Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hátulról előre 😊
az LB sor kapcsán számomra nagyon meglepő, hogy McIntosh megemberelte magát, tavaly nagyon gyenge láncszem volt, a képességei ellenére, ha idén sikerül belelendülnie akkor rendben van minden, cserék is jók.
mintha Gomes sérült lenne, és Hall szerintem nem játszik rosszul, Fitz-nek 60 yardot engedélyezett, ha leszámítjuk a a 73 yardos TD-jét, ami alól felmenteném.
hmm ez is érdekes felvetés a védőfallal kapcsolatban, Neild még nem kezdő szintű, de egyszer-egyszer tud meglepő dolgokat csinálni, ami épp elég lenne, nagyon hiányzik Jenkins a rotációból. + szerintem Cofield nem lenne jó DE-ben, nem elég gyors arra a posztra, és felesleges lenne elpazarolni. Nagyon jól sikerült az idei draft, és egy fontos dolog, hogy nem tudnak minket simán átfutni, mint tavaly! ebben javultak a legtöbbet, de márcsak telhetetlenek vagyunk, hogy legyen nagyobb nyomás is, egyelőre a rotáció foghíjas még.
lassan majd bátorkodom megkérdezni, a korábbi 4-3 pártiakat-ha olvassák a topikot néha-néha, hogy nem illene revideálni a nézeteiket?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
3 dolog jutott eszembe:
- fenének irogatunk a cowboys topikba, amikor a redskinses van legalul 😛
- nagyon hiányzik a jó negyedik ember a D-falból, mert Gholston el-el van de csak futás ellen van értelme behozni, és Jenkins meglepően jól mozgott. Neildet kéne foglalkoztatni egyszer-egyszer valami DE poszton is, hogy menjen bullrushra, vagy hozni kellene valami gyorslábú 150 kilós játékost, mert ezen a Cowboys falon illett volna átfutniuk középen, nagyon gyakran
- végre visszatért Landry, végresapka
Jó a felvetés, viszont én kihagynám Carrikert, és Cofieldet játszatnám DE-ben, NT-be Neild (Bowen alap) és lenne jó világ.. 😀 Ütős lenne ez a hármas középen.... Landry játéka láttán felmerült bennem, hogy Dougthy nagyon harmadik safety... Így tényleg ott lehetne Gomes a helyén, mert Moore se sokkal jobb. Jó, mondjuk Gomes Atogwe cseréje, de akkor is.. 😛 Én Hall-t is kihagynám, pusztán nevelési célzattal, helyére Barnes, nickelbe Westbrook. Csak halkan mondom, nehogy meghallják: az LB sorunk irigylésre méltó.... Rob Jackson egy állat.

Deny: RyaN Kerrigan, és valahol már várható volt.... 😊 De csak mert Jenkins sérült. Ha nem lenne nagy lett volna a verseny köztük....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ryak Kerrigan lett a hónap újonc védőjátékosa a ligában
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
3 dolog jutott eszembe:
- fenének irogatunk a cowboys topikba, amikor a redskinses van legalul 😛
- nagyon hiányzik a jó negyedik ember a D-falból, mert Gholston el-el van de csak futás ellen van értelme behozni, és Jenkins meglepően jól mozgott. Neildet kéne foglalkoztatni egyszer-egyszer valami DE poszton is, hogy menjen bullrushra, vagy hozni kellene valami gyorslábú 150 kilós játékost, mert ezen a Cowboys falon illett volna átfutniuk középen, nagyon gyakran
- végre visszatért Landry, végre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szívemből szóltál. Én kicsit optimistább lettem az offseason óta, mert nem számítottam rá, hogy a D ennyire jó lesz. És ha még Jenkins játszhatna..... Fene gondolta hogy a draft is ilyen jól sikerül. Az offense sem lett rosszabb, egy Hightowerrel, Heluval mindenképpen jobb lett, ne felejtsük, hogy a tavalyi legjobb támadónk (Torain) nem fér pályára, csak a harmadik futó. A fal is erősebb lett, bár Brown a negyedik negyedre általában elfárad. A Boys ellenit nem varrnám Rex nyakába, szerintem egyértelműen Kyle rontott, pocsék volt a játékhívás az egész meccsen. Valóban pontokkal kellett volna nyernünk, a defense hozta a meccset, ez csak az offense-n múlott, hogy TD nélkül nyerni tudtak. A Rams kiszámíthatatlan, 2005-ben nyertünk nagyobb különbséggel (24-9) de hát az egy 10-6-os idény volt. Azóta csak egyszer vertük meg őket erős kínszenvedés árán 9-7-re tavaly előtt. Kemény meccs lesz, remélem Bradford nem most kezdi el a remeklést... És hogy Hall leveszi végre a nagy arcát, és ezzel teljes lesz a secondary...

A teljes meccs online. Szerintem nem sokáig lesz fent....
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azért a 6-10 szerintem erős,még a 8-8 is.Én simán pozitív mérleget várok tőletek,persze ha nem így lesz akkor sem fogok kétségbe esni 😛 egy 9-7 simán benne van a csapatban tán még egy 10-6 is.Jó védelemmel,egy solid futó játékkal,és egy egész jó Grossmannel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mmmmm, szerintem meglesz a Rams meccs, de nagyon nehezen, a szokásos Skins stílusban, tehát lerágjuk as körmünket a végéig.
Éjjel élőben néztem a meccsünket, háááát... szerintem a 2-1 eddig reális, csak az a gond, hogy mi, ha a jelenlegi tudásunk és képességeink legjavát adjuk (pl Rexy olyant szól, h élete formájában játszik) akkor szerencsével megverünk egy foghíjas, erősen szezon eleji formát mutató Giantst, és küszködve legyűrjük a nem igazán acélos Cardst, ha pedig egy picit is rosszabbul jö ki a lépés, mint a legjobb tudásunk, akkor kikapunk egy olyan 'Boystól, ahol az is kérdés, hogy a play indításakor eljut-e a sérült Romóhoz a labda.
Szóval ha minden klappolni fog a szezonban, nem lesz hullámvölgy és sérülésdömping, akkor reménykedhetünk talán egy pozitív szezonban, ha lottó öttalálatos a szerencsénk, akkor lehet playoff is... de a realitás ennél a csapatnál a 6-10 és a 8-8 körül van, minden, ami a 6-10-nél és a csoportutolsó helynél több, ajándék.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem most van az a helyzet, amikor nincs miért aggódnotok...DiamondsHead44
előző szezonban hogy is volt ez?sapka
akkor legalább volt tűz a csapatban. most nincs. úgy játszunk hetek óta, mintha gurulós focistákat látnék.DiamondsHead44
igen, és akkor úgy kezdjük (és kezdtük) a meccset, hogy adunk 2 TD előnyt 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt nézem szokásos Rams elleni idegenbeli meccs, fogadni mernék, megint mi indítjuk el a kosokat a majdnem playoffig. DE ha mégsem, azért egy 3-1es kezdés nem várt lenne.sapka
azt hiszem most van az a helyzet, amikor nincs miért aggódnotok...DiamondsHead44
előző szezonban hogy is volt ez?sapka
akkor legalább volt tűz a csapatban. most nincs. úgy játszunk hetek óta, mintha gurulós focistákat látnék.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt nézem szokásos Rams elleni idegenbeli meccs, fogadni mernék, megint mi indítjuk el a kosokat a majdnem playoffig. DE ha mégsem, azért egy 3-1es kezdés nem várt lenne.sapka
azt hiszem most van az a helyzet, amikor nincs miért aggódnotok...DiamondsHead44
előző szezonban hogy is volt ez?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt nézem szokásos Rams elleni idegenbeli meccs, fogadni mernék, megint mi indítjuk el a kosokat a majdnem playoffig. DE ha mégsem, azért egy 3-1es kezdés nem várt lenne.sapka
azt hiszem most van az a helyzet, amikor nincs miért aggódnotok...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt nézem szokásos Rams elleni idegenbeli meccs, fogadni mernék, megint mi indítjuk el a kosokat a majdnem playoffig. DE ha mégsem, azért egy 3-1es kezdés nem várt lenne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért brownal vannak komoly problémáim... a többiek jók voltak, kyle kegyetlen balfasz, és azért ez ellen a dallasi oline ellen nbem csak 6-7 emberess blitzel kellett volna tudni problémát generálni...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ha nincs futás, Kyle meg van lőve. Lefagy mint a windows. Nincs mentség, tudjuk hogy Gano nem 100-as bár a kihagyott FG most nem rajta múlt. És megint mennyire hiányzott a végén..... Pedig jó az O-line, de ezek a középre futások legyilkolnak.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, nem azon múlt.... sorolhatnám, de leginkább Kyle a ludas.apeszos
persze a futás nélkül kevesek vagyunk, de ez a kicker teljesítmény tőle bőven extrán túli volt. 16 pont volt a kevés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, nem azon múlt.... sorolhatnám, de leginkább Kyle a ludas.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a Bailey párszor kicsaphatta a meccs után a 6/6-ra..., hogy most veszi elő azt a ki****tt mákos cipőjét...
előző meccsen 21-ről sem ment neki. és van egy tippem a szezon többi meccsén sem fog.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy nekem mindíg sikerül ilyen gyerek hibákba belefutni.... 😀
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Srácok! Azt ugye tudjátok, hogy pár óra és MNF a Cowgirls ellen? Vagy ez amolyan vihar előtti csend? 😀

Egyébként kezd érdekesen alakulni a csoportunk (főleg, ha éjjel nyerünk és már miért ne lenne így)... Nagyon úgy tűnik, hogy a Philly problémát Vicc egymaga fogja megoldani, mivel készségesen összetöreti magát, az Óriásokkal legrosszabb esetben is 1-1 vagyunk idén és Cowgirls harmatos secondary-je mellé sorban dőlnek ki az Offense-ből is az emebrek, tehát picit meglepne, ha ma este nem mi nyernénk... A végső konklúziót nem merem hangosan kimondani...😀nexion218
Azért én nem szeretnék meglepődni... 😉 Úgy látom kezd kicsit nőni az arcunk, pedig nagyon nem kéne. Jó, a 2-16 is erős volt, de eddig szerencsénk is volt, nem kevés. Jó lenne ha kitartana, mondjuk fél szezonon át, de attól tartok nem fog...apeszos
A 2-16 az tenyleg emberes lenne! 😉 Az meg a "legendas" Millen fele Detroitnak sem sikerult.lotus86
szerintem lehet, hogy tud valamit...

apeszos,
mikor növelik 18 meccsesre a szezont? 😉
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Srácok! Azt ugye tudjátok, hogy pár óra és MNF a Cowgirls ellen? Vagy ez amolyan vihar előtti csend? 😀

Egyébként kezd érdekesen alakulni a csoportunk (főleg, ha éjjel nyerünk és már miért ne lenne így)... Nagyon úgy tűnik, hogy a Philly problémát Vicc egymaga fogja megoldani, mivel készségesen összetöreti magát, az Óriásokkal legrosszabb esetben is 1-1 vagyunk idén és Cowgirls harmatos secondary-je mellé sorban dőlnek ki az Offense-ből is az emebrek, tehát picit meglepne, ha ma este nem mi nyernénk... A végső konklúziót nem merem hangosan kimondani...😀nexion218
Azért én nem szeretnék meglepődni... 😉 Úgy látom kezd kicsit nőni az arcunk, pedig nagyon nem kéne. Jó, a 2-16 is erős volt, de eddig szerencsénk is volt, nem kevés. Jó lenne ha kitartana, mondjuk fél szezonon át, de attól tartok nem fog...apeszos
A 2-16 az tenyleg emberes lenne! 😉 Az meg a "legendas" Millen fele Detroitnak sem sikerult.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
tervezi valaki innen az MNF-et élőben megnézni?
apeszos említette, hogy nem valószínű, -én lehet maradok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A végső konklúziót nem merem hangosan kimondani... 😀nexion218
16-0? 😛
eddig szerencsénk van a sérülésekkel, giants kb. félcsapat, cardinals itthon elvileg gyengébb ellenfél volt, és most Dallasnál is valami hasonló mint az órásoknál.sapka
Na azért nem ilyen meredekre gondoltam, hanem mondjuk arra, hogy esélyünk lehet a PO-ra, mert egyelőre úgy néz ki a csapat is alakul illetve mellénk szegődni látszik ellenfeleink balszerencséje.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok! Azt ugye tudjátok, hogy pár óra és MNF a Cowgirls ellen? Vagy ez amolyan vihar előtti csend? 😀

Egyébként kezd érdekesen alakulni a csoportunk (főleg, ha éjjel nyerünk és már miért ne lenne így)... Nagyon úgy tűnik, hogy a Philly problémát Vicc egymaga fogja megoldani, mivel készségesen összetöreti magát, az Óriásokkal legrosszabb esetben is 1-1 vagyunk idén és Cowgirls harmatos secondary-je mellé sorban dőlnek ki az Offense-ből is az emebrek, tehát picit meglepne, ha ma este nem mi nyernénk... A végső konklúziót nem merem hangosan kimondani...😀nexion218
Azért én nem szeretnék meglepődni... 😉 Úgy látom kezd kicsit nőni az arcunk, pedig nagyon nem kéne. Jó, a 2-16 is erős volt, de eddig szerencsénk is volt, nem kevés. Jó lenne ha kitartana, mondjuk fél szezonon át, de attól tartok nem fog...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mi nem vagyunk ilyen nagyra vágyók,egy ehhez hasonló teljesítménnyel is teljesen elégedettek lennénk 😛
http://www.youtube.com/watch?v=Ttt3SjyQvFo&feature=relatedCowboykarcsi
ez 2006-os meccs?, még ott futkározik az istenáldotta Campbell, és régen volt már ilyen full piros mezünk is.sapka
2009es meccs

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
uhh, valóban igaz, elnézést!
többivel egyetértesz? 😛sapka
én még annyit belepofáznák, hogy Choice kezéből lett kitépve a labda. 😊beltazor
és ez is korrekt!, akkor mindent amit lehetett elrontottam abból a meccsből :/
Mondjuk elég furcsa, hogy Choice kapta akkor a labdát, Jones volt második futónak deklarálva a meccsen Barber mögött. És sajnos ez maradt meg bennem.
apeszos majd plz. javítsd ezt a két hibátsapka
az én fejembe örökre beivódott az a jelenet... ahelyett hogy romo lecsüccsent volna a földre, sikerült adni egy screent Choice-nak, amiből tudjuk mi lett....