Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát bármennyire nem vagyok Cassel fan,de ő is jelentősen jobb mint a ti két csodátok.
Abban igazad van,hogy nem egy Brady vagy Manning,de még mindig jobb megoldás mint Beck.
Viszont az biztos,hogy ideje volna már ide olyan QB-t hozni,akire nyugodt szívvel rá lehet bízni a csapatot.Bazzani
csak arra próbáltam utalni, hogy sok playoffig eljutó csapatnak nincs szó-szoros értelemben vett franchise Qb-ja, sőt én nem emlékszem nálunk valaha is lett volna 😀.
utolsó mondatoddal tökéletesen egyetérteksapka
Persze,igazad van.
De minden megbántás nélkül (te tudod legjobban,hogy ezt már a szezon előtt is mondtam) egy sexyRexy-Beck párossal nekimenni egy idénynek...
Néhány csapat csereirányítója különb mint ez a kettő együtt.
Olyan mintha eleve lemondtatok volna erről a szezonról pesze tudom,hogy ez nem így van.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát bármennyire nem vagyok Cassel fan,de ő is jelentősen jobb mint a ti két csodátok.
Abban igazad van,hogy nem egy Brady vagy Manning,de még mindig jobb megoldás mint Beck.
Viszont az biztos,hogy ideje volna már ide olyan QB-t hozni,akire nyugodt szívvel rá lehet bízni a csapatot.Bazzani
csak arra próbáltam utalni, hogy sok playoffig eljutó csapatnak nincs szó-szoros értelemben vett franchise Qb-ja, sőt én nem emlékszem nálunk valaha is lett volna 😀.
utolsó mondatoddal tökéletesen egyetértek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fred Davis bokasérülés... Van még vki rosteren, aki hozzá tudott vmit tenni a játékhoz és még nem sérült??
Ja és a blocked field goal Shanny szerint alacsony rúgás volt, azaz sokkal inkább Gano hibája, mint másé...
a Rexy kezdés meg szerintem idén csak sérülés esetén jöhet már létre. Eléggé leégette már magát Apu azzal is, hogy ez a két lúzer a csapata QB-ja, nem hiányzik még az is, hogy új kezdőt nevez, aztán két meccs után visszacsérli arra, akit először lecserélt...nexion218
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.
Ha Redskins nem draftol QB-t áprilisban akkor senki.Bazzani
hát sajnos de, teljesen és tökéletesen mindegy... Már említettem az eredménykövetőben is, hogy erre kb. Campbell is képes lett volna és nem tetézzük a nevetségességünket a McNabb-Grossman-Beck trióval. Mert míg ő érdekes módon Oakland-ben elmuzsikál, addig McNabb meg Minnesota-ban is kuka, a másik kettőt meg látjuk, hogy milyen... Nagyapám erre mondta, hogy adtunk a szarnak egy pofont. Illetve hármat.nexion218
Nem értem,Shanny miért hitte,hogy több közepes/szar irányítóból majdcsak csodát tesz valaki.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.Bazzani
nagyjából de 😊; csak Beckkel nem tudom tud e a csapat pontot szerezni, legalábbis előző meccsen ez nem sikerült, pedig kapott egy labdát redzone-on belülről is.
Most ez a franchise irányító dolgot nem értem, miért Cassel az? vagy sorolhatnám..., szerintem mindketten tudjuk vannak irányítók akik meccseket tudnak nyerni csak a passzaikból, mások pedig ügyesen elirányítják a csapatot valami futójátékra alapozva, (Sanchez,...). Ennél a csapatnál nem nagyon van hagyománya a klasszikus értelemben vett franchise kjúbínak, (Theismannról sem vagyok meggyőződve, hogy az lett volna).
Szóval az a különbség, hogy van egy idén nagyon beégett 3 meccset nyerő és 1et elvesztő Grossman, és egy szintén nagyon beégett 0 meccset nyerő Beck. Egyiksem jó, de melyik rosszabb a helyes kérdés 😉.sapka
Hát bármennyire nem vagyok Cassel fan,de ő is jelentősen jobb mint a ti két csodátok.
Abban igazad van,hogy nem egy Brady vagy Manning,de még mindig jobb megoldás mint Beck.
Viszont az biztos,hogy ideje volna már ide olyan QB-t hozni,akire nyugodt szívvel rá lehet bízni a csapatot.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fred Davis bokasérülés... Van még vki rosteren, aki hozzá tudott vmit tenni a játékhoz és még nem sérült??
Ja és a blocked field goal Shanny szerint alacsony rúgás volt, azaz sokkal inkább Gano hibája, mint másé...
a Rexy kezdés meg szerintem idén csak sérülés esetén jöhet már létre. Eléggé leégette már magát Apu azzal is, hogy ez a két lúzer a csapata QB-ja, nem hiányzik még az is, hogy új kezdőt nevez, aztán két meccs után visszacsérli arra, akit először lecserélt...nexion218
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.
Ha Redskins nem draftol QB-t áprilisban akkor senki.Bazzani
hát sajnos de, teljesen és tökéletesen mindegy... Már említettem az eredménykövetőben is, hogy erre kb. Campbell is képes lett volna és nem tetézzük a nevetségességünket a McNabb-Grossman-Beck trióval. Mert míg ő érdekes módon Oakland-ben elmuzsikál, addig McNabb meg Minnesota-ban is kuka, a másik kettőt meg látjuk, hogy milyen... Nagyapám erre mondta, hogy adtunk a szarnak egy pofont. Illetve hármat.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.Bazzani
nagyjából de 😊; csak Beckkel nem tudom tud e a csapat pontot szerezni, legalábbis előző meccsen ez nem sikerült, pedig kapott egy labdát redzone-on belülről is.
Most ez a franchise irányító dolgot nem értem, miért Cassel az? vagy sorolhatnám..., szerintem mindketten tudjuk vannak irányítók akik meccseket tudnak nyerni csak a passzaikból, mások pedig ügyesen elirányítják a csapatot valami futójátékra alapozva, (Sanchez,...). Ennél a csapatnál nem nagyon van hagyománya a klasszikus értelemben vett franchise kjúbínak, (Theismannról sem vagyok meggyőződve, hogy az lett volna).
Szóval az a különbség, hogy van egy idén nagyon beégett 3 meccset nyerő és 1et elvesztő Grossman, és egy szintén nagyon beégett 0 meccset nyerő Beck. Egyiksem jó, de melyik rosszabb a helyes kérdés 😉.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fred Davis bokasérülés... Van még vki rosteren, aki hozzá tudott vmit tenni a játékhoz és még nem sérült??
Ja és a blocked field goal Shanny szerint alacsony rúgás volt, azaz sokkal inkább Gano hibája, mint másé...
a Rexy kezdés meg szerintem idén csak sérülés esetén jöhet már létre. Eléggé leégette már magát Apu azzal is, hogy ez a két lúzer a csapata QB-ja, nem hiányzik még az is, hogy új kezdőt nevez, aztán két meccs után visszacsérli arra, akit először lecserélt...nexion218
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.
Ha Redskins nem draftol QB-t áprilisban akkor senki.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fred Davis bokasérülés... Van még vki rosteren, aki hozzá tudott vmit tenni a játékhoz és még nem sérült??
Ja és a blocked field goal Shanny szerint alacsony rúgás volt, azaz sokkal inkább Gano hibája, mint másé...
a Rexy kezdés meg szerintem idén csak sérülés esetén jöhet már létre. Eléggé leégette már magát Apu azzal is, hogy ez a két lúzer a csapata QB-ja, nem hiányzik még az is, hogy új kezdőt nevez, aztán két meccs után visszacsérli arra, akit először lecserélt...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Ejha, most olvasom hogy kik dőltek ki tőletek. Meg sem kérdezem akkor hogy ki lesz a kezdő QB nálatok vasárnap..gondolom Rexy.

