Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Megint esélytelenek vagyunk.... 😀 😀 Ez jó.....apeszos
Félreértettél ha nekem válaszoltál. Ha nem akkor én téged 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
elvileg csak akkor kerülünk bajba, ha nem tudunk futni eredményesen, de szerintem elnézve meccseiket ez nem fordulhat elő, másrészről gyenge az a philadephiai passrush ez mindenképpen segíteni fog, másrészről szerintem Grossmant nagyon fel fogják készíteni a meccsre, fejben biztosan 100%os lesz mint a Giants ellen!
Biztosan a védelmen fog múlni, csak nem tudni mennyire, hogy most 10-20 vagy 30 pont alatt kell őket tartani.sapka
Biztos ez?Jenkins 5 meccs - 5 sack.Ott van DE-ben Babin,Tapp és Cole.
Viszont a tavalyi Fedex meccs után tuti fel lesz spanolva a Skins + bye után vagytok,mi meg most morálisan/mentálisan a béka segge alatt vagyunk.Szval sztem ti vagytok az esélyesebbek...bár csoportrangadóról beszélünk..így bármi lehet.Greengo
az egy dolog, de ha kiindulunk legutóbbi meccsből, Fitz-en nem igazán volt bármiféle nyomás, néha, egyszer-egyszer kapott egy hurriet, de azért nem nevezném nyomásnak...
Na meg úgy gondolom jobbak a washingtoni tackleök, bár Bell meglepően jó teljesítményt produkált ebben a szezonban a sérüléséig biztosan.sapka
Nem lehet sztem egy meccsből kiindulni..mert ez a taktika a Bills ellen lett vna.Skins megint más téma lesz.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elvileg csak akkor kerülünk bajba, ha nem tudunk futni eredményesen, de szerintem elnézve meccseiket ez nem fordulhat elő, másrészről gyenge az a philadephiai passrush ez mindenképpen segíteni fog, másrészről szerintem Grossmant nagyon fel fogják készíteni a meccsre, fejben biztosan 100%os lesz mint a Giants ellen!
Biztosan a védelmen fog múlni, csak nem tudni mennyire, hogy most 10-20 vagy 30 pont alatt kell őket tartani.sapka
Biztos ez?Jenkins 5 meccs - 5 sack.Ott van DE-ben Babin,Tapp és Cole.
Viszont a tavalyi Fedex meccs után tuti fel lesz spanolva a Skins + bye után vagytok,mi meg most morálisan/mentálisan a béka segge alatt vagyunk.Szval sztem ti vagytok az esélyesebbek...bár csoportrangadóról beszélünk..így bármi lehet.Greengo
az egy dolog, de ha kiindulunk legutóbbi meccsből, Fitz-en nem igazán volt bármiféle nyomás, néha, egyszer-egyszer kapott egy hurriet, de azért nem nevezném nyomásnak...
Na meg úgy gondolom jobbak a washingtoni tackleök, bár Bell meglepően jó teljesítményt produkált ebben a szezonban a sérüléséig biztosan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
elvileg csak akkor kerülünk bajba, ha nem tudunk futni eredményesen, de szerintem elnézve meccseiket ez nem fordulhat elő, másrészről gyenge az a philadephiai passrush ez mindenképpen segíteni fog, másrészről szerintem Grossmant nagyon fel fogják készíteni a meccsre, fejben biztosan 100%os lesz mint a Giants ellen!
Biztosan a védelmen fog múlni, csak nem tudni mennyire, hogy most 10-20 vagy 30 pont alatt kell őket tartani.sapka
Biztos ez?Jenkins 5 meccs - 5 sack.Ott van DE-ben Babin,Tapp és Cole.
Viszont a tavalyi Fedex meccs után tuti fel lesz spanolva a Skins + bye után vagytok,mi meg most morálisan/mentálisan a béka segge alatt vagyunk.Szval sztem ti vagytok az esélyesebbek...bár csoportrangadóról beszélünk..így bármi lehet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Megint esélytelenek vagyunk.... 😀 😀 Ez jó.....apeszos
Mondjuk viccet félretéve idén ez az "esélytelenség" javunkra van. Nincs a vállunkon teher, mindenki megszokásból leír minket, holott Snyder szelleme idén átköltözni látszik egy másik East Coast városba...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megint esélytelenek vagyunk.... 😀 😀 Ez jó.....
