazad van adott egy jó csapat csak nincs irányító hozzá.

ja és a legfontosabb. kis shannynak mennie kell, mert ez nem állapota.kacsa
nem érzem Luckot annyira szembetűnően jobbnak a 3 úrnál, nem adnék egy játékosért sem teljes draftot, a másik 3-ból egy egyrészt lecsúszik, vagy simább komfortmegoldás lenne.

ma öreg Shanny hívta playeket, és ültek is, vagyis ültek volna, de Beck semmit, de semmit sem lát. Na most ennek fejében nem tudom el kellene e küldeni, mert nem tudom pontosan mi a dolga ezen kívül, és azt meg lehet jól megoldja. inkább lefokoznám QB edzőnek vagy O asszisztensnek, kb. arra való ténylegesen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
luckért fel fogunk tradelni. most mondom. megcsinálja snyder azt amit ditka anno. egész draftot odaadja érte. de egyébként igazad van adott egy jó csapat csak nincs irányító hozzá.

ja és a legfontosabb. kis shannynak mennie kell, mert ez nem állapot
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Leírom mit gondolok 😊:
-adott egy top10-es D, amely olyannyira az, hogy a mostani draft okán a többi poszt zsúfoltsága miatt mindenhol megvannak a stabil fiatal csereemberek, és adott a lehetőség, hogy évekig a liga elején legyen!
3 dolog tűnik ki lefelé; Doughty-Hall-és nincs elég rotáció Cofieldnek; Doughty sajnos nem tehet arról, hogy nem való safetynek, valami hímzőszakkörbe a meglevő szorgalmával bármi lehet belőle, de nem nfl safety, de erről ő nem tehet, mondta neki a managere meg az edzője, hogy na Reed itt a lehetőség, de arról ő nem tehet hogy beteszik a meccsbe meg elhiszi ezeket. Másik Hall; ő sem lenne rossz, de ő abból tudna igazán játszani, amit látunk is meccseken, hogy szétjammeli a Wr-t, míg Wilson a másik oldalon abban jó, hogy hagy a receivernek 5-6-7 lépés előnyt és ezt kihasználva jobb pozíciót tud venni sokszor, lefutni ekkora előnyből nehezen lehet; Hall nem ebben jó, ő nem tud olyan jól helyezkedni, de ha szétbassza az időzítést a gyengébb/fáradtabb QB-k labdáit simán lekapkodja+ aki felé fut és lazán fogja a labdát az féljen kicsit. A harmadik Cofield; remélem jövőre Neild, vagy egy veterán csere NT jövőre ezt megoldja majd.
Ja igen, néha McIntosh elváltja magát Fletcherrel, mert az öreg (már) nem tud védekezni 10+ yardon egy TE ellen, ezért van ott Rocky, mint volt sam ez volt a dolga.
-látok egy szintén jó offenset, ahol vannak nem klasszis, de nagyon stabil játékot mutató futó trió (duó), ez elég lenne, van egy jó fal, most hogy végre Montgomery ossza szét a blokkokat nagyon jól dolgoznak, és Hurt sem volt rossz, sajnos depth nem nagyon van LT és C posztra, de Locklear remekül helyettesítette már nem először Brownt.
Vannak jó elkapók, elég sokan 😊,; akik képesek elszakadni, még Moss kiválásával is megtudtak mindent csinálni amit kértek tőlük, és ma Hankerson is híréhez méltóan játszott, annak ellenére mondom mindezt, hogy ma pl. a Frisco simán lefogta Davist.
Egy dolog nincs irányító, mert Beck sem rossz Qb csak egyszerűen semmit sem lát a pályán, ezzel pedig csak az a baj, hogy ezt nem lehet tanulni, nem lehet javítani rajta, ezért ő nem nfl szintű játékos, és mégis erőltetik, ez nem az ő hibája, valójában egy végletekig szerény fickóról van szó. Itt van ez a másik sokat próbált Grossman is; aki nagyon is jó backup szint, képes meccseket hozni előnyből, közepes játékkal, sajnos nála nincs középút, vagy jól játszik vagy halál.
Úgy gondolom, egy jó rookie Qb-val simán PO esélyes csapatról beszélnénk!, de ezt az évet valahogy túl kell élni; mert egy feltrade is nagyon simán játszik; nincs olyan kiemelkedő nagy need ahova első/második köröst feltétlen el kéne lőni. Barkley/Landry Jones /esetleg Griffin3 elérhető közelségben lesznek egy feltraddel biztosan..., ehhez kell az FO bátorsága is :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!