Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem ott is kikapunk, de még nem játszották le a meccset. Nem akarok igazságokat püffögtetni, de azért bármi lehet 1 meccsen.Deny
de... ha ott is kikaptok akkor nagyobb esélyetek van ellenünk?, mert szerintem pont hogy kisebb. és pont a második mondat miatt nem értem az egészet; bármi lehet, igen, nyerhettek a héten, de lehet hogy attól sincs szignifikánsan nagyobb esély a FedExen, mert a jelenlegi formák alapján egyetértek nexionnal. Hazai pálya csoportrivális. Nem értem miért bántja ez a szemetek.sapka
Azért az Eagles emlékeim szerint az utóbbi években regular seasonben rendre jól játszik a must win game-eken szal ez utóbbi állítás se feltétlen igaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Niles Paul 20.000$ bünti Pettis elgázolásáért. Sisak a sisaknak. Pedig nem is volt az. Perry Riley ugyanazért semmit sem kapott. Buchanon Thompson helyére jön, ő megy a gyakorlóba. Remélem valami hasonló feltámadást mutat mint Rocky, különben nem érte meg...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ok most benne van, hogy 5-3 lesz csoporton belül valahogy sapka
Ennek az 5-3-nak biztos, hogy rendesen utánaszámoltál 😀 Az Arizona lassan már 10 éve nem tagja a csoportnak 😀
Esetleg saját magunkat is legyőzzük 2x? 😀 és még folytathatnám hülye verziókat felvázolva 😛Bjoca
4-2 re gondoltam, de már nem volt szívem utánajavítani 😛 😛, de úgy áll a hsz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én csak csendesen sírdogálok egy sarokban kínomban....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
ok most benne van, hogy 5-3 lesz csoporton belül valahogy sapka
Ennek az 5-3-nak biztos, hogy rendesen utánaszámoltál 😀 Az Arizona lassan már 10 éve nem tagja a csoportnak 😀
Esetleg saját magunkat is legyőzzük 2x? 😀 és még folytathatnám hülye verziókat felvázolva 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem ott is kikapunk, de még nem játszották le a meccset. Nem akarok igazságokat püffögtetni, de azért bármi lehet 1 meccsen.Deny
de... ha ott is kikaptok akkor nagyobb esélyetek van ellenünk?, mert szerintem pont hogy kisebb. és pont a második mondat miatt nem értem az egészet; bármi lehet, igen, nyerhettek a héten, de lehet hogy attól sincs szignifikánsan nagyobb esély a FedExen, mert a jelenlegi formák alapján egyetértek nexionnal. Hazai pálya csoportrivális. Nem értem miért bántja ez a szemetek.sapka
Tényleg nem érted...
Ha ott is kikapunk, akkor állhat ez elsüllyedés. De még nem játszották le azt a meccset, ergo történhet bármi, ergo lehet teljesen más formával fogjuk várni a jövőheti találkozót. És ha így lesz, akkor máris baromság, ami itt vázolva lett.
Ha kikapunk, akkor meg tényleg gáz lesz, ha nem vertek meg minket, SIMÁN. Mert ott akkor semmi indok nem lehet, szar a passzvédekezés, tehát Sexy Rexy dobálhat sok yardot, és kell is neki, max 1 pickkel, futás ellen szarok vagyunk, ha Kyle hülye, akkor is 100 yard felé lehet menni, idén minden meccsen 100-at szoptunk talajon.
Védelmetek meg jó, mi támadóink RZ-ben szarok, tavalyi mészárlás után meg úgyse lesz big play, mindenki Jacksont fogja lesni.Deny
már hogy ne érteném 😀
de te is azt mondtad kikaptok a Buffalotól, ezek szerint ez a legvalószínűbb. Jó most beszélgethetünk véletlenekről, de abba kapaszkodni, hát...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ott is kikapunk, de még nem játszották le a meccset. Nem akarok igazságokat püffögtetni, de azért bármi lehet 1 meccsen.Deny
de... ha ott is kikaptok akkor nagyobb esélyetek van ellenünk?, mert szerintem pont hogy kisebb. és pont a második mondat miatt nem értem az egészet; bármi lehet, igen, nyerhettek a héten, de lehet hogy attól sincs szignifikánsan nagyobb esély a FedExen, mert a jelenlegi formák alapján egyetértek nexionnal. Hazai pálya csoportrivális. Nem értem miért bántja ez a szemetek.sapka
Tényleg nem érted...