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nem is alakulhatott volna szebben ez a két hét 😉sapka
Én mondjuk nem bántam volna ha a sasok lemészárolják a bikákat, mert valamikor ki fog jönni nekik nagyon a lépés. Csak ne ellenünk legyen! Még elég fájó emlék a tavalyi meccs a FedEx-en. Viszont az is igaz hogy ez ellen mi tehetünk a legtöbbet, és már a csapatunk sem ugyanaz mint tavaly. Szóval azért optimista vagyok.Red
Csak futni kell és nem gyártani a TO-t a többit bízd ránk és megvan a dupla w

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig jó esély van az asszisztra... 😀 Mindegy, úgy is minden meccsnek úgy kell neki menni, hogy meg kell nyerni. Csak élénken emlékszem a Cowboys elleni bénázásra a végén, és hajlamos vagyok párhuzamot vonni.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Még a mi védelmünk sem tudja őket 10 alatt tartani, csak viccelsz ugye? Az eddigi átlagjuk meccsenként 25 pont, négy vereséggel.... Kétszer 30 felett, kétszer 20 felett, és csak egyszer 20 alatt a Giants ellen. Jocával értek egyet, szerintem a legnehezebb meccsünk ez lesz.apeszos
Persze, hogy vicc volt! Bár minden viccnek a fele igaz: szerintem alapvető hozzáállás, hogy igyekszek a legkevesebbet engedni az ellenfélnek. Az persze más kérdés, hogy kint a pályán az ellenfél akarata is jelen van és ahhoz mérten alakulnak az igények... Abban egyetértek, hogy nehéz meccs lesz, de azt tartom - főleg a tegnapi mistackle-tenger, 4 int, büntivel rontom el az utsó esélyemet és a meccset stb után- , hogy nem kellene kikapni, kissé gáznak érezném, ha pont mi asszisztálnánk a feltámadásukhoz... Ráadásul nem ártana győzelemmel nekimenni a szezon hátralévő részének, hogy legyen meg az a kis lélektani plusz, mert egyrészt mázlinkra a G-men is zakózott és így elég jól állunk csoporton belül, illetve az eredetileg könnyű schedule szerintem kezd egy picit keményebb diónak tűnni. A Bills teljesítménye minimum óvatosságra intő, a Panthers is bőven okozhat kellemetlenséget (7 pontnál többel egyszer se kaptak ki, bár a meccseiket nem láttam) és a szezon elején a legtöbben ezt a két meccset sztem sima W-nek könyveltük volna el ( a Jets-Pats duót meg nem kell ecsetelni és akkor még ott vannak az East visszavágók ).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-abban ne reménykedjünk, hogy ellenünk is mindig elszórjak a labdákat
Bjoca
úgy tudom mi vagyunk az elsők fumbli kiharcolásában,
...és a legkevesebb drop is ide köthető
time of possessionban már nem vagyunk elsők 😕, de majd most javítanak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még a mi védelmünk sem tudja őket 10 alatt tartani, csak viccelsz ugye? Az eddigi átlagjuk meccsenként 25 pont, négy vereséggel.... Kétszer 30 felett, kétszer 20 felett, és csak egyszer 20 alatt a Giants ellen. Jocával értek egyet, szerintem a legnehezebb meccsünk ez lesz.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Jobb híján néztem a Philli-Baffalo meccset. Én úgy gondolom, nagyon nehéz lesz ellenük a hétvégénk, mert szó szerint az életükért küzdenek majd.