Redskins claim Tashard Choice on waivers
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/31/redskins-claim-tashard-choice-on-waivers/

faja kis pick up

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
először is, miért nem teszik fel a kurva sajtótájékoztató videót arra a kurva honlapra.

amit kihámoztam innen-onnan a beszédből (bár én még nem hallottam :/), az volt, hogy:
-Trent elvileg visszatér a jövő héten, Hurt lesz a left guard és Montgomery visszamegy centerbe
-A sackek nem a fal hibái elsősorban, hanem Becké
- ezt nem fordítom inkább:...said he's comfortable with offensive play-calling and added he's heavily involved in the offense. gratulálok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Gyakorlatilag Rypien volt az utolsó igazi QB-nk. És azért elgondolkodtató hogy míg más csapatok aranyat találnak (vagy csinálnak) a szemétből is, nálunk az aranyból is szar lesz. A meccsen mutattak egy statisztikát a legutóbbi edzőink első 22 meccséről és még számomra is meglepő de Shanny rosszabul áll mint Zorn.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lesz Shanahan live beszéd p.m. 3-kor, ami nálunk elvileg 8 óra, én biztos megnézem, őszintén kíváncsi vagyok mit fog mondani, várok egy két 'nagy' bejelentést is. Remélem volt értelme a tegnapnak.

szerk. Cofield meglepően értelmes ember, a meccs utáni nyilatkozata alapján.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
jvic 115
Gondolkoztam,hogy ki a 3.számú QB-tek.
Nem véletlen nem jutott eszembe.
Tényleg csak kettő van rosteren?Bazzani
tényleg...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolkoztam,hogy ki a 3.számú QB-tek.
Nem véletlen nem jutott eszembe.
Tényleg csak kettő van rosteren?

több mint 12 éve
jvic 115
Jövőhéten megint Rexy?Amadeus91
Igazából mindegy, nem ott van a legnagyobb gond. Szar a playhívás, szar a felkészülés, szar az egész offense teljesítménye. Legjobban azon gondolkoztam el, hogyha az eddig 6 meccsen 4 sacket összehozó Bills 9 sacket csinált rajtunk, akkor a jól passrusholó Frisco a meccsenkénti 3-as átlagával (7 meccs 21 sack) mit fog csinálni bármelyik szerencsétlennel, aki be mer menni a fal mögé...