Ha ott is kikapunk, akkor állhat ez elsüllyedés. De még nem játszották le azt a meccset, ergo történhet bármi, ergo lehet teljesen más formával fogjuk várni a jövőheti találkozót. És ha így lesz, akkor máris baromság, ami itt vázolva lett.
Ha kikapunk, akkor meg tényleg gáz lesz, ha nem vertek meg minket, SIMÁN. Mert ott akkor semmi indok nem lehet, szar a passzvédekezés, tehát Sexy Rexy dobálhat sok yardot, és kell is neki, max 1 pickkel, futás ellen szarok vagyunk, ha Kyle hülye, akkor is 100 yard felé lehet menni, idén minden meccsen 100-at szoptunk talajon.
Védelmetek meg jó, mi támadóink RZ-ben szarok, tavalyi mészárlás után meg úgyse lesz big play, mindenki Jacksont fogja lesni.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem ott is kikapunk, de még nem játszották le a meccset. Nem akarok igazságokat püffögtetni, de azért bármi lehet 1 meccsen.Deny
de... ha ott is kikaptok akkor nagyobb esélyetek van ellenünk?, mert szerintem pont hogy kisebb. és pont a második mondat miatt nem értem az egészet; bármi lehet, igen, nyerhettek a héten, de lehet hogy attól sincs szignifikánsan nagyobb esély a FedExen, mert a jelenlegi formák alapján egyetértek nexionnal. Hazai pálya csoportrivális. Nem értem miért bántja ez a szemetek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem simán verhetjük a Buffalot, és Titeket is simán verhetünk... Az alapanyag megvan hozzá. Viszont nem adom elő magam (tavaly, meg tavalyelőtt sem tettem) mint az Isten farkán forgó stanyecli ( 😛 ), mintha a csapatom csupa pro-bowlerekből állna, az ellenfelek meg nyeretlen kisiskolások lennének. 4 meccs alapján szerintem kicsit túl nagy lett az arc, ennyi a lényeg... Még szerencse hogy van még hátra 12.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
pontosan ugyanúgy negligáltam a hszed értelmét, ahogy te csináltad itt 😉
csak különbségnek érzem, hogy megpróbáltam megérteni mit szeretnél, de lenne a phillynek egy olyan meccse idénről, hogy hú és akkor tökéletesen igazad is lenne, de nem volt!!
nem tudom miért nehéz ezt összerakni, gondolod véletlen álltok a csoportnegyedik helyen?sapka
és nem lehet még olyan meccse az egymás elleni előtt????Deny
egész végig a jelenről beszéltem, de most komolyan Deny szerinted simán veritek a Buffalot, vagy miről is beszélünk?sapka
Szerintem ott is kikapunk, de még nem játszották le a meccset. Nem akarok igazságokat püffögtetni, de azért bármi lehet 1 meccsen. Az meg, hogy a jelenről beszélünk alapvető hülyeség, amikor az egész onnan indul, hogy elsüllyedés lesz, ha kikapunk Eagles ellen, ami majd másfél hét múlva LESZ.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mint az előbb említettem részemről lezárásra került a téma... Ha eddig nem sikerült megértened hogy mit próbálok előadni ez után sem fogod.Rataxes
pontosan ugyanúgy negligáltam a hszed értelmét, ahogy te csináltad itt 😉
csak különbségnek érzem, hogy megpróbáltam megérteni mit szeretnél, de lenne a phillynek egy olyan meccse idénről, hogy hú és akkor tökéletesen igazad is lenne, de nem volt!!
nem tudom miért nehéz ezt összerakni, gondolod véletlen álltok a csoportnegyedik helyen?sapka
és nem lehet még olyan meccse az egymás elleni előtt????Deny
egész végig a jelenről beszéltem, de most komolyan Deny szerinted simán veritek a Buffalot, vagy miről is beszélünk?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
...tehát ha valaki a csapatát jobbnak tartja egy másiknál az beképzelt?sapka
Mint az előbb említettem részemről lezárásra került a téma... Ha eddig nem sikerült megértened hogy mit próbálok előadni ez után sem fogod.Rataxes
pontosan ugyanúgy negligáltam a hszed értelmét, ahogy te csináltad itt 😉
csak különbségnek érzem, hogy megpróbáltam megérteni mit szeretnél, de lenne a phillynek egy olyan meccse idénről, hogy hú és akkor tökéletesen igazad is lenne, de nem volt!!
nem tudom miért nehéz ezt összerakni, gondolod véletlen álltok a csoportnegyedik helyen?sapka
és nem lehet még olyan meccse az egymás elleni előtt????