-egész jól zárták a középre érkező futásokat
-támadásban néha pillanatok alatt át tudnak menni a pályán
-abban ne reménykedjünk, hogy ellenünk is mindig elszórjak a labdákat
-ez egy sokkal jobb csapat, mint az eredményei mutatják és ez látszik is a pályán, csak mintha ellennének átkozva 😛
-abban bízhatunk a leginkább, hogy morálisan még jobban széthullik a társaság.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintem egyértelmű: 10 alatt!!! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elvileg csak akkor kerülünk bajba, ha nem tudunk futni eredményesen, de szerintem elnézve meccseiket ez nem fordulhat elő, másrészről gyenge az a philadephiai passrush ez mindenképpen segíteni fog, másrészről szerintem Grossmant nagyon fel fogják készíteni a meccsre, fejben biztosan 100%os lesz mint a Giants ellen!
Biztosan a védelmen fog múlni, csak nem tudni mennyire, hogy most 10-20 vagy 30 pont alatt kell őket tartani.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem ha két alapkérdést kézben tartunk, akkor meg lehet. Az egyik: Vick siettetése, és a futkározásainak lelövése. Úgy gondolom ezt Haslett meg tudja oldani, főleg így, hogy az O fala nem igazán áll a helyzet magaslatán. Bár Hall-tól tartok, hogy megint keresztbe tesz nekünk.... A másik egyszerű: nem árt pontokat csinálni. Nagyon remélem, hogy sikerül Kyle-t kikezelni a passz mániájából....apeszos
csak 1 alapkérdés lesz; szerezz több pontot az ellenfélnél 😛 😛, de szerintem ettől a bills elleni zakótól kellően megrogytak, hogy csak túlélni próbálják a bye-weekig.
Vick-et sem létkérdés megfogni, minden vesztes meccsén összedolgoz legalább 70 futott yardot, sokra nem ment vele.sapka
Na ettől félek leginkább. Mint tudjuk az OC és a QB párosa nincs igazán jó formában... 😛 Abban reménykedek, hogy Kyle felismeri végre: van HÁROM jó futója, akik képesek megoldani a dolgokat. Gano-ra sem alapoznék pontszerzés tekintetében, ki tudja melyik cipőjét veszi fel. A Philly secondary kezdett életjeleket mutatni a Bills ellen, nem gondolnám, hogy Grossmant megint bele kellene hajszolni a hülyeségbe, ő teljesen önállóan is el tudja rontani ha akarja... Van olyan jó most az O line mint a Billsé, és nekünk jobb futóink vannak, a védelmünk viszont egyértelműen jobb most mint a Buffaloé, ahhoz mindenképp hogy McCoy ne ficánkoljon. Vicket úgy értettem, hogy képes futás közben pontosan passzolni, esélyt sem kéne neki adni ehhez, mert ha megtalálja Avantot vagy Jacksont, komoly bajt szimatolok. Főleg Hall idei formájához mérten. Alapvetően optimista vagyok, de nem kéne minden meccset arra alapozni, hogy csak találunk pár pontot, a def meg majd mindent kivédekezik.....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én abban bízok, hogy az Öreg féle sok futás-play action-re építünk majd. Futás ellen eleve harmatosak, tehát akármelyik RB-nknek lehet ellenük jó napja, a sok futás után meg adja magát a PA. Egyébként elnézve az O-falukat meg az idei védelmünket, nem lepne meg, ha a meccs folyamán még Vince Young is előfordulna a pályán...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem ha két alapkérdést kézben tartunk, akkor meg lehet. Az egyik: Vick siettetése, és a futkározásainak lelövése. Úgy gondolom ezt Haslett meg tudja oldani, főleg így, hogy az O fala nem igazán áll a helyzet magaslatán. Bár Hall-tól tartok, hogy megint keresztbe tesz nekünk.... A másik egyszerű: nem árt pontokat csinálni. Nagyon remélem, hogy sikerül Kyle-t kikezelni a passz mániájából....apeszos
csak 1 alapkérdés lesz; szerezz több pontot az ellenfélnél 😛 😛, de szerintem ettől a bills elleni zakótól kellően megrogytak, hogy csak túlélni próbálják a bye-weekig.