Kicsit deja vu érzésem van most a saját beírásommal kapcsolatban, mintha tavaly is lett volna hasonló.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Azt hittem ha nem nézem akkor valamit mutatnak. Hát mutattak. Nagyon fogok sírni, ha megnézem?apeszos
nem szoktam ilyet mondani, de szerintem ne nézd meg! Beck minősíthetetlen volt, a támadófal is többnyire, de Beck a 9 sackből 6-szor belesétált, mellesleg a passzplayeket sajátosan értelmezte: nem dobta el a labdát; csak üres célpontra, és addig futkározott.
Holnap lehet írok egy hosszabbat a secondaryről, elgondolkodtam rajtuk.sapka
Jövőhéten megint Rexy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt hittem ha nem nézem akkor valamit mutatnak. Hát mutattak. Nagyon fogok sírni, ha megnézem?apeszos
nem szoktam ilyet mondani, de szerintem ne nézd meg! Beck minősíthetetlen volt, a támadófal is többnyire, de Beck a 9 sackből 6-szor belesétált, mellesleg a passzplayeket sajátosan értelmezte: nem dobta el a labdát; csak üres célpontra, és addig futkározott.
Holnap lehet írok egy hosszabbat a secondaryről, elgondolkodtam rajtuk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hittem ha nem nézem akkor valamit mutatnak. Hát mutattak. Nagyon fogok sírni, ha megnézem?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Több sikert jövő héten 😊 fel a fejjel.Helmut Zimmer
egy ilyen után nehéz lesz, de azért köszönjük! (mindenki nevében)
(én, de gondolom mások is, titkon szurkolok a Buffalonak egy playoff menetelés erejéig, kijárna ennyi év után)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Több sikert jövő héten 😊 fel a fejjel.

Üdv H
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem Beck nem fog többet kezdeni nálunk,
és ha ez a szezon megint ennyire elmegy, mint amennyire ez kinéz Shanahanék napjai is bőven meg vannak számlálva, azt hiszem nem is baj.
Annak ellenére mennyire szidtam Haslettet, nagyon jól összerakta idénre a defenset, minden meccsen 100%ban ottvannak és végig meccsben tartják az egész csapatot..., akármennyit legyenek is fenn. Neki adnék még időt, csak a secondaríval vannak/lesznek egyelőre gondok. Arról meg nem tehet, hogy Jenkins az elején IR-re került.
Erre az offense teljesítményre meg nem lehet elég lesújtó szavakat találni. A vége számomra nagyon árulkodó volt: Nekimentünk 20 yardon belül is a 4.kre, ahelyett hogy elraktuk volna a 3 pontot-nem érdemelték meg!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem hinném h ők úgy számoltak volna a fallal, h 2 kezdő nem lesz. irányító kell nincs mese.aranyos beck meg rexy de édes kevés
több mint 12 éve
jvic 115
Még nincs vége a meccsnek, de már most is csak békésen sírdogálok. Van egy teljes mértékben diszfunkcionális támadócsapatunk, és egy puha védelmünk. A Bills védelme finoman fogalmazva sem erős, mégis szétszednek minket, főleg, hogy eddig összesen 4(!) db sackük volt 6 meccs alatt, és rajtunk már most csináltak hetet. Siralmas.

Igazából a legnagyobb gondom az, hogy az előző draftban volt 12 választási lehetőségünk, és összesen 1 db falat húztunk és egy falat szereztünk azon kívül. Nem egészen értem, hogy ezt hogyan gondolja a vezetőségünk, és legfőképpen, hogyan fogjuk ezt kijavítani... 😕
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Azt hiányolom a csapattól idén főként, hogy hiányoznak offense oldalon a nagy játékok, valamint a védelemtől az olyan Kerrigan-féle meccseldöntő momentumok. De minden meccsen várom, hogy na majd most 😀sapka
Hát igen, a labdaszerzés idén egyenlőre nem az erősségünk... mint ahogyan más se :rolleyes:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gondolkoztam egy kicsit a meccsel kapcsolatban:
elvileg ha belemegy a csapat a Bills-szel a ki tud minél több pontot minél gyorsabban szerezni, azt nem élné túl
mert nem olyan erős most az offense
ahhoz, hogy elkerüljük, sok turnover kell a védelemtől, ez nem szokott bejönni, (főleg fumbliztatjuk az ellent, de Jacksontól még nem láttam nagyon ilyet idén 😕)
tehát az offensenél pattog megint a labda, hogy sokat maradjon fenn, sajnos az utóbbi időben ez sem szokott bejönni
akkor visszaérkeztünk ugyanoda, hogy nem elég erős az offense. Legalábbis a Panthers korántsem jó védelmét nem tudtuk kellően elverni, pedig miket csináltak, rekordbünti stb.

Azt hiányolom a csapattól idén főként, hogy hiányoznak offense oldalon a nagy játékok, valamint a védelemtől az olyan Kerrigan-féle meccseldöntő momentumok. De minden meccsen várom, hogy na majd most 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!