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És függetlenül attól hogy Nexion mivel magyarázta ezen véleményét a következő hsz.-ében ezt a megjegyzést én túlzónak, sőt, enyhén beképzeltnek találom (és ez a nagyarcúság szerintem annyira nem megalapozott). Mindenesetre részemről a téma itt lezárásra kerül 😊Rataxes
...tehát ha valaki a csapatát jobbnak tartja egy másiknál az beképzelt?sapka
Mint az előbb említettem részemről lezárásra került a téma... Ha eddig nem sikerült megértened hogy mit próbálok előadni ez után sem fogod.Rataxes
pontosan ugyanúgy negligáltam a hszed értelmét, ahogy te csináltad itt 😉
csak különbségnek érzem, hogy megpróbáltam megérteni mit szeretnél, de lenne a phillynek egy olyan meccse idénről, hogy hú és akkor tökéletesen igazad is lenne, de nem volt!!
nem tudom miért nehéz ezt összerakni, gondolod véletlen álltok a csoportnegyedik helyen?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem besértődtem, felháborodtam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ebben a topicban más csapat szurkolóinak arcoskodására besértődni 😀 Hát azért na 😂

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És függetlenül attól hogy Nexion mivel magyarázta ezen véleményét a következő hsz.-ében ezt a megjegyzést én túlzónak, sőt, enyhén beképzeltnek találom (és ez a nagyarcúság szerintem annyira nem megalapozott). Mindenesetre részemről a téma itt lezárásra kerül 😊Rataxes
...tehát ha valaki a csapatát jobbnak tartja egy másiknak az beképzelt?sapka
Mint az előbb említettem részemről lezárásra került a téma... Ha eddig nem sikerült megértened hogy mit próbálok előadni ez után sem fogod.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
.....jelenleg morálisan gyenge Eagles...... nem képvisel jelenleg olyan játékerőt........
Felhívnám a figyelmet a kulcs szavakra 😛apeszos
hát igen..., 😉
de egyetértek nexionnal, tényleg szégyenteljes lenne a Fedexen kikapni, főleg, hogy...sapka
És ismét csak köszönöm! Az előbb kerestem vissza, hogy az első megrökönyödést követő magyarázó jellegű hsz-em elküldtem-e vagy csak akartam, mert teljesen úgy tűnt, mintha nem küldtem volna el, pedig igen... :S Amúgy majd szólok az öreg Shanahan-nek, hogy a papírokat hagyja a FedEx-en kívül, mert azon úgyis jobbak a Sasok... Kit érdekel, hogy egyénileg mennyire kpzettek, meg milyen jók lehtnének, ha...? Egy szóval nem mondtam, hogy nem így van, csak jelenleg nem mutatják jelét ennek a "csodának" és egy fos formában játszó csapattól igenis gáz kikapni. Egyébként szerintem meg az teljesen irreleváns, hogy papíron ki milyen...nexion218
Fos formában lévő csapat játszik addig még egy meccset, tehát én azért vagyok leakadva, mert kb. úgy veszed, mintha most jönne a meccs. De nem, addig még a Bills ellen lehet javulni, és ha mondjuk nyernénk 20 ponttal idegenben, jó védekezéssel, jó RZ offensezel, akkor is így várnád a meccset, hogy gáz kikapni?

Mondom ezt továbbra is úgy, hogy sima vereséget várok ellenetek a tavalyi MNF miatt...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És függetlenül attól hogy Nexion mivel magyarázta ezen véleményét a következő hsz.-ében ezt a megjegyzést én túlzónak, sőt, enyhén beképzeltnek találom (és ez a nagyarcúság szerintem annyira nem megalapozott). Mindenesetre részemről a téma itt lezárásra kerül 😊Rataxes
...tehát ha valaki a csapatát jobbnak tartja egy másiknál az beképzelt?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bocsi, de utolsó szarnak való becsmérlésről szerintem szó sem esett részünkről. Ne legyél má ennyire érzékeny 😊Bjoca
Tényleg nem akarok már azon az egy mondaton lovagolni, de a "ha ezektől kikapunk elsüllyedek szégyenemben" vélemény kb. egyenértékű az utolsó szarnak tartással (szerintem ilyet ligautolsó csapatokra szoktak mondani)... És függetlenül attól hogy Nexion mivel magyarázta ezen véleményét a következő hsz.-ében ezt a megjegyzést én túlzónak, sőt, enyhén beképzeltnek találom (és ez a nagyarcúság szerintem annyira nem megalapozott). Mindenesetre részemről a téma itt lezárásra kerül 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Szerintem meg hadd döntse el minden Skins szurkoló egyénileg, mindenféle magyarázkodás nélkül a Skins topicban, hogy mitöl süllyedne el szégyenében.