Vick-et sem létkérdés megfogni, minden vesztes meccsén összedolgoz legalább 70 futott yardot, sokra nem ment vele.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem ha két alapkérdést kézben tartunk, akkor meg lehet. Az egyik: Vick siettetése, és a futkározásainak lelövése. Úgy gondolom ezt Haslett meg tudja oldani, főleg így, hogy az O fala nem igazán áll a helyzet magaslatán. Bár Hall-tól tartok, hogy megint keresztbe tesz nekünk.... A másik egyszerű: nem árt pontokat csinálni. Nagyon remélem, hogy sikerül Kyle-t kikezelni a passz mániájából....
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Nem is alakulhatott volna szebben ez a két hét 😉sapka
Én mondjuk nem bántam volna ha a sasok lemészárolják a bikákat, mert valamikor ki fog jönni nekik nagyon a lépés. Csak ne ellenünk legyen! Még elég fájó emlék a tavalyi meccs a FedEx-en. Viszont az is igaz hogy ez ellen mi tehetünk a legtöbbet, és már a csapatunk sem ugyanaz mint tavaly. Szóval azért optimista vagyok.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem is alakulhatott volna szebben ez a két hét 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tévedtem. Paul-on kívül, Rob Jackson és Perry Riley 15-15.000$ büntit fizet szükségtelen durvaságért.apeszos
nem tudom mennyire jogos, Pettis volt idióta, hogy nem jelzett fair catchet, csak belerohantak, jó nagyot kapott, de ha valaki mazochista azzal nem lehet mit tenni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tévedtem. Paul-on kívül, Rob Jackson és Perry Riley 15-15.000$ büntit fizet szükségtelen durvaságért.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins held workouts for six unemployed players, including running back Laurence Maroney, according to profootballscout.com’s Aaron Wilson.
Maroney spent the first five seasons of his career with the Patriots and then played for Denver last season.
Also working out for the Redskins were defensive tackle Kentwan Balmer (who spent time with the 49ers, Seahawks and Panthers), defensive end Everette Brown (Carolina), tight end Richard Quinn (Denver) and offensive linemen Nevin McCaskill (New York Jets, Green Bay) and Jonathan Compas (Tampa Bay).
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A felsorolásból viszont kihagytad az NFC csoport negyedikek elleni meccseket.Bjoca
igen, direkt. Mindkettő meccsről azt gondolom, hogy arra hétre fog kiderülni, hogy kivel is fogunk szembenállni, most egy kicsit megroppant Vikingsről beszélgetnénk, de lehet padozni fog McNabb és a rookiejuk megtalál valamit, őket a 0-4 ellenére kétarcúnak érzem. Carolina pedig mint valami motolla dolgozik végig, sok hibával még, de javulhatnak, lehet ők is beletalálnak a tutiba. Mindkettő lehet nagyon szoros és nagyon sima meccs is, nem tudnám megmondani melyik is lesz, majd azon a héten 😛. Nagy mákunk van, hogy a Friscot majd itthon fogadjuk. 9-7 és Tiebreakerrel nyerhetjük a csoportot szerintem. Visszaolvasva de szétszórt hozzászólás lett. De a lényeg, hogy az 5.-6.-7. héttől kezdve tudjuk belőni egészen pontosan magunkat, mire is lesz elég a jó kezdés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
ok most benne van, hogy 5-3 lesz csoporton belül valahogy sapka
Ennek az 5-3-nak biztos, hogy rendesen utánaszámoltál 😀 Az Arizona lassan már 10 éve nem tagja a csoportnak 😀
Esetleg saját magunkat is legyőzzük 2x? 😀 és még folytathatnám hülye verziókat felvázolva 😛Bjoca
4-2 re gondoltam, de már nem volt szívem utánajavítani 😛 😛, de úgy áll a hsz.sapka
Nagyjából egyet értek, de a csoporton belüli 4-2 lesz az egészből a legnehezebb. Pláne a Philli elleni következő meccset tartom a legnehezebbnek. Akár győznek a Bills ellen, akár nem. Ekkor fog kiderülni, hogy tudnak-e egyáltalán jó szezont produkálni, így hát én tartok tőle, hogy a jó emlékekre alapozva beleadnak ellenünk apait, anyait.
A felsorolásból viszont kihagytad az NFC csoport negyedikek elleni meccseket.

az éj sötét és tele iszonyattal