Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most semennyire nem értem, miért szidjátok Kyle-t...
Futottunk középre- nem ment, futottunk szélre nem ment...
Lehet az volt a titka, hogy 3 faljátékos megsérült rögtön az elején...
akkor mi mást tehetett volna? haladjunk 5 yardokat driveonként, hogy elpuntolhassuk rögtön
naná hogy akkor passzolni kell, legfeljebb playactionből, amit láttunk is, Grossman agya nem tud hol maradt, ha a Giants elleni formáját hozza, akkor simán nyerhető lett volna a meccs.
Lehet Grossman interception király, de Beck meg nem tud dobni.sapka
Sapka, a Boys elleni meccs óta ezt csinálja. A Rams ellen is majdnem megégtünk, annyi volt a különbség, hogy a Kosok most sokkal gyengébbek. Ha nem dropolnak annyit a receivereik ők is visszajönnek. Az a fal tartott rendesen a sérülések ellenére is, de ha már látják mit fogunk játszani nem tudnak utat nyitni, hiszen számítanak rá.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végre más is észrevette. Kezd a Zorn érára hasonlítani a szitu. Johnny boy semmivel sem jobb mint Rexy, max kissé mozgékonyabb, bár ez előny lehet. Szóval amíg Kyle az OC és nincs QB, addig az igények sem lehetnek nagyok. Bár van egy olyan érzésem, hogy csak az öreggel együtt megy, ha valakinek eszébe jutna ilyen egyáltalán. Az idény előtt egy 8-8, max 9-7-el elégedett lettem volna, de látom már túl optimista voltam. Sajnos az idei formákat figyelembe véve bivaly erős a schedule, nincs olyan hogy kötelező győzelem, pláne nekünk. Jó ha meglesz a tavalyi eredmény.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Most semennyire nem értem, miért szidjátok Kyle-t...
Futottunk középre- nem ment, futottunk szélre nem ment...
Lehet az volt a titka, hogy 3 faljátékos megsérült rögtön az elején...
akkor mi mást tehetett volna? haladjunk 5 yardokat driveonként, hogy elpuntolhassuk rögtön
naná hogy akkor passzolni kell, legfeljebb playactionből, amit láttunk is, Grossman agya nem tud hol maradt, ha a Giants elleni formáját hozza, akkor simán nyerhető lett volna a meccs.
Lehet Grossman interception király, de Beck meg nem tud dobni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
jvic 115
Naszóval... "kyle monnyon le!" - csak így kisbetűsen-torgyánosan. Sokmindent megértek, de a hülyeséget nem tudom tolerálni. Rexy lehet, hogy nem a legjobb írányító a ligában, de nem is a legrosszabb, belehajszolni a hülyeségbe a legnagyobb faxság, amit az edzője megtehet (a 2. helyen a "megadni a lehetőséget neki, hogy hülyeséget csináljon" áll), és ezt sikerült is!!! Hogyafaxomba (márelnézést) lehet azt összehozni, hogy egyszer a drive első playéből, egyszer meg a meg a másodikból interceptiont csinál a gyorslövetűnk?

51 db támadójátékunk volt. Ebből 14 db a futás. 27 egész százalék. Egy futásorientált csapattól, aminek van 3 jó futója (igaz ebből 1 sérült). Ezt kérném mindenki ízlelgesse magában. Ezt nem lehet annak a számlájára írni, hogy hátrányban voltunk, mert már az első félidőben is 16-6 volt a passz-futás arány. Még a Patsnél is 41-25 volt az arány, ahol tudjuk, hogy sokkal többet passzolnak. Ez kérem nem playhívás, ez egy vicc, olyan mintha Kyle kezébe nyomták volna a PS3 kontrollerét, hogy nesze fiam, tudsz te játszani, hívd a playeket. Nagyon komolyan csalódtam az egész vezetőségben nálunk, ennél szarabbat nem tudtunk volna összehozni.