Ha igazán "szennycsapatra" való utalásokat akarsz olvasni, nézz utána miket írtak-írnak rólunk a Dallas és a Giants topicban.Bjoca
Oks, sorry, megértettem, húzzak innen a picsába 😊 Egyébként teljesen jogos, ha 3 szar év után szétfikázzák a Skinst a szemét Dallas és a Giants szurkolók (szerintem a Philly topicban pont nem nagyon láttál ilyesmit), akkor 'mi' meg becsméreljük 3 szar meccs után az Eaglest, nézzük le mint valami utolsó szart. Én bírom a Skinst/szurkolóikat is (asszem annak ellenére hogy csoportriválisok vagyunk egész jó a kapcsolat), ezért is mertem jönni méltatlankodni, de látom hiba volt...Rataxes
Bocsi, de utolsó szarnak való becsmérlésről szerintem szó sem esett részünkről. Ne legyél má ennyire érzékeny 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dehogy volt hiba, a csipkelődésen túl sosem volt bajunk egymással. Csak kicsit felhúztak minket a tehenészek.... Sorry.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem meg hadd döntse el minden Skins szurkoló egyénileg, mindenféle magyarázkodás nélkül a Skins topicban, hogy mitöl süllyedne el szégyenében.
Ha igazán "szennycsapatra" való utalásokat akarsz olvasni, nézz utána miket írtak-írnak rólunk a Dallas és a Giants topicban.Bjoca
Oks, sorry, megértettem, húzzak innen a picsába 😊 Egyébként teljesen jogos, ha 3 szar év után szétfikázzák a Skinst a szemét Dallas és a Giants szurkolók (szerintem a Philly topicban pont nem nagyon láttál ilyesmit), akkor 'mi' meg becsméreljük 3 szar meccs után az Eaglest, nézzük le mint valami utolsó szart. Én bírom a Skinst/szurkolóikat is (asszem annak ellenére hogy csoportriválisok vagyunk egész jó a kapcsolat), ezért is mertem jönni méltatlankodni, de látom hiba volt...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.Amadeus91
Szerintem arra célzott lotus86 hogy kicsit túlzó nexion "elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től..." kijelentése... Mintha valami utolsóutáni szennycsapat lennénk és már most elnyertük volna a jövő évi 1/1-es picket.Rataxes
Szerintem meg hadd döntse el minden Skins szurkoló egyénileg, mindenféle magyarázkodás nélkül a Skins topicban, hogy mitöl süllyedne el szégyenében.
Ha igazán "szennycsapatra" való utalásokat akarsz olvasni, nézz utána miket írtak-írnak rólunk a Dallas és a Giants topicban.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
.....jelenleg morálisan gyenge Eagles...... nem képvisel jelenleg olyan játékerőt........
Felhívnám a figyelmet a kulcs szavakra 😛apeszos
hát igen..., 😉
de egyetértek nexionnal, tényleg szégyenteljes lenne a Fedexen kikapni, főleg, hogy...sapka
És ismét csak köszönöm! Az előbb kerestem vissza, hogy az első megrökönyödést követő magyarázó jellegű hsz-em elküldtem-e vagy csak akartam, mert teljesen úgy tűnt, mintha nem küldtem volna el, pedig igen... :S Amúgy majd szólok az öreg Shanahan-nek, hogy a papírokat hagyja a FedEx-en kívül, mert azon úgyis jobbak a Sasok... Kit érdekel, hogy egyénileg mennyire kpzettek, meg milyen jók lehtnének, ha...? Egy szóval nem mondtam, hogy nem így van, csak jelenleg nem mutatják jelét ennek a "csodának" és egy fos formában játszó csapattól igenis gáz kikapni. Egyébként szerintem meg az teljesen irreleváns, hogy papíron ki milyen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Véleményem szerint az általad kiemelt szavak használata teljesen irreleváns a tárgyalt kérdéskörrel kapcsolatban... 😊 De mind1, hagyjuk, süllyedjetek akkor el szégyenetekben ha nyerünk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes