Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Grossman 25/43, 291 YDS, 2 TD, 2 INT
Stafford 23/39, 294 YDS, 4 TD, 1 INT

Sapka ezt mire adjuk?Bazzani
tietek, az biztos, szerintem ha Grossmannak nicns qrva nagy peche elején, és nicsn az a 2 int akkor is tietek lehetne ez a kör, de azért megint yardra pontosan 290es meccs 😀sapka
Akkor 1,5-0,5 Staffordnak.
Számomra pozitív csalódás Sexy Rexy eddig.Bazzani
pedig ez a meccse bőven hagy kivetnivalót, elején Moss elesett magától->int, felpattanó labda->int, de a redzone offense naggyon gyengus volt, főleg ezzel a kétszer annyi labdabirtoklás+yarddal, nem minden csapat futói tudnak fejenként 100 összyardot betermelni, 177 futott yarddal, és majdnem ez is kevés volt! na ez már bőven az ő hibája lett volna.
Megjegyzem fura ez a 41 pont és csak 300 yard 😛

+1 melyik NFC East csapat vezeti eddig hibátlan mérleggel a csoportját? :cool: :cool: 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Grossman 25/43, 291 YDS, 2 TD, 2 INT
Stafford 23/39, 294 YDS, 4 TD, 1 INT

Sapka ezt mire adjuk?Bazzani
tietek, az biztos, szerintem ha Grossmannak nicns qrva nagy peche elején, és nicsn az a 2 int akkor is tietek lehetne ez a kör, de azért megint yardra pontosan 290es meccs 😀sapka
Akkor 1,5-0,5 Staffordnak.
Számomra pozitív csalódás Sexy Rexy eddig.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Grossman 25/43, 291 YDS, 2 TD, 2 INT
Stafford 23/39, 294 YDS, 4 TD, 1 INT

Sapka ezt mire adjuk?Bazzani
tietek, az biztos, szerintem ha Grossmannak nicns qrva nagy peche elején, és nicsn az a 2 int akkor is tietek lehetne ez a kör, de azért megint yardra pontosan 290es meccs 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Grossman 25/43, 291 YDS, 2 TD, 2 INT
Stafford 23/39, 294 YDS, 4 TD, 1 INT

Sapka ezt mire adjuk?Bazzani
Mi lenne, ha X lenne, mert másik fal mögül másik D ellen dobáltak? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ezt a meccset se tesszük kirakatba. A secondarynek annyi, és ezt még súlyosbítja hogy nem Doughty esett ki a sorból.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Grossman 25/43, 291 YDS, 2 TD, 2 INT
Stafford 23/39, 294 YDS, 4 TD, 1 INT

Sapka ezt mire adjuk?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mert még nem ért végig a lábán 😛 És hol van még a másik lába... 😀
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Landry meg sosem fog már játszani....apeszos
Mire fel ez a túlzott optimizmus? 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Orakponak csak egy bokaficama van, végig játszotta vele a meccset. Landry meg sosem fog már játszani....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Safety LaRon Landry and linebacker Brian Orakpo are both questionable for Sunday’s game against the Arizona Cardinals.
Head coach Mike Shanahan said on Friday that both Landry and Orakpo would likely be "game day decisions."
Both were limited in Friday's practice and participated in individual drills.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szép volt, jó lett a cikk megint...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért nem hiszem, hogy annyira erős passrusht tudnak csinálni a G-C-G állományon keresztül, hogy konzekvensen zavarja Grossmant. Egy-egy sack biztosan belefér még, de sokkal jobban aggódok, hogy nem tudunk rajtuk átfutni.sapka
szerintem megint az lesz a taktika, hogy megfogjuk a futást és hagyni Rexy-t passzokkal megnyerni a meccset. csak láttuk múlt héten Cam-t mennyire fickándozott. MeglássukFucu
Bocsi, de szerintem ha a secondarytek megint olyan napot fog ki, mint legutóbb, akkor nem hiszem, hogy szoros meccs lehetne.sapka
persze ezzel tisztában vagyok én is, mert félig meddig láttam az első meccseteket és Rex elég jól dobálta a lasztit és elkapói is vannak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak Dockett és Campbell (általában) nem a T-ket támadja, hanem a G-ket 😊Fucu
azért nem hiszem, hogy annyira erős passrusht tudnak csinálni a G-C-G állományon keresztül, hogy konzekvensen zavarja Grossmant. Egy-egy sack biztosan belefér még, de sokkal jobban aggódok, hogy nem tudunk rajtuk átfutni.sapka
szerintem megint az lesz a taktika, hogy megfogjuk a futást és hagyni Rexy-t passzokkal megnyerni a meccset. csak láttuk múlt héten Cam-t mennyire fickándozott. MeglássukFucu
Bocsi, de szerintem ha a secondarytek megint olyan napot fog ki, mint legutóbb, akkor nem hiszem, hogy szoros meccs lehetne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az új defenseben már lehet bízni, talán nem engedi Kolb-ot ficánkolni a meccs végére. Úgy néz ki játszhat Landry is...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért nem olyan egyszerű azon a falon átjutni... 😛 Williams is, Brown is a legrosszabb formáját hozta vasárnap, annál csak jobbak lehetnek...apeszos
csak Dockett és Campbell (általában) nem a T-ket támadja, hanem a G-ket 😊Fucu
azért nem hiszem, hogy annyira erős passrusht tudnak csinálni a G-C-G állományon keresztül, hogy konzekvensen zavarja Grossmant. Egy-egy sack biztosan belefér még, de sokkal jobban aggódok, hogy nem tudunk rajtuk átfutni.sapka
szerintem megint az lesz a taktika, hogy megfogjuk a futást és hagyni Rexy-t passzokkal megnyerni a meccset. csak láttuk múlt héten Cam-t mennyire fickándozott. Meglássuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azért nem olyan egyszerű azon a falon átjutni... 😛 Williams is, Brown is a legrosszabb formáját hozta vasárnap, annál csak jobbak lehetnek...apeszos
csak Dockett és Campbell (általában) nem a T-ket támadja, hanem a G-ket 😊Fucu
azért nem hiszem, hogy annyira erős passrusht tudnak csinálni a G-C-G állományon keresztül, hogy konzekvensen zavarja Grossmant. Egy-egy sack biztosan belefér még, de sokkal jobban aggódok, hogy nem tudunk rajtuk átfutni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az baj. Chester még jó, rajta nehéz lesz átmenni, de Lichtensteiger már kicsit gázosabb...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért nem olyan egyszerű azon a falon átjutni... 😛 Williams is, Brown is a legrosszabb formáját hozta vasárnap, annál csak jobbak lehetnek...apeszos
csak Dockett és Campbell (általában) nem a T-ket támadja, hanem a G-ket 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért nem olyan egyszerű azon a falon átjutni... 😛 Williams is, Brown is a legrosszabb formáját hozta vasárnap, annál csak jobbak lehetnek...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na az nem a mi secondarynk lesz az tuti 😊silent7939
naaaaa 😊 majd Dockett és Campbell tesz róla, hogy Rexy pontatlan legyen 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt Rexynél sosem lehet tudni 😀 Tény, hogy egyenletesen így játszik az első pre meccs óta, és nagyon reménykedem hogy ez lesz a legrosszabb formája... 😉 A célpontjai megvannak, így már érthető a sok WR a rosteren. Már csak a falnak kellene javulnia... Aztán lehet, hogy a következő meccsen meg reménytelen lesz.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na az nem a mi secondarynk lesz az tuti 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Tény, hogy a csere defense ellen játszott Rexy, és azért megszenvedtünk.... Eliékat viszont megfogta a védelem, pláne a második félidőben, mikor Cofield és Neild váltogatták egymást. Akkor már a "mozdonyok" sem érvényesültek nagyon. Igaz ebben azért segítettek a Giants offense játékhívásai is...apeszos
Korrekt értékelés !
Rexynek meg most pont jól jött hogy egy hiányos felforgatott védelemre tudott dobálgatni,de tény hogy élt a lehetőséggel és most ez volt a legfontosabb ( nektek 😉 )
kíváncsi leszek egy jobb sec.-nél mi lesz a helyzet!
Grat a győzelemhez!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
.
- Ami nekem nagy meglepetés, TE eloszlás. Cooley 38 snap, Fred Davis pedig 60 (összesen 63 play volt).
Deny
Cooley sérült volt, és második TE-nek jött fel, és nagyjából ez tette be a kaput a Giants defensenek, mert az elején őt kezdték 'kettőzni', de Davis kapta a labdákat, de miután rájöttek a trükkre, ő is kapott szép számmal, ez nagy húzás volt az FO-tól.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézegettem NFC East csapatokban az első heti snapek eloszlását játékosok között, pár dolog talán érdekes lehet:
- Hightower 2 snap kivételével az összesnél fenn volt. FB 20%-ban volt használva, Helu 5 playt kapott a pályán, Young 13-at.
- WR rotáció: Moss 55, Gaffney 47, Armstrong 31, Austin 4, Paul 4.
- Ami nekem nagy meglepetés, TE eloszlás. Cooley 38 snap, Fred Davis pedig 60 (összesen 63 play volt).
- Védelemben öten is játszottak minden playnél: Fletcher, McIntosh, Doughty, Atogwe és Kerrigan. Wilson és DeAngelo Hall egy játéknyi pihenőt kapott, Orakpo kettőt.
- Nickel játék kb 40%-nyi volt, legtöbbször Barnes-szal.
- Neild úgy játszott nagyot, hogy 8 snapet kapott!!! (Ki is számolták, hogyha ilyen tempóban érne el sacket teljes snap számnál és átlagosan meccsenként 65 védő snap lenne, 227 sackkel zárna 😀)