Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Moss tényleg nem jó idén?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul ugye Trentre jutnak az ütősebb passrusherek is... Hank még tanuljon. Jó lenne a Moss-Gaffney-Armstrong (*Stallworth-Austin) WR csapat is + Davis/Cooley, csak a megfelelő játékot kellene hívni. A statok alapján is többet passzolunk mint futunk, pedig elvileg futó csapat vagyunk vagy mi... A TD-k eloszlása is passz-futás:6-2. Ilyen futókkal.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hankersonnal az a baj, h sebességben azért annyira nem fenyegető, és ez sztem nem fér bele egy elsőszámú elkapónál 😊 egyébként én nagyon örülnék neki, ha egyre több szerepet kapna, mert hát csak a U-ból érkezett 😉a.kacsa
red zoneba épp ideális lenne, de a training campen már rossz volt, gondolom a sok WR miatt előbb fog Austin is lehetőséget kapni, és amit mutatott preben, azt mondom nem baj!
jövőre nem hiszem, hogy draftolunk WR-t, és akkor küzdhet, ez sem baj, rookie, nagyon rookie 😀

azt néztem még a meccsen is pl. hogy mi futjuk a legtöbbet balra. jobbra és középre nem futunk összesen annyit mint balra, ez elég durva, főleg, hogy Lichsteiger van baloldalt, de akkor ne csodálkozzunk ha Trent elfárad meccs végére passz játékokra. Eddig 8 sacket engedélyezett a line, ami elég jónak számít, de 24 qb hitet ami rossz.

másik oldalról az a rams elleni 7 sack sem volt semmi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hankersonnal az a baj, h sebességben azért annyira nem fenyegető, és ez sztem nem fér bele egy elsőszámú elkapónál 😊 egyébként én nagyon örülnék neki, ha egyre több szerepet kapna, mert hát csak a U-ból érkezett 😉
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem sérült, csak keresztbe tett magának a rosszul sikerült preseasonnal. A hivatalos sérült lista:

Armstrong, Anthony WR Hamstring LP LP LP Questionable
Banks, Brandon WR Knee FP FP FP Probable
Bowen, Stephen DE Elbow FP FP FP Probable
Cooley, Chris TE Shoulder FP FP FP Probable
Gomes, DeJon S Hamstring LP LP LP Questionable
Landry, LaRon SS Hamstring FP FP FP Probable
Montgomery, Will C/G Knee FP FP FP Probable
Wilson, Josh DB Back FP FP FP Probable
Young, Darrel FB Hamstring LP LP LP Questionable

LP = Limited Participation in Practice - Less than 100% of a player's normal repetitions
FP = Full Participation - 100% of a player's normal repetitions
Questionable = 50% chance a player will play
Probable = 75% chance a player will play
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szánalmas tényleg h van olyan kategória amiben nem top 5ös a védelem.
egyébként azon gondolkodtam, h első körben draftolunk egy magas, igazi első számú elkapót, még akár rexyvel is neki mernék menni a szezonnak, komoly eséllyela.kacsa
Ott van Hankerson. Elvileg azért jött. 1.90 magas 95 kg. Érdemes lenne kipróbálni, hátha beválik legalább úgy mint a többi rookie. Tök mindegy hogy Moss ejti el 15 yardon, vagy Hank 30+-on. Nem hinném hogy több intet dobna Rex, mint így. Ráadásul Armstrong sincs....apeszos
igen, ezért is vártam én személy szerint sokat tőle a draftolása óta, mintha sérült is lenne..., legalábbis most inaktív volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szánalmas tényleg h van olyan kategória amiben nem top 5ös a védelem.
egyébként azon gondolkodtam, h első körben draftolunk egy magas, igazi első számú elkapót, még akár rexyvel is neki mernék menni a szezonnak, komoly eséllyela.kacsa
Ott van Hankerson. Elvileg azért jött. 1.90 magas 95 kg. Érdemes lenne kipróbálni, hátha beválik legalább úgy mint a többi rookie. Tök mindegy hogy Moss ejti el 15 yardon, vagy Hank 30+-on. Nem hinném hogy több intet dobna Rex, mint így. Ráadásul Armstrong sincs....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szánalmas tényleg h van olyan kategória amiben nem top 5ös a védelem.
egyébként azon gondolkodtam, h első körben draftolunk egy magas, igazi első számú elkapót, még akár rexyvel is neki mernék menni a szezonnak, komoly eséllyel
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
statisztikákat érdemes kiegészíteni, fenének van ennyi dolgom, szóval egyelőre a védelem helyzete:
legtöbb fumblit okozták!, második leghatékonyabbak 3rd down ellen, 3. legkevesebb pontot kapták, 5. a totál yardban, 7. passz ellen, 6.ok futás ellen.
szóval yardokban nem kimondottan elit, de hatékonyságát illetően az.
még hogy 4-3, 3-4ről vitázgattunk nyáron 😂 😂, (DoM?)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt nem értem, hogy az öreg ezt miért hagyja. Értem én, hogy a fia, meg ilyesmi, de az már tavaly is látszott nem kicsit: ez a csávó nem nagyon visz előre bennünket. Haslett-et hogy szidtuk tavaly, szétverte a def-et, minek az átállás meg ilyesmi. És tessék, a következő évben már látszik a munkája, milyen lehet ez a defense jövőre ha visszajöhet Jenkins, + beérik Neild, esetleg erősít CB-re? Kyle balfaszságai miatt lett szoros a Cards meccs, megverhettük volna simán a Boys-t, a Rams-nek pontra sem lett volna esélye. Tudjuk hogy Grossman önmagától is képes elszórni a labdát, mi a fasznak kell még segíteni is neki? Három playből három passzjátékot hív, mikor ott van Hightower, Helu, Torain? Torain két negyed alatt 100+ yardot futott, sebaj Kyle úgy gondolta elég lesz. Legszívesebben ugyanazt tenném vele mint Zornnal tették, elvenném a játékhívásokat tőle, csak ácsorogjon.... Ez a fasz tesz róla, hogy a kiváló defense is elfáradjon a meccsek végére.

Ja és az eddigi statisztikák: http://www.redskins.com/team/statistics.html Érdekes olvasmány 😀
több mint 13 éve
jvic 115
Pedig sajnos annyi az annyi. Viszont Torain 135 yardja nem gyenge. Nem értem miért erőlteti Kyle bele az INTekbe Grossmant, mikor a földön erős a 'skins. Ha fele olyan erős lenne az offense mint a def. biztos lenne a PO. De így nagyon gyenge. Kyle-n elúszik az egész. Mindegy a pozitív mérleg talán meglesz.apeszos
Kyle-nak futásfóbiája van késői vezetés esetén. Érdemes elolvasni ezt a cikket: http://www.chron.com/sports/texans/article/Texans-fumble-away-first-victory-in-colossal-1635987.php

Az az edző, aki megoldja, hogy 4 perc alatt 17 pontot hozzanak rajta, az minimum kirúgást érdemel.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig sajnos annyi az annyi. Viszont Torain 135 yardja nem gyenge. Nem értem miért erőlteti Kyle bele az INTekbe Grossmant, mikor a földön erős a 'skins. Ha fele olyan erős lenne az offense mint a def. biztos lenne a PO. De így nagyon gyenge. Kyle-n elúszik az egész. Mindegy a pozitív mérleg talán meglesz.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Más: Mossban kicsit csalódtam, az első int az egyértelműen az övé volt, és ha jól emlékszem, akkor volt már neki ilyenje idén.jvic
jól emlékszel
azért csak sikerült lépéselőnybe kerülni, kvázi mindenkivel szemben, mert amíg nincs meg a giants visszavágó addig velük szemben is jobbak vagyunk, és ez már valami!!

Bazzani, igen-igen, de ez a 143 ez mi :/, vagy kétszer ennyire emlékeztem, nembaj, még egy pont és eldőlt a dolog, de nem bánom! 3-1 és pont.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF

sapka!
Stafford 21/43, 240 YDS, 2 TD, 1 INT
Grossman 15/29, 143 YDS, 1 TD, 2 INT

sztem 3,5-0,5 Staffordnak

ON

több mint 13 éve
jvic 115
vajon mi lesz a Giants meccsen?sapka
Minden nem lehet sajnos tökéletes, összehozta a Giants egy kis segítséggel a meccsét. Cruz egyértelműen lerakta a lasztit a földre, tavaly a Chargers-Pats meccsen pont ilyen eset volt, ott elvették a lasztit, itt visszakapta a Giants, és meg tudta nyerni. Ez van, a többi eredmény azért jó volt nekünk.

Más: Mossban kicsit csalódtam, az első int az egyértelműen az övé volt, és ha jól emlékszem, akkor volt már neki ilyenje idén.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
micsoda nap!
kikapott a Dallas óriási előnyből (2-2)
kikapott a Philly óriási előnyből (1-3)-> Snyder szelleme befészkelte magát oda...
majdnem kikapott a Washington óriási előnyből (3-1)-> erre a kezdésre számítottam, arra már nem hogy még a csoportot is vezetjük
vajon mi lesz a Giants meccsen?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkó van!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Legyen?apeszos
😊, végülis nincs olyan sok agresszív erőszakos rams fan, hogy elnyomják az eredménykövetőnket, de lehetne!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Legyen?
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Apeszos!

Ma is lesz chat?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A főoldalról elérhető, nem tudom mi a baja egyébként.... megint a szerver szarakodik... 😕

Javítva... rosszul illesztettem be a fórumba... 😊 Így jó: http://redskinsfan.hu/?page_id=1003/apeszos
THX 😊

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A főoldalról elérhető, nem tudom mi a baja egyébként.... megint a szerver szarakodik... 😕

Javítva... rosszul illesztettem be a fórumba... 😊 Így jó: http://redskinsfan.hu/?page_id=1003/
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kis segítség az online meccsnézéshez: http://redskinsfan.hu/?page_id=1003/
Alap esetben a főoldali "Redskins special events" képre kattintva érhető el.apeszos
nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található 😕

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis segítség az online meccsnézéshez:http://redskinsfan.hu/?page_id=1003/
Alap esetben a főoldali "Redskins special events" képre kattintva érhető el.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
McIntosh idén felszívta magát nagyon + egyetlen megfelelő ember érkezése az egész LB sort felturbózta, a varázsszó: Kerrigan. Nem egyoldalas már, Orakpo szabadabban mozoghat, kevesebbszer tudják duplázni. Hall-t nevelési célzattal mondtam, mert tud ennél jobb is lenni, ha arra koncentrál amire kellene neki. Neild nagyon hamar kezdő szintű lehet, mondjuk egy full blitznél megnézném mit alakítanának ha egyszerre lennének bent Cofield-el. Futás ellen meg egyértelmű. Gomes egy hetet hagyott ki, csak meghúzódott, meg amúgy is Atogwe cseréje.... Mondjuk ő érdekes lesz a Kosok ellen...