Egy pici statisztika az Eagle futás elleni védelméről: (futóyardok-futóplayek-átlag)
Rams: 154-26-5.9
Falcons: 138-29-4.8
Giants: 177-40-4.4
49ers: 108-20-5.4
Bills: 143-35-4.1
Redskins: 42-14-3.0

Szerintem ehhez egyszerűen nincs mit hozzáfűzni....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehet szépen elsüllyedni, de legalábbis visszavenni az arcbólWyatt
Én elsőre is értettem a célozgatást. El is süllyedek, de nem szeretném Neked is újra kifejteni, mint az Eagles fanoknak, hogy pontosan mi is a mögöttes gondolat és indok az elsüllyedés mögött, ha vetted a fáradtságot, hogy visszakeresd az eredeti hsz-omat, akkor ahhoz nagyon közel megtalálhattad a magyarázatot is. És igen, szégyellnivaló, hogy hazai pályán kikapunk egy igen pocsék szériában lévő csoportriválistól, arról nem beszélve, hogy a D a második félidőben pont nélkül tartotta az ellenfelet, sőt csikart ki olyan szituációt (Hall INT), amiknek az értékésítésével nyerni lehetett volna bőven a meccset. Ezekkel a lehetőségekkel nem éltünk hanem helyette tolt Sexy 4 INT-önt. Ezt szégyellni szerintem nem arcoskodás, hanem önkritika. Gyengén játszó ellenféltől gáz kikapni, saját magunkat megverni pedig - ahogy tegnap a 'Skins tette - egyenesen égő. Aztán értelmezzétek ahogy akarjátok, a sértődékeny lelkivilágát meg mindenki kezeltesse, bár érzésem szerint az Eagles fanokkal elég kimerítően átrágtuk a témát és kiegyeztünk abban, hogy az utóbb megadott magyarázat nlékül kicsit félreérthető megállapítást tettem, de ezzel együtt közülük is többen a Redskins-t tartották esélyesebbnek csapatuk akkori formája és mutatott játéka alapján. Meg amúgy úgy utasítasz az elsüllyedésre, mintha nem én magam ajánlottam volna fel vereség esetére...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jelen állás szerint 10-ből 10 x veszítenénk. Kéne egy offense, lassan mindenestől. Lichtensteiger szezonja végére ért, mint ahogy Cooley is, Williams talán visszajön az utolsó pár meccsre, de az sem biztos. Kory térdszalagja szakadt, Cooley bal kezén eltört egy csont, + a térdét is műteni kell megint. Trent Williams jobb bokája lett tropa, még nem tudni meddig tart a gyógyulás. Hightower válla sem akar rendbe jönni (az orvosok szerint), Young sincs összerakva rendesen, Armstrong is maródi. De a legnagyobb baj, hogy Kyle Shanahan egészséges és vasárnap is ott lesz. Bár az irányítóink is olyanok mintha sérültek lennének....
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
egy hetet várhatott volna az eagles a játékkal. hát remélem h rexynek szép pofontot ad ez a meccs, és nem hiszi el magáról, h ő aikman... igazából az még nem is érdekelne, hogy dobott 4 picket, mert lássuk be már benne volt a levegőben, de h shady meg a vick szanaszét futott minket, az bassza a csőrömet...
remélem a sérülések nem komolyak. nincs veszve semmi, csak kyle próbáljon nomrális playeket hívnia.kacsa
Egy hét múlva bye-on leszünk, ez must win volt, igazából a meccs képe alapján továbbra is látható, ez a Redskins jelenleg erősebb, mint mi. Grossman szar volt, meg Kyle is, futni kell ellenünk sokat, középen, erre kevés futás jött és az is inkább szélre. Davis ellen nem tudtunk mit cisnálni, sok esetben csak a big play mentett meg egy-egy driveot tőlünk, összességében nekem az volt az érzésem, hogy 10 alkalomból 7-szer legalább ti nyernétek ellenünk jelenleg.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet szépen elsüllyedni, de legalábbis visszavenni az arcbólWyatt
Jogos.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Van egy alkesz irányítónk draft pickért cserébe szívesen adjuk. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy hetet várhatott volna az eagles a játékkal. hát remélem h rexynek szép pofontot ad ez a meccs, és nem hiszi el magáról, h ő aikman... igazából az még nem is érdekelne, hogy dobott 4 picket, mert lássuk be már benne volt a levegőben, de h shady meg a vick szanaszét futott minket, az bassza a csőrömet...
remélem a sérülések nem komolyak. nincs veszve semmi, csak kyle próbáljon nomrális playeket hívni
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Magával a csapattal továbbra sincs bajom, és elismerésre méltó, hogy ezzel a balfaszkodással is közel volt a big comebackWyatt
továbbra sem értem miről is beszélsz, vagy mit akarsz újramegmagyarázni. Szerintem nincs is értelme 😉. DE 4 interception után is majdnem meg lett fordítva a meccs. Erről ennyit.sapka
Hát ha nem érted, hogy az idézett szövegre utaltam kollégádnak, akkor sajnálom, ennél magyarabbul nem lehet

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Magával a csapattal továbbra sincs bajom, és elismerésre méltó, hogy ezzel a balfaszkodással is közel volt a big comebackWyatt
továbbra sem értem miről is beszélsz, vagy mit akarsz újramegmagyarázni. Szerintem nincs is értelme 😉. DE 4 interception után is majdnem meg lett fordítva a meccs. Erről ennyit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Magával a csapattal továbbra sincs bajom, és elismerésre méltó, hogy ezzel a balfaszkodással is közel volt a big comeback

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lehet szépen elsüllyedni, de legalábbis visszavenni az arcbólWyatt
hogymondod?? és mire?

ilyen O-val nem lehet meccset nyerni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet szépen elsüllyedni, de legalábbis visszavenni az arcból

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
off
sapka!
A múlt heti Stafford produktumhoz azt a Grossman teljesítményt hasonlítjuk amikor mi leszünk bye week-en?
ONBazzani
jah, de ha gondolod megkeresem az akkori heti edzés ratingját, de szerintem az jobb lesz 😛

mikor lesz nektek bye?, remélem a 8. meccs előtt, vagy hogy egyeztünk meg
arra még emlékszek, hogy 1 pont és nyert Staffsapka
Asszem 9.héten.
Játszuk addig a meccset.Bazzani
rendben, de akkor ha jól sejtem 1,5-re van szükség a győzelemhez

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
off
sapka!
A múlt heti Stafford produktumhoz azt a Grossman teljesítményt hasonlítjuk amikor mi leszünk bye week-en?
ONBazzani
jah, de ha gondolod megkeresem az akkori heti edzés ratingját, de szerintem az jobb lesz 😛

mikor lesz nektek bye?, remélem a 8. meccs előtt, vagy hogy egyeztünk meg
arra még emlékszek, hogy 1 pont és nyert Staffsapka
Asszem 9.héten.
Játszuk addig a meccset.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hamarosan kezdődik a derbi, nekem jó érzéseim vannak, mit gondoltok?sapka
Szerintem kikaptok a g×cibe. 😀
Nem véletlenül van jó megérzésed, gyengusz az idei Eagles. Remélem most azért megmutatjuk, hogy nem olyan gyenge a csapat. :rolleyes:

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
off
sapka!
A múlt heti Stafford produktumhoz azt a Grossman teljesítményt hasonlítjuk amikor mi leszünk bye week-en?
ONBazzani
jah, de ha gondolod megkeresem az akkori heti edzés ratingját, de szerintem az jobb lesz 😛

mikor lesz nektek bye?, remélem a 8. meccs előtt, vagy hogy egyeztünk meg
arra még emlékszek, hogy 1 pont és nyert Staff

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hamarosan kezdődik a derbi, nekem jó érzéseim vannak, mit gondoltok?sapka
Nekem viszont rosszak... De nekem mindíg azok vannak.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
off
sapka!
A múlt heti Stafford produktumhoz azt a Grossman teljesítményt hasonlítjuk amikor mi leszünk bye week-en?
ON

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hamarosan kezdődik a derbi, nekem jó érzéseim vannak, mit gondoltok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én azért nem vagyok ennyire finnyás... 😛 Ennyiért pláne.... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Aki nem annyira kényes annak jó hír lehet: a hivatalos Redskins shopban 9,95$ a Horton és a McNabb jersey...apeszos
Horton mezét lehet ingyen sem venném fel 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aki nem annyira kényes annak jó hír lehet: a hivatalos Redskins shopban 9,95$ a Horton és a McNabb jersey...