Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Zsír, akkor legalább a védelem nem lesz katasztrófa. Egyébként a Törpök meccsével hangolódok, a Delfinek megrázni látszanak magukat! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
beraktam eredménykövetőbe is, de ők nem fognak az IR-es brigádon felül (Hightower-Cooley-Lichtsteiger)
Redskins inactives: CB Buchanon, FB Sellers, LB White, OT Trent Williams, TE Byrd, WR Moss, DL Scott
tehát lesz Fletcher és Atogwe és Hall is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A chat kész, elvileg jó is. Én ha leszek is, csak később... Ez a hét nagyon fullon volt nekem.... 😕 😕
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Apeszos, csináld a chatet. 😊agent T
bár tudom nem apeszos hibája, de technikailag a chat nem volt jó, valami tartalékmegoldást ki lehetne találni (de én nem tudom mit 😊)
inkább kérdezem, de ha jól rémlik 9kor kezdünk és nem 10kor!sapka
21.05
Javaslatom az eredménykövető, most nem lesz ott nagy forgalom :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Apeszos, csináld a chatet. 😊agent T
bár tudom nem apeszos hibája, de technikailag a chat nem volt jó, valami tartalékmegoldást ki lehetne találni (de én nem tudom mit 😊)
inkább kérdezem, de ha jól rémlik 9kor kezdünk és nem 10kor!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ma győzni fogunk, úgy érzem.
Apeszos, csináld a chatet. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
holnap meccs és hallgatás :/ :/
Thompsont leigazoltuk a Ps-ből, és Compas? nevezetű Ol kapott egy releaset
Fletcher, Atogwe, Hall, és Buchanon questonable a holnapi napra
legnagyobb veszteség Atogwe lenne, Dougthyt már szerintem sokak idegrendszere képtelen még egy napig elviselni, kíváncsi lennék egy Hall nélküli meccsre, ahol Barnes kezdene.

ezt még érdemes: http://blog.redskins.com/2011/10/28/hail-finds-some-farmyard-amusement/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Cooley ahogy nézem elég szar volt idén. mi történt vele?Zsoca
sok sérülés, ezért is ment Ir-re -Paulsen is tudott annyit, és már véglegesen Davis a no.1. TEsapka
Illetve Cooley ha jól emlékszem több meccsen is FB-et játszott, a kéztörést pedig lényegében Sexy-nek köszönheti. Én legalábbis azért a kb. 2 yardért nem zúzattam volna le a csapattársamat a Philly meccsen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cooley ahogy nézem elég szar volt idén. mi történt vele?Zsoca
sok sérülés, ezért is ment Ir-re -Paulsen is tudott annyit, és már véglegesen Davis a no.1. TE

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Hightower mellett Cooley is ment az IR-reHöri
megölték az offensünket:
nincs kezdő QB, kezdő RB, kezdő LG->kezdő C, kezdő TE, kezdő FB se nagyon, most pár hétig Moss sincs, tehát kezdő Wr1, egy-két hétig kezdő LT
lehetne rosszabb?sapka
kezdő QB nem is volt idén.
Cooley ahogy nézem elég szar volt idén. mi történt vele???
Moss-t nagyon sajnálom. remélem mihamarabb felépül, bár nem kell erőltetni a játékát. ha jövőre lesz rendes irányító, akkor még lehet egy jó éve.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hightower mellett Cooley is ment az IR-reHöri
megölték az offensünket:
nincs kezdő QB, kezdő RB, kezdő LG->kezdő C, kezdő TE, kezdő FB se nagyon, most pár hétig Moss sincs, tehát kezdő Wr1, egy-két hétig kezdő LT
lehetne rosszabb?sapka
Igen. Ha Kyle lenne a HC.apeszos
Max annyiban vitáznék, hogy (sérülékenységét leszámítva) Torain bőven megüti Redskins szinten a kezdő RB-t, Davis kezdő TE-nek sztem máshol is befér, Young meg eredetileg is kezdő FB-nek indult idén (bár nem tudom, hogy ő nem sérült-e, hétvégén mintha játszott volna). Meg hát az O eddig is haldoklott, engem változatlanul a D izgat jobban.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hightower mellett Cooley is ment az IR-reHöri
megölték az offensünket:
nincs kezdő QB, kezdő RB, kezdő LG->kezdő C, kezdő TE, kezdő FB se nagyon, most pár hétig Moss sincs, tehát kezdő Wr1, egy-két hétig kezdő LT
lehetne rosszabb?sapka
Igen. Ha Kyle lenne a HC.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hightower mellett Cooley is ment az IR-reHöri
megölték az offensünket:
nincs kezdő QB, kezdő RB, kezdő LG->kezdő C, kezdő TE, kezdő FB se nagyon, most pár hétig Moss sincs, tehát kezdő Wr1, egy-két hétig kezdő LT
lehetne rosszabb?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hightower mellett Cooley is ment az IR-re

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
"The Redskins have no third quarterback on the roster. It has been suggested that wide receiver Terrence Austin, a high school quarterback, would have been a candidate to play quarterback if Beck were sidelined with injury." 😀
nexion218
lehet jobb lett volna 😉 😛;
szerintem Fletcher miatt nem kell aggódni, mert már nagyon rég nem hagyott ki meccset az öreg, acélból van, össze fogja magát szedni, és szerintem Atogwe sem komoly csak pihent egyet

de mindezekkel együtt nem tudom elképzelni, hogy Torontóban bármi keresnivalónk lehetnesapka
Kicsit én is félek... De remélem összekapják magukat, a lényeg, hogy Doughty-t tartsuk távol a pályától! 😀 Sajnálom, mert amúgy szimpi srác, de ha az élete múlna rajta, akkor se tudna megcsinálni egy tackle-t...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
"The Redskins have no third quarterback on the roster. It has been suggested that wide receiver Terrence Austin, a high school quarterback, would have been a candidate to play quarterback if Beck were sidelined with injury." 😀
nexion218
lehet jobb lett volna 😉 😛;
szerintem Fletcher miatt nem kell aggódni, mert már nagyon rég nem hagyott ki meccset az öreg, acélból van, össze fogja magát szedni, és szerintem Atogwe sem komoly csak pihent egyet

de mindezekkel együtt nem tudom elképzelni, hogy Torontóban bármi keresnivalónk lehetne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hankerson-nak vmi nagyon durvát kell villantani, pre-be úgy hajigálta el a labdákat, mintha forrók lettek volna, most meg ez. Lehet tényleg jó, meg steal volt a drafton meg minden, de egyelőre negyon jól álcázza...nexion218
nagyon szomorúan olvasom, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy elfelejtett volna focizni 😕 remélem bizonyítkristof
Hát el csak nem felejtett, csak nem megy. Pedig volt hurráoptimizmus, hogy faszajó, méretes elkapó, aztán meg jött a fentebb ecsetelt produkció...

Hightower-t amúgy sajnálom, szimpatikus volt a játéka... Mondjuk szerencsére még mindig van Torain és Helu. Viszont a QB front érdekes... Sexy pneumonia-val kórházban, a tüdőgyüszi az ugyebár nem day-to-day típusú dolog és állítólag ha Beck-kel gáz lett volna, Terrence Austin lett volna a kubi:

"The Redskins have no third quarterback on the roster. It has been suggested that wide receiver Terrence Austin, a high school quarterback, would have been a candidate to play quarterback if Beck were sidelined with injury." 😀

De összességében az elkapófronton Moss sérülése ellenére is van bőven használható játékos. Engem az O-fal és Atogwe ill. Fletcher állapota sokkal jobban aggaszt. Főleg Atogwe... Nem tudom hogy kellene Aput rávenni, hogy vágja ki Doughty-t... Szegény gyerek ha a pályán van, önmagában 2TD előnyt jelent az ellenfélnek.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hankerson-nak vmi nagyon durvát kell villantani, pre-be úgy hajigálta el a labdákat, mintha forrók lettek volna, most meg ez. Lehet tényleg jó, meg steal volt a drafton meg minden, de egyelőre negyon jól álcázza...nexion218
nagyon szomorúan olvasom, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy elfelejtett volna focizni 😕 remélem bizonyít
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hankerson így mennyi lehetőséghez juthat? csak, mert szvsz egy Terrence Austinnál, vagy egy Niles Paulnál sokkalta jobb 😊kristof
Hát nagyon nem.apeszos
pedig benne volt a lényeg 😛, örülök hogy nincs fenn; legutolsó megmozdulása egy teljesen rossz route+int+meccs vége voltsapka
Bár Beck jó hívőhöz méltóan magára vállalta a dolgot, de hát láttuk a meccset (sajnos)... Hankerson-nak vmi nagyon durvát kell villantani, pre-be úgy hajigálta el a labdákat, mintha forrók lettek volna, most meg ez. Lehet tényleg jó, meg steal volt a drafton meg minden, de egyelőre negyon jól álcázza...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Santana Moss 5-7 hétig nem lesz bevethető.vassadi
Hankerson így mennyi lehetőséghez juthat? csak, mert szvsz egy Terrence Austinnál, vagy egy Niles Paulnál sokkalta jobb 😊kristof
Hát nagyon nem.apeszos
pedig benne volt a lényeg 😛, örülök hogy nincs fenn; legutolsó megmozdulása egy teljesen rossz route+int+meccs vége volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Santana Moss 5-7 hétig nem lesz bevethető.vassadi
Hankerson így mennyi lehetőséghez juthat? csak, mert szvsz egy Terrence Austinnál, vagy egy Niles Paulnál sokkalta jobb 😊kristof
Hát nagyon nem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Santana Moss 5-7 hétig nem lesz bevethető.vassadi
Hankerson így mennyi lehetőséghez juthat? csak, mert szvsz egy Terrence Austinnál, vagy egy Niles Paulnál sokkalta jobb 😊
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
konkrétan 2 hét alatt eltűnt a kezdő offensünk 😀 azért ez elég kemény
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Grossman is kórházban 48 óráig.
de visszatér Kareem Moore, hurrá 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hivatalosan is megerősítették, hogy Hightower ebben a szezonban már nem léphet pályára. Santana Moss 5-7 hétig nem lesz bevethető.